Váš PC na hraní diabla :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice
Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 06.04.2012, 10:35 hod.

Dadakk píše:hehehe... nehral jsem betu, tak nemuzu zcela presne posoudit, ale ze by melo DIablo 3 tak uber grafiku se mi teda nezda.. je to preci Blizz a ten dela vse pro to, aby si to zahralo co nejvetsi mnozstvi hracu, takze si myslim, ze to tu drtiva vetsina hracu rozjede..
To není náročný na grafickou kartu ale na CPU, ideální i3, i5 aspoň na 3GHz ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 06.04.2012, 10:47 hod.

Nebo třeba AMD FX 4100, když chceš ušetřit, jako já :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Yoethon
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Yoethon » 06.04.2012, 15:38 hod.

Hmm... a nestačil by vyměnit jenom procesor za nějaký pořádný? Nebo i ta grafická karta je už k ničemu? Moc se v tom nevyznám, díky za odpovědi.

EDIT: Nepotřebuji to rozjet na max detaily, stačí mi opravdu low detaily se stálým a plynulým obrazem :wave:

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od mafian89 » 06.04.2012, 16:53 hod.

To je mobilní CPU, ne? Tak to nevím, jak to s výměnou bude, jestli to vůbec půjde (i když CPU asi ano). A když to půjde, tak nevím, jak je to s dostupností CPUček..
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 06.04.2012, 17:26 hod.

No jestli je to Notebook, tak máš asi smolíka, jestli je to desktop, tak třeba zkusit sehnat nejaký CPU na Aukru :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od mafian89 » 06.04.2012, 17:55 hod.

Talis: I mobilní CPU se dají vyměnit. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 06.04.2012, 17:59 hod.

Pochybuj, že sezene mobilní CPU do staryho socketu, ktery utahne rozume D3. ;)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Relic » 07.04.2012, 12:45 hod.

Takze dnes testujem Betu a mozem povedat ze mi to ide zatial super v tristamu 40fps a vonku okolo 30fps pri detailoch: 1366x768 vsetko high antialias off vsync off.
zostava: notebook Acer aspire 6930g intel core duo2 t6400 2Ghz Geforce 9600gt 1024mb 4gb ram 500Hdd 5400rpm w7 64bit net 25Mb

pisali ste tu niektori ze to ani nerozbeham na mojej zostave... takze ti co mate slabsie stroje sa nemusite bat, hrat sa to da a je to super... >:D

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od dejavu » 07.04.2012, 12:52 hod.

Relic píše:Takze dnes testujem Betu a mozem povedat ze mi to ide zatial super v tristamu 40fps a vonku okolo 30fps pri detailoch: 1366x768 vsetko high antialias off vsync off.
zostava: notebook Acer aspire 6930g intel core duo2 t6400 2Ghz Geforce 9600gt 1024mb 4gb ram 500Hdd 5400rpm w7 64bit net 25Mb

pisali ste tu niektori ze to ani nerozbeham na mojej zostave... takze ti co mate slabsie stroje sa nemusite bat, hrat sa to da a je to super... >:D
Tady ty odborniky vubec neposlouchej :>
Oni maji PC treba za 30 tisic+ a tak je jejich usudek ponekud zkresleny.

Vozi

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Vozi » 07.04.2012, 13:28 hod.

@Relic .. Nejvetsi naroky jsou na CPU. Na nejakem nizsim rozliseni s vypnutym AA a fyzikou na low by to melo urcite slapat i na tech starsich strojich. Vyzkousel bych si hru v parte. Optimalnich je alespon tech 25 fps bez dropu, ktere te pravdepodobne zabiji nekde na infernu nebo v PVP.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Relic » 07.04.2012, 13:32 hod.

dejavu píše:
Relic píše:Takze dnes testujem Betu a mozem povedat ze mi to ide zatial super v tristamu 40fps a vonku okolo 30fps pri detailoch: 1366x768 vsetko high antialias off vsync off.
zostava: notebook Acer aspire 6930g intel core duo2 t6400 2Ghz Geforce 9600gt 1024mb 4gb ram 500Hdd 5400rpm w7 64bit net 25Mb

pisali ste tu niektori ze to ani nerozbeham na mojej zostave... takze ti co mate slabsie stroje sa nemusite bat, hrat sa to da a je to super... >:D
Tady ty odborniky vubec neposlouchej :>
Oni maji PC treba za 30 tisic+ a tak je jejich usudek ponekud zkresleny.
hej hej skoda reci zbytocne keci hra slape super

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Relic » 07.04.2012, 13:32 hod.

Vozi píše:@Relic .. Nejvetsi naroky jsou na CPU. Na nejakem nizsim rozliseni s vypnutym AA a fyzikou na low by to melo urcite slapat i na tech starsich strojich. Vyzkousel bych si hru v parte. Optimalnich je alespon tech 25 fps bez dropu, ktere te pravdepodobne zabiji nekde na infernu nebo v PVP.
mozme skusit

Vozi

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Vozi » 07.04.2012, 13:49 hod.

@relic .. Stahni si nejaky soft na mereni teplot HW, zapni FRAPS a zahrej si treba hodinu v parte. Fyziku si dej urcite na low na starsim stroji. Pokud nebudou vyrazne fps dropy a nedojde k nejakemu brutalnimu prehrivani CPU, tak bys mel byt v klidu. To prehrivani bych nepodcenoval, protoze normalne budes hrat i nekolik hodin a prehrivani by snizilo vykon a vedlo k rychlemu opotrebeni HW.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Relic » 07.04.2012, 14:01 hod.

Vozi píše:@relic .. Stahni si nejaky soft na mereni teplot HW, zapni FRAPS a zahrej si treba hodinu v parte. Fyziku si dej urcite na low na starsim stroji. Pokud nebudou vyrazne fps dropy a nedojde k nejakemu brutalnimu prehrivani CPU, tak bys mel byt v klidu. To prehrivani bych nepodcenoval, protoze normalne budes hrat i nekolik hodin a prehrivani by snizilo vykon a vedlo k rychlemu opotrebeni HW.
pod notebookom mam chliadiaci velky ventilator takze prehrievaniu nedochadza dokonca mam aj pretaktovanu grafkartu a sledujem si to Hwmonitor... zatial som to hral neco cez hodinu sice sam a vsetko v pohode sem tam som mal aj 50fps v katedrale.vyskusam tu partu a uvidime ako to bude tam slapat...

Yoethon
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Yoethon » 08.04.2012, 18:17 hod.

Tak jsem to vyřešil koupí nového stroje. Nebudu řešit jestli je pravda, že to nerozjedu nebo to je jenom blábol "PC odborníků". Ono koupit nový stroj už bylo stejně potřeba, tohle PC bylo na sklonku života, tak je to upgrade i pro všechny budoucí hry. Každopádně všem děkuji za názory, uvidíme se ve hře :)

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 08.04.2012, 19:22 hod.

Relic píše:
dejavu píše:
Relic píše:Takze dnes testujem Betu a mozem povedat ze mi to ide zatial super v tristamu 40fps a vonku okolo 30fps pri detailoch: 1366x768 vsetko high antialias off vsync off.
zostava: notebook Acer aspire 6930g intel core duo2 t6400 2Ghz Geforce 9600gt 1024mb 4gb ram 500Hdd 5400rpm w7 64bit net 25Mb

pisali ste tu niektori ze to ani nerozbeham na mojej zostave... takze ti co mate slabsie stroje sa nemusite bat, hrat sa to da a je to super... >:D
Tady ty odborniky vubec neposlouchej :>
Oni maji PC treba za 30 tisic+ a tak je jejich usudek ponekud zkresleny.
hej hej skoda reci zbytocne keci hra slape super
Jen tak jsem zkoušel na stolním Phenomu s HD5770 napodobit tvojí situaci.

Vypnul jsem 2jádra na CPU a hodil je na 2GHz, hru jsem nastavil úplně stejně jako ty a udělal rychlej SK run. FPS lítá od 8 až po 142. Pokud se nic neděje tak je to v poho a jak se začně něco dít tak máš pořádný FPS dropy. Co se týká grafický karty tak ta to zvládne na HIGH, ale ten procák bohužel ne. Jinak dávam dohromady vliv CPU na hru při max. nastavení a až to dokončím s různými typy CPU taktovanými od 2GHz až po 4GHz tak to sem postnu jen pro zajímavost.

Jinak je úplně jedno kdo má za kolik PC, to s tím vlivem CPU je bohužel realita. Doufám že se v plné verzi bude dát vypnout fyzika úplně, hodně majitelům NB by to moc pomohlo :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Programos » 08.04.2012, 19:42 hod.

Popravdě i mě by to docela pomohlo. Ty dvoujádra jsou na to hold slabý. Já se svým atholem x2 6000+ sice rozjedu všechno v cajku i s celkem stabilníma FPS ale s max fyzikou v plné partě to před SK u těch věží dost skřípe :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Relic » 08.04.2012, 19:47 hod.

cely vikend som hral d3b na notbuku ci uz sam ci v parte a je to hratelne skor by som napisal ze som bol milo prekvapeny ako to ide perfektne, hral som to na high detailoch jasne ze ked je plna obrazovka monsters ze nemam 60fps ale 8 urcite nie. neviem preco sa tu snazis o nieco co nemas, zbytocne tu zavadzas ludi co maju slabsie stroje ze im to nepojde...

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od kojot » 08.04.2012, 19:52 hod.

Raahk: Já jsem to schválně teďka zkoušel na noťasu s Intel Core 2 Duo 2GHz, 3GB RAM a nějaká 512MB ATI grafika a jede to úplnš bez problémů. Nezkoušel jsem sice měřit FPS, ale pod 20 to určitě nejde, to bych poznal... Zítra jestli budu mít čas to zkusím změřit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 08.04.2012, 20:16 hod.

Těch 8 nevim kde přesně bylo,ale to byl extrém, jinak to běžně padalo ke 20ti. Pokud se pohybuješ okolo 40fps tak to nebude tolik být do očí jako když to spadne například ze 120ti. Mám zatím hotový i5 a i3 bez HT včetně grafů.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“