Demon Hunter

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Demon Hunter

Příspěvek od Welwet » 16.08.2011, 18:30 hod.

Dle mého jsou fail skoro všechny postavy kromě barbara,..nechápu proč nemohli nechat staré postavy..

nebo chápu, kvůli těm mladým lidem co vídí nějakého ULTRA boost pwned demon huntera, MONKA a hustodémonského witch doctora.. prostě husté nové postavy, hlavně že to má mega uber velkou zbroj, má to skily co dělaj velká světélka, nové khůlové jméno..a oni si to určitě koupí..



to je jen můj názor na postavy u diabla 3.. ;)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Demon Hunter

Příspěvek od kojot » 16.08.2011, 18:46 hod.

Když oznamovali postavy do D3 tak jsem taky doufal, že tam bude i Necro... Ale nakonec jsem rád, že dali postavy nové, protože si myslím, že by mě to s těma starýma už nebavilo, když jsem dvojku hrál tak dlouho. A právě proto postava kterou budu hrát poslední bude Barbar. Na ty ostatní se docela těším, hlavně na Wizarda (ikdyž ten je dost podobnej jako Sorcka), kterýho si zahraju prvního, protože nejvíc mě baví hrát pure castery.

Jinak si myslím, že třeba WD je hodně zajímavá postava a docela dobrá náhražka za Necra.
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Secondface » 16.08.2011, 19:40 hod.

kojot píše:Ale nakonec jsem rád, že dali postavy nové, protože si myslím, že by mě to s těma starýma už nebavilo, když jsem dvojku hrál tak dlouho.
jj souhlasím... kdyby tam byla jen 1na nová a všechny ostatní původní asi bych nejvíce min. ze začátku hrál tu novou... a myslím že by to udělalo 95% lidí...
něco nové je prostě nové... a nebál bych se i názoru že je to právě pro generaci která ještě chodí na školu :P a kterým ty barvičky, světélka a coolová jména říkají hodně ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Jimik
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jimik#2265

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Jimik » 03.09.2011, 16:33 hod.

Proste DII je klasila ale musite uznat ze hrat nekolik let porad dokola to stejny az na zmeny charu a buildu.DIII je mozna pro klasicky hrace trochu moc Star Wars ale kdo by si nechtel zahrat pokracovani legendarniho DIABLA.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Tib3rian » 06.09.2011, 04:29 hod.

Tie postavy su robene do noveho sveta Diabla 3 a perfektne sa tam hodia.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Welwet » 06.09.2011, 07:05 hod.

Jak to myslíš? do nového světa? sice bude asi trošku novej, ale pořád je to diablo a má to dané nějaké hodnoty příbehem co se udával v 1, 2 díle...

tohle na blizzardech nemám rád, naprosto se nedrží linie předchozích dílu a vždy vymylslí nějakou koňovinu..viz Warcraft...a potom wow... :roll:

iNstinkt
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:iNstinkt#2229

Re: Demon Hunter

Příspěvek od iNstinkt » 06.09.2011, 11:53 hod.

tak za 1. WoW na Warcraft navazuje výborně, akorád w3 končí Frozen Thronem, takže příběh wow pokračoval jak oni uznali za vhodné a všechno co se tam stane maj dokonale vysvětlený.
Fergys#2600 - Demon Hunter - 13LVL - 115,48 DPS - 51,25 DPS NOW! - PvP Build - PvE Build

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Garn » 06.09.2011, 13:20 hod.

@Welvet: D1 a D2 jako hry nemají prakticky žádný příběh (příběh se odehrává jen během několika let a obsahuje jen zlomek světa). Ten se dotváří hlavně v Sin War trilogii. Postavy do něj úplně úžasně zapadají. Efekty jsou jen přímo úměrné době vydání a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že na videu vypadají mnohem monstrózněji a překvapivěji, než když hru hraješ potom sám. Hlavně je potřeba si uvědomit, že potom budeš prakticky používat jen třeba 5 skillů, které budou mít nějaký efekt, tvoji kámoši budou mít taky stejnou sadu skillů a potom si na to strašně rychle zvykneš, protože vidíš třeba 10 hodin vkuse stejné efekty. A věř nebo ne, ale je to opravdu potřeba, dává to té hře takový epický feeling, když za Barbariana jenom máchneš mečem a objeví se za tím mečem šmouha a celá země se zatřese.

*Spoiler*

Navíc v Dědičném právu je to krásně vysvětlené, že všechny postavy z D2 a D3 jsou nadlidé, kteří vládnou nepřirozenou mocí a není to jen řekněme magie, jde o to, že ta moc jde vložit třeba i do úderu pěstí... Proto posiluje i třeba Barbariana a Monka. Je to tam trochu abstraktní pojem.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Kubis » 06.09.2011, 13:27 hod.

Grrrrr..Prosim nezveřejňovat nic z knihy, dokud si jí nepřečtu :green:

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Garn » 06.09.2011, 14:03 hod.

Sorry, polepším se. :{ Snažil jsem se nespoilovat. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Silblade » 06.09.2011, 16:03 hod.

to Welwet: Pár lidí to bere podobně, že de facto nechtějí Diablo 3, ale Diablo 2.5 nebo jenom novej datadisk Diabla 2, kde všechno zůstane při starém, jenom se trochu upraví grafika. Já se považuju za konzervativce, ale tohle je na mě fakt hardcore konzervativní myšlení. Je u her naprosto samozřejmé, že nový díl má přinést: 1) lepší grafiku, 2) pokud možno lepší hratelnost 3) nové prvky. Nesplňuje-li nová hra tyto předpoklady, pak to není hra s novým číslem. Je například rozdíl mezi Doomem 1 a 2 a mezi Diablem 2 a 3. Doom 2 přinesl oproti prvnímu dílu jen jednu novou zbraň, pár nepřátel, ale jinak se graficky ani v herním principu nic nezměnilo. Na druhou stranu, je monstrozní rozdíl mezi Doomem 2 a 3. ;) Stejně tak u Diabla. Mezi Diablem 2 a 3 je rozdíl kolik, 10 let? CHceš aby se na tom do puntíku nic neměnilo? Nechat staré postavy, starý systém run a já nevím čeho všeho, hlavně abych si na nic nového nemusel zvykat? Poněkud neohleduplné vůči novým i starým hráčům, kteří nechtějí hrát furt to samé dokola. Nemohu si pomoct, ale štěstěna stála při Blizzardu i Diablu 3, když se rozpadl Blizzard North, který už na původním D3 pracoval. Podle mě by to nebyl takovej trhák jako nynější D3, byť se některým hráčům nemůžete zavděčit nikdy.
Sry, musel jsem to tak rozepsat, jinak bych nespal. :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Mirda » 06.09.2011, 18:33 hod.

Garn: K té tvé poznámce ohledně původu síly hrdinů v D2&3:

<SPOILER>

Pokud vím, tak magické síly Uldyssiana a ostatních edyremů způsobovala změna "vyzařování" Worldstoneu (Lilith). Po zničení Worldstoneu nebude síla lidí omezována a začne růst. Proto mají postavy v Diablu 3 nadlidské schopnosti, jak Blizzard potvrdil.
Ale v Diablu 2 byl kámen až do Tyraelova zásahu v celku, Baal se k němu dostal až v datadisku a Lilithina úprava byla zrušena již od restartu Sanctuary na konci knižní trilogie (alespoň tak předpokládám, jinak by se síla nephalemů jistě projevila už dřív). Schopnosti hrdinů v D2 tedy musely být přirozené. Navíc v manuálu je původ většiny skillů nějak racionálně zdůvodněn (racionálně na poměry fantasy světa).


</SPOILER>
Naposledy upravil(a) Mirda dne 06.09.2011, 19:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Garn » 06.09.2011, 19:30 hod.

@Mirda: Je to možné, ale Blizz prý zpětně trošku mění příběh D2, takže možná to bude vysvětlené ještě v D3 jinak. Chtěl jsem tím jen obhájit, že přehnané efekty v D3 zas tak moc neodporují tomu, co je napsáno v knize. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Garn » 06.09.2011, 20:13 hod.

Obrázek
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Vinz Clortho
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morgion#2326
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Vinz Clortho » 13.09.2011, 12:14 hod.

Tohle je moc pekne zahranej DH.
Keymaster of Gozer, Volguus Zildrohar, Lord of the Sebouillia.

Uživatelský avatar
nilfgaad
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Demon Hunter

Příspěvek od nilfgaad » 19.09.2011, 14:52 hod.


Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Garn » 19.09.2011, 15:29 hod.

Řád cti armády EU:
Obrázek
( :D )
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Erazer
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Erazer » 19.09.2011, 15:42 hod.

Demon Hunter => jasná volba :love:

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Silblade » 23.09.2011, 14:14 hod.

Sím vás, můžete mi vysvětlit někdo ty změny v resource systému u DH? Jsem to nějak nepochopil.:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Demon Hunter

Příspěvek od Qoliker » 23.09.2011, 16:43 hod.

http://us.battle.net/d3/en/calculator/demon-hunter

Však to tam máš už změněné.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“