Kde kupit Diablo 3 - list

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od HELLERcz » 19.03.2012, 07:51 hod.

Jo MMOBoost znám, hlavně bratr tam nakupuje, já si tam objednával kdysi WOWko, když mě přemluvili tehda, abych si to zahrál.

Stále věřím s CE u Xzone, jestli mi ji nepošlou a bude v tom takový binec, že ani standartní verzi nebudu mít v ten den D, tak jim udělám Seismic Slam !
Obrázek

Uživatelský avatar
Aici
Quill Rat
Příspěvky:18
BattleTag:Aici#2385
Bydliště:Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Aici » 19.03.2012, 10:54 hod.

Na buy.com se dá koupit CE za 99 dolarů a když využijete cupon pro nové zákazníky, tak máte dalších 10 dolarů slevu. Poštovné zdarma. V přepočtu na českou měnu je to 1620 Kč (+- pár drobných podle kurzu).
Problém nastává ten, že budete čekat tak týden, než vám hra příjde. Je to na každém z Vás ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ghann » 19.03.2012, 12:46 hod.

Programos píše:Pokud to chcete mít hned doma, tak rozhodně MMOboost ale třeba na CZC je to jen o 10kč dražší a máte i krabici.
Ale nezapomínej , na poštovné +- nějakých 80 kč

Uživatelský avatar
MrNoFace
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od MrNoFace » 19.03.2012, 12:47 hod.

Keby mal niekto na slovensku zaujem o polnocny predaj :)

http://www.brloh.sk/aktuality/diablo-ii ... e_id=96534

Paulik83
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Paulik83 » 19.03.2012, 13:42 hod.

Aici píše:Na buy.com se dá koupit CE za 99 dolarů a když využijete cupon pro nové zákazníky, tak máte dalších 10 dolarů slevu. Poštovné zdarma. V přepočtu na českou měnu je to 1620 Kč (+- pár drobných podle kurzu).
Problém nastává ten, že budete čekat tak týden, než vám hra příjde. Je to na každém z Vás ;)
no cena je velmi hezká, ale podle me neposílájí zdarma do CZECH REP. - jestli se pletu tak sorry

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Relic » 19.03.2012, 16:02 hod.

chcel by som sa opytat aky je postup keby som si hru chcel objednat elektronicky cize si ju stiahnem... treba si urobit konto,registrovat sa na battlenete a tam si to potom stiahnut ci ako?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Programos » 19.03.2012, 16:07 hod.

Regnout na battlenetu->mmoboost.cz->obědnáš, pošlou ti key, aktivuješ a z battlenetu stáhneš.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Aici
Quill Rat
Příspěvky:18
BattleTag:Aici#2385
Bydliště:Chlumec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Aici » 19.03.2012, 16:08 hod.

Záleží, kde si elektronickou verzi koupíš. Pokud přes battle. net, tak si vytvoříš account a tam si pak zakoupíš klíč. Následně máš možnost si stáhnout instalační soubor Diabla (7,6 GB), ale hru nemůžeš nainstalovat.
Pokud koupíš jinde, tak hru můžeš také stáhnout (zde na fóru najdeš dowloadery) a také musíš čekat až umožní instalaci hry.
Tak jako tak, budeš potřebovat účet na battle.net.


A ohledně poštovného na buy.com mám za to, že se jedná o worldwide free shipping, ale ruku do ohně za to nedám ;)
Obrázek

Luki238
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Luki238 » 19.03.2012, 18:03 hod.

Hele lidi - teda ti co jsou z Ovy - nevíte jestli bude Xzone tady u nás pořádat půlnoční prodej? =), přemýšlím, že si to nakonec u nich koupím...Páč před pár dny jsem zrušil objednávku u CZC, protože jsem zjistil, že D3 budou mít k odběru "až" 17.5 a dva dny jako nevydržím ani náhodou! =D Tak zvažuji právě jiné možnosti =D ... Ještě zvažuji Alfu, ale ještě mi neodpověděli, jestli to budou mít ten den... =)

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ghann » 19.03.2012, 18:13 hod.

Vy s tím půlnočním prodejem teda naděláte :-) Vždyť ta hra je singleplayer . Nemusíš to mít přece dohráno za pár dní . Když už čekáme takovou dobu , tak těch par hodin do otevření shopu tě už přece nezabije . Zkus napsat na Xzone , myslím že ti odpoví . Já to mám taky u nich objednané , ale začínám uvažovat o té digitální verzi .

Luki238
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Luki238 » 19.03.2012, 19:16 hod.

Tak jako, nemusím to mít hned o půlnoci...Mě je to v celku jedno, stejně nevím zda bych hrál místo spaní, páč druhý den ve školy bych to těžce nedával =D, ale prostě jsem chtěl jednou zažít ten "adrenalin" jak stojím ve frontě o půlnoci na největší pecku všech dob....Nicméně mě jde hlavně to mít 15.5 ... a je jedno odkud, hlavně někde poblíž =), takže buď xzone nebo alfa (mám jí blízko u školy), ještě nevím, podle toho co mi odepíšou no... =)

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Hrus » 20.03.2012, 13:01 hod.

Ty des druhej den do skoly? To ja budu tak tejden nemocnej, abych nemusel do prace...

Silne uvazuju o MMBoost, preci jen usetri to skoro 400 Kč. Nemam s nimi zadnou zkusenost, ale jestli dostanu klic 14.5., tak doufam, ze to budu tesne po pulnoci hrat (a Blizzardu ze nespadnou servery..)
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Raahk » 20.03.2012, 14:18 hod.

Proti koupi rovnou u Blizzu ušetříš jen 200,-. Já u nich nakupoval jen jednou a to předplacený čas do WoW a pak jsem měsíc řešil to že mi poslali už použitý klíče :(, pak už jsem to raději neriskoval. Píšou tu někteří že májí s nima jen dobré zkušenosti, každopádně máš na vyběr dost možností :)
Obrázek

vegrud
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od vegrud » 20.03.2012, 14:36 hod.

Kdyz na me nevijde CE tak beru hru primo od Blizzu krabicka je jen na chytani prachu a instalace z DVD nema cenu stejne tu hru jeste budou balancovat tak po instalaci by se stejne stahovalo hafo veci.

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Ghann » 20.03.2012, 14:37 hod.

Přesně takovou zkušenost mám i já , taky jsem od nich kupoval game time a dostal jsem taky už použitý klíč :(

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Raahk » 20.03.2012, 14:39 hod.

@Vegrud pokud budeš kupovat u Blizzu tak to kup za libry, výjde to levněji :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Relic » 23.03.2012, 11:40 hod.

Tak kde sa mi to oplati objednat najlepsie na sk cz strankach alebo priamo na battlenete?
aky je tam vlastne rozdiel?

mne staci elektronicka verzia

ako to funguje poslem peniaze, hned mi poslu kluc, ja si to na battlenete stiahnem a 15,5 mozem hrat?

Vozi

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Vozi » 23.03.2012, 11:44 hod.

@relic .. nafoceny klic emailem ti poslou okamzite, jak jim dojde platba na ucet. Rozdil mezi bnetem a eshopy mas v cene. Blizzard ma cenu vyssi vetsinou taky z duvodu, ze nechce konkurovat eshopum, ktere soucasne propaguji jeho produkty.

EDIT: eshopy dostanou D3 min 1 den predem a pokud budes mit zaplaceno, tak to budou rozesilat okamzite. Osobne to resim predobjednavkou digitalniho klice, ktery zaplatim s predstihem a 14.5. jsem ready :)
Naposledy upravil(a) Vozi dne 23.03.2012, 11:53 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Relic » 23.03.2012, 11:47 hod.

Vozi píše:@relic .. nafoceny klic emailem ti poslou okamzite, jak jim dojde platba na ucet. Rozdil mezi bnetem a eshopy mas v cene. Blizzard ma cenu vyssi vetsinou taky z duvodu, ze nechce konkurovat eshopum, ktere soucasne propaguji jeho produkty.
nechapem potom preco sa tu trapite nad battlenetom ked je to u nas vyhodnejsie...

oki dakujem

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Kde kupit Diablo 3 - list

Příspěvek od Relic » 23.03.2012, 11:56 hod.

Viete mi poradit kde sa to na slovensku da objednat eleltronicky?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“