HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 16.08.2012, 16:10 hod.

Ahoj, tak jsem se "dokopal" k založení HC postavy. Zvolil jsem Sorceress, jelikož za ní hraji SC a jsem spokojený. Hlavně jí trochu rozumim.. Co se týče jiných postav, musim je nejdříve otestovat :)

Začátek: 15.8.2012
Jméno: SoniqueIIa (Musel jsem použít dve "íčka", jelikož mám na SC Soniquellu :) )
Postava: Sorceress
Skilly: Blizzard + synergie, Inferno + Warmth, Frozen Armor, Teleport, Static Field a Cold Mastery
Pravidla:
- Diablo 2 LoD
- Patch 1.13
- Players X
- ESC zakázán za účelem záchrany
- Opakované nájezdy pouze The Coutness a Lower Kurast + Bosové aktů

Nyní lvl 18 a stále v 1. aktu. Screeny postavy, atributů a výbavy dodám později.

Jen chci upozornit, že se může stát, že přidám screen dropu, který pro mě osobně je dobrý (přitom se může jednat o normální kus), ale je to tím, že zatim ještě pořád rozděluji věci dle barvy, ale co se týče jejich výhod, zatim se učím :) zárověň mi dost přidává pročítání fóra a jiných HC příběhů...

Tak lovu zdar >:D

Tak moje „oblečení“ a co se týče států, to se změnilo, už jsem lvl 23

zbraň: zbraň

hlava: maska

brnění: brnění

opasek: opasek

rukavice: rukavice

prsteny: prsteny na levé i pravé ruce

boty: boty

staty: staty

cold spells:

fire spells:

časem přidám i merc :)
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 12.12.2012, 12:46 hod., celkem upraveno 6 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od DeathHero » 16.08.2012, 16:26 hod.

@Dragonius ahoj hodne stesti s tim dropem si nelam hlavu ja postuju vsechno zajimavy i kdyz je to odpad :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od raisen » 16.08.2012, 16:27 hod.

Tak na tohle se moc těším a přeji Ti, ať to s touto kouzelnicí dotáhneš co nejdále (nejlépe do konce :-), ať padají užitečné věci a ať hra baví. :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 16.08.2012, 16:29 hod.

Dík a dík za pochopení :D
uvidíme, kam dojdu s první HC postavou...

i Tobě děkuji Raisen :)
Štěstí přeje připraveným...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Asman » 16.08.2012, 17:53 hod.

A hele, další kouzelnice do party :D Zajímavý build - to se mi líbí. Velice se těším na tvůj postup, doufám, že to dotáhneš co nejdále a přeji Ti lepší dropy než mám já :).

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od BliiNky » 16.08.2012, 18:06 hod.

Výborně. Velice se mi zamlouvá, že hodláš využít skrytého potenciálu mnohdy podceňovaného Inferna. Tahle hračka dokáže víc, než by kdekdo předpokládal.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 16.08.2012, 19:38 hod.

To Asman: Kouzelnic neni nikdy dost :) dekuju a uvidime, jaky budou padat dropy, zatim nic moc...
To BliiNky: Tak zkousel jsem Inferno a jako druhy element mi snad postaci, ve chvilich jeho nutnosti budu spolehat na hulku Leaf, az ji sestavim a verim, ze ta to dost podpori :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Fraxinus » 17.08.2012, 21:33 hod.

Ty bláho, máme tu další inferno sorcku. Těším se na reporty. :love:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 18.08.2012, 09:16 hod.

Uvidíme, jestli splnim své očekávaní a dotáhnu to daleko.. Reporty budou po neděli, teď si užívám s rodinou Lounskýho vábení :)
Ale už teď se těšim, až zasednu a zahraju si :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od RIP » 18.08.2012, 17:07 hod.

Tak to jsi kousek ode mne, sedim v praci ve Fuji, mimochodem, jsem z Cerncic, tak to mame k sobe necela dva kilaky ;)

Preju hodne stesti se soso, muzeme ji nekdy prodebatit v RL ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 19.08.2012, 14:37 hod.

Z Černčic? To bys mohl znát Seidlovi a jejich krámek OMIS :) moje babička s dědou, tedy už jen babička...

Jinak dneska jsme trochu zahrál, tak vytvářim screeny, ať se můžu podělit :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od RIP » 21.08.2012, 17:50 hod.

Znam, babicka bydli naproti pres park, moc hodna pani, i deda byl fajn chlap, toho je skoda

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 21.08.2012, 20:34 hod.

Ten mám brouka, kdo jsi :)
Jinak zítra sepíši příběh, dneska jsem se dostal trochu ke hře a seřadil screeny..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 22.08.2012, 10:46 hod.

Po té co se SonigueIIa seznámila se všemi lidmi v táboře a dostala 1. úkol, vydala se na cestu. Úkol to nebyl nijak těžký a hned byl splněn, tak i druhý, třetí a čtvrtý. Potíže přišly až při řešení posledního úkolu v 1. aktu. Než jsem se popral se samotnou Andariel, musel jsem projít nejneoblíbenější katakomby, které já prostě nemám rad :) .Když už jsem se smířil s tím, že jinak to nepůjde a musím to celé projít a nenechat žádnou živou nestvůru, narazil jsem na Bone Ash . V těchto chvílích jsem rád, že využívám i Inferno :) Pak už cesta probíhala opět lehce a těšil jsem se na Andariel.. Je pravda, že co hraji players8, nesetkal jsem se s ní a k mýmu překvapení byl boj dlouhý, ale nakonec padla a nechala tenhle drop pro mě moc nepoužitelný, až na runu a kameny. No a 1. Akt byl za mnou.

Ve druhém aktu jsem naběhl hned na plnění úkolů a hlavně rychle získat Horadrickou kostku. No abych nepředbíhal. Hned jsem pomstil rodinu Atmy a Radament padnul jak švestka, ale ani jeho dropy mě nepotešily, hned jsem běžel za Atmou jí to povědět a získat další úkol a to právě zmiňovanou Horadrickou kostku a tam jsem momentálně skončil. Jsem ve 2. patře Síni mrtvých a musel jsem do práce, takže pokračování příště :)

Jinak jsem zkoušel trochu gamblit a výsledek setová maska a drop, který mě snad jako jediný dost potěšil, byl tento drop

Co se týče výzbroje, jsou uvedeny v prvním příspěvku
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 28.08.2012, 11:08 hod., celkem upraveno 2 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od DeathHero » 22.08.2012, 10:59 hod.

@Dragonius ahoj nechci te nejak opravovat ale mas spatne odkaz na tu unikatni masku ona je totiz setova :P
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 22.08.2012, 11:11 hod.

já hlava :wave: dík, hned to opravím :)
Štěstí přeje připraveným...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Asman » 22.08.2012, 11:50 hod.

Setovka z gamblu, navíc ještě tato použitelná, pěkný pěkný(mě se povedlo vygamblit setovku jen jednou). Taky bych měl zabrat s mou Chcíplotinou. Těším se na pokračování.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 22.08.2012, 12:14 hod.

taky mě potěšil při gemblování, ale víc užiji ten pásek Death´s Guard :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 23.08.2012, 10:10 hod.

Tak dneska ráno jsem měl hodinku a půl čas, chtěl jsem docílit získání té Horadrické kostky a tak jsem naběhl a vyčistil druhé patro Síně mrtvých a hned začal vytvářet kvalitnější a kvalitnější gemy a i na tří lebky mi vyšlo, takže přemýšlím, kam je použít.
Jinak po 10ti minutách strávených v inventáři jsem se vydal na další část druhého úkolu a to do „Červí díry“. Po cestě jsme potkal setový prsten a výsledek mě potěšil, další díl setu :) A dále v Maggot Loair nebyl ani žádný problém, až na nepříjemné Scarabi a jeden moment, kdy jsem přes otvor potaženým slizem vběhl do místností a ocitl se mezi pěknou kupou právě Scarabů a naštěstí už posilněn Blizzardem jsem jej házel jeden za druhým, ale i tak jsem měl namále. Nemít u sebe zásoby 100% Full Rejuvenation potion, během necelé minuty jsme spotřeboval 3 kusy, tak moje cesta asi skončila brzo :)
Bohužel, opět zavolal čas práce a musel jsem jít :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - SoniqueIIa (Blizzard/Inferno Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 04.09.2012, 15:08 hod.

Tak jsem dneska zasedl k pocitaci s ukolem popohnat SoniqueIIu a hlavne si zahrat :-) je to uz dva tydny, co jsem za ni nehral, tak jsem se otrkal a sel na vec...

Naposledy jsem skoncil v Udoli zmiji a sestavenim hulky, abych se dostal pres Tal Rashovu komnatu.. Tohle bylo rychle a ukol byl brzo hotov. Po nem nasledoval dalsi ukol a to Tajemna komnata a muj oblibemy najit a zabit Summonera. U tohoto ukoly, kdy pobiham kdesi v galaxii a se mi hodi Glacial spike, kdy potvory zmrazim a na uzke ceste si je pak vezme na starost muj merc, tak tu neni zadny problem az na nekdy dost neprijemne Vampiry... U tohohle questu obzvlast vyuziju teleport a po nejake chvili uz stojIm tvari tvar tomu onehda nebo doposud nejlepsimu carodejovi Summonerovi, ale nevahal jsem a nad hlavou jsem mu vykouzlil Blizzardy a neprestaval jsem, dokud stal na nohach.. Zjistil jsem, ktera hrobka je prava, ale i presto prozkoumam vsechny.. Kdo vi, treba tam neco padne, protoze za dve hodiny hrani padly akoraz Eth, Tir a 2x Ral a co se tyce nejakeho unikatu nebo setu, to ani nevim, jak vypada:)

Sest hrobek a na zaver tu Tal Rashovu hrobku a Duriela si necham na zitra, jelikoz mam volno, bude se to hodit na zahnani nudy..
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“