Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Herodes
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HerodeS#2524
Bydliště:Zlín
Re: RmAH

Příspěvek od Herodes » 09.04.2012, 19:00 hod.

No, řekl bych že zbytečný topic...
AH se rozebírá tady.
Většina bodů se řeší odtud, až do konce diskuze.
„It's better to be hated, than to be pitied“... Herodes the Great

WW Barbarian GulTirHel

Pište kdokoliv, rád zahraju v partě nepo pokecám. Battletag v profilu.

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: RmAH

Příspěvek od SynchR » 09.04.2012, 19:11 hod.

Škoda nově založeného topicu.
1. Záleží na tom, jak těžce půjde dropnout item, pak záleží taky na tom kolik itemů bude přibývat a kolik se bude prodávat. Za začátku budou ceny přemrštěné, později najdou svůj optimální střed a potom už je jen otázka zda přijde inflace. Podle mě gem lvl 14. přesáhne 100 eur hranici za prodej.
2. Na tom snad nesejde, mě rozhodně nebude zajímat, kdo z jaké země si co koupil, a ještě kolik mu bylo let.
3. Jistě že, hlavně ze začátku je možné cokoliv.
4. Záleží na tom, kdy se dostanete do stavu farmení, a taky zaléží na tom kolik vám padne nepotřebných itemů, které se vaší postavě nehodí.
5. Nenapadá mě ani spekulace.
6. Očekávání čeho? Nevim co bych měl očekávat od systému, který má obrovský otazník.

Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Morishort » 09.04.2012, 21:17 hod.

zlučene, premazane... nenechajte sa rušiť otravnými oznámeniami a pokračujte veselo v diskusii :o)
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Blackmorian
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Blackmorian » 10.04.2012, 07:40 hod.

Ještě jsem trochu zmatený ohledně paypal, nikdy jsem o to ani nezavadil. Budu muset po každé aukci převádět zisk na paypal, nebo si budu moct počkat na větší sumu a pak ji převést? Takže nevím kde jsou poplatky, jestli mezi převodem z D3 na pp nebo mezi pp a mým účtem. A nevíte náhodou kolik se platí za založení účtu na paypal?

Díky

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Raahk » 10.04.2012, 08:09 hod.

Za založení neplatíš nic.
Naposledy upravil(a) Raahk dne 10.04.2012, 12:01 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 10.04.2012, 09:39 hod.

@raahk .. Jakmile si 1x zvolis prevod zisku na bnet balance, tak uz ho muzes pouzit jenom na nakup Blizzard produktu nebo veci v D3 RMAH. Pokud chces prevest zisk na PayPal, tak musis tak ucinit hned po prodeji, kdy se te to zepta, kam to prevest.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 10.04.2012, 10:16 hod.

Osobně jsem to taky pochopil tak, jak Vozi, informaceo, že si to můžeš "naspořit" na battlenet účtu a pak teprve poslat jak psal Raahk, mi přijde zavádějící.

Imo jakmile to jednou dáš blizzardu(battlenet balance), tak už to tam zůstane.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Blackmorian
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Blackmorian » 10.04.2012, 12:20 hod.

A za převod z aukce na paypal budu platit ty 3-4% + 10,- ? Nebo jen když převedu z paypalu do komerčky?

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 12:24 hod.

ked ty platis paypalom, poplatky neplatis
ked tebe niekto plati a v tomto pripade to bude bnet za predaj itemov, tak sa tebe zakazdym bude strhavat nejaka ciastka. Ked som predaval ipady za 700 eur, tak mi to strhalo nejake 3 ecka, ked som predaval sluzby na counter strike za 7 eur, strhlo mi to zakazdym 1.50. Neviem presne ake poplatky a za co, niekde maju tabulku, ale nemam cas hladat.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Ecthe » 10.04.2012, 12:55 hod.

a to mám prísť do banky a povedať, dobrý chcem zriadiť paypal ? :D
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 13:02 hod.

paypal s bankou nema nic spolocne, na paypal sa regnes ( https://www.paypal.com/sk ) a jedine, co potrebujes je mat kreditnu kartu (visa, master card, ..), tu si zadas do profilu paypalu, svoju adresu domov.

Ked si nieco kupis cez paypal, tak ti to automaticky strhne z karty / uctu. Ked tebe niekto posle peniaze na paypal, zostanu ti na paypale, len ty si mozes potom peniaze previest na ucet.
Paypal mas hned po nahodeni karty aktivny, ale nie verifikovany, t.z. ze tam mas limit, pri prvej platbe paypalom sa ti vo vypise uctu objavi tusim 3-4 miestne cislo, to si zadas do profilu paypalu pri verifikacii a potom budes mat uz normalny ucet.

Jedine, co ta moze este obmedzovat je limit platby pri paypale, to ale treba uz potom poriesit v banke a zdvihnut si limit. Niektore banky ho maju nastavene na 300 ecok. Ja kedze som predaval iphony, ipady za 500+, tak som si to navysil na 2 litre. Paypal pouzivam uz 5 rok asi.

Blackmorian
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Blackmorian » 10.04.2012, 13:15 hod.

Ale pokud budu chtít používat paypal jen na přísun peněz z aukce tak žádný limit potřebovat nebudu že? Jinak díky za info:)

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 13:25 hod.

nie, nebudes. Ta verifikacia sa tyka limitu vysky transakcii, v tvojom pripade to nebude nic vysoke, problem vsak moze nastat v pocte transakcii a na to sa limit vztahuje, o aky pocet sa jedna ti nepoviem a ani sa to nedozvies.
Mozno ako neverifikovany uzivatel paypalu budes moct posielat, prijimat platby vo vyske 200 eur (priklad) a max 10 za mesiac. Ber to ako len uvaha, nie realne cisla. To znamena, ze ak predas 11 vec za mesiac, tak je mozne, ze tie peniaze bez verifikacie si na paypal nemozes poslat.
Fakt neviem to cislo, ale proste je to limit no :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 10.04.2012, 13:31 hod.

Osobně bych se bál propojovat si účet s paypalem. Kdo tak učinil, tak by měl dbát patřičných opatření proti krádeži. Já to řeším tak, že to nemám propojené a pokud nakupuji přez paypal, tak si posílám peníze z banky příkazem k úhradě.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 10.04.2012, 13:31 hod.

@Reitak .. PayPal uz snad jde pouzivat normalne bez embosovane platebni karty nebo ne?

Vzdy je lepsi si poslat penize z bankovniho uctu na PayPal a pak teprve platit z PayPalu. Propojovani primo PayPalu s bankovnim uctem bych se radsi vyhnul.
Naposledy upravil(a) Vozi dne 10.04.2012, 13:40 hod., celkem upraveno 3 x.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 13:36 hod.

Programos, stalo sa mi za celu dobu len 1x, kde mi hackli ucet a strhli mi 4 tisic eur (2x nakup po 2 tisic) za nakup nejakych hraciek z Talianska. Upozornili ma na to dokonca sami z banky, ja som si to nejak nevsimol, tak som im povedal, ze som nic nekupoval, spravil reklamaciu a do 3 dni som mal peniaze spat. Odvtedy je to pohoda. Ak by sa aj nieco nahodou stalo, comu neverim, tak aj paypal support je vcelku fajn, hlavne, ked to riesim a reklamujem cez ebay.co.uk a .de (ale to uz je offtopic)

Vozi, nieco som pocul, tusim od februara tohto roka to spojazdnili aj bez nutnosti plat. karty, ale nemam to odskusane, takze neviem viac infa, ale skusim si nastudovat.

PS : ked si posielas platbu cez banku do zahranicia, tak v 1. platis poplatky, 2. peniaze pridu do tyzdna, natoz cez paypal pridu dotycnemu do 5 minut a ked kupujes vo velkom cez ebay, tam ti predajca nebude cakat x dni na prevod penazi, on to potrebuje vidiet hned.

Edit : vozi, tak tu si o tom mozes precitat

http://www.trustpay.eu/domov/top-left-m ... ensku.aspx

Je to dobre, ale na druhej strane mi to pride zdlhavy proces, na ebay si nieco najdem, tu sumu musim dobit na paypal cez ich stranku a potom to zaplatim, neviem no, ci to chapem dobre.
Naposledy upravil(a) Reitak dne 10.04.2012, 13:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 10.04.2012, 13:45 hod.

@reitak .. Osobne jsem pouzival zatim Moneybookers. Moje predstava je, ze si zalozim PayPal a propojim s bnet uctem. V pripade potreby nejakych aktivaci / verifikaci si tam klidne prevedu nejake penize z bankovaniho uctu a poslu si je na bnet balance nebo zaplatim neco jineho. Chtel bych to mit pripravene k pouziti, nez D3 vyjde.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 13:47 hod.

Co sa tyka verifikacie, da sa to spravit automaticky, ked kupis nieco cez paypal, alebo ti paypal da moznost dobit si kredit, strhnu ti 1.50 eur a v tejto transakcii budes mat ten kod.

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 10.04.2012, 13:53 hod.

@reitak .. Cili k te verifikaci si staci poslat penize z banky na PayPal? Je to automaticky nebo se s nimi musim na tom domluvit?

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Reitak » 10.04.2012, 13:57 hod.

ked sa regnes na paypal, tak tam niekde budes mat napisane Unverified, alebo Account is limited, niekde tam klikni a mal by si tam moznost verifovat a oni dobiju ucet, strhnut ti tych 1.50 a vo vypise v bankovom ucte by si mal mat ten kod.

pripadne skus tento link, ja tam mam napisane, ze mam ucet verifikovnay, ty tam budes mat asi moznost na to

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... confirm-me

Odpovědět

Zpět na „Obchod“