Barbarian

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Barbarian

Příspěvek od Welwet » 21.07.2011, 09:09 hod.

Vorvy: jo, já už myslel že mluvíš o čistém dmg.. :lol:

kojot: co ti ww dá a ostatní ne?? u ww je pouze složitá kontrola davu..nutnost blocku, nebo velkého dmg a mana leechu...cb tam nemá takovou sílu jako u frenzyho, navíc to že člověk začne WW používat až v polovině hry je hodně nepříjemný..teda, aspoň u mě to tak bylo..(v polovině je to ještě docela dobré...) jednoho jsem na hc hrál..(viz příběh...nutno dodat, první hc postava a první ww na sp..) a moc srandy to nebylo..

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Barbarian

Příspěvek od kojot » 21.07.2011, 09:56 hod.

Welwet: Je pravda, že jsem na něho měl nachystanou výbavu předem... Navíc já sem nepsal, že je to nejlepší build v Diablu :) Já sem psal, že mě to za něj bavilo nejvíc. A když se naučíš pomocí ww "utíkat" z obklíčení, tak crowd control není zas takovej problém...
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Barbarian

Příspěvek od Joko » 21.07.2011, 14:55 hod.

Tak zítra si už možná zahraju >:D .A nevím proč, ale mám obrovskou chuť si toho Barbara zahrát na HC :green: .No ale jsem zvědav jak se nakonec rozhodnu .
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Barbarian

Příspěvek od Drakesis » 21.07.2011, 17:15 hod.

Však HC proč ne. Čím dřív umřeš, tím dýl budeš mrtvý. ;)

warwer
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od warwer » 01.08.2011, 11:03 hod.

mam novej build jak ho pridam na http://diablo2lod.diablo3.cz ?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Barbarian

Příspěvek od raisen » 01.08.2011, 13:02 hod.

http://diablo2lod.diablo3.cz/buildy.html
Máte-li zájem poslat svůj build, který v níže uvedeném seznamu není, stačí ho poslat na email diablo3(zavináč)diablo3.cz. Pokuste se svůj build napsat ve struktuře, kterou mají všechny zdejší buildy. Samozřejmostí je gramatická a stylistická stránka. Buildy obsahující chyby nebudou přijaty.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Barbarian

Příspěvek od Slayer » 09.08.2011, 11:23 hod.

Mám dotaz...
Jsem frenzy barb a mám dvě zbraně. Každá má 50% crushing blow. Budu mít při každém zásahu 100% cb nebo se to pro každou zbraň počítá zvlášť - takže vždy jen 50%

A jak to funguje s ostatnímy módy např. deadly strike ? Kdybych měl 2 zbraně, opět každá 50% ds

Ještě jedna věc. Když dá stejný barb do helmy max damage jewel, předpokládám že se zváši max dmg u obou zbraní, je to tak ?

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Barbarian

Příspěvek od homer_cz » 09.08.2011, 12:04 hod.

Cb i ostatní módy se počítají pro každou zbraň zvlášť - takže vždy jen 50%.
A v helmě ti max dmg jewel zvedne max dmg u obou zbraní.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Barbarian

Příspěvek od Slayer » 09.08.2011, 12:25 hod.

Díky za odpověď.
Bonusy do těchto módu z ostatní výbavy se připočítavají do obou zbraní že ? takže kdyby měli obě zbraně 50% cb a na výbavě by bylo dalších 50% tak je to 100% při každém hitu ?

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: Barbarian

Příspěvek od siroga » 09.08.2011, 12:29 hod.

ano, a kdyz bys mnel treba ve vybave 50% , na jednej zbrani 50% a na druhej 0 tak v pripade ze bys pouzival frenzy nebo double swing tak by jedna zbran mnela sanci na cb 100% a ta druha 50%

celkove to proste funguje tak ze se pocita bonus z cele vybavy(krome zbrane)+ta zbran kterou davas hit

Uživatelský avatar
homer_cz
Adviser
Příspěvky:248

Re: Barbarian

Příspěvek od homer_cz » 09.08.2011, 12:51 hod.

Ano přesně tak, například frenzy bába s Guillaumeskou(35%cb),Gorkama(15%), vzbrojený RW Death a Griefem bude mít 100% CB při útoku s Death a 50% s Griefem...2x Death by bylo 100% CB při každém hitu.
FWD2 tu bylo před D3,a bude i po něm.Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Barbarian

Příspěvek od damagedeath » 08.09.2011, 22:41 hod.

Já byl vždycky přesvědčenej, že cb má max chance na 95%, ale jak už jsi mě Homere několikrát ujistil, mohu se mílit.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Barbarian

Příspěvek od AJey » 08.09.2011, 22:49 hod.

damagedeath píše:Já byl vždycky přesvědčenej, že cb má max chance na 95%, ale jak už jsi mě Homere několikrát ujistil, mohu se mílit.
Multiple items granting Crushing Blow will stack up the % chance of it working, up to 100%.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Barbarian

Příspěvek od damagedeath » 08.09.2011, 22:51 hod.

dík, to je dobrý vědět

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od she-wa » 17.02.2012, 20:16 hod.

zkoušel někdo HC s barbarem s bersekem a war cry?je to hratelny?path 1,13c

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Barbarian

Příspěvek od kojot » 17.02.2012, 20:47 hod.

Tak určitě to pude. Záleží jak si dobrej :) . War Cry a Berserk mají jednu společnou synergii, takže to je plus. Ale určitě to bude chtít pořádnou výbavu. Problém podle mě bude, že budeš muset mít dost fcr i ias a bez pořádné zbraně je Berserk docela slabej.
Obrázek

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbarian

Příspěvek od she-wa » 21.02.2012, 09:43 hod.

zdravím chci se optat je war cry dobrý na kontrolu davu?mám bersekera a ww

a je nutné mit immortal set když hraji berseker s ww?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbarian

Příspěvek od Fraxinus » 21.02.2012, 11:32 hod.

ano, je dobrý.
A IK sadu není nutné mít, přestože je to dobrá sada.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Barbarian

Příspěvek od Vorvy » 21.02.2012, 12:27 hod.

z IK setu je zaklad boty/rukavky/pasek a to i pro ostatni melee chary.. maul je hodne dobrej, helma se da najit lepsi ale zase pridava ele dmg k maulu, takze se to s ni da taky celkem dobre hrat..

ja teda mam IK WW taky (krom armoru) a je to hrozny prase >:D a u pure WW war cry ani neni potreba, u berserku uz se ale hodi dost, spolu s battle cry jako redukci dmg:)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Barbarian

Příspěvek od Ecthe » 21.02.2012, 13:13 hod.

Ja mojho WW barbara som pretiahol až do Hellu, avšak hráme traja a preto ani p8 nebol problém dať. Keď som šiel hrať sám a pofarmiť trocha baala na NM zistil som že kedže som nebol rozhodnutý na mastery tak mojich 1500 atk ratting je hodne málo a preto s WW a ani s concentrate nič extra nespravím keď mám 50% šancu na zásah s obojručnou sekerou čo má slow atck speed. Moj mercenary ma might auru. Keď sme v parte moj atck rating je v pohode, drood ma spirita + bowazonka ma merceho na atck rating. Lenže sám je to vopruz. Nejaké nápady ako to zlepšiť? vyrieši to do mastery?
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“