Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od HELLERcz » 27.03.2012, 16:26 hod.

Lidi, nevíte, zda se bude dát vyhledávat v aukční síni i podle klíčových slov ?

příklad chci najít všechny "mending ring" tak zadat do searchu "mending ring" a vypsalo by mi to jejich seznam.
Nebo to bude holt uděláno tak, že musím přes Prefered Stats navolit.
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od zahadum » 27.03.2012, 16:28 hod.

na 100 % si myslím,že to tak bude...Blizzard si v prvom rade hýčka AH takže takáto featurka tam bude

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od dejavu » 27.03.2012, 16:30 hod.

Urcite to tam bude. Blizzardi jsou perfekcionisti a na tohle urcite nezpomenou.
Lide obcas zapominaji co znamena slovo Beta.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 27.03.2012, 16:43 hod.

Zatím mi to tam taky chybělo a pořád jsem se to marně snažil najít v affixech(jméno itemu je přiřazeno částečně podle affixu). Už se na to těšám. A hlavně už mají nějaké zkušenosti s aukcí z WoWka, takže tohle určitě nezapomenou.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 27.03.2012, 17:21 hod.

Neocekavam, ze by vyhledavani podle klicovych slov v ramci aukce bylo v plne hre kvuli:

- nazvy itemu jsou poskladany zhruba podle affixu a je otazka, jak se budou jmena skladat kdyz tech affixu tam bude vice (vyhledavani legendary podle nazvu v aukci je)
- user friendly (Blizzard ani omylem nebude implementovat neco, co by dokazalo vyuzit pouze mizive % hracu)
- konkretne u RMAH nepredpokladam zadny rozdil mezi verzi aukce v bete a plne hre, protoze Blizzard si nedovoli jit s necim, co neni poradne odzkouseno, kdyz jde o realne penize (necekam ani zadne zmeny interface v ramci aukce po vydani)

EDIT: nevidim zadnou vyhodu ve vyhledavani pomoci klicovych slov oproti tem kriteriim

U tech kriterii mne chybi moznost lepsiho prochazeni seznamu. Idealni by bylo, kdyby se seznam vzdy posunul na prvni polozku zacinajici stisknutou klavesou, at to clovek nemusi vzdy scrollovat.
Naposledy upravil(a) Vozi dne 27.03.2012, 17:29 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od dejavu » 27.03.2012, 17:25 hod.

Ja betu nehral. Tak ono vyheldavat nejaky non-legendary item podle nazvu ani nema smysl. V tom se vsichni shodnem. Craft itemy budeme vyhledavat podle affixu. V tom se taky shodnem.

Moje odpoved byla myslena na legendary items. A kdyz to beta jiz obsahuje => problem solved.

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 27.03.2012, 17:32 hod.

@dejavu .. je tam treba i filtr level range a rarity, takze urcite budes spokojeny :)

Angry Diablo Neard
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Angry Diablo Neard » 27.03.2012, 20:50 hod.

Neví se, jestli bude kreditka připojená k účtu naprosto nutná? Jako jestli by to nešlo řešit pouze přes tu bilanci, co je na battle.net účtu?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 27.03.2012, 21:10 hod.

No, já si nic propojovat nebudu, maximálně s paypalem. Pošlu si obnos na paypal a potom teprve na bnet.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 27.03.2012, 21:40 hod.

Pokud vim, tak PayPal funguje i bez kreditky (vklady / vybery v ramci PayPal) a jde si tam nastavit bankovni ucet. Bnet ucet si budes muset propojit s PayPal uctem pro vyuzivani RMAH.

EDIT: tedy pokud budes chtit ty penize z prodeju vybirat, jakmile je pripises na bnet balance, tak je muzes maximalne pouzit pro nakup produktu Blizzardu nebo veci v D3

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 27.03.2012, 21:59 hod.

Prostě battle net -----> PayPal ------> vlastní účet ne?

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 27.03.2012, 22:04 hod.

@javurek .. presne tak

Ta karta byla potreba v uplnych zacatcich PayPalu, kdy tuto sluzbu pomalu nikdo neznal.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Peckoslav » 28.03.2012, 08:41 hod.

jak se propojuje PayPal s BN účtem? Nějak to tam nemůžu najít.
Nebo to funguje pouze tak, že se na BN účet (balance) nabijí peníze jednorázovou transakcí?
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Programos » 29.03.2012, 00:08 hod.

Předpokládám, že tak jak říkáš to bude. Jednorázová transakce buď z účtu a nebo z paypallu a nebo prostě propojení karty s bnet učtem a rovnou to budou strhávat.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Vozi

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Vozi » 29.03.2012, 09:57 hod.

@Peckoslav .. Propojovat PayPal s Bnet uctem jsem zatim nezkousel. Jeste se mne to nechtelo resit a pockam s tim az bude authenticator.

Settings -> My Payment Options -> Add Payment Method

EDIT: Premyslel nekdo na tim, ktere regiony budou nejvice profitabilni pro hrani RMAH? Podle mne bude v US vetsi hracska zakladna i kupni sila, ale take tam pujdou farmit Cinani. Docela by mne zajimalo mnozstvi hracu v ramci jednotlivych regionu. Jestli nejaka cisla existovala pro D2, SC2, WoW.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 29.03.2012, 17:13 hod.

Nevim, no. Znám nějaké lidi na US, takže budu možná i tam. Nebude to ale tak, že když jsem v EU regionu neůžu se zapojit do US RMAH?

S tím počtem lidí fakt nevím, sice jich tam bude možná víc, jenže o to zas bude víc věcí. Když ale vezmu v potaz zkušenost hráčů .), možná bude lepší se napakovat tam, protože si myslím že Evropa má zkušenější lidi. Aspoň mi to tak připadalo když jsem hrával na US Battle netu Diablo 2.

Uživatelský avatar
Feelings
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Feelings » 30.03.2012, 22:44 hod.

V Evrope jsou zkusenejsi lidi o tom se muzes presvedcit i ve wowu, ze opravdu ti nejlepsi pvp hraci jsou vzdycky o krok napred pred US a hlavne mame tu nemce, kteri budou na RMAH nakupovat neuveritelnym zpusobem tim sem si jistej >.<

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od dejavu » 30.03.2012, 22:57 hod.

Tak na US servrech se bude RMAH tocit ostosest. Americani narozdil od Evropanu uz maji naucene nakupovani digitalnich veci pomoci internetu viz iTunes a podobne. Zatimco v Evrope toho vyuzivaji jen ty nejvyspelejsi staty. Celkem me prekvapilo kolik lidi zde na tomto foru ani nevedelo co znamena digitalni verze Diabla.

EDIT
Ja si prave naopak myslim, ze uz tohle davno neplati. U novych her napr LOL se prave vetsina evropskych top tymu opici po USA. A stejne to dopadne vzdycky stejne. Ale najdou se i svetle vyjimky (M5, fnatic, EU CLG). Kdyby nebyly vysoke latence na US serverech klidne bych tam hned sel.

Ale budu moc rad kdyz se zmylim a DIII bude top prave na EU serverech ve vsech ohledech.

Blackmorian
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

RmAH

Příspěvek od Blackmorian » 09.04.2012, 18:47 hod.

Zdravím,
předem se omlouvám, že otvírám staronové téma, ale rád bych znal vaše názory na prodávání itemů za světské penízky. Vaše názory zda RmAH je špatný či dobrý sem psát nemusíte, to už se řešilo jinde. ;)

Rád bych navrhl několik otázek, samozřejmě psát si můžete dle libosti. Ale rád bych se vyhnul trollům a podobným.
1. Jaký je váš odhad cen itemů v AH?
2. Potencionální zákazníci (země, věk atd.)
3. Může nastat situace, že si nějaké pako ze západní země koupí legendární věc za 100 "éček", či snad ještě víc? Moc to nepřehánějte s positivním myšlením >:D
4. Váš odhad na čas potřebný ke zplacení D3 (cca 1300kč)?
5. Možné problémy s převodem peněz na běžný účet?
6. Vaše další očekávání?

Jak jste si mohli všimnout, na západě jsou platy na úplně jiné úrovni a takové pivko tam stojí v klidu 4 eura. Předpokládám, že vidina dobré zbraně či armoru za pouhých pár euro může být pro lidi lákavá. Bohužel jsem se s tím ještě nesetkal, tak vše vidím moc růžově.

Pro mě jakožto VŠ studenta, zisk 5 eur není nic malého a určitě by mě to potěšilo. Je jasné, že Diablo 3 není jen o obchodu a proto vám všem přeji příjemné čekání na dlouho očekávané pokračování. Sám se v myšlenkách vracím o 12 či více let zpět. :D

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: RmAH

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 09.04.2012, 18:56 hod.

další spam troll topic?

1. nejde říct
2. nejde říct
3. nejde říct
4. viz bod 1.
5. podle toho jak blizz nastaví podmínkdy, alias nejde říct
6. spam all the topic!!!
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Obchod“