Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: Amazon

Příspěvek od Tib3rian » 08.01.2012, 22:02 hod.

Mam otazku. Hram build Javazone, je to build s D2 webu s nazvom Plaguezone, cize poison java+Lightning Fury. Chcel by som vediet, ci je potrebne davat body do valkyrie, a ak, tak kolko. Alebo mam dat skor do uhybov, pripadne viac do pierce penetrate? Hram singelplayer, patch 1.13 Diky
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Amazon

Příspěvek od Luk-ass » 08.01.2012, 23:12 hod.

Ja bych do te valkyri dal asi full precijenom poisn je dlouhodobejsi efekt takze cim dele ti nekdo monstra drzi od tela tim lepe. Ted zrovna rozjizdim plaguezonu na HC a jedu to ty 2 poisn spelly pasivky po bode valkyru max a ligh.fury max zbytek napraskam asi do decoy.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Amazon

Příspěvek od Tib3rian » 09.01.2012, 06:49 hod.

Vdaka, asi bude lahsie udrzat ich po kope s valkou a tiez sa ku mne az tolko nedostanu. Asi skusim viacero variant. Dik
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 10.01.2012, 00:58 hod.

tahle javka se hraje i stylem o utikani, v nouzi valka nebo decoy, ale to je o vybave a asi i poctu players no a samozrejme o volbe stat/utikat..

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Amazon

Příspěvek od Haskeer » 05.02.2012, 18:18 hod.

Tak sem si zalozil v singlu na HC bowku, s tezkym srdcem se dostal k Baalovi a ani za nic ho nemuzu dat :) Kdo poradi co delat ( nejlepe k sehnani poradneho luku )
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 06.02.2012, 09:38 hod.

Potřebuješ na zbrani nebo aspoň na jednom charmu poison dmg, aby se nemohl regenerovat. Pak by mě zajímalo, co máš za zbraň. Předpokládám, že nějakou rare. Pokud má dobrý staty (třeba +80% enh. dmg, nějaký elementální dmg, IAS a tak), hoď ji do kostky s ort, amna perfect safírem.
Pokud nemáš pořádnou zbraň,tak buď hledat a hledat, nebo jestli máš peněz dost, tak zkus gamble.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 06.02.2012, 16:05 hod.

no, záleží v čem je problém že?? pokud nemáš valku, tak si určite užiješ srandu...jinak jen guide, sem tam oživit valku a jde to..

A taky se musím na něco zeptat..:))

Nějakej nápad jak za bowu sundat uber diabla? :lol:

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Amazon

Příspěvek od Haskeer » 06.02.2012, 19:01 hod.

Uber Dia sem daval normal s Guided arrow, luk s RW Harmony:) Trvalo to dyl, ale ubehat sel. A na to HC mam luk mizerny no, poskladal sem Zephyra ale porad dmg jen 7-18 + ty staty... a s tim si neskrtnu :)
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 06.02.2012, 19:37 hod.

No já nemaxuju guided...ale nemám žádné CB, OW a poisonu myslím taky moc není , tak to bude tím,,..jinak harmony mám taky..v Balde bow..;)..

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Amazon

Příspěvek od Haskeer » 06.02.2012, 19:43 hod.

S Faithem to pak pude uplne samo:) Jen je trochu drazsi.

Ale s tou moji bowkou se na tom singlu proste nehnu, zacinam si pripadat jako traged :cry:
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2012, 20:32 hod.

Welwet: Ty jsi ožil? :)
Za Bowu jsem to nezkoušel. Sice jsem jel Cold Amu, ale když jsem potřeboval sundat DC, tak jsem hodil reset skill pointů, narval všechno do Poison skillů, koupil v kšeftu obyčejný (modrý) kopí, který umělo jen Replenish Quantity a Prevent Monster Heal. Házel jsem Valkyrii před DC a z dálky to do něj vrhal. Je pravda, že to trvalo snad 10 minut, ale povedlo se. Na zbytku výbavy jsem měl pár procent CB a OW.

Haskeer: RW Faith můžu jenom doporučit ;) Na Fire Rogue.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od BliiNky » 06.02.2012, 20:59 hod.

@Welvet : Craftni si blood rukavice a pásek, tam máš základní OW a CB, bez toho uber Diabla jen tak nedáš.

Já ho dal tak, že jsem stál na místě a když bylo málo HP tak jsem do sebe kopnul fullku, sem tam i nějakou tu fullku mercovi a pořád jsem do něj pražil magic arrowy, časem jsem tuhle strategii vychytal a dával si ho jak po másle. Důležitý je si taky prostudovat článek o prioritě Diablova útoku a zařídit se tak, aby šel jenom po tobě a ne po mercovi, když má merc volnou ruku a na sobě třeba Duress, dokáže tim nandat docela solidní damage.

Uživatelský avatar
Haskeer
Fallen Shaman
Příspěvky:55
BattleTag:Haskeer#2814

Re: Amazon

Příspěvek od Haskeer » 07.02.2012, 23:10 hod.

Tak ja najdu 4 soc partizana, nafarmim runy na Insight a pak blbec koukam, ze je to jen na ladder :{
Neříkám, že nechci umřít. Jen nechci být u toho, až se to stane.

Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od hami » 08.02.2012, 09:48 hod.

Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Amazon

Příspěvek od DeathHero » 08.02.2012, 10:42 hod.

ahoj poradte mi build pro javazon na dobiti UT skousel jsem to s klasickou LF javou podle buildu na centrale od javurka nemohl jsem projit pres lilth nic jsem ji neubiral ani jabem mel jsem 60% CB. Hraju 1.13 patch takze neni problem zmenit build.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

agmar
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od agmar » 08.02.2012, 15:15 hod.

Ahojte Diablovníci:-)rozohral som si hardcore lightning spearazonku:-)dal by si niekto súťaž o to kto ďalej zájde,lepšiu postavu a tak...?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od hami » 11.02.2012, 11:07 hod.

jak by jste hodnotily strafe a multiple shot - výhody a nevýhody??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Moredecay
Wraith
Příspěvky:102

Re: Amazon

Příspěvek od Moredecay » 11.02.2012, 13:09 hod.

Niekto mudry raz napisal:
strafe + multiple shot > strafe
strafe + multiple shot > multiple shot

cize pouzivaju sa oba podla prilezitosti, strafe na max, multi cca 6-7 bodov, podla +all skills. V pripade multi, efekty (CB, OW, CTC...) prenasa len jeden (prostredny) sip. v pripade parneho poctu, funguju stredne dva sipy. Moba zasiahne z jednej salvy multi vzdy iba jeden sip (i ked by sa zdalo, ze do neho ide viac ran).
Pri strafe efekty prenasaju vsekty sipy zo salvy, ale treba si uvedomit, ze pri tomto utoku funguje 4 framovy next hit delay, cize sa netreba velmi hnat za IAS, pac v pripade utoku rychlejsieho ako 4 framy na jeden ciel pak cast sipov preletava bez ucinku.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 16.02.2012, 16:55 hod.

BliiNky,Hasker,Deamon:

No na chvilku jsme myslel že jsem se dostal na hadr k postavě..ale nakonec ne..:/


Ale jinak já měl blodfisty a to mě myslím hodně pomohlo, 30 fhr a 40 life je hodně znát, možná nebýt toho tak daleko bych se nedostal (2 akt hell)....ale ten základní craft , to jsem ani nezkusil..k tomu nějaké poison charmy a možná by to mohlo jít..on mě moc problémy nedělal, jen prostě ať jsem dělal co jsem dělal HP mu nešlo dolů vůbec..nebo bylo hned zpět..

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Amazon

Příspěvek od DeathHero » 07.05.2012, 12:21 hod.

ahoj potrebuju poradit mam v planu si rozjet bowazon zamerenou na cold vetev k tomu asi magic arrow jakou vybavu by ste mi dopurucily :?:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“