předměty

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Boleslav
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: předměty

Příspěvek od Boleslav » 01.04.2011, 20:49 hod.

Sakra tady je příliš rychlá odezva. Šel jsem se podívat, jestli to, co jsme náhodou psal, nebyla blbost, zjistil jsem, že byla, vrátil se, abych to tu uvedl an pravou míru či smazal a už tu mám odpověď. Tohle je opravdu luxusní poradna pro lamky :)
Věčný začátečník nejen ve světě Diabla.

Boleslav
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: předměty

Příspěvek od Boleslav » 19.04.2011, 21:15 hod.

Mám ještě jeden dotaz - sání many, života, různé ignorování obrany atd. platí i pro kouzlo, nebo jen pro úder zbraní jako takový (Př - mám hůl, kouzlím blesk, trefím potvoru, dostanu z nasávání manu nebo ne?) Díky.
Věčný začátečník nejen ve světě Diabla.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: předměty

Příspěvek od Grammator » 19.04.2011, 21:17 hod.

ne, jen u skillů beroucí dmg ze zbraně (guided arrow, blade fury)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: předměty

Příspěvek od hami » 19.04.2011, 21:35 hod.

+ sání funguje pouze z fyzického poškození
berserk (skill barbara) se třeba bere ze zbraně, ale jelikož působí pouze magický dmg tak nesaje, stejně tak např. z elementární dmg vengeance (skill paladina) taky nic navysaješ (ale z fyzický části jo)
info : http://suewebik.net/d2/tipzivoty10.html jen mi přijde divný to s těma kopama já normálně saju
jinak sání života / many nemá žádný cap
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: předměty

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.04.2011, 22:32 hod.

Zrovna teď jedu Kicku a kopama saju jak vzteklej. A opravdu to není přes Cobra Strike.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: předměty

Příspěvek od damagedeath » 20.04.2011, 08:36 hod.

Tak třeba kop, kterej dává ten fire dmg, tak ho dává okolo monstra, na který útočíš, no a tomu monstru dáváš physic dmg, takže sání funguje...pokaždé se počítá i fyzik složka z kopaček, takže sání funguje...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: předměty

Příspěvek od siroga » 23.04.2011, 16:31 hod.

jen jeste dodam ze takovej smite dava jen fyzickej dmg a sani funguje pouze prez LT

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: předměty

Příspěvek od DeathHero » 12.06.2011, 21:26 hod.

ahoj dneska jsem z Andariel vydropl tuhle staffku na normal 1.13 100% man stolen per hit mi prijde docela dost vysoky na klasik diablo.
Obrázek
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: předměty

Příspěvek od Bemik » 12.06.2011, 21:34 hod.

Tahle staffka je ale hodně slabá... nevyplatí se ji používat už někde v půlce normal obtížnosti, protože nedává nic k rychlejšímu kouzlení a ani ke skillům... Takže se vyplatí jen na začátku, když je postava slabá... jelikož je malý poškození, tak vysokej manasteal zaručuje aspoň nějaké výsledky v podobě obnovy many...
Prostě manasteal není všechno, musíš mít i vysoký dmg...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: předměty

Příspěvek od Lyon » 12.06.2011, 22:59 hod.

100% mana steal,ale z fyzickeho poskozeni,ktere je prakticky nulove,takze nasajes tak kulove s prehazovackou,mozna ani tu prehazovacku ne.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: předměty

Příspěvek od DeathHero » 12.06.2011, 23:07 hod.

ahoj co se tyce ty staffky me slo jen o ten mana steal bonus prislo mi moc vysoky!
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: předměty

Příspěvek od Drakesis » 12.06.2011, 23:18 hod.

Na tudle tyč jsme dělali tušim s BakyX-em build na soso. Možná je to na webu a ta sosa zase tak marná nebyla.

Edit: Tak neni, ale jednalo se o Chanťuli s ES, která si timdle doplňovala manu, nepotřebovala ta Insajt.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: předměty

Příspěvek od DeathHero » 21.07.2011, 09:23 hod.

ahoj chci si upgradnout lycander aim okolik se mi zvetsi min a max dmg pochopil jsem ze zvetsi naroky na noseni, kolikrat muzu jeden predmet upgradovat. Mam planu skusit strafezonku nevim jakej ji dat brnko zkuste mi poradit nejaky unikat ne RW.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: předměty

Příspěvek od siroga » 21.07.2011, 10:07 hod.

zakladni dmg luku se ti zmeni z 19–41 na 14–72, tudiz minimalni dmg buzes mit dokonce i nizsi. upgradovat se da az do verze elite, takze maximalne 2x, zrovna tenhle luk je od zacatku exceptional takze jen 1x, uniq brneni pro amu ... no predpokladam ze to budes chtit na pvm tak mozna Duriel's Shell hlavne kvuli cbf , pripadne se dost nosi tal rasha ale ta neni uniq :D

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: předměty

Příspěvek od Slayer » 21.07.2011, 10:22 hod.

Tak to upgradování spočívá v tom, že normálně je lycander's aim exceptional verze luku ( ceremonial bow ) a když ho upgraduješ, ( luk + lum + pul + perfect emerald ) tak se z něj stane elite verze luku ( grand matron bow ) ale vlastnosti mu zůstanou jako z lycander's aimu.

Tedy z base dmg 19-41 se stane nové base dmg a to 14-72. Nyni je max dmg lycanderu 41 + 200% = 123 + 50 (173)
Po upgradaci bude max dmg 72 + 200% = 216 + 50 (266)
A min dmg po upgradaci bude 14 + 200% = 42 + 25 (67)

Je to samozřejmě bráno s perf ED

Sice mě už předběhl siroga, ale když jsem si dal tu práci s tím počítaním tak to ještě doplním o ty čísla :lol:

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: předměty

Příspěvek od Venom » 21.07.2011, 14:18 hod.

Ohľadom brnenia možno poradím, síce triviálne ale fakt skús runové slovo Peace, ja ho mám na mojej amke v Superior Boneweave, je to veľmi lacné runové slovo minimálne na Nightmare dostačujúce, možno aj začiatok Hell, ja som sa s ním dostal až do 5. aktu Hell, CBF sa dá získať napr aj z Ravenfrostu... ;)
Obrázek
Redaktor webu
http://www.diablofans.cz
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: předměty

Příspěvek od kojot » 21.07.2011, 14:49 hod.

Ještě zístat ten Ravenfrost :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: předměty

Příspěvek od DeathHero » 21.07.2011, 18:38 hod.

ahoj raven neni problem spis mam strach ze az dojdu z bowou na hell ze bude mit rezy do minusu.Nevite nekdo nahodou jaky ma dovednosti tulacky na ruznych obtiznostech moje bowa bude mit jako hlavni skill strafe +element a druhy element by mela mit tulacka.jinak muj lycander mel jenom 172% ED a dmg mel 76-161
http://okurkazkosmu.rajce.idnes.cz/Diab ... -30-57.jpg
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: předměty

Příspěvek od kojot » 21.07.2011, 18:54 hod.

Já bych spíš volil merce z druhého aktu. Přecejenom budeš potřebovat nějakého tanka. IMO nejlepší volba ke Strafezon je z NM Offensive (Might aura).
Obrázek

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: předměty

Příspěvek od siroga » 21.07.2011, 20:23 hod.

tulacky jsou stejny na vsech obtiznostech, s levlama jen pouzivaji dalsi spely stejnyho zamereni a pouzivaji je casteji, ale ona ta rogunka nebude spatna jestli bude tankovat valkyra nebo navnada precejen ji pak muzes dat Faith(sice trochu drazsi zalezitost ale zato dost ucinna) navic u amazonky je fakt nejlepsi tank prave ta navnada uz kvuli tomu ze ji vycarujes kde chces za par many (na zacatku je to dost ale all skilama se to dozene jak nic ...) a i kdyz rychle umre tak se nic nedeje jelikoz je muzes sumonit jednu za druhou

Odpovědět

Zpět na „Předměty“