Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71
Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 16.05.2011, 17:42 hod.

samozrejme, radsej stravim 5 minut citanim knih a potom skladam na istotu ako 2 hodiny robit itemy stylom "pokus-omyl", nehovoriac o tom, ze keby som necital tie zamknute knihy tak asi by som 4 itemy ani neposkladal :)
a mas celkom peknu kopku chyb btw :P
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 16.05.2011, 18:44 hod.

nj sem sliboval že na to mrknu žejo? :D je to furt ještě ta první verze, psaná "in real time" :D

a oblíbená knížka? xD
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Unbe
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Avalon 2

Příspěvek od Unbe » 21.05.2011, 16:26 hod.

Zdravím, má cenu jít hrát ještě na realm Avalon rád bych si zahrál s vámí na realmu, pač mě singl přestává bavit a chci se zeptat kolik tam hraje tak cca lidí momentálně.Dík za info.

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 21.05.2011, 16:44 hod.

poviem to takto, ak ocakavas vela ludi, tak v tom pripade sa ti neoplati hrat na realme. Realmova stranka aj forum boli zrusene (no, to, ci je realm online sice najdes na stranke paradisegaming.eu, ale to mozes najst aj na tej mojej stranke o avalone). Tym, ze sa zrusilo forum a realm bol relativne dlho vypnuty, tam uz teraz vela ludi asi nechodi (bol som tam za posledne 2 mesiace asi 10x, mozno 15x a az dnes som tam videl viac ako 3 ludi online). A takisto ti nemoze nikto zarucit, ze realm bude online ak si budes chciet zahrat, v minulosti sa casto stavalo, ze spadol server.
Ale aj ked tam vela ludi nechodi, tak vo vseobecnosti tam ludia celkom radi pomozu (ak treba, mozem pomoct aj ja, len sa netreba chovat ako kreten alebo otravovat pre kazdu blbost :) ), cize je jednoduchsie pochopit principy, ktore vladnu v Avalon mode, rychlejsie nachytas veci a aj expy.
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Unbe
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Avalon 2

Příspěvek od Unbe » 21.05.2011, 16:49 hod.

Díky za info a jestli se můžu zeptat ty jinak hraješ singl nebo co?, že kdybych tam měl úmysl jít tak abych tam měl kdyžtak s kým hrát, chodit uber lvly atd...

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 21.05.2011, 21:58 hod.

single som nikdy nehral (ani normal 1.10 som na singly nehral), na realme uz takisto nehravam (nebavi ma to, nie su tam ludia, s ktorymi sa to oplati hrat a vzhladom na to, ze mam prakticky vsetko, co sa da mat, tak nemam ani motivaciu sa tam nejak zdrziavat). Ak mi das dopredu vediet, mozem prist na realm, dat ti nejake veci do zaciatku, urobit rush, ukazat ako to chodi, ked clovek nieco zhana, povedat, kde sa s cim (ne)oplati behat ale na nejake pravidelnejsie chodenie na realm to nevidim.
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od pan_Smrtka » 26.05.2011, 11:06 hod.

Poslední dobou se marně snažím dropnout ritual ring. Chodím tam, kde vždycky padal: DB na NM, burial grounds, pit of acheron, ancient tunels, a pořád nic (cca po 40 runech). Když jsme tam dříve běhal s asskou, tak mi padal pořád, i několik za jeden run. Teď s nekrem se snažím a pořád nic. Na místa kde padají konvolevely zatím nemám ani výbavu ani skilly, v tunelech a acheronu pořád umírám, ale s odřenýma ušime je vyvraždím. na těžší uberlevely bez convi můžu zapomenout. Došlo k nějaké změně dropu? Padá tenhle prstýnek jinde, nebo mám jen opakovanou smůlu na výpočet dropu?
Obrázek

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 26.05.2011, 12:34 hod.

máš jen nehoráznou smůlu :D padá to furt stejně...

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 29.05.2011, 11:10 hod.

smrtka: Jojo je to smůla, mě se nejvíc asi vyplatil Burial Grounds

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od pan_Smrtka » 30.05.2011, 19:06 hod.

Díky, nakonec mi v burial grounds přece jen padl.
Obrázek

PepiC
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Avalon 2

Příspěvek od PepiC » 12.06.2011, 08:35 hod.

Ahoj, nevím jestli se to už někde řešilo (teda někde jsem už viděl nějaké útržky, že to asi nebude jen můj problém), ale při načítání hry/postavy mě to hodí eror a vypne hru. Dělá to jen avalon, když hodim patche zpátky na 1.10 tak postavy spustit jdou. Probíhá to asi tak, že po novy instalaci D2 to občas padne při načítání a postupně se to stává častěji a častěji až to pak jednou zničeho nic nejde vubec. Ani u nově založených postav. Dík za pomoc :)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 12.06.2011, 10:49 hod.

Jo to dělá všem, teď si nejsem jist ale myslím, že to má něco společnýho s aurama. S tím nic neuděláš, musíš si zvyknout... A ona je to jen náhoda kdy to udělá, někdy to uděla hned po sobě a někdy třeba 15 her nic. Ale nestalo se mi že by ta postava potom už nešla pustit. To pak nevim v čem je problém, můžeš jen zkusit znova stáhnout patch a znovu ho překopírovat.

PepiC
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Avalon 2

Příspěvek od PepiC » 12.06.2011, 14:03 hod.

To jsem stahnul a nic no. Asi tak 20x mi to padlo, s ruznyma postavama, tak mi dosli nervy a vypnul jsem komp. Ted odpoledne jsem to zkusil a jde to...nevim, nechapu, jen jsem rad ze sem nemusel reinstal.

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 21.06.2011, 19:49 hod.

Ahoj, muze nekdo poradit jaky masteries brat na frenzy barbara? Nejradsi bych mece, ale jestli neni zadnej dobrej kousek se kterym by to slo.. Ma nekdo zkusenosti? A kolik do sily a dexterity, nic, nebo par bodu dat? Casem n to asi najdu naky charmy tusim..

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 21.06.2011, 20:58 hod.

Když už babu tak spíš throwera, ale ten je dost náročnej na výbavu. Spíš skus necra nebo assku.
Jinak do síly a dexterity nic, všechno cpi do lifu. Ostatního pak bude dost, kdyžtak to pak de pořešit P Amethystama a nebo nakonec i theowiki charmem na sílu. Jinak stačí se dostat do 2.aktu a jít do Lost city a tam do Ancients Tunnels tam nabereš až na lvl 60 a nasbíráš potřebnou výbavu do začátku, pak to chce trpělivost nasbírat slušnej lvl sehnat si Conviction auru, nejlépe asi na hřbitově, prsten Ritual Ring. A potom můžeš zkoušet těžší Ubery.

Jestli jsem někde něco zblbnul, tak mě jistě někdo znalejší opravil.
A pokud chceš opravdu toho frenzy babu, tak je to skoro jedno, u každého typu zbraní najdeš slušný párátka. Ale obecně kontaktní postavy to maj trochu složitější, když není slušná výbava a Energy Shield dost často lehneš na ránu.

Přeji hodně štěstí. Zábavu ti přát nemusím, té je vždy dost a dost.

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 21.06.2011, 21:03 hod.

Tunely pod lost city jsem prave docistil, 20 lvlu na jeden chod=) Ted jdu co nejrychlejc do 3 obtiznosti, zatim pohoda s vecma co mi napadaly, akorat fire enchanted je pro me obcas smrt..

Uvidime jak se to vyvrbi na nejtezsi obtiznosti. Chtelo by to aspon burial grounds zvladat na naky theowiky.

Nainstaloval jsem zase avalon po dlouhy dobe, takze se teprve rozpominam co kde vsechno je. Celkove jsem na singl zvedavej (pres prazdniny nebudu mit prstup na net, proto jsem nahodil znova diablo), zatim jsem hral avalon jen na realmu.


Jak to je vubec s bartucem na singlu? Zjevi se tam, nebo kde brat fragmenty X (nebo co to z nej padalo a nedalo se sehnat jinde)?

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Avalon 2

Příspěvek od bubavanek » 21.06.2011, 23:54 hod.

Nahod PlugY a Bartuc na Hell bude ;-)

Uživatelský avatar
pan_Smrtka
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od pan_Smrtka » 22.06.2011, 10:12 hod.

Pokud potřebuješ pro začátek nějakou lepší zbraň, zkus se podívat po unikátu Flamethrower, je to spear class. V ancient tunelech tím sundáš big demony na 1 až 2 rány a až si seženeš lepší, dej to mercovi, ten s tím taky pěkně válí.
Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 23.06.2011, 07:58 hod.

Takže

1. nevím na co konvu, stačí destroy curse
2. pro frenzíře určitě axe mastery (a jeď ho i jako throwera)
3. zbraně sháněj Flying axe (gimmershred ti do startu stačí díky elemental dmg, pak hledej sekery storm bat)
4. až budeš masér, doskládej si Damage a Death, apk dáš všechno

ještě jednou, meele char konvu nepotřebuje!!!

Rozdělení skillů pro frenzy barbara:

základem je, že do aktivních skillů můžeš dát jen jeden bod (doženeš to all skillama), maxovat jen synergie

Double Throw 1 (synergie double swing 20, prereq bash 1)
frenzy 1 (na synergie bych se vyprd, bash máš maxlej, do zerka jen jeden bod a taunt taky jen jeden)

1. bod pokřiky (hodí se ti bonus do skillů ze začátku, než budeš mít bonus do skillů +109 na max)

Axe mastery, throw mastery, iron skin, natural resistances po bodu

Takže ti zbyde hodně bodů, můžeš tedy klidně namaxovat zerka s tauntem, osobně bych spíš dal bod i do find potion a item (duchové ve stony tomb level 2 dropují narrubiany a find item na ně působí)

Klasicky Avalon je na rozdělování skillů velmi levnej ;)

Pokud budeš mít problém s něčím, tak klidně i PM :wave:

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 23.06.2011, 15:09 hod.

Ahojte, chcem sa opytat:
Prosim Vas, vie niekto preco nejde Avalon realm, a ci este vobec niekedy pojde?
Dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Avalon“