Sorceress

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Sorceress

Příspěvek od Javurek » 15.01.2012, 14:57 hod.

Maximální block udělá u Duriela hrozně moc. Rozhodně se vyplatí, otázkou je zda to nebude ztráta bodů dál ve hře, pokud chceš jet bez blocku. Taky bych tam šel třeba až s lvl 20.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 15.01.2012, 15:22 hod.

Vyšší lvl - jasný. Ale znáš to.... (s Babou jsem taky spěchal na Hell...).
Zatím to zkusím to s tím portem. Stejně se ho musím naučit. Max pohřbím další sosku.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 15.01.2012, 15:35 hod.

K Durimu můžeš jít i na trochu nižším levlu než 20, ale to už hráč musí něco umět.

Nicméně Duriel už není dávno takový horror jako kdysi dávno ve verzi 1.09 a nižší.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 15.01.2012, 15:40 hod.

Děkuji Ti Náčelníku, že ses mně zastal :-)
Greenhorn s duší Throwera

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Pseudopes » 15.01.2012, 18:48 hod.

Sazmozřejmě jsem trumpeta že jsem zapomněl na merce, ale normal duriel je oříšek pro spoustu postav a tak na to padne spousta úspor, nicméně dál to najede a pojede to jako po másle :)

co se cold novy týče, myslím, že by jsi udělal lépe když by jsi to solil do FB nebo synergií, ale pokud hraješ 1.13 s resetem, tak to není takový problém :)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Sorceress

Příspěvek od huibik » 16.01.2012, 22:35 hod.

ma tak napada, ze co robis u duriela na lvl 18? neda sa to dajako doexpit este tak na lvl 24 a trosku vytunovat skilly? takisto merc by mohol na lvl 20+ vydrzat o nieco dlhsie, aspon ako tank, ked uz by nic neublizil, aspon by si ho mohol z dialky healovat a sam utocit fballom alebo tym co mas vytunovane.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 17.01.2012, 18:53 hod.

Jj, jdu znovu a začíná mi to docházet :-). S Barbarem jsem tam vlezl s blokem, BCry a zapnutým BO, tzn. lvl 24. Za to může ta Frozen Nova. Sossa to kosila a já běžel a běžel.......
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Abuzus » 19.01.2012, 04:09 hod.

Yeees, tak jste měli pravdu pánové. Po důkladné přípravě, expení a shánění věcí se souboj opakoval na lvl 24. Všechny body jsem nacpal do FBallu, nasadil Leaf, 20 FCR. Do minuty ležel. Ani jsem nestihl Static. Zprava sprška-tele-zleva-tele-zprava a jakej byl... Tahle FireSosso si ho dává k snídani :-)
R.I.P. Ďuri
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 20.01.2012, 16:12 hod.

No vidíš, šikula. ;)

josefgoch
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od josefgoch » 31.01.2012, 20:10 hod.

Je to jediná postava s kterou můžete mít elementy. Já jsem začal hrát za ni protože má silné kouzla.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 31.01.2012, 22:29 hod.

josefgoch: :?: :?: Cože? >:roll:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Sorceress

Příspěvek od Drakesis » 02.02.2012, 15:26 hod.

Tady zase někdo objevuje taje D2 po 11 letech. ;)

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od she-wa » 15.02.2012, 10:15 hod.

chtěl bych skusit sorcku Lightning chain a meteor a shiver armor nikde jsem takovou sorcku nenašel tak uvidím jak to bude hratelný,co myslite vy ostatní?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 15.02.2012, 12:44 hod.

jde o to, který skill chceš používat jako primární, takže začnu od posledního jmenovanýho. Na Shiver armor ti bude každopádně stačit jen bod, zbytek naženeš s předměty. Pak u Chain Lightning a Lightning Mastery samozřejmě 20. U meteoru a fire mastery rovněž.

Zbylé skill pointy rozděl dle toho, co budeš preferovat, neboť půjdou do synergií. Pokud bys raději používal chain lightning, půjdou další body do skill lightning nebo charged bolt. Když bys preferoval více meteor, maxuj na konci fire ball, aby se zvýšila účinnost meteoru.

Tahle sorcka to každopádně bude s oběma variantami kosit dobře.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od she-wa » 15.02.2012, 13:57 hod.

jěště mě napadá jestli shiver stojí za investování do par skilu,je lepší investovat do něčeho jiného?používají se vubec chladové armory?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 15.02.2012, 14:56 hod.

vzhledem k tomu, že to bude bezkontaktní čarodějka, tak buď nic, nebo jen ten 1 bod. A Frozen Armor se vyplatí na normalu, na nightmaru někdy možná taky, ale na hellu je zkrácená doba účinku chladu natolik, že se to téměř nevyplatí mít zaplé.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Sorceress

Příspěvek od kojot » 15.02.2012, 19:30 hod.

Já bych se, být tebou, na Shiver Armor vykašlal. Já jsem jedil podobnou Sorcku. Akorát jsem místo Meteoru používal Frozen Orb. Má dvě výhody: Mrazí a nepotřebuje tolik synergie (resp. stačí nějaký body v Mastery), takže můžeš narvat dost do synergií Chain Lightningu. Jo a ještě se vyplatí používat Static Field. Pokud máš dost +all skills, tak stačí jeden bod, pokud ne tak se IMO vyplatí tam 3-5 bodů hodit (ale spíš bych to nechal na +skills).
Obrázek

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sorceress

Příspěvek od she-wa » 15.02.2012, 19:41 hod.

no právě že každý jezdí s coldem ale chci to skusit bez coldu jestli to trochu jde,na shiver armor jsem se vykašlal,radší skily dam do synergii.jednou jsem hral s chain lightning a firewall v celku to šlo ale nějak jsem ji omylem smazal,škoda,hraji jen singleplayer,momentálně my battle net nejede nevím proč vždycky mi to jelo.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorceress

Příspěvek od Fraxinus » 15.02.2012, 20:07 hod.

Určitě to jde. Já jednou zkusil build Inferno + Thunder Storm a je to dost neobvyklý zážitek. Jen si člověk musí zvyknout na poněkud pomalejší postup. V případě meteoru a chain lightingu to nebude však problém.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Sorceress

Příspěvek od kojot » 15.02.2012, 20:37 hod.

Taky si myslím, že to jde. Je to sice trochu neobvyklej build, ale myslím si, že bude silnej. Mě osobně Meteor moc nevyhovuje, takže jsem ho nikdy moc nehrál, ale je to hodně silnej spell.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“