Bantan - Paladin

Moderátor:Dark_Deamon

gallen
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bantan - Paladin

Příspěvek od gallen » 27.07.2011, 12:44 hod.

Po predchozim neuspechu s amazonkou(spear), ktera umrela v 1 aktu nightmare, jsem se rozhodl, ze to skusim znovu. Tentokrat pujde o paladina, zamereneho na holy freeze, zeal, holy shield. Tentokrat nechci umrit, proto se spise zameruji na obranu.

Normal:

Vse jde jiz od zacatku jak po masle, dropy nejsou moc dobre, v druhem aktu mi padnu cathan life leechovaci prsten, 4x uz mi padl isenhart broad sword. Proto pokud neco sem chtel, musel sem si pomoct sam. Na konci druheho aktu jsem si udelal Scepter s RW malice, bylo to me vubec prvni vytvorene RW. Nevim jestli to bylo tim scepterem, ale Duriel umrel bez jakychkoliv problemu. Ve tretim aktu mi padli setove boty na +20% speed, coz hru velmi zprijemnilo, a ve flayer dungeonu mi padla runa Tal, ktera mi pomohla dokoncit RW ncient pledge do heraldic stitu. V tu chvili jsem mel vsechny resisty na maximu, Holy shield na 5 a mohl jsem zacit se trosku soustredit i na utok. Pred Mephistem sem si upgradoval zbran, i kdyz.. vicemene jsme pouzil lepsi scepten se stejnym RW, very fast attack speed bylo velike posileni oproti predchozi zbrani. Samotny mephisto nebyl sebemensi problem, ale naopak lordi prednim v kombinaci s counsilama mi zatim zpusobili nejvetsi problemy od zacatku hry. Z Mephista nic extra nepadlo a ja se vydal do ctvrteho aktu.
Opet se nenaskytl zadny zadrhel, body v aure rostli a s tim i moje damage a crowd control. Vs co stalo v ceste jsme prejel, Hephasto dal z run bohuzel jen EL, ale jeho drahokami mi pomohli yzkouset i craftovani, ktere jsem predtim take nedelal. Bohuzel vysledek neoslnil.(kdyz craftuju scepter, zachovavaji se puvodni +skilly?).
Pred Diablem sem se odskocil najis a mezitim mi hezky diky rw malice klesli zivoty na 1, diky bohu, ze to nemuze zabit. Samotny diablo opet nebyl problem, dokonce byl slabsi, nez driv, jak jsem si ho pamatoval, vzdy mi prisel s bosu nejhorsi. Nyni jsem jen stal na miste a busil, pokud dal cerveny blesk dvakrat po sobe, kontroval sem lahvickou, nic jineho, nebylo potreba.
Opet nic moc nevypadlo a ja sel do aktu pet. Expy roszli rychle a ja se zahy dostal na lvl 40, kde jsem dodelal HF na 20, zeal a HS na 5 + nejake preskilly a par bodu v resist cold, ktery budu trenovat nyni. Zaclo padat vic unikatu a setovek, snad to vydrzi a ja se co nejdrive dostanu k Baalovi.

Tady jsou screenshoty

BakyX
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od BakyX » 27.07.2011, 18:55 hod.

Jéj. Padol ti Raven Claw..Sprav respec a choď Holy Fire Rangera..Uvidíš, ako to bude skvele padať po skupinkách ;)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od hami » 27.07.2011, 18:58 hod.

nevím zda je takový build dobrý nápad. Myslim že později budeš mít velký problém někoho vůbec zranit. K tomu holy freeze ti může dát merc, a proto si myslím, že lepší je aura fanatismus. Ono je pro zealota hodně důležitý life stealing, který takhle bude dost slabý.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Drakesis » 27.07.2011, 19:20 hod.

Však tady nikdo o Holy Freeze neumluví, pokud vím. ;)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od kojot » 27.07.2011, 19:26 hod.

Drakesis:
gallen píše:Tentokrat pujde o paladina, zamereneho na holy freeze, zeal, holy shield.
gallen: Když craftuješ scepter, tak ti původní +skilly zmizí.
Obrázek

gallen
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od gallen » 27.07.2011, 19:28 hod.

No, mel sem v planu freeze a zeal, opravdu pozdeji nezvlada?

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Drakesis » 27.07.2011, 19:29 hod.

Kojot: Jasný, moje reakce byla na Bakyho post. ;)

gallen
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od gallen » 27.07.2011, 19:31 hod.

kojot píše: gallen: Když craftuješ scepter, tak ti původní +skilly zmizí.
Pouze zmizi, nebo je sance na vygenerovani jinych?

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Slayer » 27.07.2011, 19:52 hod.

Když craftuješ tak všechny vlastnosti původni věci zmizí ( i ethereal ) a jsou nahrazeny úplně novými vlastnostmi. (jde tedy pouze o základ předmětu )
Každý typ craftu má však takové "základní" vlastnosti, které dostane vždy a k nim ještě nějaké nové vygenerové vlastnosti.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od hami » 27.07.2011, 21:58 hod.

hlavně bych nemaxoval ten cold res. aura, ale spíše Sacrifice. Ona je ta aura dobrá max na spomalení, ale ten dmg ti moc nedá. Možná až v hell kde to nepude jinam dávat. Jakého plánuješ pomocníka
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

gallen
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od gallen » 27.07.2011, 22:09 hod.

Co jsem si to zkousel naklikat v nejakem char planeru, tak holy freeze ma dmg max 190 na 20, kdyz pridam resist cold na 20 je to 760 a kdyz pridam i slavation, tak je to 1025. S +3 vecma, coz bych sehnat mohl to je uz 1300. Bohuzel nemam moc(rozumej nic na hell a skoro nic na nightmare) tak je otazka jak toto cila sou smerodatny..

Co se zodlaka tyka, tak jeste nemam jasno, mozna Act I fire proti CI/PI

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od hami » 27.07.2011, 22:45 hod.

ono maxovat 3 skilly aby člověk dosáhl dmg okolo 1300 není příliš lákavé
holy shock se stejným počtem investovaných bodů
+3skill
Deals damage every 2 Seconds
Range: 18.6 Yards
Lightning damage: 1 - 789 (ø395)
Lightning damage to attack: 1 - 4737 (ø2369)
[Synergy] Resist Lightning: +240% Lightning damage (12% / Lvl)
[Synergy] Salvation: +80% Lightning damage (4% / Lvl)
+6 skill
Deals damage every 2 Seconds
Range: 20.6 Yards
Lightning damage: 1 - 940 (ø470.5)
Lightning damage to attack: 1 - 5644 (ø2822.5)
[Synergy] Resist Lightning: +240% Lightning damage (12% / Lvl)
[Synergy] Salvation: +80% Lightning damage (4% / Lvl)

jen area dmg této aury je přibližně stejné jako to co ti dá holy freeze k dmg zbraně
a když si vezmeš merce z druhýho aktu night tak budeš mít také holy freeze. A nepřítele co by měl PI+LI nenajdeš v celém normal ani night a v hel jich bude cobys na prstech spočítal
otázkou je také zda chceš mít co nejsilnější build nebo ňákej úchylnej jako je třeba inferno sosa či sosa s IK setem
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Drakesis » 28.07.2011, 13:05 hod.

Tak zase je to inovace, když to tak vezmeš. Tesladin je takovej evergreen postavy, co projde hellem se Steel ve Flailu. :lol:

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od hami » 28.07.2011, 14:29 hod.

hami píše: otázkou je také zda chceš mít co nejsilnější build nebo ňákej úchylnej jako je třeba inferno sosa či sosa s IK setem
nebo s PB s shaelkama
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

gallen
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od gallen » 28.07.2011, 18:42 hod.

Silnej nebo ne, chci aby me to bavilo a to zatim se kona, dokoncil sem normal a pustim se do NM, zitra napisu, jak to probihalo.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Konig » 30.07.2011, 22:01 hod.

V prvé řadě ti přeju hodně štěstí, jak se říká ... so far, so good.

K buildu - Holy Freeze je skvělá volba na normal. Ale ne dále, jelikož už v NM začíná mít šílené problémy. Takový Holy Shock ti dává neskutečně imba boost dmg, a s hodně průměrnou zbraní se dostaneš na 4k lačně. Já osobně Tesladina projel na hell se spiritem v crystal swordu :lol:

Holy Freeze aura se neskutečně hodí na kontrolu davu, o tom žádná, ale můžeš si na to pořídit merce.

Nicméně já osobně preferuji Cold Iron Wolfa, jelikož když se mu dá patřičný equip, do začátku bohatě stačí spirit ve zbrani, stealth brnění, lore na hlavu, tak má krásný FCR, a mrazí neskutečně rychle. A hlavně - zmrazí jakože úplně zastaví. Navíc ti přežije více, jelikož nemusí být ve středu dění jako desert merc.

V takovémto případě můžeš mít mrazícího merce, a doplňovat jej například holy shockem, případně fanatismem, to je ale trošku slabší varianta.

Jakože fana x holy shock je těžké na srovnání, Fana ti dá rychlost a AR, kdežto holy shock ti dá jen neskutečně velký boost do dmg.

Osobně myslím že do solo hry bude holy shock + cold iron wolf (hf merc) nejbezpečnější, a nejrychlejší variantou.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od hami » 30.07.2011, 22:46 hod.

to je pak otázka výbavy. Když je dobrá výbava tak i ten desert drží a mrazí i cold immune. A pokud má v ruce třeba reaper tool tak je to už téměř ultimátní ochránce
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Konig » 31.07.2011, 00:12 hod.

Tak pochopitelně, vždy je to otázka výbavy. Ale jestliže se bavíme o dosažitelných při untwinked hře, tak bych to viděl pro Iron Wolfa Duo Spiritů, na hlavě circlet 20FCR, a brnění stealth, pro deserta Insight/Crescent Moon/Obedience, a brnění helma je prakticky jedno. Pak by to bylo mezi nimi těsné, ale díky imba boostu FCR z DUA spiritů, následně čelenky a stealthu, bych ale stejně šáhnul po Iron Wolfovi, jelikož mrazí, tak že zastaví, a mrazí neskutečnou rychlostí. Jediná výhoda deserta je, že mrazí i cold imunní.

Samozřejmě pokud bychom se bavili o nedosažitelných (jakože šance na drop RT v lokacích s lvlem 80+ je mizivá, při nejlepším), tak to hraje ve prospěch deserta, hlavně díky možnosti imba RW do polearmy, nebo například toho Reapers Toolu.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Vorvy » 31.07.2011, 05:45 hod.

Konig: nechapu proc mu do toho tak kecas.. chce hrat holy freeze, at hraje holy freeze.. proc by kazdej mel hrat jen ty silny buildy se kteryma se da projit hell??
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Bantan - Paladin

Příspěvek od Konig » 31.07.2011, 19:17 hod.

Já mu do toho kecám? Pouze jsem konstatoval skutečnost, že holy freeze na projetí celé hry není zrovna to pravé ořechové, nikde ho nenutím ať vezme něco jiného než holy freeze.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“