VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 19.01.2015, 21:24 hod.

2. AKT - Nightmare

Tak konečně jsem pokořil i 2. AKT na obtížnost Nightmare.

Můj aktuální level je 58.

S novým pomocníkem s Holy Freeze aurou to šlo jak po másle, ještě když měl ten Insight.
Celé jsem to prošel celkem s prstem v nose, akorát jsem párkrát měl namále když jsem to nečekal a najednou PUF! A bylo skoro po mně.
Drop si myslím nebyl špatný... padla mi spousta AMN run které mohu použít například na Spirit do zbraně.
Když mi Welvet řekl o tom Spiritu tak jsem si říkal... "štít se 4 dírama? To nikdy nenajdu. A ani bez dír :D." Whoala po chvíli mi padl štít s 4-mi dírami a 10 to all res takže jsem byl spokojen. Jen mi furt chyběla zbraň na další Spirit... tato nešťastná situace neměla dlouhého trvání, za pár minut se mi na zemi objevil tento dáreček http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2 ... haleno.jpg . Tyto dva itemy mi tak zvedli FCR, že jsem najednou měl asi 2x vyšší účinnost :D Takže v tu chvíli mě ta hra začala bavit 2x tolik :D.

Duriel padl úplně napohodu, merc ho tankoval takže žádný problém.

Zde jsou další itemy co popadaly.

http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2_Gral/#Shael.jpg
http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2_Gral/#Lum.jpg

A zde je ten štít z kterého jsem měl takovou radost :D

http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2 ... Spirit.jpg

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 19.01.2015, 23:11 hod.

Tak 3. AKT proběhl uplně v klidu :D proběhl jsem to jak drak :). No a potom jsem šel na council. No a ten poslední mi dal Instant kill tím jak vybouchl xDD Měl totiž fire enchanced a zároveň i cold :( takže prostě prda za 100% hp :(((. No nic... pokus číslo 2 :D

Hele ale ve sbírání grálu můžu pokračovat i s jinou postavou ne? :)

http://flammeus.rajce.idnes.cz/Diablo_2_Gral/#RIP.jpg

:(

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Welwet » 19.01.2015, 23:25 hod.

huh..jaké jsi měl rezy a kolik jsi měl life?

R.I.P... :wave:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 19.01.2015, 23:30 hod.

Rezy jsem mel myslim minimalne 56 a zbytek full... hp asi 1100

Jako dalšího zkusím Zealera nebo Chargedina... kterého doporučíš? Chci nějakou mlátičku co rozseká každého na cucky... :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 07:56 hod.

Hrat HC s pouzitim ESC proste znamena nehrat HC...Muzet to znit hnusne, nebo drsne, nebo jak chces, ale je to cista pravda, ne urazka...

Jinak Hammer je samozrejme vyborny startovaci charakter, pokud nic nemas, na druhou stranu Te nic o hre nenauci, a muze se stat, ze proletnes Normal/NM jak nic a v Hell Te dostanou monstra, od kterych bys to mozna ani necekal...Ta zmena, co se tyce obtiznosti, je fakt velka...V globale si davej nejvic pozor na vsechno, co utoci na dalku, a jak psali kolegove prede mnou, vetsinou ma kombinaci Convinction aury s nejakou elementovou skodou, ci Might/Fana aury s cursed/Extra strong, tohle druhe kombo je smrtelne, a to doslova, 90% mych RIPu bylo na fyzickou skodu, na tu elementalni ma clovek preci jen resy, s tou fyzickou je to podstatne tezsi...

Tak jako tak preju hodne stesti ;)

Edit: Jeje, tak ted koukam, ze uz to ma palach za sebou. to je mi lito, double enchanti dokazou pekne zatopit, tak hodne stesti s dalsi postavou ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 12:37 hod.

Děkuji mockrát za rady, máš pravdu, s ESC to vlastně nestojí za nic :) takže od příště žádné ESC.
S ESC se totiž člověk nikdy nenaučí hrát tak aby se vyhýbal potencionálnímu nebezpečí...

Mimochodem, zas mě napadl barbar :( vím, že je to s ním těžké... ale jaká je šance že bych dohrál prostě mlátícího barbara na hc kterej by nejel buildy jako iron barb atd.? :D

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 13:09 hod.

Mimochodem, jestli grál můžu sbírat na více postavách tak tedy od teď je tento topic o mém grálu a budu zde nadále přidávat nové itemy co naleznu :).

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Welwet » 20.01.2015, 13:11 hod.

Te´d jednoho mám rozehraného a když využívám snad plně možnosti hry, jde to, ale prostě jak si vezmeš mastery a máš smůlu na drop tak né že to nejde, ale je to hrozná otrava a frustrace ..- ale jde to, i za předpokladu že se bude dost snižovat players nebo trávit víkendy u mefa/balla :lol:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin - HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 13:41 hod.

Dobře, takže já zkusím toho zealota :D Zakládám nový topic... nebo mám Tady v tomto prostě přidat další postavu? Jo to bude lepší...itemy budou společný.

EDIT: Vždy jen napíšu do "Aktualizováno" a doplním informace do původního topipcu jo? Ať to tu není rozházené po celém tématu, ať je vše krásně po hromadě :) takže když napíšu "Aktualizováno" tak přibyly informace do hlavního topicu :).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 15:12 hod.

Odpoved muze take znit - a je to pravda - muj prvni Guardian byl Berserk Barb, ktery nemel ANI JEDEN BOD v zadnem mastery....Vyhodou tohoto barba je, ze dmg ze skillu je dostatecna na to, abys to mastery nepotreboval, navic Barb je dobra volba diky BO, cim vic zivotu, tim lip, a navic delas magickou skodu, ne fyzickou, a tim padem ani nemusis moc resit imunity, protoze magicky imunnich monster je ve hre jak safranu ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 15:24 hod.

Není to náhodou ten spell kterej ti sníží armor na 0? To si myslím je dost nevýhodné do HC ne? :D Mimochodem do jakých statů jedu hlavně když jsem zealot?? Asi hodně IAS že?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 17:05 hod.

Pri untwinck hrani budes mit stejne vetsinou defense nizkou, a i kdyby byla slusna, tak bych na ni nespolehal, protoze dle mych zkusenosti ji nektera monstra klidne ignoruji...Daleko dulezitejsi je mit dobry stit a vysoky blok, a jak jsem psal, ja takto dohral sveho prvniho Guardiana, tak nevidim duvod, proc by to nedokazal nekdo jiny taky...Barbar ma navic ten luxus 3-4 x vic zivotu nez ostatni, takze je tu prostor na chyby ;)

Zealot je predevsim Fanaticky zealot - jinymi slovy aura Fanatismus Ti da dost rychlosti, s trochu slusnejsim klackem to pujde samo...Pokud Ti muzu doporucit, tak si precti nejaky navod, nez zacnes postavu hrat, at mas predstavu, treba zerker od Matyska je napsanej supr, u toho Zealota se da urcite taky najit spousta navodu ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 17:26 hod.

Hele a mohl by si mi trochu objasnit ten max block? Je mi jasné že je to hodnota kdy máš největší šanci na to vyblokovat nepřítele, ale kolik na to potřebuješ?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od RIP » 20.01.2015, 17:35 hod.

To zalezi na spouste veci...

1) Jak velkou sanci ma ten ci onen stit na blokovani v zakladu
2) Dalsi veci, ktere zvysuji blokovani
3) V pripade paladina i skill, ktery ma vliv na blokovani - Holy shield
4) Obratnost te ci dane postavy

Existuji kalkulatory, ktere Ti spocitaji, kolik obratnosti s tim ci onim stitem poterbujes na max blok, coz je hodnota 75%

Edit: Jo, taky jestli postava bezi ci jde ma vliv na uspesny blok ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 20.01.2015, 20:22 hod.

Aktualizováno.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od ihatemylifep » 20.01.2015, 22:47 hod.

Pěkně, já dal první akt s polovičním životem než máš ty takže pohoda :) Pro paladina to začne být hard až v aktu 4 na více players :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 21.01.2015, 00:10 hod.

Aktualizováno.

Nestraš :D žiju v domění, že už to půjde jen lépe a lépe :D.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.01.2015, 11:18 hod.

GL ke kompletaci grálu ;) I když jako první postavu bych si vždy vybral Blizz Soso. Tu prostě nic nepřekoná.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Flammeus » 21.01.2015, 13:31 hod.

Aktualizováno.

Mimochodem, klidně přijmu nějaké rady ohledně equipu :). Třeba co mám cpát mercovi do ruk, nebo sobě a tak :) myslím tím nějaké to RW, nebo konkrétní staty :). Konečnej equip sice vím, ale myslím nějaký průběžný nedokonalý equip :).

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: VelkejSvalous - Hammerdin / Ares - Zealadin -- HC

Příspěvek od Welwet » 21.01.2015, 17:47 hod.

Tak equip je jednoduchej i složitej zároveň.. oproti bábovi a komukoliv dalšímu se ženeš za čímkoliv co má obrovské DMG , k tomu se hodí i nějaké to CB/DS/OW..určitě doporučuju zkusit nějaké blood craft, ideálně ruce/pásek, na rukách a´t máš hlavně CB + life leech, potom klasicky pala štít, protentokrát je lepší ale asi RW Rhyme, (spirit má ale taky svoje kvality) ..jako zbroj bych viděl Twitchthroe nebo Iceblink..ono je to vlastně šumafuk co vemeš, záleží čemu dáváš přednost, Fanouš má slušné šance na to si poskládat equip i na def . jako zbrań je fajn RW Honor, ale tohle RWčko snad ještě nikdy nikdo nesložil .. :lol:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“