Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Lykantrop » 02.08.2011, 16:44 hod.

Myslím si, že mne konečně poprvé v historii diabla bude bavit hardcore mód. :D (už jenom kvůli zničitelnosti prostředí, které překope celou hru a například rozdělí tým ze 4 na 2 a 2 do různých cest)
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Javurek » 02.08.2011, 17:17 hod.

Garn píše:Brilantní na tom je to, že se vyhnuli mikrotransakcím a měsíčním poplatkům, ale zároveň pokud nechceš, tak to v životě nemusíš použít a nijak tě to neovlivní.
Tak to si jen myslíš. Ovlivní to všechny a dost. Tak jako item shopy a d2jsp to ovlivnilo battle net u diabla II.

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Jireky » 02.08.2011, 17:32 hod.

Tak, kvůli tomu obchodu za reálný prachy hodně přemýšlím o tom, že bych hned po tom, co to dojedu jednou rituálně za DH na singlu šel na BN HC.

I když... Na to HC se asi sesypou externí obchody s itemama, když tam nebude ten Blizárt. :-|
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Garn » 02.08.2011, 19:38 hod.

Javurek píše:
Garn píše:Brilantní na tom je to, že se vyhnuli mikrotransakcím a měsíčním poplatkům, ale zároveň pokud nechceš, tak to v životě nemusíš použít a nijak to neovlivní.
Tak to si jen myslíš. Ovlivní to všechny a dost. Tak jako item shopy a d2jsp to ovlivnilo battle net u diabla II.
Já psal, že to neovlivní hráče, ne Battle.net jako celek. Pokud chceš hrát 4fun, tak ti nikdo nebrání a nemusí tě zajímat jestli si někdo koupí nějaké itemy. Pokud to chceš hrát vážně, tak hraj HC, kde trade za peníze nemáš. Ale to už jsem jednou psal...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Lykantrop
Fallen Shaman
Příspěvky:62

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Lykantrop » 02.08.2011, 20:42 hod.

Záleží na tom, jak to dopadne v aukci. Pokud budou do aukce za realcash dávány předměty mnohonásobně lepší a někdo si je koupí, tak pak asi nebudu moc nadšenej, když ho potkám ve hře a měl bych s ním být v partě. Připomíná mi to několik her, kde jsem chodil se standardním gearem a vedle mě borec s nařachanýma itemama, který jsem já normální cestou nemohl získat. Ale jak jsem viděl ve videu, tak můžete i vy nakupovat za realcash bez placení, že? Vždyť si stačí počkat na tu hodinku, nebo dvě hodinky týdně, vložit dobrej item za dobrou cenu a získat prachy. A pak se dá už něco koupit. Takhle jsem začínal (úplně od píky) v Battleforge (nevim, jestli se to jmenovalo ještě nějak jinak, ale jedná se o strategii s kartama a pod.) a tam jsem z 0 bodů (body za realcash) vykouzlil dost suprový číslo, který se blížilo ke stovce a to jsem to moc dlouho nehrál. Věřím, že šikovní lidé si to v diablu zařídí úplně stejně. Žádná závist všem majitelům kreditních karet (s rychle mizejícím peněžním obsahem)...
Pokud se vám zdám retardovaný, neděste se. Máte naprostou pravdu.
Pro ty, kteří nedokáží snést mojí kritiku a posty:
HUDBA: http://www.youtube.com/watch?v=RlWy4hPN3uQ
EFT: http://www.youtube.com/watch?gl=JP&hl=ja&v=zw6woFsyjHU

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Pakodlak » 03.08.2011, 09:36 hod.

Hezky clanek na IDNES: http://bonusweb.idnes.cz/bw-novinky/v-d ... ky_anb.idn

Ten clovek ma pravdu
"Přišlo to z pozice, ve které jsme sledovali hráče Diabla 2 a World of Warcraft a viděli jejich zájem. Je to něco, co hráči vždy chtěli," řekl Rob Pardo, který je v Blizzardu viceprezidentem herního návrhu.

"Pokud to chtějí tak moc, že jsou ochotní opustit hru, navštívit nějakou webovou stránku, riskovat zablokování účtu, riskovat zneužití platební karty, ohrozit účet – to je hodně rizika, takže to opravdu chtějí," vysvětluje Pardo.
Nerikam ze jsem si nikdy nic nekoupil, koupil jsem si goldy abych nemusel farmit na raidy ve WoWku, ale vzdy ze spolehliveho zdroje od kamosu, nikdy ne prez kartu a nikdy ne z obchodu nebo inzeratu.

Ale goldy se podle me budou prodavat stale prez shopy nebo tradovat ve hre. Me to moc nelaka, pochybuju ze ekonomika bude nastavena tak aby se na tom dalo vydelat dost penez. Obchod za goldy bude fajn, ale realne penize mi v tom proste nesedi. Ano, vsichni mame stejnou moznost nacpat do toho penize a tak byt nastejno s ostatnimi, ale pochybuju ze to udela tolik lidi aby na tom mohl nekdo vydelavat.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od saesa » 03.08.2011, 09:51 hod.

Pakodlak píše:..., ale pochybuju ze to udela tolik lidi aby na tom mohl nekdo vydelavat.
Během 3 dnů po posledním resetu jsi na tom mohl zarobit 10 000 korun.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Jendoslav » 03.08.2011, 09:52 hod.

Pakodlak píše:.... ale pochybuju ze to udela tolik lidi aby na tom mohl nekdo vydelavat.
Neznáš asiaty .... ti jsou toho schopní jsou to maniaci
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Fraxinus » 03.08.2011, 09:55 hod.

Byl jsi někdy na battle.netu ve veřejné Diablo2 hře? Každých 10 minut se připojí jeden spambot nabízející "legit"imní předměty za úžasné ceny...bohužel Blizzard vidí, že se to těm společnostem, co tyhle spamboty provozují, vyplácí, jinak by z realmů už dávno zmizely...
Tak si řekli, že když je tedy o to zájem, tak proč tyhle obchody za reál peníze nebudeme ovládat my, když to tak vynáší jim...

pakodlak: mám ti vyhledat článek o čínských kriminálech, kde vězni po šichtě v kamenolomu musí místo spánku farmit ve WoW na prodej za reál peníze, co pak shrábnou bachaři+možná i místní soudruzi?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Kubis » 03.08.2011, 09:57 hod.

Tak mě napadlo, že si člověk takhle může vydělat na případnej datadisk D3 :-)

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Silblade » 03.08.2011, 10:03 hod.

„The first thing I'm going to do is put a potion up for $1,000,000 and wait for some schmuck in Dubai to buy it.“

viz http://www.youtube.com/watch?…

MYslím, že tohle to dobře vystihuje. :-D :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Silblade » 03.08.2011, 10:06 hod.

ááá, špatnej odkaz (http://www.youtube.com/watch?v=4ir6zrHXuO0), navíc už to není v Nejzajímavějších komentářích. Ale zasmál jsem se.:-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Pakodlak » 03.08.2011, 10:15 hod.

Hmm, ze bych se nechal zavrit do Cinskyho kriminalu? :green: Jen ten kamenolom mi tam nesedi.

Ano, chapu ze kazdej bude chtit vydelat, ale myslim ze lido co budou chtit kupovat budou v mensine. Kazdej bude prodavat za prachy ale pochybuju ze se najde tolik lidi aby to kupovali.

Btw na D2 ve verejne jsem byl, a co minutu tak spam bot. Pochybuju ze tyhle shopy se uzivi, a kdyz uz, tak nebudou mit prijmy jake by si predstavovali.

Gorath
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Gorath » 03.08.2011, 11:38 hod.

Pakodlak píše:Btw na D2 ve verejne jsem byl, a co minutu tak spam bot. Pochybuju ze tyhle shopy se uzivi, a kdyz uz, tak nebudou mit prijmy jake by si predstavovali.
Jj, to je strasny... Ja sem cekal ze se to pokusej 1.13 nak odstranit, ale prd. Tudiz sem se jim na to vyprdl, hraju FFXIII a ocekavam D3 :]

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Fraxinus » 03.08.2011, 11:43 hod.

Pakodlak: Když jsem to počítal, měl bys krom kamenolomu ještě 2-hodinovou přednášku marxismu-leninismu a na spánek by ti zbývaly tak 2 hodiny denně. Nesplnění plánu v kamenolomu, špatná známka ze zkoušení onoho předmětu ve škole i nesplnění zadané kvóty ve Wowku = pořádnej výprask obuškem. :P Máš zájem? Jeď do Číny, vyčmuchej že nějakej soudruh se nechá uplácet, bonzni ho, a do přesně takového krimu tě ten dotyčnej soudruh pošle...na 3 roky all inclusive :lol:

Kdyby to lidi nekupovali, tak ty e-shopy s itemama skončej velmi rychle: není poptávka = není zisk = není šance na přežití.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Pakodlak
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Pakodlak » 03.08.2011, 12:08 hod.

Jasne, tak do Ciny nepojedu. Vic proti nez pro :green:

Ale s tou poptavkou bych to nevidel az zase tak ruzove. Shopy maji konkurenci zase jen dalsi shopy, kterych neni tolik aby byla nabidka vetsi nez poptavka. Ale pokud bude otevrena aukce kde si kazdej hrac muze prodavat co chce, tak to bude dost velkej skok. Lidi co si neco koupi bude asi pribyvat, protoze je to snadne, bezrizikove a legalni, ale verim tomu ze nabidka bude nekoliksetkrat vetsi nez poptavka. Myslim za realne, ne za goldy.

Uživatelský avatar
Klaunik
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Klaunik#2380
Bydliště:Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Klaunik » 03.08.2011, 13:18 hod.

No mě to nějak nevadí... Jsem rád, že je tohle ... lepší než mikrotransakce... a když chce někdo do toho investovat peníze budiž... AH je dobrý pro lidi, kteří hrají sami a budou rádi obchodovat... já AH moc navštěvovat nebudu... už jsme domluveni s kámošema... každej jsme si vybral jinou classu a budeme hrát převážně spolu a ještě k tomu HC (titul,achiev a nikdo mi nemuze rict ze jsem to koupil za prachy) a věci si budeme dávat navzájem... a zbytečné itemy budu stejně rozkládat na materiál... přesně jak v hellgate london...

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 16:32 hod.

Já osobně jsem za tuto změnu. I když se to mnohým nemusí zdát dobré..tak se Vás zeptám...

Expíte, expíte ... a najednou Vám vypadne nějaký hodně epický item, který ale Vaše postava vůbec..ale vůbec nevyužije a druhou postavu, co by tento item využila, nechcete expit. Co by jste rádi udělali? ... Prodali ho vendorovi? Vyměnil za nějaký jiný item? ... Možná ...

Ale já osobně budu mnohem radši, když ho budu moci prodat za reálné peníze..a aspoň trošičku si vydělat, když už tu hru hraji a obětuji tomu nějaký čas... :)

Příjde s tím i hodně dalších možností a celkové zajimavé podaní ekonomiky.

A to, že je o to zájem, se můžete néjenom přesvědčit na oficiálním serveru D2 ..ale i třeba World of Warcraft atp. kde všechny tyto obchody jsou zakázané... Znám dost lidí, co si kupuje goldy do WoW ve velkém a to je jen neviditelná čast herní komunity.

A hlavně bych se chtěl zeptat těch, co se jim tato aukční síň za reálné peníze nelíbí...

Co Vám právě probíhá hlavou? ... Proč je to pro Vás takovým zklamáním, že si ani to D3 nekoupíte?

Ať se líbí/nelíbí ... nijak to neovlivní Vás jako hráče ... nebo snad ano? ... Psalo se někde, že v D3 bude pouze jedna aukční síň .. a to za ty reálné peníze? ... Vždy tady máte ještě tu druhou síň za herní měnu...a jsem si 99,9% jistý, že ani klasické vyměňování itemů určitě nezmizí...
Obrázek

Molf Sokoros
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Molf Sokoros » 05.08.2011, 16:55 hod.

ja osobne sem rad ze se bude moci prodavat za realne penize jak tu pise Conano clovek expi expi a najednou bum nejaky epicacek tak snim hned sup do AH za real prachy otazka ale je zda ty epicaci budou padat nahodne nebo jen v nejakym raidu ( D1 a D2 sem hral pred mnoha lety takze uz si toho moc nepamatuju ) pak se totiz stane ze normlani hrac nikdy o poradny epicak ani nezavadi a stejne si ho bude muset koupit pokud bude chtit chodit se skupinou nejake dungy ( snad to nebude jako ve WOW s item lvlem do dungu a raidu, pro ty co nevedi o co jde tak pokud clovek nesplnoval item lvl gearu ( kvalita gearu) nikam ho nikdo nevzal a to v mnoha pripadech ani vlastni guilda, ta spis nabirala hrace s top -1 gearem aby nemela starosti nekomu neco shanet)

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Příspěvek od Conano » 05.08.2011, 17:13 hod.

Molf Sokoros píše:otazka ale je zda ty epicaci budou padat nahodne nebo jen v nejakym raidu
Budou padat náhodně ... stejně tak jako v Diablu 1-2 :) Samozřejmě si myslím, že budou určité místa, kde to bude o dost těžší, ale bude tam větší šance na drop těchto itemů + různí bossové atp. ;)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obchod“