VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 29.01.2015, 19:04 hod.

Vlastnost freeze target, stejne jako hit blinds target je casto opomijena, ale na kontrolu davu a projiti casto nemoznych situaci naprosto klicova, obzvlast, kdyz Ti chybi dmg...Jedna vec je davat s uber charem takove pecky, ze monstra padaji jak mouchy, to potom clovek nepotrebuje taktiku, ale s malou dmg musis byt proste chytrejsi ;)

Mimochodem, ted jsem zdolal na p8 Diabla s paladinem (Normal, zatim :lol: ), ktery nema zadne body ve skillech, cely fight netrval vic nez tri minuty a stal me jen tri fullky a par superhealing potions, a merc nedosel zadne ujme :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.01.2015, 19:28 hod.

RIP píše:Vlastnost freeze target, stejne jako hit blinds target je casto opomijena, ale na kontrolu davu a projiti casto nemoznych situaci naprosto klicova, obzvlast, kdyz Ti chybi dmg...
Prostě RW Last Wish na hrad :green:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 29.01.2015, 19:47 hod.

Hele Flamme, ono když si do brnčo upneš tak dostaneš hned nějakou def, jinak samozřejmě jak psal RIP, tyhle věcičky s mercama fungojou moc dobře, merc holy frééz + reaperka a dav se nehne :twisted:
k tomu ještě ideálně něco na ten blind a je to

Jinak nějak u tebe hledám tvůj equip a nic nemůžu najít..máš to napsáno nebo to kálíš? :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 29.01.2015, 21:07 hod.

3. AKT - Hell COMPLETED!

Aktualizováno.

No sice eq nikde nemám, ale pro tebe ho vyfotím a hodím do hlavního topicu ;) to je dobrý nápad. No jo, uppnout to... to není tak zlý nápad, ale těch 31 res mi bude chybět u každého :D už takto jsem na tom celkem bledě. :D

Máš to v hlavním topicu Welwete :).

Mimochodem mám ten iceblink upnout a nasadit ho sobě nebo mercovi? :D Merca trochu zanedbávám no :D. A kde mám nabrat resisty? Rhyme ve štítu už zdaleka nestačí a bez toho Vipermagi brnění mám všechny resi tak kolem 20. :(

4. AKT - Hell COMPLETED!

Aktualizováno.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 02.02.2015, 22:52 hod.

5. AKT - farmení před dokončením.

Aktualizováno!

Odpovídejte mi někdo :D. Potřebuji pár rad a hlavně když vím, že se o to někdo zajímá tak to má jinej náboj :D.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 02.02.2015, 23:58 hod.

hele, ono toho není moc co napsat, ta výbava je hodně slušná, věřím že to pěkně odsejpá ;) ;)
iceblink asi neupnout, viper je v tomhle určo lepší, to byla jen reakce na ten problém v Tombách

add - štít, rhyme v štítu co dává 10-15 all rez není nic moc, dá se vygenerovat myslím až 50, tzn. nějakej ten na 30 by jsi mohl mít .. ;)
a jinak charmi bižu, vše co se dá....můžeš si i zkusit najít lepší štíty jako hoz/mosser a podobné a tam narvat P.diamant nebo UM...

ale ta um by jinak byla lepší i v crescentu .., a´t se daří ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 03.02.2015, 07:25 hod.

Ono je tezke neco radit, kdyz Ti zbyva zabit Hell Baala :lol: V globale je nejtezsi v A5 Hell vetsinou zlikvidovat Ancients, pripadne Listera z pate Baalovy vlny, Baal samotny je spis otravny nez nebezpecny - ve vsech techto pripadech je dobre mit nejaky zdroj zpomaleni (mrkni, co dela treba obycejny unikatni flail General Tan don Li ga :lol: ;) ) a take zdroj Crushing blow - sance, ze jim vemes procenta zivota na jednu ranu...

Ad Diablo - to, ze Te nesmazil je dano tim, ze cim vyssi obtiznost, tim dale od nej ty blesky pusobi, takze nejhorsi je to na Normal, mene spatne na NM a v Hell, pokud jsi melee (na blizko) je starej dobrej Dious k smichu ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 03.02.2015, 10:58 hod.

Jůů vy jste se ozvali :D. No hele, nejhorší mi přijde se k němu dostat přes WSK. Není to vůbec jednoduché, jelikož mám pouhých 1055 hp tak třeba takový ti Pindlovi podobní mi daj jedním hitem třeba 70% hp. A to mám 14500 armor atd.

Myslel jsem spíš obecně rady, nějaké slovo do zbraně až najdu nebo třeba brnění atp. Tím, že zabiju toho holomka neznamená, že skončím :P. Ještět mám další dva cíle :) 90 level a 80% grálu :). Ten grál asi bude na déle :D ale ten 90 level je dosažitelný myslím poměrně rychle :).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 03.02.2015, 11:10 hod.

Vzdyt Ty nase rady ani vicemene neposlouchas :lol:

Co se tyce zbrane a brneni, tak ultimatni pro zealota jsou Grief a Fortitude, takze staci mit stesti, nasadit p7 a jit do Lower kurastu v Actu 3 prohledavat truhly v chatkach u ohnist...To bude nejvyraznejsi posun ve vybave, jen potrebujes dvakrat LO :lol: + nejaky drobny jako MAL atd...Pokud by se nejak nedarilo, tak Oath nebude spatna volba (taky hezky Runeword)...

Jinak zealot se moc na behani nehodi, daleko driv a rychleji bys mel 80%+ gralu, kdybys pouzival nejakou kouzelnici s teleportem, treba tu na Blizzard....na tohle nizke procento ;) Ti staci chodit NM/Hell Mephista, idealni si sehnat Kelpie snare pro merce a jede se, ale da se to osefovat i jinak ;)

@Edit: Jo, a co se tyce tech zombiku po ceste k Baalovi, tak kdysi davno jsem mel tezkou rozepri, ze tihle dobytkove a jejich charge utok ignoruji defense, vicemene nikdo mi to nechtel verit, a jak vidis sam, tak to taky je...Je jedno, jestli budes mit 30k, stejne Te trefi, pokud pouziji charge, nejlepsi je byt u nich tak blizko, aby ho pouzit nemohli, pomoct si prekazkami, atd

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 03.02.2015, 12:54 hod.

RIP: hele, já souhlasím, já se nepřu, sám jsem si otestoval..a né jejn pindl a podobní, ale i vipeři, né jen že ignorujou def, ale myslm že i block, prostě dají vždy hit ..

ale rozepři bych viděl asi ohledně armoru, já bych tomu zealotovi rači dal Shaftshop, uplej, přijde mě že těch 200ed% vs 25% u postavičky jako zealot zas tolik neudělá..
..moje rada zní, pokud úspěšně dohraješ hru, udělej si ten oath/grief jak psal rip..(nebo i nějaké bacátko typu stormlash/Death Cleaver/HavensMight)
a palacha využij na ocuncilech, ..měj u toho ty gore ridery/aldury, na ruce lohy, opasek string (life leech/další dr), storma/hoz nebo i to rhyme v dobrém štítu helmu tu gaze/setovou Winged helm (orphan set) min. jeden ring Dwarf Star, další toho ravena a můžeš lítat ..
ještě je super mít na mercovi reaperku, guardiana, to hodně pomůže..
ideálka je na 8-7 players, ale to záleží podle equipu, možná by nebylo od věci začít na p3, hlavně dokud nejsou naprosto perf rezy/block/redukce a aspoň 15K def..
je třeba si dávat pozor na convu a hlavně teda convu + amplifu, to může velice snadno znamenat při fire enchanted bossovi smrt ;)
hážou runy,charmy/šutráky a nějakej ten unikát taky pustí, takže podle mě fajn začátek, ...MF není třeba prakticky žádné, drop maj nějakej vždy, takže spíš další life/dmg, než mf..

další možné cíle jsou Eldritch nebo Tresh, s tím že na treshe bych bez cta nikdy za palacha nešel a eldritche vidím podobně..
tam už je navíc potřeba i to mf, takže zase méně prostoru..
no a nakonec tu je pit, to je taky fajn lokace, hledat se tam zase dá vše, sice to nebude svižné, ale za 100 runů tam vždy něco najdeš, a´t už nějakej unikát/runu, nebo slušnej děrovanej item ..

ehm a jako inspiraci můžeš mrknout sem:http://diablo.incgamers.com/forums/thre ... ns.842054/
ale nezapomeń že ten jeho panáček má skoro best equip jakej jde mít..takže je potřeba fakt ty players odečítst vzhledem k equipu

tak gl ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 03.02.2015, 13:28 hod.

Tenhle thread jsem nejak nezaznamenal, mno v globale je to asi prumer, co by clovek cekal od Travincalu, spis bych cekal vic...Ja tam dal v 1.13 priblizne 1200runu, takze mam co dohanet, prijde mi ale ze to p7 je zbytecny, staci p3, ale muzu se mylit

Jinak ja mel na mysli to, ze pokud ma clovek Grief/Forti, tak ma asi i Draculsy a tim padem nema problem s prezitim, redukce nebo ne...Ale to je jedno, v globale souhlasim s tim, co jsi psal...

O tom, ze tihle zmetkove (a Viperi taky, to mas pravdu) ignoruji i blok neni sporu, proste jakmile Vas jednou chargem zameri a neseknou se o neco jineho, tak ten hit proste dostanete...

Edit: A btw, Stormlash a jemu podobni se shaneji v 1.13 hur nez ty runy, a nejsou tak efektivni ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 03.02.2015, 13:34 hod.

RIP: To není pravda, vaše rady poslouchám. :) Akorát třeba se někdy k těm věcem nedostanu, které mi předhazujete.

Momentálně farmím Mepha NM pro ten HoZ. Až to budu mít tak tedy zkusím farmit ty councily. Vyšší runy by se mohli hodit :). Mepha Hell zatím moc nemůžu protože nemám resisty a je schopnej mi dát za 70% hp pecku takže to mi přijde moc riskantní. Pak jsem zkoušel Pindla ale ten je podle mě snad nejvíce nebezpečnej parchant na farmení :D. Obvzláště na Hell. Runy na Oath mám, jen nemám tu weaponu s dírama. Shaftstop jsem ještě nepotkal a Reaperku na merce bohužel taky ne.

EDIT: A k tomu Pitu. Jeden run mi trvá třeba 8-10 minut. Takže mi přijde, že to zatím nemá moc smysl, protože těch runů udělám pár za docela dlouhý časový úsek :/. Mimochodem, právě jsem objevil kouzlo Chargu :D to farmení je hned o 100% rychlejší :D. Sice to není tak rychlé jak teleport, ale myslím, že je to i tak dost efektivní. A ten Travincal nevím nevím, s těma mojima resama to taky může být celkem rychlá sebevražda :D.

Jo a není nějakej fígl na nastavování Players? Já jen, že mě nebaví pokaždé psát "/players 3" (například). Nejde to nějak rychleji?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Fraxinus » 03.02.2015, 16:13 hod.

Prohlédnul jsem si tvoji výbavu a ohledně rezistů máš dvě možnosti....hlavně máš celkem dost magic damage reduced by XX (celkem asi 30). Takže by stálo za to zvážit možnost tuto položku ještě více navýšit, a to např. výměnou toho rare prstenu za craftovaný Safety. Když budeš mít štěstí, dostaneš nejen max této hodnoty, ale i třeba lepší rezisty a hlavně +life, protože těch opravdu moc nemáš a potřebuješ to nějak nahnat.

Totéž rukavice. Craft, co máš, není sice špatný, ale v této době máš určitě na lepší. A IAS, když máš phase blade a fanatismus, není určitě nutná položka. A to samé platí i pro amulet.....taky recept na safety. Zkoušej to a možná dostaneš něco dobrého a efektivního. Ten co máš, je evidentně jen kvůli rezistům.

Když magic damage reduced by XX vytáhneš na hodnotu třeba 40 nebo ještě líp-50, tak pokud se podaří sehnat lepší štít (třeba ten umkovaný HoZ, nebo zkus ve štítu Sanctuary (Ko+Ko+Mal) - může dát až 70 % (tuším). CBF už máš v Ravenfrostu, takže není nutné to mít dvakrát. S rezistama na 75 % tě pak při MDRb XX 40 nebo 50 skoro nic bolet nebude.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 03.02.2015, 16:49 hod.

Dobře, tak já zkusím ty safety crafty ringu a amuletu :). Sice mi možná bude chybět ten life steal, ale to snad nebude tak zlé :). Joo kdybych měl Dracul's grasp, tak moc není s rukavicama co řešit.

EDIT: Aktualizace GEARU. Změna Brnění a Weaponu.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 03.02.2015, 18:03 hod.

teď na to koukám a ty ruce a tak měl frax pravdu, jak funguje přesně MDR nevím.. :)

a jinak já osobně preferuju u councilů a všeho co nebývá imune physical a jde sát raději reaperku, ideálně eth..
pro toho palacha + might merce jde reálně dosáhnout 6K dmg + decre, sání jak cíp, rychlost jak cip (treachery ideální)
a takovej merc pokud nechodí déle jak 5 metrů a má do čeho sekat vydrží i ty councily na 8 a dost jím sám naloží ;)

navíc lohy jsou lohy..., drácule jsou přežitek pro toho kdo neumí pít

stejně největší šance u těch councilů na instant je na to CEčko...conva + hydry se daj uchlastat usát i za pomoci lifeleechu..
a instant je hlavní problém na Hcčku, to ostatní musí umět člověk uchlastat jak říkám :lol:

a jinak, na pindla doporučuju rovnou zapomenout, to je nebezpečnej char i pro barbara a cokoliv mele ;)
tam tě tvůj block ani def nezachrání, jak už padlo ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 03.02.2015, 18:24 hod.

Hele mám Guilamku. Mám ji nasadit?

EDIT: A taky Dwarf Star.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 03.02.2015, 18:52 hod.

těžko říci, DS dává Butcher dost, takže ta gáza je prozatím lepší, dokud se nanežene DR jinde ;) ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 03.02.2015, 19:09 hod.

Supr teď mi padl Guardian Angel. Tak konečně má merc pořádné brnění :). Mám ho třeba upnout?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Fraxinus » 03.02.2015, 20:22 hod.

Welvet: Magic damage reduced funguje naprosto báječně. Ono to totiž funguje na každý element zvlášť, takže je to ta nejlepší obrana proti FE/LE/CE kombům bossů a minionů. Když toho máš 20, tak to o 20 sníží škodu u fire, cold, lightning i magic zvlášť, tedy celkem za 80. A pokud dostaneš od určitého elementu míň než kolik máš MDR, tak se zbylých dejme tomu 5 snížených škod převede do Damage reduced by....no není to super? :)
Ale opatrně, není to všelék.

Flamenius: k novým nálezům: vyzkoušej, jak to funguje, zda ti to vyhovuje, a uvidíš, pak se rozhodni. Takhle od boku ti nikdo nemůže přesně říct, jak to či ono bude fungovat tam a tam líp nebo hůř než to a to.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Maarshjaz » 03.02.2015, 20:31 hod.

Pěkně pěkně, až se dostanu na hell, mohly bychom spolu zajít párkrát baala :)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“