za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Herní postavy či NPC postavy.
Odpovědět
Vestage
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vestage#2382
Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Vestage » 19.03.2012, 18:07 hod.

Chci jet barbara a smerovat ho do role tanka pro tezsi obtoznosti. Life regen/stit/lifesteal...
Hral jsem : Lineage 2 (lvl 85+Nobles), Soldat (Gather),
Deepolis (lvl 101+full spec), League of Legends (lvl 30+800 her), Aion (lvl 19), PirateStorm (26 lvl+full dia), Magicka, Skyrim (Mage)

Hraju : Diablo 3 Beta

Budu hrat : Diablo 3 Full

Uživatelský avatar
SynchR
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:SynchR#2411

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od SynchR » 27.03.2012, 18:34 hod.

V D2 jsem jel socku, tak teď pojedu Wizardku, sedla mi v betě nejvíc. Navíc female má hezkej hlas a cool hlášky :).

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Peckoslav » 28.03.2012, 16:21 hod.

v D3 plánuju jet primárně asi za Demon Hunterku. Mám s bowazonkou docela slušné zkušenosti z D2, tak věřím, že si budeme opět rozumět :D
Ranged DPS chary mám rád, hrál jsem je (snad) velmi kvalitně v LOTR:O, takže zde to vidím podobně.

Trochu mi vadí absence paladina, to by byl můj druhý kandidát na main char, monk, mě zatím neoslovil ani v nejmenším. Navíc v betě mě nijak nezaujal (navíc vizáž fousáče mi k němu moc nepasuje = subjektivní názor) ;)

Jako o sekundárním charu uvažuji o barbarovi, pořádná mlátička a tank se hodí ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Pantadeas » 30.03.2012, 14:28 hod.

Já snad ve všech hrách hraju postavu typu rogue, thief, assasin, apod. ale jelikož D3 nabízí pouze demon huntera, který je dálku, tak zvolím castera Witch doctora, protože je podobný necromancerovi, který byl v D2 postavou číslo dvě.
Obrázek

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Ondra » 03.04.2012, 13:51 hod.

BARBAR!!! Protože už v D2 byl best.
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od LizardWizard » 10.04.2012, 16:46 hod.

Demon Huntress :D bo je to sexy cica :D druha bude kouzelnice pac tyhle chary me dycky bavily :)

Uživatelský avatar
soptik
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:soptik#2277

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od soptik » 14.04.2012, 15:13 hod.

Monk vs WD - stale neni rozhodnuto...ale podle te moji ikony zatim vede Monk. A zadnej support...brutal dmg dealer se znamym heslem "DPS ? I deliver !" :twisted:

PS : A nez se tu do me pusti ochranci support-monk-buildu, tak se pozorne podivejte na moji ikonu monka. Vidite tam snad nejakou lekarnicku ? Nevidite...a vite proc ji tam nevidite ? Protoze ja tam zadnou lekarnicku nemam ! ;)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Timpa » 14.04.2012, 18:58 hod.

Nemá lekarnicku protože jeho mysl a aura je lékárnička :)

Já jsem rozhodoval dlouho mezi Wizardem a WD nakonec to vyhral WD

Uživatelský avatar
ScreaM
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ScreaM#2352

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od ScreaM » 14.04.2012, 19:27 hod.

V D2:LoD jsem zral druida ale na shapeshiftera si asi budu muset pockat na datadisk k D3. Byl jsem rozhdnutej pro monka ale po bete premyslim o barbovi fakt jde citit ze mate silu znicit vsechno kolem sebe a monk me trosku zklamal ale uvidime jak to bude na vyssich lvlech :-)
Obrázek

Vozi

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Vozi » 14.04.2012, 20:44 hod.

Shapeshifter by byl v D3 epicky. Nekolik forem ve stylu manter u monka a zbytek aktivnich skillu by sel pouzivat ve vsech. :)

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Madus » 15.04.2012, 08:05 hod.

Nie len shapeshifter ale cely druid by bol epicky. Ten system co ma d3 by bol epicky pre akukolvek hybrid class vdaka rozlicnym resourcom, max 6 skillom a sucastne moznostou mat vsetky skilly.

Skoda ze blizz chce experimentovat s neakou half-deamon/angel srackou... :{

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od kojot » 15.04.2012, 08:49 hod.

Madus: Tak kdyby tam dali Druida místo DH, tak by tam nebyla žádná class na luky/kuše, což by plno lidí nerozchodilo :D . Mě třeba DH v betě docela baví a myslím, že to za něj bude sranda i v plné.
Obrázek

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Madus » 15.04.2012, 08:57 hod.

kojot: netrolluj, nejde ti to, nikde som nepisal o nahradzovani nejakej ztych 5 postav co su tam. Blizz imo planuje halfdeamona na datadisk.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od kojot » 15.04.2012, 09:00 hod.

Madus: Uklidni se. Netrolluju. Myslel jsem, že tím myslíš DH. A o tom co mají v plánu na datadisk, taky nic nevím. To by mě zajímalo, kdes na to přišel, že plánujou halfdeamona...
Obrázek

Vozi

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Vozi » 15.04.2012, 09:29 hod.

@kojot .. Nejaky blue post reagoval v ramci diskuze o nove class v datadisku na napad hybrida cloveka a demona tim, ze o necem podobnem uvazovali a drive to mel byt prave DH (mel mit dokonce nejakou koncetinu jako monstrum). Take zminil, ze neco na tento zpusob je stale ve hre pro datadisk.

Osobne bych radeji uvital toho druida. DPS / support role, nejake ty formy, CC, support skilly a znacka ideal. Uz jenom fakt, ze by si mohli vyhrat s premenou na nejakou formu po graficke strance (neco na zpusob premeny na vlkodlaka ve Skyrimu). :)

Nic definitivniho samozrejme nepotvrdil Blizzard, ikdyz nejake ty koncepty pro novou classu uz maji urcite na stole.

Uživatelský avatar
Madus
Wraith
Příspěvky:169

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Madus » 15.04.2012, 09:44 hod.

Dik vozi :).
Tiez by som ovela radsej toho druida, proste tieto "sacred like" chary mi nevonaju (tym nemyslim DH to je podla mna normal ranged class). Kopec veci co sa navrhne a zavrhne (kvoli malo casu alebo napadom) sa neskor objavi v datadiskoch. Bezna vec pri vyvoji hier.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od kojot » 15.04.2012, 10:22 hod.

Tak to jsem nevěděl, že o nějaké takové chujovině uvažujou... Rozhodně bych byl taky pro nějakýho Shapeshiftera na způsob Druida z D2, než nějakýho "hybrida". Jak říkám, jenom jsem myslel, že Madus mluví o DH...
Obrázek

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Silblade » 15.04.2012, 11:00 hod.

Přímo druida bych v D3 asi nevítal - když už začali s originálníma postavama, kromě barba, tak ať se toho drží a zkusí vymyslet novej char, kterej může být hybridem postav z předešlých dílů. Navíc, byla tu jednu dobu živá diskuze o comebacku necra v nějakém budoucím datadisku D3, ale nevím, jak by to chtěli provést, když jeho roli zastupuje už witch doctor. Dvě podobné postavy tam určitě nedají, jinak by museli necra poupravit tak, aby nebyl podoben doktorovi a to už by nebyl necro. Nekromanti byli vždycky o vyvolávání nemrtvých, temná magie, jedy atd. Jinými slovy, myslím, že comeback nečeká žádnou z předešlých postav, snad s výjimkou druida, který není ve trojce zastoupen (ale jsem pro, aby to nebyl druid, ale něco origo :)).
Obrázek

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od LizardWizard » 15.04.2012, 11:05 hod.

Silblade píše: kromě barba
a sorcky, ne? :D ona se sice jmenuje jinak, ale je to to stejny...
jinak ja jsem pro druida :D v d2 to byla moje nejoblibenejsi postava, ale jak rikal Silblade, pokud prijdou s necim uplne novym a neotrelym, bude to jeste lepsi varianta :)

Otter
Quill Rat
Příspěvky:5
BattleTag:Otter#2334

Re: za koho budete hrát v diablu3 a proč?

Příspěvek od Otter » 15.04.2012, 11:12 hod.

Tak proč by nešel half-deamon udělat jako shapeshifter? Moh by se třeba měnit v několik druhů démonů s různýma schopnostma.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“