Seznamka hráčů Diabla III

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Tib3rian » 28.12.2011, 21:39 hod.

1. Chcem hrat v parte. Zo zaciatku vsak pojdem sam(asi par tyzdnov)
2. Chcem hrat v stabilnej parte. Znami ako pisem nizsie, hrat so mnou nemozu, takze mam zaujem hrat s kymkolvek, kto to so zabitim Diabla v co-op mysli vazne.
3. Mozno casom pvp vyskusam, az budem mat poriadnu postavu.
4. Ziadne real money, len zlato.
5. SC, po case mozno HC
6. preferujem pve, neskor samozrejme aj item farming
8. tipujem, ze zacnem za Wizardku alebo WD
9. zatial naozaj neviem, ako pomenujem svoje postavy
10. kludne sa casovo prisposobim, ak bude niekto chciet so mnou hrat. Pocitam, ze prve 2 tyzdne budem hrat mozno az 10h denne.
11. rozhodne sa budem snazit ziskat vsetky achievmenty, ale nemusi to byt hned.
12. Tiberian, 301(pripojenie mam v rakusku, neviem ci je v tom nejaky rozdiel)
13. Nie som nejaky expert na Diablo ako napr. DD alebo Saesa, ale urcite nie som zaciatocnik. Vytvaranie buildov mi moc nejde, takze sa necham inspirovat :) Problem, ktory ma trapi je ten, ze vsetci moji kamaradi uz nehraju a ti co by chceli, nemaju na to dost silnu zostavu. Takze ak niekto zufalo hlada priatelov do party, rad sa k nemu pridam. dalsi fakt je, ze co sa tyka znalosti internetu, som lama.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Siddhártha » 29.12.2011, 14:02 hod.

1)Určitě začnu sám...a nejspíš ani později se nebudu připojovat náhodně do her, pokud by někdo z webu měl zájem si se mnou zahrát v partě, tak toho určitě rád využiju :)
2)V podstatě jsem už odpověděl. Jen se známýma nebo s lidma, s kterýma je domluva :) jen tak náhodně si s někým zahrát - nevidím v tom užitek...maximálně tak PvP ale to zatím netuším jak bude propracované a podobně...
3)Hodně záleží jak to bude zpracováno... ale PvP mám hodně rád, takže asi hodně :)
4)Real money ani náhodou...
5)Později určitě nějaké HC vyzkouším, ale to by chtělo asi radši v té partě :)
6)Jaký styl hry budu preferovat? Těžko říct, když hra ještě ani nevyšla....
7)Mám nyní možnost si přidat někoho do přátel - až vyjde D3 :)
8)Jakou hlavní postavu plánuji hrát nejdříve? Těžké rozhodování! Trojice Monk, Wizard a Witch Doctor pořád bojuje o mou přízeň. Wizard mírně pokulhává, zatím to vypadá, že masky WD rozhodnou :P Jinak vše bude nejspíš mužské pohlaví...
9)Jména postav zatím nevím...první postava možná bude Siddhártha, možná taky ne :D
10)Bude hodně záležet na škole... ve zkouškovým období asi míň :P ale celkově bych řekl, že budu hodně aktivní :)
11)Achievmenty - uvidím jaké tam budou...nejspíš se pokusím sehnat je všechny...:)

Na závěr bych jen dodal, že pokud se někdo pokusí mě kontaktovat se zprávou o vytvoření nové party pro multiplayer, tak budu rád :)

Edit: Vypadá to, že mam hodně rád smajlíky...

Uživatelský avatar
g[H]ost
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Děčín

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od g[H]ost » 01.01.2012, 22:25 hod.

Já se teda jakože přidám, ale pochybuju, že mě bude někdo postrádat :D

1) rozhodně v partě
2) tak nejdřív zjistim jestli hrajou známý, jinak je mi celkem jedno s kym hraju :)
3) pvp chci hrát aktivněji ale až časem :D
4) no chci jenom prodávat :D
5) nejdřív SC, potom HC
6) tak nejdřív budu farmit asi dost, pak to pvp :)
7) momentálně možnost nemám, pak si přidám kohokoliv, kdo bude chtít :D
8) tak nejdřív asi barbara, je to moje oblíbená postava ze začátku D2, potom asi wizardku, nebo demon hunterku :D
9) tak jména mám už z D2 (Princess, Lily, Boxxy, prostě moje postavy z D2, pak samozřejmě Ghoust :) )
10) nejspíš večerní hodiny, kolem 20. - 2. ráno, jinak prostě co to půjde :D
11) to ještě netušim, teď mi sou u <> :D
12) ID dám až budu nějaké mít :D

Toť asi vše, doufám, že mě poznaj lidi aspoň z toho AHG :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

SelmaCz
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od SelmaCz » 03.01.2012, 10:49 hod.

1)V partě :)))
2)Preferuji hru se známými, lidmy z tohoto webu.
3)Aktivně
4)Hodně,kupovat.
5)Nejdřív SC pak HC...)
6)PvP
7)Teprve až si koupím DIII
8)Barbarian - chlap
9)Barbarian - SelmaCz , Witch Doctor - HnusCz a dál mě nic nenapadá :)
10)V nočních hodinách 20:00 - 00:00 ( po vydání beru dovolenou a hraju,hraju )
11) Ano
12) Dodám
13)Icq máte na mém profilu
Hle, zde vidím svého otce.
Hle, zde vidím svou matku, své sestry a své bratry.
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku.
Hle, oni mě volají, vyzívají mě, abych přijal místo v sálech Valhaly, kde udatní mohou žít navěky!!!

Uživatelský avatar
Vocko
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VockoO#2337
Bydliště:Cheb

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Vocko » 08.01.2012, 20:52 hod.

1-Obojí v případě, že najdu lidi, se kterýma bude řeč =)
2-Viz bod 1 =P
3-Občas
4)Uvidíme, rozhodně zkusim něco prodat, ale výpověď v práci s vidinou zbohatnutí na RMAH fakt nedam =D
5)Softcore... možná později zkusim Hc.
6)To se uvidí...
7)Mam už nějaký ten pátek přístup do bety, takže můžu tak =)
8)Barbar...
9)VockoO
10)Ze začátku každý den a skoro pořád a jak to tak vidim, tak později to o moc lepší nebude a určitě u D3 budu trávit čas, kdykoli to bude možný =)
11)Budu plnit =)
12)VockoO#2337

Takže tak... kdyby se našel ještě někdo s přístupem do bety a chtěl zahrát, tak si mě může přidat, určitě budu rád ;)
Naposledy upravil(a) Vocko dne 23.01.2012, 08:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Mastrix6 » 09.01.2012, 21:43 hod.

1)Hrát budu SP i MP.
2)Preferuji určitě hru s přáteli a případného hraní o samotě se nebojím.
3)Uvidím jestli mě to bude bavit. PvP mám docela rád a když bude s kým určitě rád zajdu... :-)
4)RMAH plánuju používat pouze na prodej nějakejch fakt unikátních věcí, které se mi nebudou hodit a pokupovat si nějaké kravinky z blizz shopu...
5) Jestli bude HC ze začátku a našli by se lidi co by do toho šli určitě bych neváhal. Pokud by bylo odemčeno HC později asi bych to nejdřív dohrál na SC.
6)Styl hry - určitě ze začátku prostý projetí D3 s občasným PvP, farming v pozdější fázi hry.
7)BN účet mám s WoW odehrál jsem na něm přerušovaně 3 měsíce, k Diablu mě to táhne víc... :-) Možnost přidání do přátel je.
8)Pořád se rozhoduju mezi Wizardem a Barbarianem, jsem schopný se přizpůsobit. Určitě vyzkouším všechny.
9)Pravděpodobně to bude asi: Mastrix
10)To záleží na tom kdy to už konečně vyjde :twisted: jelikož zrovna tento rok maturuju, ale určitě to bude nejméně 2 hoďky denně. Pravděpodobně odpoledne a večer (v noci) kvůli školy.
11)Ze začátku achievy asi moc řešit nebudu, ale neštítím se nějakých raidu na achievy... :-D
12)Jak se znám tak ze začátku to budu asi dost hrotit pokud mě to bude bavit a doufám, že se potom uklidním udělám pěkně vklidu maturu a jedu znova !!! >:D
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od R-2 » 16.01.2012, 16:25 hod.

1)Budu hrát obojí
2)Preferuji hru se známými (pokec, taktika, zábava), rád se poznám s novými lidmy z tohoto webu nebo se i prostě připojím do nějaké hry a zahraju si s někým náhodně (jako LFR, nebo DF ve WoW)
3)PVP, nehraji, nebaví mě
4)Budu asi i používat Real Money Auction House(těžko říci, uvidím jak to pošlape bez)
5)Softcore i Hardcore
6)Styl hry který preferuji je PVE + item farming
7)Mám možnost si přidat někoho do přátel přes WoW - aktivně hrajeme CZ gulidu na Scarshield legion EU-GB
8)Hlavní postavu plánuji hrát nejdříve - 1/Monk-muž, 2/Demon Hunter-žena
9)Jméno hlavních postav - Monk=Solimr, Demon Hunter=Kenie
10)Vyskytovat se v Diablu III budu z počátku denně, záleží na dohodě (po 19:00 - 00:00)
11)Achievmentů chci co nejvíce
12)Battletag : Arto#2669
13)Další údaje - Praha, 42.let
Naposledy upravil(a) R-2 dne 20.01.2012, 12:40 hod., celkem upraveno 1 x.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
LGarou
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:LGarou#2272
Bydliště:Beroun

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od LGarou » 18.01.2012, 23:32 hod.

1)Určitě obojí
2)Určitě budou známí ale rád si zahraju s lidma s kterejma sem pařil na D2 serverech nebo tady z webu (jen lidi kteří mají IQ aspoň na normálu ;) )
3)PVP asi si ho zahraju ale plánuju spíš HC a tam se mi moc do pvp nechce :)
4)Kupovat nehodlám ale prodávat občas budu (pokud bude fakt krutopřísná nabýdka tak možná i koupím)
5)Obojí
6)Ze začátku prostý hraní a zkoušení, pak PVE a farming i PVP
7)Mám jen BN2 účet
8)Zřejmě Monk (asi chlap) ale určitě si rozehraju víc postav hned od začátku takže se to může klíďo změnit
9)LGarou (asi ten monk), Loup, Luna a dál nevím :)
10)Ze začátku furt cca 16:00-24:00 a výkendy budu celý, pokud nebudu v hospodě nebo nebude nějaká práce/určitě budou dny kdy zatáhnu školu (ze začátku dost často) :twisted:
11)Určitě se budu snažit o co nejvíc ale nebude to prvořadé
12)BattleTag: LGarou#2272
13)Mám pár lidí na SC a na HC mám zatim bráchu (scaryscream) a určitě si rád zahraju s lidma z fora, D2 nebo i s vámi který vůbec neznám :D . Dál nevím co bych dodal možná to že sem z okolí Berouna :) :wave: :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
psalm69
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FLA#2620

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od psalm69 » 21.01.2012, 13:25 hod.

1) SP i MP
2) preferuji "private games", zahrát si s někým z fóra ? why the hell not
3) PvP neplánuji
4) naivně doufám, že si třeba přivydělám na SC2 datadisky ;)
5) SC i HC
6) pve + farming
7) ano
8) male monk
9) FLA
10) random
11)nelovím je účelově, ale nevadí
12) SC2id: FLA.231 (forever bronze),battletag: FLA#2620
13) FLA rulez !!! http://www.youtube.com/watch?v=JmmwpPvd798
congregation, please be seated and open your prayer guides to the book
of revelations, psalm 69:drinking the blood of jesus,drinking it right from his veins,learning to swim in the ocean,learning to prowl in his name

Uživatelský avatar
shalke
Quill Rat
Příspěvky:5
Bydliště:Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od shalke » 23.01.2012, 09:17 hod.

1. jednoznacne multiplaayer
2. je mi to jedno
3. obcas vzhledem k tomu ze pristi rok maturuju budu se muset krotit
4. pokud neco dropne a nebudu to need tak to prodam ;)
5. sc
6. pve farming
7.ano hraju aktivne uz tak sest let WoW - bnet mam
8. wizard
9. Shalke
10. max co budu moct xD
11. achievy sou fajn
12. shalkecz@gmail.com
13. :)))
Obrázek
Obrázek
i am a World of Warcraft player,, see armory ;) nick name is Shalke :) eu.wowarmory.com
pls omvluvte me prispevky z hlediska pravipisnych chyb a preklepu oki?

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od mes » 27.01.2012, 07:57 hod.

1. Z velke casti multiplayer, ale na single nezanevru uz jen kvuli tomu, ze kamosi nebudou mit cas stale a budu chtit vyzkouset Followery.
2. Urcite se znamymi. Se spolubydlicim, ktery bude hrat za Witch Doctora a mozna jeste s dalsim kamosem Demon Hunterem planujeme hrat HC. Neni problem pribrat dalsi hrace at uz odkudkoli s malou poznamkou pod carou... . Potom bude dalsi skupinka asi 5-6ti znamych co bude hrat SC, takze k tem se taky urcite pripojim. Zalezi kolik casu nam seberou nervy drasajici a vyhrocene okamziky v HC. :)
3. Tezko rict, urcite ne vic nez PvM. Ale...PvP me celkem bavi, takze pokud budou turnaje/liga rad se zucastnim.
4. Chci se venovat s vetsi casti HC, takze vyuzivat RMAH budu jen okrajove jestli vubec.
5.Vse jiz bylo receno. Urcite HC a jak zbude cas, tak samozrejme i SC.
6. Farma itemu a vylepsovani postavy, neni nic krasnejsiho. :)
7. Mam WoW ucet, ale delsi dobu nehraji. Kazdopadne pridani do pratel mozne je.
8. Male Barbarian a nasledovat bude nejspis Wizardka.
9. S nejvetsi pravdepodobnosti Heloth nebo Helote. Pro Barba jeste pripada v uvahu MeSmashYouDie, ale od te doby co vyuziva intelekt, mne to prijde kapanek nemistne (kdo cetl Conana, pochopi). :D
10. Zalezi na okolnostech, ale prevazne odpoledne a pozdeji vecer. Jsem dite noci, takze nocni farma rozhodne bude.
11. Ve WoW jsem to moc nehrotil, ale v D3 si je nenecham ujit.
12. BT - mes #2193

Ha det!
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Feelings
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Feelings » 02.02.2012, 16:00 hod.

1) Pouze MP.
2) Preferuji hru se znamymi a urcite budu hrat i v open hrach.
3) Aktivne PvP.
4) Na RMAH se docela chystam a hodlam se do toho hodne oprit ale spis jako prodejce ale uvidime clovek nikdy nevi.
5) Urcite si napred dohraju vsecko na SC a potom si nekdy to HC urcite zkusim ale pouze s kamarady.
6) PvP, itemlamer china farmer a doufam ze se bude vyplacet chodit hledat v parte lidi na Inferno, protoze to bude narez >:D
7) Mam WoW ucet ale nemam ho ted aktivni a hraju SWTOR nez vyjde D3.
8) Wizzard Fe(She)male, protoze to je jedina pure hledaci postava a pokud me muj malej mozek neklame tak tam vidim tolik plusu, ze bych byl hloupek kdybych ji nehral a hlavne v Diablu me vzdycky postava jako je sorceress bavila na hledani nejvic.
9) Zatim nemam tuseni.
10) Veskerej volnej cas pujde do Diabla to vam muzu slibit predem.
11) Achievmenty no u nich zalezi na tom co za nektery z nich dostanu, jinak svuj cas dam radsi do hledani veci, vybavovani postav a prodavani je na aukci nez delani Achievementu jako ve WoWu zabij 12 krocanu nebo co to bylo no proste ...
12) Zde zadejte text zpravy
13) Snad jenom ze se tesim na stary dobry D2 hrace ze Javore ^^ OWNED †

Uživatelský avatar
Ovce
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ovce#2707
Bydliště:Valašské Meziříčí, Fryšták

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Ovce » 02.02.2012, 16:24 hod.

1)MP (Singelplayer taky)
2)lidi které aspoň trochu znám, nebo se snimi teprvé poznám :)
3)aktivně
4)určitě jen prodávat (jelikož jsem Student)
5)oboje
6)PvE (item farming)
7)sice mám WoW, ale aktuálně nemám možnost
8)Demon Hunter, Witch Doctor
9)Ovce,Sheepy
10)možná i 5 hodin
11)jelikož jsem bývalý WoWkař (samozřejmě mám i dohrané D2) tak po nich budu prahnout
12)Battle tag - Ovce#2707
60 lvl DM (Female) - 15864 dps s buffem 27368 dps
21 lvl HC Wizzard
a dalších asi 5 postav...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Drakkari » 03.02.2012, 11:29 hod.

1)Budu hrát, single i multi.
2)Zezačátku budu hrát s náhodnými lidmi a s těmi co se mi bude hrát fajn začnu nejspíš hrát častěji.
3)PvP občas, zatím nemám ponětí jak dobré a zábavné to bude.
4)Chci prodávat, hodně, a chci tím vydělávat.
5)Soft
6)Item farming
7)Hraji SC i WoW
8)Wizzard female
9)Alyss
10)Neomezeně až 20h denně
11)Achievmenty chci všechny
12)Alyss#2444
13)Umím jezdit na kole bez držení řidítek.

Uživatelský avatar
Vesper
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Vesper » 03.02.2012, 12:41 hod.

1) Ze začátku rozhodně singl - v klidu projít všechny lokace, udělat všechny questy, v klidu přečíst příběh, sžít se s postavou solo. V partě pojedu až po dokončení Normal a to co nejvíc - pak už to bude o tom dostat se co nejdříve do Inferna :twisted: .
2) Rozhodně preferuju známý, pokud se vytvoří nějaká skupinka v rámci tohodle fóra, určitě se rád připojím.
3) Uvidíme, jak tu bude PvP vypadat, umím si představit, že celkem často.
4) Ze začátku jen tradovat za goldy, kupovat za real money začnu až late game věci z Inferna, až budu přesně vědět, jakej build pojedu, a tam už se klidně rozšoupnu, peníze nejsou problém.
5) jenom SC
6) PvE - na bosse na Inferno s dobrou partou.
7) až po vydání D3
8) Monk - male (v záloze Barb a Wizzard), DH a WD mě neláká vůbec, jen si za ně zkusim první act asi :-)
9) Vesper, Khann, Corristo
10) Často, ale dost nepravidelně - nejvíc asi dopoledne a pak po večerech.
11) Chci je všechny!
12) Vesper#2402
13) Celkem bych si zahrál betu, nepůjčí mi někdo acc? jsem ochoten i zaplatit ;)

Uživatelský avatar
Seismic
Quill Rat
Příspěvky:1
BattleTag:Seismic#2232
Bydliště:Plzeň

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Seismic » 03.02.2012, 17:28 hod.

1) Normál si zřejmě projedu sám, abych si vychutnal děj, jednotlivé bosse a abych si celkově osahal samotnou hru.
2) Multi chci hrát především s čechy, třeba s někým tady z fóra. Nevadí mi ale ani hry s náhodnými lidmi.
3) Těžko říct. Záleží, jak mě PvP ve hře chytne.
4) Nakupovat zřejmě nebude. Nikdy ale neříkej nikdy ;)
5) SC
6) PvE a rozhodně item farming ;)
7) Až bude D3
8) V D1 a D2 jsem měl hlavní postavy vždy sorcky. Teďkon chci změnu, takže jako první pojedu barba.
9) Barb bude Seismic
10) Ze začátku budu hrát asi dost :) Vždy odpoledne/večer/či v noci. O víkendu, když bude čas a chuť, klidně celý den.
11) Když budou zajímavé, určitě nějaké udělám. Jinak spíš item farming.
12) Seismic#2232

Bronxigar
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bronxigar#1298

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Bronxigar » 04.02.2012, 11:38 hod.

1) Nejprve si hru chci projit sam a potom hlavne v parte
2) Chci hraz hlavne s lidmi co uz znam
3) obcas ano
4) Nebudu pouzivat
5) Nejprve sc a potom hc
6) pve, itemfarming
7) hraju aktivne wow a mam i SC2
8) nejprve male barbar, potom i ostatni
9) Bronxigar
10) vetsinou vecer cca od 7-8 do 11-12 hod o vikendy i pres den
11) urcite je budu delat
12) nick Bronxigar
Mam uz dohodle ze budu aspon ze zacatku hrat se svoji starou partou Klan Masurito, nekdo mozna znate z wow nebo UO z free shardu Moria

kenny135
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kenny135#2112

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od kenny135 » 04.02.2012, 11:53 hod.

1)Já budu hrát první dny rozhodně sám, hlavně asi proto, že ještě pořád nemám vybranou postavu, tak jakmile všechny otestuju( až na monka) tak se pustím do MP s rodinou a mým profesorem ze školy :D
2)Určitě nebudu hrát s náhodnými hráči, ponaučil jsem se z wowka... takže jen známí a kámoši :)
3)PVP mě u diabla nikdy moc nelákalo, možná ho vyzkouším, ale rozhodně to nebude to, na co se zaměřím.
4)RMAH asi budu používat jen na prodej věcí, ale jsem hodně rozdavačný, takže spíš budu itemy schovávat pro kámoše :D
5)První rozhodně soft, omrknout hru, kde kdy si na co dávat bacha a navíc hrát hc, když máte doma psycho máti, to je dvojítý HC :D
6)Hodně se těším na craftění, ikdyž mě dost zklamalo zrušní pages of training(ten systém mi přišel super)
7)Hraju wow, ale na neoficiálním serveru
8)Jako první asi pojedu barba... ikdyž jak jsem hrál DH na emulátoru, tak to bylo taky super.. ještě uvidím :)
9)Kenny,Killerkenny, ženské většinou pojmenované na El :D
10)Noo,jestli bude půnoční prodej tak budu hrát rozhodně od půnoci do půlnoci... snad bude den stačit abych ukojil své očekávání :D
11)Ve wowku jsem je nikdy nedělal, ale v Diablu mi to příjde jako skvělý nápad a super zpestření, sice ještě nevím, jak budou vypadat, ale rozhodně je budu plnit o 106.
12)Kenny#2730
13)Jestli máte něco v hlavě a jste aspoň tak epičtí jako Garn, tak mi po vydání D3 napište a můžem zkusit zahrát :)

Uživatelský avatar
soptik
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:soptik#2277

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od soptik » 05.04.2012, 20:16 hod.

1) Urcite chci hrat v parte. Uvidim jaky system zvolime, protoze vlivem odlisneho pracovniho nasazeni nebudeme vzdy s kamarady hrat spolecne. Nicmene pocitam s tim, ze se v nejhorsim pripade sejdem na farme v HELLu ;-)
2) Preferuji hru se známými, ale v D2 jsem poznal skvele i uplne cizi lidi, takze se nebranim ani blizkemu setkani tretiho druhu
3) S PvP pocitam az jako doplnkovou zalezitosti, spise se orientuji na PvE.
4) RMAH pouziji nejprve na prodej a jestli si tam neco budu kupovat, tak jedine za utrzene penize. Neprodam ale zadnou vec, ktera by se hodila kamosovi.
5) Pocitam jen se SC. Nemam tolik casu nazbyt, abych si mohl dovolit chcipnout na HC a jet to znova...
6) SC item farming, mozna nekdy posleze PvP
7) Hral jsem WoW i SC2
8) Predbezne planuji Monka pripadne WD. Oba chlapi. Jaka bude moje nejoblibenejsi postava ale ukaze az cas, stejne si zkusim vsechna povolani.
9) Jmeno hlavni postavy ? To jeste nevim :-)
10) Hci hrat snad kazdy den spise k veceru. Planuji na rozjezd i kratickou dovolenou, ale cely den u toho urcite sedet nebudu.
11) Achievmenty urcite chci, ale nic zasadniho
12) soptik#2277
13) D3 asi budu venovat hodne casu, nicmene nechci, aby to nabouralo moje jine zajmy jako napr. cyklistiku. Ostatne projet se treninkove na kole a vecer si dat jako odmenu D3 bude urcite paradni :-)

Dewy
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dewy#2591

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Dewy » 06.04.2012, 12:30 hod.

1)budu hrat oboji radsi bych ale mp
2)preferuju lidi ktery budu znat, poznavat (at mam na co nadavat)
3)pvp neni muj salej kafe ale hrat to budu
4)mam invalidku takze to podojim
5)nejdriv soft pro vychutnani, hc taky zkusim
6)pve, farming, zevling
7)mam wow i sc2 a annul pas na diablo 3 takze diablo uz se mi jako jinym hreje na disku.
8)chtel bych WD a pak barbara... a az pak socku jinak me nic nezaujalo
9)ted na me nenarazite betu nemam a mit nebudu ale muzete si me pridat pomoci battletag Dewy#2591
10)na diablu 3 nebudu jen pokud pojedu na rehabilitace, budu si delat obed a nebo kdyz by po me neco zena chtela
11)postupem casu vsechno bude
12)Dewy#2591 , Tomas Hornychovejch
13)totuto cestou bych se chtel seznamit s pohodovou partou co by to chtela hrat opravdu fest... mam kupu casu proto budu online 23/7... jsem modrooky cernovlasek hubeny, 25 let stary...

Diky Dewy

Odpovědět

Zpět na „Obecně“