Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth
Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Qoliker » 15.03.2012, 21:28 hod.

Talis píše:Tak ja mam treba bankovni ucet taky zabezpecenej pres podobnej system jako tento. Ty snad ne ?
Trochu jsi mne nepochopil. Pointa byla, že "zabezpečíš" jednu či více věcí, ale potencionální hrozba celkově vůbec neklesne. Je tedy lepší brát PC jako celek a snažit se o co nejvýše možnou komplexní ochranu.

Jinými slovy, keylogger tě bude stejně štvát, ať už máš authenticator, nebo ne.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
kING
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kING » 15.03.2012, 21:30 hod.

po zkusenostech z wow, kdy sem se vicekrat pripojil z jineho nez domaciho pc a nasledoval hack meho uctu :) po odeslani ticketu sem mel do 5 minut vse zpet s doporucenim prave na authenticator a od te doby nemam zadny problem. v guilde ho pouziva vice lidi a nikdo si nestezoval a jak uz tu nekdo zminoval pri problemech se to resilo obcanskym prukazem, kdy support reagoval opravdu rychle

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Tib3rian » 15.03.2012, 21:31 hod.

Ja sa moc nebojim, SC2 mam od zaciatku a zatial je vsetko v poriadku. Ani nikde inde ziadny hack, vsetky ucty mam v poriadku uz dlhe roky. Kaspersky asi robi svoje, si mysim.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kojot » 15.03.2012, 21:40 hod.

Naprosta zbytarcnost IMO. Zkuste se trochu zamyslet a zjistite, ze D3 je jenom hra a ze ty itemy, ktery by vam nekdo "ukradl", ve skutecnosti neexistuji. Me kdyby se neco takovyho stalo, tak bych to moc neresil. Vybeham si to znova stejne jako v D2 po ladder resetu.
Obrázek

Vozi

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Vozi » 15.03.2012, 21:50 hod.

@kojot .. ty itemy, ktere neexistuji se ale budou prodavat za penize, ktere existuji a nemale

@tiberian .. no proc by taky nekdo se snazil hackovat SC2 account, kdyz by z toho nic nemel prakticky, ale kaspersky je urcite top antivir :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Programos » 15.03.2012, 21:56 hod.

Přesně jak říká kolega. Itemy neexistují, ale peníze ano.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Xenter » 15.03.2012, 22:02 hod.

Jak píší ostatní, u nás se moc neřeší, když někdo někomu šlohne (smaže, přepošle...) itemy ze hry, ale v zahraniční je například smazání zbraně koupené za Real Money to samé jako krádež, a není problém jít za něco podobnýho sedět. Podobné incidenty se řeší s policií a podobně, a není až tak nereálný dopadnout viníka, pokud nejde o "profíka", ale ten asi těžko bude někomu mazat Equip ve hře.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kojot » 15.03.2012, 22:14 hod.

Ja si urcite nic na RMAH kupovat nebudu...
Jinak nevim proc si tady vsichni mysli, ze se tam budou tocit kdovijaky penize a ze si z D3 udelaji zivobyti. Tomu se proste musim smat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Programos » 15.03.2012, 22:21 hod.

Lol. Nikdo tady o zivobyti nemluvi. Zas to neprehanej. Ty itemy se tam prodavat budou. I dybych mel top unikaty prodavat v prepoctu za 30 korun, tak mam alespon na pivo. A asi nedokážeš pochopit, že všude není taková mentalita jako u nás. Všichni nejsou takocí škrti jako češi.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Xenter » 15.03.2012, 22:25 hod.

No moc se mi nechce věřit tomu, že se tam nebude točit moc peněz (určitě bude), jsou hry, do které lidi měsíčně nacpou více, než vydělává polovina lidí za měsíc, navíc není tolik řeč o vydělávání, ale o tom, že příjdeš o to co sis koupil. Není nic neobvyklýho, že zahraniční hráči (i naši) nacpou do hry desetitisíce nebo i statisíce korun, a v tom připádě by ses asi nepokojil s tím, kdyby jako řešení hacklýho účtu bylo něco ve smyslu "je to tvůj problém, je to jen hra a máš holt smůlu".

Vozi

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Vozi » 15.03.2012, 22:45 hod.

@kojot .. Budou se tam tocit vetsi penize, nez si kdo vubec umi predstavit. Dokazu si predstavit, ze ty vzacne veci budou stat bezne 50-100$. Prvni mesice budou ceny jeste vyssi. Z ceho vychazim? Diablo 2 a weby, ktere sveho casu prodavaly veci.

Kdo to bude kupovat? Kazdy kdo ma solidni prijem a nakoupit itemy je pro nej vyhodnejsi nez ztracet cas jejich farmenim. A pak samozrejme jedinci, kteri maji penez na rozdavani. Casem si vsichni na system RMAH zvyknou, kdyz budou nakupovat a prodavat soucasne, coz bude cilem Blizzardu (nahradit timhle systemem mesicni poplatky).

http://www.youtube.com/watch?v=VlsqYtonWkM (cas 3:50)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od kojot » 01.04.2012, 09:22 hod.

Tak hoši, teď si můžete koupit stylovej Authenticator :D
http://eu.battle.net/wow/en/blog/397410 ... _2012#blog

Myslím, že změním svůj názor a koupím si ho taky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stillson
Quill Rat
Příspěvky:14
BattleTag:Stillson#2635
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Stillson » 01.04.2012, 10:10 hod.

Z vlastní zkušenosti s accountem WoW (5-6let) mi účet ukradli jen jednou.A to díky tomu,že na PC jsem pouštěl všechny.Děti,přítelkyni...lognul jsem se na účet a všechny postavy byly nahé a peníze jsem neměl :D. Napsal jsem ticket a vše krom peněz mi bylo samozřejmě vráceno během chvíle + rada abych koupil authenticator.
Od té doby co nikoho na PC nepouštím,tak je všechno v pořádku :D mají vlastní PC.A stejně si myslím,že čas od času někdo z blizzardu udělá takovou věc jen aby zase něco prodali tím myslím ten jejich authenticator.Kromě toho WoW acc se mi nikdy nic nestalo,že by mi bylo odcizeno nebo že by z mého PC někdo posílal nějaké spamy na ICQ nebo jiné věci (znal jsem pár lidí co posílali odkazy a přitom to nepsali oni).
Člověk nesmí bejt pitomej a klikat na všechno.Když to neznám,tak na to neklikám :D jednoduché.A osobně si myslím,že na Diablo acc nebo Bnetu nebudu mít stovky dolarů.Takže když mi někdo vezme těch 5dolarů asi se z toho nepominu.A budu hned převádět na svůj účet :-)

P.S.: Antiviry ani jiné ochrany krom Firewallu nepoužívám roky

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Talis » 01.04.2012, 10:34 hod.

Qoliker píše:
Talis píše:Tak ja mam treba bankovni ucet taky zabezpecenej pres podobnej system jako tento. Ty snad ne ?
Trochu jsi mne nepochopil. Pointa byla, že "zabezpečíš" jednu či více věcí, ale potencionální hrozba celkově vůbec neklesne. Je tedy lepší brát PC jako celek a snažit se o co nejvýše možnou komplexní ochranu.

Jinými slovy, keylogger tě bude stejně štvát, ať už máš authenticator, nebo ne.
Proč by mě štval keylogger, když ten kod co generuje authenticator jde zadat jen jednou :roll:
Zabezpečit Pc jako celek beru jako základ.
Todle je ale na tom Blizz storu nej :) http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003857
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od PSK » 01.04.2012, 11:07 hod.

Také mě wow account nevykradli 5 let a pak jsem se lognul a všechno bylo fuč - blizzard mi samozřejmě všechno vratil, včetně peněz a guild banky atd. což u d3 dělat kuli RMAH nejspíš nebudou. Teď mám klíčenkový authenticátor a jsem za něj rád. Co se týče ceny věcí (někdo tu psal o 50-100$ za item...) mám pocit, že jsem četl někde něco o limitu 50$ na item a maximálně 200$ na účtu, ale možná se pletu, ale viděl bych cenu většiny itemů spíš tak kolem 10$.
A co se týče baterii v tom rsa authenticatoru, tak pochopitelně vyměnit nejdou. Respektive, když se vybije nebo odpojí a znovu připojí, tak nebude authenticator synchronizovaný s tím účtem - možná, že by fungovalo ho odebrat z účtu, vyměnit baterku a zase ho přidat, ale nemám to ověřené. Ale vyměnit baterii po tom co se vybije určitě ničemu nepomůže.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Still-Alive » 01.04.2012, 11:15 hod.

Aha, dneska je Apríl... proto Zergotchi :D

Vozi

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Vozi » 15.04.2012, 09:02 hod.

"New Battle.net Balance Limits and Security Requirements: With the upcoming release of Diablo III’s currency-based auction house, account security will become more important than ever; we are making a few changes to ensure that players who wish to use the auction house have a safe and worry-free experience. Beginning prior to the launch of Diablo III, in order to carry a Battle.net Balance greater than $100 USD (or equivalent), players will be required to attach a Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator to their Battle.net account. In addition, we will be instituting a Battle.net Balance maximum limit of $250 USD (or equivalent). We’ll go into more detail about the different options for making purchases in the currency-based auction house prior to launch."

Ocekaval jsem, ze RMAH prinese vyrazne zmeny do jejich politiky zabezpeceni uctu. Jsem zvedavy, jak bude vypadat finalni info. Nedivil bych se tomu, kdyby se authenticator stal nutnosti pro jakekoliv vyuzivani bnet balance.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Reitak » 15.04.2012, 09:06 hod.

Ja mam na iphone mobile authentificator, ohlasuje sms hned ked sa nieco udeje


Poslané cez Iphone 4S 64GB Tapatalk

Uživatelský avatar
Feelings
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Feelings » 15.04.2012, 10:22 hod.

Mam zkusenosti s authenticatorem na klicenku. Vzdycky sem ho mel pred monitorem a nikam sem ho netahal coz znamena ze sem se o nej opravdu slusne staral :D. Jednou sem se chtel nalogovat a najednou mi nesel display, rikal sem si asi bude vybita baterka a tak sem to chtel rozdelat:D a tak to vsecko zacalo. Nikde zadnej sroubek co to drzel nikde nic ani sroubovakem to neslo rozlousknout proste nic bylo to zapeceny. Tak prislo na lamani chleba a vzal sem si na to flexu, rozrezal sem to podelne abych se opravu dostal dovnitr, protoze uz sem mel docela nervy. Vytahl sem baterku a ta byla naprosto v pohode a upozornuju ze sem mel tento authenticator pouze necelej jeden rok a odesel. Zruseni authenticatoru z uctu trvalo pres blizz cca 14 dni chcou ofotit par veci obcanku atd a ja se docela bal jim poslat celou obcanku vite jak to dneska chodi i kdyz je to blizz ale to je jedno. Chteli proste obcanku a hlavne fotku coz sem nechapal. Tak to je muj pribeh !!

Uživatelský avatar
Baset
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3 a authenticator k bnet accountu

Příspěvek od Baset » 15.04.2012, 10:45 hod.

Zdar lidi ...
dotaz kde koupit authentificator ??? ... neche se mi platit 8 stovek poštovný z blizzu ??? ..

ad k té občance stačí jim na mail poslat ofocenou občanku a změny jsou provedeny do pár hodin ... u mě minule vrácení věcí a postav z WoW acc otázka pouze cca 20ti minut a měl jsem vše zpátky + potom zrušení mobilního autentificatoru otázka cca 2 hodin

Odpovědět

Zpět na „Obecně“