HC Avalon Video Story

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Grammator » 03.05.2011, 14:47 hod.

Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od hami » 03.05.2011, 22:18 hod.

Fraxinus : Nevim zda už si touhu po runách ukojil, ale pokud ňáké potřebuješ tak runy hodně padají v těch dvou uber lokacích na kuratský hrázy
dle mě tyto ubery nejsou těžké a runy tam padají opravdu dost ZOD, Jah a podobně tam padaj jako v ancient tunnels sety
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Vorvy » 04.05.2011, 05:25 hod.

sak na videu je videt, jak prave tyto lokace prochazi ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 04.05.2011, 09:54 hod.

Hami: A nejen že ses na to nepodíval, ale ani sis nepřečetl ten text, kde to zmiňuju hned v prvních dvou větách :P
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Ferek » 18.05.2011, 07:46 hod.

Ahoj k tym base items s Infernal pit sa oplati najmä identifikovat tieto, dufam ze som na nic nezabudol (su aj ine base items z ktorych su kvalitne unikaty ale je zbytocne ich tu davat kedze v infe nepadaju):

Armor: Loricated Mail (neviem nazov ale dava max. 7 + 5 all skills), Shadow Plate (z Grammator Gear), Boneweave (Death´s Sentence - pre merca), Lacquered Plate (Leah, ale myslim ze v Infe nepadne, ale malo by padat z Arona a Azura)
Stity: Emerald Wall (Troll Nest), Cantor trophy, Monarch, Minion Skull (Leah)
Helmy: Bone Visage (z Grammator gear), Demonhead, Spired Helm + popripade nejake celenky (z Arona a mozno aj z Azura urcite pada Diadem (Magicall) je vyborny hlavne pre merca kvoli Conve.
Rukavice: Ogre Gauntlets (Pestlincer), Vampirebone gloves (tiez by mali byt z Grammator gear), Crusader Gauntlets, Bramble Mitts (Leah)
Boty: War Boots (Acidky - velmi dobre pre Necra), Boneweave Boots
Opasky: v infe asi nepadne ale pada z Arona a Azura - Troll Belt (Yellow Spell) po pripade Vampirefang Belt (Heidy), ale kvoli Redemption aure by som ho neodprucal pretoze odparuje mrtvoly pre pouzitie CE v Infe.
Zbrane: Lich Wand (The Banisher), Polished Wand (Leah - najlepsia cesta k nej Aron a Azure Lord).

To je asi tak vsetko. Najlepsie unikaty padaju az v tazsich lokaciach ako napr. Icy Celar a pod.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“