Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 18.06.2011, 22:40 hod.

je v zy-el drop ovlivněn mym lvl??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Zy-el

Příspěvek od bubavanek » 19.06.2011, 10:40 hod.

Hele jakej class rozjet, když jsem zy-el nikdy nehral pořádně??

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 19.06.2011, 11:18 hod.

bubavanek: nevim taky to hraju prvně
Slayer: je na začátku ňáká lokace kde by šli ty expi rychleji?? den of evil tristram??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Durri
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Zy-el

Příspěvek od Durri » 19.06.2011, 14:46 hod.

hami: expení neni ani tolik o lokacích, jako o monstrech, ze začátku dáváš jen ty malé blázny, sem tam nějakého kostlivce, to se vyskytuje hned v blood moor, pak třeba když dáváš na jistotu krysy, tak choď DoE, tam je jich hodně a je tam celkem slušný drop karet, gemů a scrollů

pak asi budeš dávat mykoidy, na ty jsem chodíval k Raven, ona sama má slušný drop a na hřbitově bývají 2 bossové, většinou krysa a mykoid

v guidu máš recepty na karty, runová slova a lektvary, na prvních x lvlů se mi hodně osvědčilo skládat si explosion potion a mít u sebe cold rouge

bubavanek: celkem se mi osvědčila bow ama, nějaké rw s cold, nebo safír v luku critical a na switch explosion potion na davy

EDIT: ještě k tomu expení, když něco nedáváš, tak začni hru znova, třeba se ti vygenerujou slabší monstra, nebo nějaká, na kterých snáz poexpíš..
zrovna tak třeba s meele charem nebudeš dávat to, co se soso v pohodě a naopak a občas to chce prostě jen brouzdat po hřbitově a doe a hledat nějaké recepty a equip
HC Destroyer Pilgrim - Bonemancer - 71. lvl

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Zy-el

Příspěvek od Slayer » 19.06.2011, 17:28 hod.

Durri píše:občas to chce prostě jen brouzdat
Přesně. Nesnaž se jít pořád ku předu jako v lodu. V klídku si dej pl8 a běž tam kde to zvládáš.
Jinak souhlasím s tím vytvařením výbušných lahví, je to na úplný začátek celkem užitečné :)

Asi teď marně pátráš po něčem, co by ti pomohlo. Napíšu ti, co mě v začátcích nejvíc vytrhlo:

Amulet z karet Pro nejlepší možný efekt na nízkém levlu smícháš buďto 7 stejných dvojek ( např, všechny spades, nebo hearts ) nebo od každé karty jednu dvojku ( spades, hearts, diamonds, clubs, swords, stars, claws ) I když se podaří horši amulet stejně ti hodně pomůže, a pokud se podaří dobrý :D tak jsi téměř nesmrtelný...

Charmy s charges na summony ( Ať už golemové, nebo vlci... ) S dobrým summonem na nízkém levlu začíná nuda. On vše viřídí na ránu a budeš jen sbírat věci :)

recepty rare jwl to "něco" ( které ve výsledků dávají taky summon charges :D )

recepty "něco" to "něco"... např. cap to helm... club to hammer a podobně. Zkrátka si takto vytvoříš věc, kterou sice můžeš používat, ale přitom je neúměrná tomu co bys měl mít... Většinou dostane i nějaké sobě rovné ( pro tebe na začátku neúměrné ) vlastnosti a ve výsledku je to celkem dobrá věc. Pokud se vygeneruje věc, co bys rád užil, ale má špatné vlastnosti, tak dej scroll "any weapon/armor to magic weapon/armor" a pak stačí přidat sockety a nakonec pěkné runy na rw.
Jinak z receptu rare jwl to "něco" :) jsem vyrazil jewel 50min 50max itd, ( na clvl kolem 40 ! ) který se pak krásně vyjímal v rw honor guard a ta zbraň mi vydržela do 4. aktu...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 19.06.2011, 23:09 hod.

a to musí bejt každá 2ka jiná??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 20.06.2011, 13:02 hod.

co znamená : stand gem add coph - min*4+2 to any item?? uncommon recept

edit: ten amulet z těch karet je úžasnej +3 pala skill + 80vitality a 160reduced dmg (to je na něm nejlepší).
co si myslíte o cast ringu odtud?? http://zyel.wikispaces.com/Al-T's+Guide+for+Beginners
myslíte že by to hodně pomohlo?? můj favorit je 25lvl frozen orb jaký kouzlo je dle vás nejlepší??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Zy-el

Příspěvek od Slayer » 22.06.2011, 19:09 hod.

hami píše:a to musí bejt každá 2ka jiná??
Nemusí. Jaké jsou kombinace si můžeš přečíst v Zy-El guide. Já tu základní kombinaci dělám buď ze 7 dvojek stejné barvy. Nebo 7 dvojek různých barev ( čiže všechny po jedné ) Není to pak žádná "špinavá" kombinace a lze tedy očekávat lepší vysledek.
hami píše:co znamená : stand gem add coph - min*4+2 to any item?? uncommon recept
střední gem ( bez předpony a přípony ) přidá cold a physics damage do jakéhokoliv předmětu.
Neni to špatná věc, tady ty elemental-dmg recepty, ale používal jsem to spíš jen na začátku.
Mě totiž přišlo, že to nějak moc nefunguje, nebo blbne... Jinak je to dobrý recept na vycubení scrollu vyšší řady :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 22.06.2011, 21:10 hod.

v tom anglickym quide sem potřebnou odpověd nenašel
v čem jsou dobrý (výjímečný) crafted itemi??
tady je ňáká nabušená postava http://jacknipper.cz/wilfred.html a vidim že ty crf itemy jsou zřejmě vyladěný přesně jak potřebuje - co se teda dá s těma crafted itemama dělat??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Zy-el

Příspěvek od Slayer » 23.06.2011, 09:06 hod.

V tom anglickém guide je popsané všechno.

Já ho teď tady nemám, a už je to nějaká ta doba co jsem Zy-El naposledy hrál ale tady to vylepšování crafted itemů je spíš až pokročilejší věc.
Nikdy jsem se k tomu nějak moc nedostal, ale potřebuješ na to celkem drahé věci ( suroviny )

Já teď na pc nemám adobe reader, takže i kdybych to stáhl, tak v tom moc nepočtu, ale možná si ho stáhnu a pak ti napíšu.

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Zy-el

Příspěvek od huibik » 24.06.2011, 01:13 hod.

na clvl15 si urobte Charm Of Making kludne aj viac kusov
expujte tam, kde vam idu expy na player 127, ano 127 je strop
ak to nejde, najdite si optimalne players x (monstra padaju na max 2-3 rany)

CtC ringy su na crowd control (static field, frozen orb, AD, Decrepify ... ), vyberte si co vam najviac vyhovuje, ja pouzivam na bow ame tusim static field a frozen orb

crafted itemy sa daju upgradovat(dalej craftit) pomocou zy-el scrollu a dosiahnut tak na nich godly vlastnosti. vsimnite si na tom wilfredovi, co je tam maxnute na jeho itemoch, toto sa inac ani neda dosiahnut, len cez zy-el scroll cube recepty

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 24.06.2011, 18:17 hod.

nevim zda jsem to pochopil správně
funguje to tak, že vyrobim charm of making, který nemá žádné dobré vlastnosti. A poté ten CHoM dam do kostky a přidam příslušné gemy (pro minor CHoM chipped) a vznikne mi z toho charm s příslušnými vlastnostmi?? a pak to mohu kdykoliv změnit na jiný typ??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Zy-el

Příspěvek od huibik » 25.06.2011, 19:52 hod.

funguje to tak, ze hned, ako ju vyrobis, sa vygeneruje 1 z tych typov, potom mozes pomocou kocky a gemov menit typ podla potreby, preto sa aj vola charm of making

edit: omrkol som moju amu a mam decrepify a static field ctc ringy

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od Azure » 26.06.2011, 09:14 hod.

jak se nastaví víc players... zkoušim to přes /players x, /player x, /wplayers x, /wplayer x, /w players x, /w player x a nic, pls help

edit: šmarja ono to je bez lomítka, to mě teda ned nenapadlo... players x funguje
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 26.06.2011, 15:56 hod.

modifikace pl x zde však funguje jinak než v 1.10+
je to jako zde: http://diablo2lod.diablo3.cz/vliv-poctu ... a-hru.html a nebo to je v zy-el upravené eště jinak??
z tohoto by vyplívalo že hodně vysoký pl jako třeba 100 se vzhledem k počtu životů vůbec nevyplatí
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Zy-el

Příspěvek od huibik » 01.07.2011, 00:23 hod.

zy-el sa neda ist jediny krat, budes restartovat desiatky, mozno stovky krat, preto 'coskoro' nazbieras take itemy, ze budes v klidku zabijat aj na players 127. vysoky players sa zapina hlavne kvoli dropu a nielen z monstier, ale aj z truhiel.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od Azure » 01.07.2011, 07:46 hod.

právě proto jsem si player x chtěl zapnout, aby se mi ztížila hra ale i zvýšil drop...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 01.07.2011, 12:57 hod.

konečně sem zabil andy (lvl okolo 56)
co myslíte, když udělam amulet z 5karet číslo 4 a dvou karet čísla 6. Bude to silnější než když mam amulet ze 7 dvojek z nichž je každá jiná??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Zy-el

Příspěvek od huibik » 01.07.2011, 14:45 hod.

ja by som ciselne karty zbieral do magic collectora, amulet skor dostanes nejaky dobry z nejakeho scrollu pripadne cubovanim cez 3unique ringy, urcite ti uz nejke napadali, pripadne scrolly na ich vyrobu

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Zy-el

Příspěvek od kolij » 01.07.2011, 15:08 hod.

Hami jakou postavu jedeš?

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“