Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 03.09.2011, 14:21 hod.

Pche, omezení c3pa se nelíbilo, ale Sting by chtěl zakázat. To už tu bylo, on ten Sting na CZ/SK scéně je "horká novinka" ledna 2010". Už v roce 2008 se našli lidi, co s c3pem chodili 1+7. Aj já sem se teho něco nachodil s c3pem/Mousepadem (používal sem oboje zaráz, na každém kompu jiná věc).
Jinak bavíme se s lidmi, co zažili staré časy a jejich reakce na omezení multiloginu na dva hráče je taková:

"Konečně to někoho napadlo, JO!"

takže asi tak, teď už jen vyřešit získávání mid run a nápad bude kompletní.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Tordah » 04.09.2011, 14:01 hod.

HaNacisKO píše:To, že většina lidí sou retardi, kteří bez cepa nerozjedou ani čisté Diablo II mě opravdu nezajímá. Net je plný návodů, jak to uskutečnit.
+1



 ale mam skor pocit ze to robia kvoli multiloginu, a barsakemu bordelu co sa k tomu da ponapajat (RedVex, anyone?) Hlavne vidiet screenshoty s farebnymi sipkami ku questom ... nechce sa mi verit ze po 10 rokoch existuje niekto kto ma problem najst den of evil alebo burial grounds
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Javurek » 04.09.2011, 15:56 hod.

Jestli se tu budete znovu hádat, tak budou varování. Vzájemné osočování si řešte po PM, ne zde.

Uživatelský avatar
Stalky
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Stalky » 04.09.2011, 16:12 hod.

Já nevím jak vy.. ale já jako Noob,lama a já nevím co ještě jsem mám názor takový:

Problematika chantu na jakémkoliv serveru..Na co chant? já si dokázal i bez chantu rushnout cokoliv kamkoliv a s náladou i kdykoliv

Další věc C3po.. já nevím jak vy ostatní ale zdá se mi podle těchto kommentů že bez něj neumíte ani dojít na záchod..kor to že dnešní lidé nejsou schopní zkusit něco nového nebo něco co nikdy nezkusily nebo se neuměli přizpůsobit...Sám sem hrál asi půl rok Single playera.. a bylo mi jedno jestli mapu vidim nebo ne prostě sem to prošel a neměl sem žádný výčitky ani problémy...

Další server proč ne když byly nastíněná dobrá a zároveň snesitelná pravidla..Btw..Mulit se na HF s lv 1 bude při dobře omezeném logu hezká věcička.. protože mula se jen tak rushovat na Hell nebude leda by se domluvilo víc lidí což při domluvě lidí na AHG by ani nešlo.. :D
Smrt člověka je tragédie, smrt milionu je statistika.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

tallrasha
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:tallrasha#2132

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od tallrasha » 04.09.2011, 16:48 hod.

Tě péro, tak už je to tu zas? Mluvíte o D2? Existuje D2 server v cz nebo se bavíte o některých modech, který zásadně mění hru? Už jen hraní s MH hrajete o dost jinou hru :D

Konec OT:
Nejdůležitější pro takový optimální server by asi bylo ujasnit si pravidla, která budou platit od začátku ladderu do konce. Myslim, že zkušeností je tu dost, a případné problémy by nebylo dobré řešit s horkou hlavou a změnou původních pravidel a přecházením například dělání „kravin“.

- multilog: s tím se dá souhlasit, za předpokladu, že bude fungovat /con a budou se o to admini starat a že bude jasné, kdo je sysop a ne že existuje deset sysopu, který se jednou týdně staví, aby kickli někoho na chatu. A hlavně jsou pravidelnými hráči a dělají něco pro celou komunitu… bohužel, je většina těchto lidí spíše **** nežli hráči.
- Killer 7 mul: oni nepřestanou existovat, ale asi se jim začne řikat jinak
- Proti zpomalení expení už asi stačí odstranění toho multilogu… nicméně expit dva dny na lvl 10 by mohla bejt sranda :D
- Zaujalo mě hf s jinými rozsahy run na nm a hell (třeba vyškrtat ty opravdu low runy) v tom bych viděl možný posun. Taky by nebylo špatný, aby padl počet run jaký je počet hráčů plnících quest, abys nemusel bouchat 7x… (teda moc to nezastám, ale moc by to nevadilo… imho) zvýšený drop run jako na 1,13 mě a pokud bude od začátku do konce nijak neděsí.
- Anihil: nechápu proč by nemohl padat normálně z ubera, který by chodil cca jednou týdně s ohledem na prodané ringy počet hráčů atd? a jestli je teda anihil předmět, který berete jako součast každé postavy od lvl 70 a musí mít 20staty, tak tak by měl být běžně dostupný jako svitek a identifikaci, když se bez něj hrát nedá he? :P
- Debata o chantkách: to jako mluvíte o těch chantkách co máte na nějakym open učtu? To sou takový sociální dávky pro odpad společností… na zadek bych vám dal holoto :D
- MH: at funguje co chce, aby si mohl zahrát teda i Homér, když to bez MH není sranda ;)

A když už teda nějakej ten novej server bude a bude zajímavější (dle nastavení) než beta D3, tak si snad i na stará kolena přijdu zahrát ;)

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Tordah » 04.09.2011, 21:57 hod.

keby sa na hellforge hammer dal required level 60-70?
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 05.09.2011, 01:01 hod.

Jo Neile a jak chceš při zakázaném multiloadingu přesvědčit partičky třeba studentů na koleji aby si platili nejlépe každý svoje připojení jinak si spolu zahrajou maximálně dva?
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Stalky
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Stalky » 05.09.2011, 05:31 hod.

homer_cz píše:Jo Neile a jak chceš při zakázaném multiloadingu přesvědčit partičky třeba studentů na koleji aby si platili nejlépe každý svoje připojení jinak si spolu zahrajou maximálně dva?
Homere bohužel problém je v tom že za 1. neumíš ani číst ,protože už psal že se dá udělat vyjímka a za 2. bych se nenavážel do něj ale koukal na svoji aroganci a neschopnost vůbec pořádně to FWD rozjet a chovat se k hráčům jako k lidem..
Tordah píše:keby sa na hellforge hammer dal required level 60-70?
Já to nevidim jako dobrej nápad i tak při omezeném multiloadu ti to bude jedno protože tam tu mulu stejně neprotáhneš takže bych řekl že to nic moc nezmění...
Smrt člověka je tragédie, smrt milionu je statistika.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Artus
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Artus » 05.09.2011, 06:41 hod.

Zdravím Vás.

Vidím že sa tu vedie vášnivá diskusia preto vám do nej prispejem.
Server AHG ako momentálne beží je celkom dobre nastavený.

2. Večne otrieskavaná otázka okolo UBER-a ktorým hráči preťažovali server.
Ložili sa nekonečné hry pretože pred dvoma rokmi sme tak múdri ešte neboli a stačilo aby jeden hráč či 3-ja nazbierali ringy predali zatiaľ čo ostatní sa priživili na obyčajnom založení hry a iba čakali pokým im príde hláška..
Dnes má každý šancu vlastnú a dokonca mu ani ubera nik nemôže ukradnúť.
Stačí aby si založil vlastnú hru pod heslom tam predal facety na ktorých je uber nastavený a Uber príde len do tejto hry a nikde inde. Ak sa tu opierame na nejakú férovosť tak nielen voči tým ktorí hru držia pri živote.

1. HF požiadavky boli nastavené kvôli muleniu hlavne kvoli tomu že ľudia boli vychytralí a lvl 1 rushovali na hell po runu. Preto bol nastavený požiadavok na lvl a čo viem nedá sa tento item nastaviť len na hell ale musí byť na všetky obtiažnosti.
3. Už pred dvoma rokmi som sa ako tak snažil presadiť formu DIabla 2 vo verzii maximalne 2-ch accontov per IP s kontrolou anticheatu, nonestretlo sa to s pozitívnym ohlasom jediný hanačisko neskôr pochopil o čo mi šlo keď spustil realm.
4. Momentálne sa bavíme o tom, kvôli koľkým ľudom by sa spomínaný reset a úpravy robili. Preto som vytvoril aj na našom fóre tému.
http://ahg.live87.net/forum/viewtopic.php?f=82&t=1679

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od homer_cz » 05.09.2011, 11:17 hod.

Stalky píše:
Homere bohužel problém je v tom že za 1. neumíš ani číst ,protože už psal že se dá udělat vyjímka a za 2. bych se nenavážel do něj ale koukal na svoji aroganci a neschopnost vůbec pořádně to FWD rozjet a chovat se k hráčům jako k lidem..
ad1 každá výjimka je zneužitelná ;) Lidé se stejnou IP si často dávají i hesla k acc a potom není problém opět hrát 1+7....na tom by nic nebezpečného nebylo - kdyby tu možnost měli všichni.
ad2 já se do nikoho nenavážím...jestli ty v tom vidíš něco co tam není tak to je tvůj problém...no ukaž mi kde se já chovám arogantně,rád se poučím ;) Na tom že se hned fwd2 nerozjelo jistě svou část viny mám ale já dělám co umím a že mi někdo záměrně poškodí server s tím sem prostě nepočítal...a jelikož se dotyčný k uhrazení škod nemá bude mít brzy jiné starosti než rozjíždět nový server.

Jinak miluju diskusi s lidmi co si založí účet na fóru kvůli jednomu vláknu, jen aby přišli podpořit hlas svého guru ;)
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Drakesis » 05.09.2011, 11:40 hod.

A nakonec to dopadne, že se spojí AHG a FWD2. To by mě zajímalo, jakej paskvil z toho vznikne .. AHGFW ? :lol: Ale fandim vám, ne že ne, tak trošičku !

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Welwet » 05.09.2011, 11:57 hod.

Draka na hrad! :lol:

Jinak mě se stejně zdá, že je to zde o tom, kdo má koho radši..nemáte se natolik v lásce aby jste byli schopni soužít na jednom serveru, hold život je takovej..tak na to kašlete..

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Drakesis » 05.09.2011, 12:29 hod.

Mě má rád každej, takže no problémo. 8-)

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od HaNacisKO » 05.09.2011, 12:46 hod.

Jo Neile a jak chceš při zakázaném multiloadingu přesvědčit partičky třeba studentů na koleji aby si platili nejlépe každý svoje připojení jinak si spolu zahrajou maximálně dva?
On to možná Artuš formuloval trochu špatně. Nechceme omezení 2 okna na IP, ale 2 okna na uživatele. On totiž server umí zasílat upozornění v případě multiloginu, takže dotyčný uživatel može být bezproblému vypátrán. To už tu bylo za dob Gwodu a fungovalo to.

ad1 každá výjimka je zneužitelná ;) Lidé se stejnou IP si často dávají i hesla k acc a potom není problém opět hrát 1+7....na tom by nic nebezpečného nebylo - kdyby tu možnost měli všichni.
No na AHG je magické pravidlo: každý hráč má povinnost odpovědět na whisp člena administrace. Při jakékoliv pochybnosti možu oslovit char, který se mi zdá jako mula, nebo rovnou nějaký vykopnout, vetřít se do hry a se "všema" si pokecat. Ono bohatě stačí, aby pár lidí zahájilo konzervaci s každým z těch charů a su zvědavý jak bude dotyčný jedinec odpovídat 4 lidem v jednu dobu. Už teď zdrhám do předprodeje pro lístek do první řady.

Jinak miluju diskusi s lidmi co si založí účet na fóru kvůli jednomu vláknu, jen aby přišli podpořit hlas svého guru ;)
Aneb to samé po 654654315646 a +1té. To, že neznáš lidi, kteří hráli před rokem 2007, neznamené, že neexistujou. Třeba takový TallRasha byl ve své době daleko známější než já, to samé Shaow, po kterém si na Pařenišťu vystartoval, že se do tebe naváží jako nováček.

PS: ti lidi z tebe maj dobrou "hýždě", takže klidně v tom pokračuj dále.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

tallrasha
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:tallrasha#2132

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od tallrasha » 05.09.2011, 12:53 hod.

Artus píše:
2.
Ložili sa nekonečné hry pretože pred dvoma rokmi sme tak múdri ešte neboli a stačilo aby jeden hráč či 3-ja nazbierali ringy predali zatiaľ čo ostatní sa priživili na obyčajnom založení hry a iba čakali pokým im príde hláška..
v tom je prave to kouzlo ubera - uprava na jiné chození typu anihil pada v UT nebo uber pro každyho je pro mě "diablo fašizující" a postarat se, aby hráči neložili každý deset her nebo, aby nestáli ve hře celou noc neni vůbec problem. a mě vlastně nikdy nešlo do hlavy co adminům vadilo na tom, že "někdo" posbíra třeba 1k ringu na mf a nebo je i kupuje a pak je prodá a proč se jim administrace snaží znemožnit hru?
Artus píše: 1. HF požiadavky boli nastavené kvôli muleniu hlavne kvoli tomu že ľudia boli vychytralí a lvl 1 rushovali na hell po runu. Preto bol nastavený požiadavok na lvl a čo viem nedá sa tento item nastaviť len na hell ale musí byť na všetky obtiažnosti.
tak mulovaní pro hf neni odstraněné ani na 1,13 a stále není povážována blizzem jako bug. navíc ten váš hf požadavek přišel se zaváděním multiloginu, který byl zavaden s argumentací, že je složitý pro administraci furt hlídat zda někodo muluje. a tak bude lépe nastavit pozadavky na kladivo a runy si muže hledat hrac ve full hře otvíráním truhliček a na cow... navíc tak nebude hráč chodit na bh aby místo toho aby hrál s hráči behačko jel solo naky mf v lk nebo travi, mefa atd. jaký argumenty máte ted?

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Kubis » 05.09.2011, 13:23 hod.

Mezi D2 cz komunitou se pohybuju asi jenom 3roky (před tím sem hrál na BN)..ale nedá mi to nereagovat. Celej problém vidim v tom, že se prostě někdo s někym nesnese a při sebemenšim problému, konfliktu hned odchází z realmu nebo zakládá novej. Tohle je největší zlo naší, už tak malý komunity. Proč nemůže být jeden oficiální CZ server??? Zas tolik lidí už u nás D2 nehraje aby každej udělal nějakej kompromis a hrálo se na jednom realmu..
To co se tu děje poslední dobou mi D2 docela dost znechucuje. Už aby bylo venku D3, protože tohle mě fakt nebaví. Doufám, že v D3 bude jenom jeden realm a to BN kde budou všichni hráči a tyhle problémy se nebudou řešit odchodem na jinej realm nebo zakládáním novýho, ale jenom jednoduchým vymazáním dotyčnýho ze svýho friend listu..

Scooby
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Scooby » 06.09.2011, 16:18 hod.

Ahoj všem, taky se vyjádřím..

Jsem hráč na AHG... hrál jsem D2 před 9 ti lety..2 roky single, což jsme hráli prakticky celé město.
Diablo 2 jsem oprášil a zde na AHG hraju SC cca něco přes měsíc. A HC jsem v začátcích.

Mám odsud tyto postřehy:

Obchod - prakticky mrtvý .. člověk musí lézt do her jiným lidem, aby vůbec něco prodal
Tradelisty zde pravidelně upravuje maximálně asi 10-15 lidí, mimojiné i já.. často se setkávám s tím, že o moje věci zájem je, ale nikdo na ně nemá i když to stojí málo....
a nebo mi cpe za to itemy jiné, což je jediné řešení jak dražší věci zde mohu vůbec prodat.

Přehlcení trhu Shakama, tr armory.. a následné klesání jejich ceny? Shako pul-um
Tr armor už i za mal. Koupil jsem ted i tr set celý za mal...
Každý týden zde potkávám hodně nováčků, co by je koupili , ale nemají na to.
Mě samotnému za ten měsíc nepadla větší runa než je lem. Když nepočítám HF.

Možná řešení:

1. Hanaciskovo : lvl 1 hf + zruseny multiacount, 2 postavy na hrace.
Můj názor je takový, že toto naději na úspěch má, ale potřeba k tomu i reset ladderu.

Já sám jsem nikdy nezažil porestartovou euforii a strašně se na to těším... Ono když začínáte jako já pozdě... a něco krásného najdete, buď na to lidi nemají runy a nebo už to mají, to pak na*ere.
Byl bych pro, ale vzhledem k lidem co tu hráli fakt hodně a složili konečně jejich pracně vydělané rw.. je to nefér tak brzký restart. A pokud k restartu dojde, ahg určitě ztratí nějaké ty stálé hráče... a to by byla škoda
Zadruhé je k tomu potřeba ale dost aktivních lidí ...
Navíc vyvstává u té redukce na 2 postavy na člověka další problém. A to na HC. Podlě mě by tahle změna zabila už i tak malou HC komunitu. Když tam chci něco dělat... je to vše na mě .. není tam dost lidí ve stejný moment. Minimum co tu skoro každý používá je BO barbar + třeba sosa + třetí postava se kterou člověk chodí zabíjet imune co sosa nemůže.
Na HC podlě by se to muselo nastavit aspoň na 3.. neříkám, že to nejde se 2, ale přibylo by ripů / nebyla chuť to pořád odlogovávat barbara, takže hc by šlo pravděpodobně do úplně kelu ...

Dále pak počítej s tím, že dost lidí přijde pozdě z práce / brigády a má chuť si zahrát, zaexpit i když většina lidí v1 - 2 ráno spí.. což jaksi potom nepůjde a tato možnost odpadá -> odsun těchto lidí jinam, když mají čas na hraní třeba každý den od 11 ti do 2 ráno.

2. Z hf odstranit low runky... nechat třeba lem -ist ...Další dobrý nápad, ale zase potřeba restart.. nováčci by byli zvýhodnění oproti začátkům déle hrajících hráčů.


3.Nefertinyho nápad: Co se tyka toho prisunu middle run tak me napadlo pohrat si s nastavenim 2. ukolu z 5.aktu. Treba takto: normal - ral ort tal, nm - lum ko fal, hell - lem pul um. A mas prisun middle run jai vysitej.

Mě to přijdě jako dobrý nápad, už i mě na singlu dříve přišel tento quest nedodělaný, že jako odměnu na těžsích obtížnostech dostává člověk pořád stejné runy.
Navíc to vyřeší trh zasycený levnými itemy typu shako a navrátí opět jejich cenu a rozhýbe trhy protože nováčci co je potřebují, na ně budou mít.
Jen bych to na hellu upravil na FAL LEM PUL .. um je zase moc
Ale zase.. na toto potřeba restart.. jinak by nováčci byli hodně zvýhodněni oproti hráčům co hrají od restartu.

4. Nefertinyho nápad 2 :
A nebo se to muze osetrit nejakou pravdepodobnosti s jakou budou ty runy padat...
Reakce Hanaciska:
Tohle už mi připadá jako dobrý nápad, vše ostatní zvednout o nějaké procenta a runy Um až Gul bych zvedl rapidně.

Toto by bylo asi nejlepší řešení... Konečně by hodně lidí, mezi nimi i já droplo víc než Lem za měsíc hraní / ist za půl roku...
Krása tohohle řešení je ta, že nemusíme měnit nic jiného a problém s trhem bude vyřešen. Restart není nutný.


Problém s pl1 + 7 mul a podobné odvary...
Kvůli tomuto také já začínám hrát aktivně HardCore..
Výhoda: je to tu více o team play, lidi si pomáhají víc, člověk musí víc přemýšlet a taktizovat, aby neripnul...člověk musí ze sebe prostě vydat vše
Nevýhoda: Hlavní nevýhoda je zde počet aktivních lidí...pvp si zde s postavou zahrajete max 1x ..takže to odpadá.

v tom se mi líbí ten Hanaciskův nápad na sjednocení komunity tim snizenim multiacountu. Prakticky by to vytvořilo SC komunitu s team spiritem současného HC.

Ale ideál verze by pak byla 2 postavy pro SC , 3 pro HC a po 1 hodině ráno cca do 6 ráno povolit najoinování více postav : ))
Ale to by asi nastavit nešlo že.. nebo ano?

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od lazarus » 06.09.2011, 20:42 hod.

Scooby píše: .. často se setkávám s tím, že o moje věci zájem je, ale nikdo na ně nemá i když to stojí málo....
LOL to "málo" je u teba asi siroky pojem co? :D
Scooby píše: v tom se mi líbí ten Hanaciskův nápad na sjednocení komunity tim snizenim multiacountu. Prakticky by to vytvořilo SC komunitu s team spiritem současného HC.
s tym sa da len suhlasit, spoluhranie hracov tak clovek zazije maximalne po restarte(ak neberieme v uvahu ze 2-3 hraju spolu permanentne, ci uz privat bh, alebo cowy-public bh za nejake spoluhranie v tom zmysle nepocitam), ked sa chodi spolocne cela hra (asi to najkrajsie v hre), pripadne kto zazil naked event na ahg, tak to pozna

Scooby
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od Scooby » 06.09.2011, 21:03 hod.

lazarus píše:
Scooby píše: .. často se setkávám s tím, že o moje věci zájem je, ale nikdo na ně nemá i když to stojí málo....
LOL to "málo" je u teba asi siroky pojem co? :D

Novacci nemaji na shako , aracha nebo tr amul , stred ma na vse co by chteli ale jeden vetsi nakup a zruinovalo by je to, takze cekaji az opadnou ceny .. a pak jsou ti co maji na vse a nezruinuje to, ale koupi jen nejnutnejsi, hodne smlouvaji, runy nedavaji a radi by cpali jen itemy co uz nevyuzijou a setri na rw.. asi takhle : )
Proste hafo itemu v obehu, ale runy nejsou...

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diskuze na téma Diablo realm jako za starých časů

Příspěvek od lazarus » 06.09.2011, 23:25 hod.

narazal som na tvoje ceny nie na to kto ma co...
na druhej strane nemozes cakat od novacika ktory je na serveri 1-2dni ze bude nakupovat veci a platit runami (za predpokladu ze hf mu neda nic)-taku zmenu ani nechcem, ale je mi jasne ze to by bol ideal pre teba, aby si im tiez mohol za to "malo" predavat veci :wave:

Odpovědět

Zpět na „Realmy“