Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
hajdam
Quill Rat
Příspěvky:5
Re: Avalon 2

Příspěvek od hajdam » 12.07.2011, 10:18 hod.

Jasné, už to začíná dávat smysl, ještě zjistím co je SU a už asi vím, je to ale proklatě drahý recept že? :)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 12.07.2011, 10:30 hod.

SU je Summonig Elixir. Ano je to dost drahy recept kedze organy mas tri a na vyrobu kazdeho potrebujes 12 ingrediencii z run, sutrov, fragov a SU.

hajdam
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Avalon 2

Příspěvek od hajdam » 12.07.2011, 14:57 hod.

Paráda, první mám hotový, díky za rady, ale těch hodin hledání surovin..., doufám, že nebudu litovat:) ještě prosím, ví někdo jak se objevuje ten Bartuc na single playeru?, jestli ano, pozná se to náhodně, nebo se vypíše hláška, že otevřel hru?

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 12.07.2011, 15:08 hod.

Bartuc na SP ide pomocou plugy. Je to tu aj pisane par listov spat, a je k tomu aj samotna tema Avalon2 + plugy od Sarevoka, najdes tam vsetko podstatne co potrebujes vediet.

Unbe
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Avalon 2

Příspěvek od Unbe » 14.07.2011, 09:09 hod.

Zdravím, chtěl bych se zeptat gramma nebo někoho kdo hrál amu taky kdybych ji chtěl někdy rozjet tak jakej nejefektivnější build je na bow amu teda jestli ji má cenu hrát.dík.

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 14.07.2011, 09:25 hod.

Unbe píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat gramma nebo někoho kdo hrál amu taky kdybych ji chtěl někdy rozjet tak jakej nejefektivnější build je na bow amu teda jestli ji má cenu hrát.dík.
Kazdej char muze hrat Avalon sice je podle me ama trosku tezsi, ale sikovnej hrac to da co se tyce zamereni tak asi lighting fury nebo plague javelin, bow ama bez stitu nevim nevim nevim mozna jo ale osobne bych spis jel javazonku se stitem ... good luck :wave: :wave: :wave:

Jinak ultimatni luk je The Vanquisher

The Vanquisher
(Grand Matron Bow)

(Amazon only)
required dexterity: 152
required strength: 108
required level: 98
Bow class - Very Fast Attack Speed

Level 30 Conviction aura when equipped
+6 to all skills
+100% increased attack speed
+500% enhanced damage
+7 to maximum damage (based on character level)
+100% to cold skill damage
50% Life stolen per hit
+100% to fire skill damage
+50 to all attributes
+2 to dexterity (based on character level)
+200 to life
Socketed [5]
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 14.07.2011, 09:39 hod.

musíš si vybrat jestli budeš ele nebo phys... buď jedeš na max cold+fire damage s nejspíš light mercem (v tom případě si v buried grounds sežeň set ritual ring) nebo na max physic damage (multiple shot, GA + jeden element na imunne)...

v nejhorším má conviction i combat merc na hell...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 14.07.2011, 15:59 hod.

Kazdej char muze hrat Avalon sice je podle me ama trosku tezsi, ale sikovnej hrac to da co se tyce zamereni tak asi lighting fury nebo plague javelin, bow ama bez stitu nevim nevim nevim mozna jo ale osobne bych spis jel javazonku se stitem .
ono je to prave opacne, ama je jeden z najjednoduchsich a najuniverzialnehsich charov v Avalon mode. S uber-supa-dupa top equipom sa da poskladat hybridka s full fire+cold+ga+multiple arrow s podporou nabusenej lightning javelin vetvy. Ale takyto build si vyzaduje take veci, ktore sa nezozenu za tyzden.
Co sa tyka toho bow buildu, tak pokial zacinas odznova, tak to rozdel tak, aby si mal full immolation arrow+ freezing arrow a ich synergie, zvysok podla preferencii (passive alebo ga alebo multiple).
A co sa tyka weaponu, Vanquisher je dobry pre elementku, pre phys bowku je dobry Azure Lords bow, ale ultimate weapon je tento:
Obrázek
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 15.07.2011, 14:14 hod.

Před několika dny jsem byl poprvé v Avalonu - s Grammovým doprovodem. Půjčil mi svého vymazleného Arturia a jelo se. On ukazoval směr jízdy a killovali sme ty místní bestie...nebo ony nás. Pokud mě něco nesundalo na jednu ránu nebo více monster na více ran v jednu milisekundu, byl kolikrát dost problém si sebrat mrtvolu, párkrát sem to musel řešit reconnectem. Jinak to ale bylo pekelný maso :D Jenom byla škoda, že mě sundal skoro před koncem ten Sorcerer a já nemohl sebrat mrtvolu...protože vylezl Krogoth a měl jsem po srandě. Toho zabil Gramm sám. Doufám, že bude někdy další kolo, abych se těm potvorám za těch nejmíň 100 ripů pomstil. :love:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 15.07.2011, 14:16 hod.

Příště ale beru Arturia já :D Chudáček můj malej, tys mu dal...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 16.07.2011, 02:55 hod.

Zdalo se mi, ze se tu rikalo neco o tom, ze se nektery kledby a aury vzajemne tlucou. Mam na vecech aury 21 holy freeze, 30 vigor, 15 convincion a theowiki na amplify damage, life tap a lower rez (95% on striking). Lucistnice ma 30 fanatism a 11 convu (ta je ale k nicemu, ja mam vetsi..)

Fungujou vsechny, nebo se prave nektery vzajemne rusej? Hodilo by se to vedet at uz kvuli mistu v inventari, nebo kvuli tomu co vybrat jako nejlepsi kombinaci.

Jinak mi padl prvni kamen-crystal u sestricek, ted chodim infernal pit.. lvl 100.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 16.07.2011, 11:14 hod.

mezi sebou se tlučou všechny kletby. Nelze dát monstru víc jak jednu najednou. Aury by měly fungovat všechny najednou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 17.07.2011, 15:01 hod.

A nefunguje náhodou destroy curse a amplify dohromady?

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 17.07.2011, 15:58 hod.

ne
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 29.07.2011, 23:09 hod.

Tak jsem zalozil jeste nekra-bonesummonera. Dava si to neskutecne, ten barbar se s nim neda srovnat, to co jsem s barbarem dosahoval nekolik tejdnu mel behem par dni. Hodne pomohlo ze dava Arona, i kdyz zatim jsem mel stesti jen na zajimavy unikaty, kamen z nej zadnej a to jsem na nej byl tak 50krat.. Alespon se muzu tesit na lvl 103-padla z nej celenka s 30 lvl convou. Jen sestricky byly zase stedry a daly obsidian. ted jsem poprve pokoril driften cavern, tak doufam v naky zajimavy charmy. Taky azure lord uz zemrel dvakrat, ale zadnej hezkej drop a navic ho moc nedavam, tohle bylo spis stesti, jinak me porad zabiji. Ale ja vytrvam..

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od hami » 31.07.2011, 15:20 hod.

co jsou sestřičky??
taky hraju summonera, ale na Black Round mi padl pouze summon elixir
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 31.07.2011, 16:41 hod.

podivej se sem na White Sister a Black Sister http://www.avalon.alexpension.sk/index.php?x=uboss a ono je jednodusi si prve slozit secret art, aby pak necro mohl chodit lepsi ubery, kde je vetsi sance na sutry...

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 31.07.2011, 17:19 hod.

Ale ja myslel Sister of the Slaughter, zmeneny andariel, je jich plnej Pit of Acheron. Black and white sisters si zatim nedavam ani nahodou.. I kdyz pokroky jsou porad, v crypte neumiram, ashy pets jdou dolu hned a ti magove po case taky ustrilim, zbytek proste ignoruju a nechavam je jen obklopeny kostrama, neubiram jim nic. Arachnid lair se s trochou stesti taky da, musi se davat velkej pozor na charge, ty hadi jsou one hit killeri.. Ted se tesim na level 104 (predtim jsem mylne napsal 103) na celenku s lvl 30 convou a pak uz jen sehnat superconvu. Jsem docela zvedavej jestli bude ta zmena z lvl 11 na lvl 30 conva znat.

A pomalu zacinam nenavidet infernal, chodit ho porad dokola jen kvuli expum.. A jeste k tomu nic nepada. Alespon v driften cavern summoning elixir, takze jsem si z nej a z crystalu udelal prvni uber item, charm.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od hami » 31.07.2011, 20:52 hod.

tobě v pit of acheron padl obsidian??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 31.07.2011, 21:23 hod.

asi tě nepotěším, ale special drop je v crypt pouze z mutilated dead, ostatní dropujou jen unique...

a v infu nám za asi 20 runů padly 3 fragy jak sme teď hráli :D

jinak protože už není realm tak drop půjde podstatně nahoru, ale až na to budu mít čas... vidím to na středu...

edit: v acheronu může padnout obsi, crystal i narrubian, v infu fragy... jen ta šance je malá...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Odpovědět

Zpět na „Avalon“