Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 27.11.2011, 16:14 hod.

Testnu. :twisted:
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
ScreaM
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ScreaM#2352

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od ScreaM » 27.11.2011, 16:57 hod.

http://www.youtube.com/watch?v=b2vcMR-RlqQ
0:50
Tak jsme hledal a nasel video kde primo popisuje skilly DH. Je tam mensi gap mozna ze to je mezera tak na jeste jednu postavu :-) Takze si mel pravdu :-) sorry za mlzeni :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Timpa » 31.12.2011, 08:45 hod.

Vyhovuje vám u Huntera Resource (Hatred / Discipline)

To bude celkem skládání pro fanatiky této hry neustále balance spellu aby se to balancovalo Hatred / Discipline.

Mě to právě přijde zajímavé ale nelíbí se mě to.

Mikro
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikro#1307

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Mikro » 31.12.2011, 09:34 hod.

Timpa: Mně to teda naprosto fascinuje a přijde mi to geniální :) Super nápad
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 31.12.2011, 11:38 hod.

Je to konečně něco "originálního" ... zas takový unikát to není, ale i k té postavě a lore to parádně sedí. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od neithusak » 01.01.2012, 23:15 hod.

Z akeho dovodu si zvolil Fundamentals? Ten skill zvysuje iba dmg zakladneho utoku a ty budes predpokladam strielat radsej Hungering Arrows, nie?
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 10.01.2012, 13:57 hod.

Já jsem vytovřil Demon Huntra z těchto skillů:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... UXc!ZYabcZ

Dal jsem si za cíl, aby charakter dostatečně obnovoval oba druhy many (hatred a discipline) - díky tomuto nastavení skillů a hlavně run do nich by podle mých výpočtů nemělo vůbec docházet k tomu, že by musel čekat na její obnovování nebo byl přinucen nějakou dobu používat jen skilly generující hatred (nabíjecí skilly). Největší asi možnou slabinu, aby to fungovalo, tak jak má, vidím ve spojení s šancí na kritický zásah u asi nejlepšího skillu Demon Huntra - Rapid Fire a pasivní schopností Night Stalker, která dává 1 discipline za každý kritický zásah. Má taktika tedy bude fungovat jen pokud bude tato šance dostatečně vysoká a každý pátý či šestý výstřel způsobí kritický zásah. Při dvou kuších a s podporou skillu Shadow Power by měl Demon Hunter vystřelit s Rapid Fire přibližně 16 střel za vteřinu, což dává podle mého názoru vícenásobnou šanci na kritický zásah. Střely samy o sobě jsou velmi slabé (38% útoku zbraně), ale s aktivním skillem Marked for Death a pasivním skillem Cull the Weak se střely dostávají na 78% útoku zbraně a to už stojí za to. Obnovování discipline jsem podpořil skillem perfectionist, který snižuje náročnost discipline o 20% u všech skillů a přece jenom se discipline také sama obnovuje, pomalu, ale přece. Pokud je dost discipline, tak hatred není poblém viz. především skill Preparation s červenou runou.

V reálu by pak mohl Demon Hunter být tak silný jako v této ukázce, kde zabije Skeleton Kinga za pouhých 6 vteřin. Chtěl bych upozornit na to, že v ukázce není využit skill Marked of Death a asi ani Cull the Weak.

http://www.youtube.com/watch?v=wtlZeQgwubU

Přemýšlel jsem také o alternativě, ani tak ne o změně skillů, ale některých run. Možná by mohla být modrá runa ve skillu Rapid Fire, která dává šanci na průstřel, nahrazena bílou runou zpomalující nepřátele. Entangling Shot by tak ztratil svou důležitost a mohl by být nahrazen například skillem Companion.
Výsledný Demon Hunter by byl asi takovíto:

http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... VXc!baaYcZ

Na závěr bych měl dva dotazy, jestli to náhodou někdo neví.

První můj dotaz se týká toho, zda efekty zpomalení ze dvou různých skillů se sčítají nebo se jen uplatňuje ten skill, který má větší efekt zpomalení.

Můj druhý dotaz se týká skillu Companion, který vyvolává společníka (jednotlivé runy mění druh společníka). Mohou nepřátelé tohoto společníka zabít? Je mi totiž divný, že tam u tohoto skillu není nikde udán v procentech jejich život a ani doba na kterou jsou vyvolání (kromě vlka ten je na 40 vteřin). Takže by mohli být nenapadnutelný jako Familiar u Wizarda?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 10.01.2012, 14:11 hod.

V tom posledním buildu nemáš žádný hatred generator. Nestálo by za to místo třeba passivky Archery dát to Fundamentalist které zvyšuje autoattack o 100%? A nebyl by Rapid fire only DH moc statický a snadný cíl?

První dotaz - zatím to vypadá že je to "WoW style", takže tak jak píšeš. Když na target dáš slow 70% na 2s a 50% na 10s, tak výsledek bude, že první 2s bude mít 70% slow a potom 50% zbylých 8s. Takto to zatím vypadá, nemám to ozkoušené.

Druhý dotaz - myslím, že máš pravdu a bude nedotknutelný, ale zase...companion není v betě, není jak to ověřit.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 10.01.2012, 17:46 hod.

Díky za info,

ten companion, tedy pokud opravdu bude nedotknutelný, bude zajímavou volbou.

Pokud bude zpomalování fungovat tal jak si oba myslíme, tak asi opravdu bude nejlepší praktikovat jako hatred generator entangling shot s červenou runou, která zvyšuje dobu zpomalení (s runou 7 ranku by to mělo být 9 vteřin), čili dost času toho využit. 70% zpomalení je asi největší možné ve hře pokud se nepletu.

Máš pravdu, ten druhý build je chybný, jen s rapid fire, i když je to bezvadný skill by se to hrálo špatně. Docela mě překvapilo, že výměnou jednoho pasivního skillu se to vyřešilo a základní útok se tak stal lepší volbou než je většina generujících skillů - hmm opravdu dobré.

Doufám, že tě to nebude vadit, ale měl bych ještě jeden dotaz - na betu jsem bohužel nedostal klíč a z videí to nedokážu posoudit. Skill entangling shot podle infa sváže dva nepřátele k sobě a tím je oba zpomalí o 70 %. Bude však toto zpomalení uplatněno na jednoho osamoceného nepřítele?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 10.01.2012, 18:33 hod.

Ano, z toho co jsem viděl je to "svázání" mezi nimi jen vizuální efekt, nezdálo se mi, že by je ten řetěz nějak držel při sobě. Spíš to tak nějak indikuje to zpomalení - až zmizí řetěz, nemají už slow... A ano, funguej to na jeden target. A hlavní výhodou entangling shotu je to, že oba dva targety dostanou za 100% weapon damage nebo kolik tam je. Což je opravdu nejvyšší damage, jaký může hatred generator skill mít. Podle mě samozřejmě. ;)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Zerain
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Zerain#2986
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zerain » 04.03.2012, 00:00 hod.

Garne hodně se mi líbil Tvůj build na DH, který si prezentoval v Carpinus Podcastu, veškeré Podcasty i Sunday Evening videa. Asi si vemu ponaučení z Tvého buildu a některé poznatky použiju taky :). Jinak chystáme se s kámošema na HC battle net play, takže Vám přeju hodně štěstí a třeba se někdy sejdem. :)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 04.03.2012, 09:42 hod.

To mě těší. Asi to nebude úplně 100% fungovat, ale jako základ do nové hry by to mohlo stačit, pak si to každý upraví podle sebe. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Zerain
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Zerain#2986
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zerain » 04.03.2012, 14:56 hod.

Jasný, však tak to bylo vždycky :) taky jsem dost let hrával SP/LAN/BN D2 i D1, takže je mi jasný, že se to bude ještě hodně měnit, ale jako orientační build je to imho skvělý. Dík :) Btw: Bude dneska ten Sunday? :D

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Haskeer » 04.03.2012, 15:13 hod.

Ja si tak trochu hral a jelikoz sem v D2 zboznoval multishot+guided arrow, vyzniklo mi tohle:) Sem jen zvedavy jestli to bude fungovat.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bTe!aYZYYa
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
Zerain
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Zerain#2986
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Zerain » 04.03.2012, 15:31 hod.

Místo Vaultu bych dal Smoke Screen a možná by to i šlo :D, ale leda tka na softcore a spíš single playing :).

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Haskeer » 04.03.2012, 15:34 hod.

Nj kazdemu se libi neco, ale verim, ze to s nim pude :)
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Tib3rian » 04.03.2012, 15:47 hod.

Nesuhlasim s takym pohladom na buildy ze, tato pasivka alebo tento skill je najlepsi a preto sa vyplati viac nez ine. Ak by to tak bolo, potom by bola zabita variabilita buildov. Mam v tomto smere trosku obavu, ze runy odomknute na vyssich leveloch budu automaticky lepsie a viacej sa vyplatia. To by nesvedcilo o velkej variabilite. Mohol by mi to niekto trebars vyvratit, ze to tak nebude?

EDIT: Ale ako tak pozeram, toto je ina tema, hehe nevsimol som si to.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 04.03.2012, 16:03 hod.

@Zerain: Ano, dnes vysíláme, jako vždy od 7.

@Tiberian: To je kravina. Když se mrkneš na ten můj build, tak imho pro Ent. shot i Hungering arrow je nejlepší 1. runa co dostaneš, u Marked for death a Smoke screen je to taky první. U Elemental arrow tam mám druhou, u Fan of knives je tam třetí a u Rapid fire je to čtvrtá.

Do jiného tématu to házet nebudem - dejme tomu, že ses ptal na runy k Demon hunterovi. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Tib3rian » 04.03.2012, 16:10 hod.

Aha, jasne Garn, takze som sa bal bezdovodne, fajn to som rad.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od HELLERcz » 04.03.2012, 16:19 hod.

Garn:
Ještě v pátek se mi podařilo trochu vylepšit svoji postavu DH a trochu si u mě polepšila, už ji tak ne-nenávidím, jako předtím. S DPS 105, co mám, je to trochu větší zábavička. Těch 70, či kolik jsem měl předtím, to bylo trochu horší a nudnější.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“