Paladin

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248
Re: Paladin

Příspěvek od homer_cz » 25.05.2011, 10:26 hod.

Tak to nefunguje,pokud má monstrum dvě imunity "vrozené" tak se modifikátory resistencí pro další element neuplatní v případě že by přesáhly 100%.
Coldworm má z Magic Resistant (vrozená vlastnost) 40% odolnost na blesky,když jako jednu z bonusových vlastností dostane Lightning Enchanted (+75% lightning resist), tak se ten bonus k odolnosti neuplatní a zůstane mu 40%...nic se nepřepíše,prostě ten červ v nemódovaném diablu nemůže být lightning immune.
Spíš si myslím že si při módování udělal chybu ve stringách a display ti ukazuje něco jiného než je skutečnost....
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Paladin

Příspěvek od ikski » 17.06.2011, 08:28 hod.

zajimal by me nazor
Ma smysl might merc u 1 point smitera / max zeal fana ?
Jako zbran mam Grief brneni forti.

Prebyva me cham a uvazoval jsem o slozeni doom polearm pro might merce ale ted jak pocitam tak me prijde ze to je jen drahej spas .

takze co je lepsi ?
brneni eth bugged forti helma raled andy

Might merc s doom
Holy freez merc s reaperkou (non - eth , eth nemam ale damage merce me moc nezajima)

Pokud pocitam spravne tak might me pridava +- 20 % vysledne damage coz by teoreticky mohla nahradit decre z reperu.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 17.06.2011, 09:01 hod.

Zásadně holy freeze paladina, štít exile (life tap), mercovi dej do ruky tu reaperku, doom je dobrej, ale hodně drahej :-|

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Paladin

Příspěvek od ikski » 17.06.2011, 16:14 hod.

Tak me na nej chybi uz jen OHM a to by vyresil jeden HF rush par ist a gul uz na to mam pripravenych. Ale asi doom radeji udelam do BA ma to par vyhod. Muzu ji tak dat i postave a ne jen mercovi a hlavne 5os BA uz mam :) hledat eth GT / GP je celkem zahul a do thresheru dat tak drahy slovo me prijde malo cool :))

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 20.06.2011, 07:29 hod.

BA - berserker axe?

Moc nechápu toho merce, jinak pokud to je berserker axe, tak tam mysli na to, že má jen 26 durability, pokud nejedeš smitera, tak to budeš furt opravovat (mám taky dooma v berserker axe, a je to děs :D )

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Paladin

Příspěvek od ikski » 20.06.2011, 10:07 hod.

Ano mel jsem na mysli berserker axe. Ale bude to asi polearm. Hral jsem chvily s holy freez mercem kterej mel reaperku a decrepify prakticky anuluje muj life tap takze to ve vysledku je min efektivni :(

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 14.08.2011, 07:11 hod.

ahoj jaky mate skusenosti z dobyvanim uber tristamu s hammerdinem.moje vybava je magefist,sandstormy,arach,shako,2xbulkhatos,3 combat amulet,gue hegan brnko,HoZ,HotO na switch CTA+spirit.po nabuffnuti mam 3k zivota rezisty mam 75, dmg mam 11k a DC si davam bez problemu.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Gladiator91 » 14.08.2011, 08:34 hod.

Podle toho co píšeš za equip bys to měl dát docela v pohodě :) já to chodil se smiterem s docela lacinou výbavou jakou posílal Drakesis zdea šlo to taky a to sem měl podstatně menší dmg, navíc kladiva sou víceméně plošný kouzlo, takže bys nemusel mít problém s kostrama kolem :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Nightwolf
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Carlisle
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin-smiter

Příspěvek od Nightwolf » 20.10.2011, 17:09 hod.

Prave som si vsimol,ze moj smiter po uspesnom zasahu nehodi putrid defiler-a do stunu.Neboli chamions or bosses.Na ine priseri to funguje ako ma..Bug?Niekto nieco?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 22.10.2011, 11:12 hod.

Ti Deflieři jsou zvláštní sebranka potvor. Většinou se zmiňují v extra tabulkách, takže bych se tomu ani nedivil.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 20.01.2012, 07:57 hod.

ahoj tak jsem se svym hammeren dobil UT ale ne podle mych predstav kladivama jsem jim nic neubiral sundal jsem je se smitem vymenil jsem si vybavu na co nejvetsi CB tak jsem si torch nesebral.Ted si udelam zeal smitera mam jednu otazku prosel jsem nekolik webu a buildu vsude uprednostuji RW exile oproti HoZu proc?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 20.01.2012, 16:09 hod.

Kydá to LT a místo drakoulí můžeš IK, které mají imba dex a str.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od hami » 21.02.2012, 14:59 hod.

čus,
napad mě zajímavej build pro palacha (i-když to asi pro mnohé novinka nebude)
základem by byla helma dream, která dává auru holy shock a skilly:
20HS, 20 zeal, 20 fana, 20 sacrifice a 20 light. rezist
jen si teď nejsem jistej zda aura when equip dostává synergie nebo ne. Víte někdo jak to funguje??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Paladin

Příspěvek od damagedeath » 21.02.2012, 15:10 hod.

Synergie se k tomu počítají, sčítá se to i s lightning mastery u sosy například.

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Paladin

Příspěvek od Drakesis » 21.02.2012, 17:08 hod.

Nebo místo toho fana dát konvu, to by taky nemuselo bejt marný, hehe.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od hami » 21.02.2012, 17:45 hod.

žoldák může mít infinity
bylo by to celý dost drahý, ale melee dmg by s griefem lezlo k 8k a bleskový by bylo kolem 2,5k
což je dohromady minimálně 10,5k dmg s rychlostí 4 frame a žádný problémy s imunníma monstrama
dle mě by to moch bejt celkem uber build
pak je eště otázkou, zda je pro merce lepší to infinity či Pride
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Paladin

Příspěvek od Qoliker » 21.02.2012, 17:51 hod.

Infinity >>>>>>>>>>>>>>>>>> Pride

A to napříč všemy class. IMHO
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od hami » 21.02.2012, 17:58 hod.

Qoliker: proč?? dala by mě i mercovy +2k dmg, což se o infinity říct nedá
a u všech class bych netvrdil vůbec. Dle mě by pride byla mnohem lepší u summonera, bowamazon, a snad každýmu kdo se soustředí na phys. dmg
aby bylo pride lepší je samozřejmě nutné nemít trdlo, které má problém se trefit
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Paladin

Příspěvek od Qoliker » 21.02.2012, 18:34 hod.

Protože 1 + 1 ~ 11 !!

Soustředíš-li se na physical damage, tak je pro tebe -defense svatý grál a dvojnásob, když máš low hitting frames (4 - 7).

Pride je i u Summonera o dost horší, samotný aura effect je ještě pro tvé minions dost snížený. Paladin má navíc tu výhodu, že v některých buildech mu v pohodě vyzbude aj na vlastní konev. Nebo když hraješ ultra awesome charger build, tak si může Infinity polearm vzít do pazour sám allmighty paladin.

Pokud si uvědomíš, jaké runy musíš na samotný Pride vyplácat s výsledkem více než ostudným, tak už jen tento samotný fakt by tě měl odradit, kór když je možnost jiná, mnohem lepší.

Nejsem žádný mathboy, tudíž nebudu otravovat s různými výpočty, ale určitě se dají snadno vygooglit. No, a pokud ve mne nemáš důvěru, tak si to můžeš sám ověřit v praxi.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Paladin

Příspěvek od DeathHero » 24.02.2012, 07:52 hod.

@Qoliker ahoj muzes tu rozepsat build toho ultra awesome chargera a da se snim dobit UT?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“