HC Avalon Video Story

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 22.03.2011, 23:26 hod.

Jak jsem Grammovi na našem posledním osobním setkání před cca měsícem slíbil, tak plním:
Rozjíždím natáčení mé bitvy s Avalonem. A jde mi to celkem rychle, zatím. Snad budu schopen přežít co možná nejvíce nástrah, co na mě čeká. K tomu by mi měla pomoci softcorová amazonka, kterou budu nejprve testovat průchodnost lokací, než ji sjedu naostro s tímhle charem.

Postava: Nekromancer
Build: Poison + pár summonů + Bone Armor
Pravidla: Vše natočit, Hardcore, Untwinked, opakované nájezdy povoleny do Uberlokací a i kamkoliv jinam, pokud je to za účelem zisku jistých uber-předmětů a nutných ingrediencí ke konečnému vstupu do Avalonu, záchrana pomocí tlačítka esc předpokládám naprostá nutnost.

-----------------------------------------------------------------------

1. AKT NORMAL
Začal jsem úplně od začátku (konala se i návštěva Den of Evil) a dojel postupně až do Tristramu, kde jsem se dostal do bezvýchodné situace a musel to utnout escapem, jinak bych mohl hned začít znovu. Video 1
Druhý pokus zachránit Caina byl také neúspěšný, respektive, až tak moc odvážný teda nejsem :D Tak se pokračovalo až k Andariel. Cestou jsem si dal k večeři Arona. Video 2
Z jejího dropu: Bloodfisty se hoděj vždycky. Po splnění 1. aktu jsem se vydal do lokací Krypta a Mausoleum. Obě jsem prošel celé, naštěstí mě nezabili, i když jsem si nejednou koledoval. Golemové i mercyně sloužili dobře. Video 3
To máme 1. akt komplet a trval mi i s mauzoleem a kryptou necelých 2 hodiny 50 minut.

2. AKT NORMAL
Druhý akt byl pohodička. Díky Poison Nově v tandemu s Lower Resist si nikdo pomalu ani neškrtl a díky všem třem golemům se mi snad ani nešlo dostat na tělo. Jenom jsem díky nízké maně furt chlastal jak notor. Díky tomu, že jsem byl nalevlovanej už z krypty a mauzolea, to v kaňonu mágů zas tolik už neexpilo, ale to nevadí. Duriel potom chcípnul velmi rychle. A drop byl takový rozporuplný. Video 4
2. akt byl hotov za hodinu 24 minut.

3. AKT NORMAL
Hned na začátek jsem vyměnil merce za Lightning Ironwolfa a spolu s ním konečně nejprve zachránil Caina z Tristramu. Procházka džunglí byla krapet delší, než bylo dle mě třeba, neboť jsem musel přes Great March. Všechno to padalo v pohodě a rychle. Mephisto mrtev. A drop mi mou situaci s itemama moc nevyřešil. Časem ale bude lépe. Snad. Video 5
3. akt byl hotov za 59 a půl minuty.

4. AKT NORMAL
Na začátku jsem se věnoval obchodníkům a zkoušel i craftit, ale pak jsem se vydal pekelnými pláněmi vpřed. Stopku jsem měl vystavenou přímo ve vchodu do lokace Plains of Despair, neboť se z ničehožnic aktivoval quest s Izualem, ke kterému není radno se přibližovat. Tak jsem ho chtěl zkusit obejít díky Diablu přítomnému v Tristramu. Jeden šampion Diabla se za mnou rozběhl, a vypadalo to, že bych ho mohl i porazit, kdyby mě neuvěznil do Bone Prison a mě nedošly fullky.
Tak znova. Stejný problém s Izualem, tak návrat do Tristramu, kde tentokrát Diablo-šampón padl a já mohl jít do 5. aktu. Video 6
Hotovo za 32 minut.

5. AKT NORMAL
Pohodička, pohodička, super to tu levluje. Navíc mám již kompletní golemskou zoologickou zahradu. Do lokací jako Abaddon se radši nepouštím, tam bych chcípnul. Ale Shenk mrtev, Frozenstein jakožto "Raisen" mrtev, Pindle mrtev, Nihlathak mrtev. Golden Queen tentokrát naštěstí nevyprovokována k činu vražednému (jako minule), takže jsem mohl pokračovat dále bez jejího všimnutí. Anckové pohoda, WK také a Baal byl už jen v podstatě formalita.
Ale jeho drop byl pěkný. Hlavně éterický Black Widow štít s +skillem k poison nově a 10% nárůstem poison dmg a WormWizard's Helm s +2 necro skillům a také 10% nárůstu poison dmg. Video 7
Akt 5 hotov za hodinu a 32 minut. Celkem to dává něco přes 7 a čtvrt hodiny.

Ještě zkusím někdy jindy na normálu nějakej ten uber level, uvidím, jak to půjde.

(pozn. První 3 videa a začátek 4. videa laguje. Je to způsobeno tím, že jsem to nejprve hrál a natáčel na již postarším noťasovi. Pak jsem to přesunul na PC a je to už v poho.)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 23.03.2011, 09:33 hod.

Fraxi...ono u Avalonu je problém, že Guardiana uhraješ docela lehce, ale vybít těžší ulevely bude problém...i když jsi velmi schopný hráč, tak v tomto jsem skeptický...Ale samozřejmě ti držím pěsti jak sviňa :wave:

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Ferek » 23.03.2011, 09:51 hod.

Ahoj, v prvom rade ti chcem popriat vela stastia budes to potrebovat, si frajer ze si sa nato dal, budem ti drzat palce.
Ked to vytiahnes az kam zamyslas, cize zdolat Avalon tak potom klobuk dole.
Chcel by som ti dat par rad myslim, ze to potvrdia aj dalsi.
Co som videl v prvom videu tak si daval body aj do strength (je to zbytocne - mozno zo zaciatku bude trochu problem, ale da sa to, predmetov na silu je dost), najlepsie je vsetko davat do vitality.
Problemy zo zaciatku budu aj s manou, ale mozes skusit ancient tunels normal tam padaju zakladne unique, setove veci a charmy, ktore ti pomozu (mali by tam padat large - theta na manu, Grand charm - Dump, Horse a Skiller + small Theowiki charmy s roznymi vlastnostami).
Ale kedze v najnovsej verzii Avalonu su dva vyborne charmy na life a manu (stone of blood a stone of energy a k tomu ich mozes mat v inv. koko chces, ale su od levelu 108), takze je v podstate jedno ako rozdelis atributy, life a manu vyzenies v pohode k 30 K.
Zaklad je dobre rozdelenie sill bodov:
poison explosion 20
poison spear 20
poison nova 1 +
bone teeth 20
bone spear 20
bone spirit 1 +
1 bod - CE, bone armor, bone wall a mozes dat aj do bone prison
1 bod do vsetkych summon skillov

To co ti ostane mozes rozlozit kde chces.

Casom si skus najst runy na RW:
Darkness – Cham + Jah + Cham + Sur (shield)
5 necro skills
5 pb skills
5 spirit
70% FCR
50 all res
lvl 28 holy freeze
50% mana

Vsetky runy padaju v Disused Reliquary, ale je to tam na zaciatku velmi tazke.

Zatial tolko, uvidis sam ako ti to pojde. Urcite ti poradia aj ostatni a doplnia este to co som napisal.

Takze este raz, fandim ti a drzim palce. :wave:

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 23.03.2011, 12:33 hod.

Tak jen k těm skillům, to co tu píšeš je sice pravda, až na maličkosti...je zbytečné dávat body do Golemů - jen clay, golem mastery a summon resist po jednom bodu - iron, blood a fire nedávat ani jeden bod...bez synergií moc nevydrží...U koster je to něco jiného...stačí po bodu do koster, mágů, mistrovství i revive a po namaxování + all skills to má stejný efekt, jako bys tam nacpal hard body. Spíš bych dal zbylé body do kleteb...amplify se hodí, samozřejmě bude potřebovat Lower Resist...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 23.03.2011, 12:56 hod.

Tak golemy jsem dal po jednom bodu. A zatím se mi nezdá, že by nestíhali. Akorát jen ten clay umírá často, ale nemohu si stěžovat-zatím. Každopádně bych chtěl mít z golemů + koster + revivů nějakou zeď, přes kterou se ke mě nedostane jen tak někdo. Takže do golemů těch bodů asi zainvestuji víc-budu muset nejspíš na úkor těch bone skillů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 23.03.2011, 13:06 hod.

Tak já jel hybrida bez golemů, ty kostry jsou sami o sobě masakr, jen v Avalonu toho moc nenadělaj...

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Ferek » 23.03.2011, 18:41 hod.

Damagedeath: Ano, ohladom tych golemov je to pravda, ze toho vela nevydrzia. Je to v podstate na volbe hraca ci ich chce pouzivat alebo nie,ja pouzivam najma fire golemov.
Kliatby na zaciatok urcite pomozu tiez, ale tiez sa tam nemusi dat ani bod kedze existuje charm Belial´s Curse.

Fraxinus: Ja osobne by som neinvestoval body do golemov na ukor bone skillov pretoze cez niektore imunity sa aj so superconvou a lower resistom (pripadne obycajnou convou pre podporu merca alebo magov) neprelomis a poison nepomoze preto je potrebne mat v zalohe druhy utocny skill.
Staci dat na max. teeth a spear ako synergiu pre spirit, vo finale sa to aj s jednym bodom v spirite da vytiahnut na 110. Ale napr. Warlorda alebo King of Deepa necro sam neda pretoze su imunni na poison aj na magic, musi sa spoliahnut na minionov alebo merca.
Ako stit si myslim je lepsie vyuzit bone wall alebo prison.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 24.03.2011, 10:27 hod.

Ke kletbám, on je problém Beliala bez curses se summoneren vymlátit ... občas tedy.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 24.03.2011, 22:17 hod.

5. AKT NORMAL - Abaddon
Jak jsem tak na to koukal, myslím, že jsem tam mohl vlézt už rovnou, když jsem probíhal při plnění 5. aktu okolo. Motivací byl pro mě zejména slušný drop Pit Bossů, akorát mě štvala ta mrazivá knockbackující vlna. Použil jsem však jen Predominate brnění, co dává +skill, dost ke statům a maxuje rezisty. A mercovi jsem dal Gladius Bloodletter, sice to není žádný caster meč, ale tamto, co měl, byla už ostuda. Kromě tohoto dropu jsem tam hezky naexpil na 56. levl a položil si tak výborný základ pro vstup do dalšího über levelu.
Video 8
Projité za pouze 19 minut.

2. AKT NORMAL - Ancient Tunnels
A první opravdový über level je tu. Raději jsem postupoval opatrněji, ono nic jiného ani nezbývalo. Otravní byli dost ti Storm Spitteři, kteří mi neustále zabíjeli golemy, a také Big Démoni, co toho vydrželi až běda. Ale zase pěkně dropovali. Nejprve mi udělal radost prstýnek Garlegin s +1 ke skillům (kterej vypadl v celé lokaci potom snad ještě 20x). Potom Trang Ouls Claw rukavice s dalšími 20% k "poison mastery" :D, a Grand Charm Dump s mohutným bonusem k rezistům a obratnosti. Následoval Obsidian Coil Mesh Belt s ohromnou obranou a bonusem k maně, což se zrovna hodilo, nemusel jsem pak tolik chlastat fullky. Do krámu se mi velice hodila další věc z Trang Oul setu: Vykuchaná hlava. Další odměna přišla ve formě Stahlernschuhe bot s dalším +1 ke skillům a pořádnou rychlostí běhu a large charm Theta Charm, díky kterému odpadly veškeré problémy s manou. Pak mi přišel na switch Darwin s +4 ke všem skillům a moje rodinka golemů náhle zesílila natolik, že jsem je nemusel vyvolávat každých 5 sekund. I merce jsem posílil: nádherným štítem a brněním. Prakticky jsem sobě i mercovi obměnil skoro veškerou výbavu.

Časem jsem zjistil, že proti monstrům v uber lokacích je lepší používat zas jedový šíp než poison novu- dojede dál a má i větší dmg. No, myslím, že po tomhletom lovu budu lépe připraven na nástrahy 1. aktu Nightmare, ve kterém se pokusím vydrtit i nějaké ty uber lokace rovnou.
Video 9
Hotovo za hodinu 20 minut.
Naposledy upravil(a) Fraxinus dne 25.03.2011, 00:55 hod., celkem upraveno 1 x.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Vorvy » 24.03.2011, 22:41 hod.

ale z tech 19 minut tam 15 manipulujes s predmety :shock:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 24.03.2011, 22:48 hod.

Jo, protože člověk nikdy neví, zda to, co padlo, je jen obyč unikát nebo set, nebo je to něco spešl avalonského.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 25.03.2011, 15:23 hod.

1. AKT NIGHTMARE
Nejprve se rozfofrovaly všechny prachy v gamblu a šlo se na to (tentokrát jsem se tolik nezdržoval dropem, věci mám již dobré). Velmi rychlý postup nejprve odnesl Azure Lord v Den of Evil, Bishibosh a poté i přelidněné území na pohřebišti, kde jsem si užíval. Pak jsem v rychlosti sjel Mauzoleum i Kryptu a odpravil místní bossáky (u Devila jsem musel být zvlášť opatrný, ze zkušenosti mé SC amazonky stačí 2 charge údery od jeho minionů a končím). Zbytek videa se nesl ve znamení hledání svitku pro vstup do Tristramu. Video 10

V Tristramu vysvobození Caina a rozdal jsem si to s hloučkem pár vypečených Mephistů. Na Dark Bratříčka si netroufám, tomu se nesmím dostat do pazour. Pak jsem se rozhodl navštívit i Forgotten Tower- včetně pátého patra. Věž Pillar of Death se vygenerovala jen u truhly. Po vydrcení všech potvor okolo i bosse hlídající truhlu, jsem se radši stáhl-na SC amazonce jsem viděl, co ta věž dovede. Pak další zajímavá lokace byla návštěva Pitu, kde se to hemžilo Miniony of Destruction. Nebylo to nic hrozného, ale asi je to tím, že to ještě není hell. V klášteře jsem dostal od kováře Repair hammer (zde bych poprosil o rady, jak ho nejlépe využít) a dále v klášteře porazil snadno Arona. Andariel byla jen taková formalita. Konec aktu. Nejprve jsem se ale vydal znovu do Forgotten Tower zlikvidovat tu věžičku. Napadlo mě ji totiž naslepo z velké dálky mimo dosah jejích útoků ostřelovat bone spearem, ale jelikož se věž teleportuje, Bone spirit se ukázal být lepším řešením. Jenom mě trochu zarazilo, že se nesplnil quest, asi je tam nějaká porucha. Video 11

Akt hotov za 1 hodinu 20 minut.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Sir_Mac » 25.03.2011, 20:15 hod.

Fraxinusi, koukám, že sis změnil avatar... strom u silnice, proč to? :) Na mě to působí dost divně...

A hlavní otázka - o Avalonu jsem jen slyšel, ale jak tak koukám - to je normální, že na některá (nová) monstra, bosse, útočíš tak, že je ani nevidíš? Z hlediska nezaujatého diváka je to dost nevděčné, takový boj... (ale chápu, že to je proto, že máš stažený půlky, aby's nedostal po čuni a nebyl's "kopyta hore")...
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 25.03.2011, 20:32 hod.

V prvé řadě: zkus si zjistit, co je to "Fraxinus".

Za druhé: Máš pravdu, že mám občas stažený půlky (třeba v tom forgotten toweru je to vidět pěkně. Tam jeden zásah do mě a končím), tak se snažím mít mezi sebou a nebezpečnou zrůdičkou co nejvíce prostoru pro manévrování. Jindy je to zase tím, že jed zabíjí až moc rychle (třeba Azure Lord v den of evil, toho jsem si skoro ani nevšiml). A zkus si taky někdy zahrát hardcore! Jedno jestli vanillu nebo něco s modem. Pak doopravdy pochopíš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Ferek » 26.03.2011, 00:21 hod.

Fraxunus: Tak k tomu Repair hammer, urcite to vyuzit na osocketovanie predmetov bud nejakeho unikatu alebo setu co mas na sebe. Alebo pockat az na hell, a spravit si 4 diery do nejakeho stitu na RW Darkness tak ako som pisal vyssie. Runy padaju na hell v chramoch v Travincale, Ruined fane je lahsi level, ale zase tam nepadaju tie vyssie runy co budes potrebovat. Tak bud z tych nizsich vyrobit pomocou receptu tie co potrebujes, alebo pockat az kym das Disused Reliquary tam padnu na prvy run.
Tu su recepty:
Repair Hammer + item = opravený, doplněný, rechargnutý item
Repair hammer + item + io = 1 socket do itemu (funguje i na unique, set atd.)
Repair hammer + item + Lum = 2 sockety do itemu
Repair hammer + item + Ko = 3 sockety do itemu
Repair hammer + item + Fal = 4 sockety do itemu
Repair hammer + item + Lem = 5 socketů do itemu
Repair hammer + item + Pul = 6 socketů do itemu

Snad som poradil.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 27.03.2011, 00:14 hod.

2. AKT NIGHTMARE
Tento akt jsem dohrál velice rychle. Prolezl jsem všechny lokace (i když některé ne úplně celé), kromě Stony Tomb a pěti falešných Tal Rashových hrobek. Stony Tomb by byla moje konečná, kdybych tam vlezl, a hrobky mi přišly pak zbytečné, neboť nebyl drop ani expy. Navštívil jsem jen jednu falešnou, a v ní byl hned k vidění Kaa Pradávný. Potom se šlo už do pravé hrobky. Za celý tento akt jsem si příliš nevšímal dropu a jel jsem neustále kupředu. Sebral jsem akorát jen občas něco příležitostně. Video 12
Akt 2 odehrán za necelých 44 minut.

3. AKT NIGHTMARE
Tento akt jsem dohrál rovněž velice rychle. V džungli jsem si troufl na Arachnid Lair, ale nebylo to nic hrozného (SC amazonka tam dostávala sodu, ale HC nekro ne). V džungli jsem si užíval rozsévání jedové zkázy do sytosti. Swampy Pit jsem jen zlehka prohlídl zvenčí. Dovnitř se ještě neleze. :) V Kurastu potom jedovatím blízké okolí také, ale radši jsem byl opatrný, aby mě nesundala nějaká nova s konvou pod mým zadkem. Do chrámů radši nelezu. Některé by se možná i daly dát, ale nebudu pokoušet štěstěnu. Koncilové mrtví během sekundy a v Durance bylo pár panenek, co mi každou chvíli sundly Bone armor. Mephisto byl lahůdka. Během aktu merc dostal něco k +skillům, aby byl o kus vražednější. Video 13
Akt 3 odehrán také za necelých 44 minut.

4. AKT NIGHTMARE
Tentokrát jsem to neobešel přes Tristram, ale šel jsem do akce. Ta akce s Izualem se nicméně pěkně "povedla". Bylo to fakt o prsa. Tak jsem dále nepokoušel štěstěnu a z uctivé vzdálenosti jsem ho obešel teleportováním. Pak už jsem to dojížděl v klidu. Navštívil jsem Hellforge a Hephasto mi dal až 3 Repair Hammery. Jsem zvědav, jestli bylo nutný jich dostat zrovna tolik. :D Pak už se šlo na Diabla. V Chaos Sanctuary to byla opět sranda jedovatá. To jsem si povolal i revivy, ať to lítá ještě rychleji. A skoro všichni dokonce přežili.
Video 14
Akt 4 zvládnut za půlhodinku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 10:52 hod.

Sir_Mac: jen ty dokážeš takhle rýpnout...dementně a bezohledně bez uvědomění si, do koho vlastně rýpeš.

Fraxinus: Izual na nm už hodně bolí, moudrá to volba...jinak k tomu repair hammeru, užívej v hojnosti, nakonec si můžeš pro nějakej dle potřeby skočit...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 28.03.2011, 11:01 hod.

Já myslím, že Izual bolí dost i na normalu. Z videí je patrné, kdo se o tom měl tu čest přesvědčit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od damagedeath » 28.03.2011, 11:09 hod.

To ano, ale na nm bys neodešel :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Avalon Video Story

Příspěvek od Fraxinus » 28.03.2011, 11:11 hod.

Tím jako chceš říct, že ta jeho nova mě na normalu nezabije?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“