HC Oren - Trap assassin

Moderátor:Dark_Deamon

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín
Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od bubavanek » 16.06.2011, 01:09 hod.

Ty máš neuvěřitelné štěstí, mě za celej normál padla jen jedna setová věc.

Gratuluji a mnoho zdaru.

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od Ordkomber » 16.06.2011, 03:26 hod.

No to spíš ty máš smůlu. Pokud teda hraješ na players 8 a kolem druhýho třetího aktu seženeš alepoň nějaký základní předměty s MF, stačí tak kolem 50, tak ty základní sety padají skoro neustále.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od damagedeath » 16.06.2011, 09:10 hod.

Ordkomber: to je samozřejmě blbost, magicfind ti jen zvyšuje šanci na nalezení magic, rare, set a unique itemů, nezaručuje ti však, že ti to opravdu bude padat. Já jsem měl kolikrát přes 100 mf v druhým aktu a nepadlo mi celej normal prakticky nic.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od bubavanek » 16.06.2011, 11:53 hod.

Je to spíš o náhodě. Ale co se týče dropu run, tak v 1.13 mi prostě padali víc než v 1.10.
Tolik run co jsem v 1.13 nasbíral za normal, jsem neměl na 4 postavách v 1.10.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od Fraxinus » 16.06.2011, 11:58 hod.

Já bych neřekl, že v 1.13 padají runy výrazně častěji než v dřívějších verzích. Dříve ale mnohem častěji padaly runy El-Ith než ty vyšší a mnozí prostě nechali takovéhle ležet bez povšimnutí..navíc nebyly zvýrazněny barvou, tak je člověk mohl přehlédnout. Se zvýšením dropu lepších run pak má člověk dojem, že runy padají často.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od bubavanek » 16.06.2011, 12:19 hod.

No tak je možný, že mám prostě smůlu. Jinak já je měl i v 1.10 zvýrazněný. Aspoň tuším, že pomocí cepa to šlo, teď si nejsem jistej.
Ale asi je to fakt smůla.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od Fraxinus » 16.06.2011, 12:43 hod.

Tu smůlu jsem zažil na vlastní kůži v duu s Raisen. Za 5. akt, kdy obvykle padne 10-20 run, nepadla pomalu ani ta El....to se ani jednomu z nás ještě nestalo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od Ordkomber » 16.06.2011, 15:37 hod.

damagedeath píše:Ordkomber: to je samozřejmě blbost, magicfind ti jen zvyšuje šanci na nalezení magic, rare, set a unique itemů, nezaručuje ti však, že ti to opravdu bude padat. Já jsem měl kolikrát přes 100 mf v druhým aktu a nepadlo mi celej normal prakticky nic.
Já blbost neřekl, ani jsem neřekl nic co by nějak popíralo to, co tu píšeš ty. V diablu je to všechno o pravděpodobnostech, nemáš ani jistu že tu vypadne runa z Countness. A průměrně ti za celej normál vypadne víc než jen jedna setová věc, takže bubavanek měl smůlu, když mu vypadla jen jedna ;) . Pomocí vyššího MF by si tu šanci vylepšil, no.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od damagedeath » 17.06.2011, 07:16 hod.

Napsal jsi, že pak ty itemy padaj skoro neustále a to je blbost, spíš bys měl říct, že "mohou" padat neustále :D . Magic find 50 ti zas tak výrazně šanci na drop magic itemu nezvýší (obzvláště co se set a unique items týče). Také si myslím, že smyslem diabla jsou opakované nájezdy na act bossy atp, což na normal prakticky nikdo nedělá. Teprve nightmare by měl být na drop příznivější ;) (o hell se ani nebavím)

Co se týká těch run, tak v 1. 13 je šance zvýšena o dost, ale ne zas tak, že byste po 100 runech na komtesu měli 20 ist a 5 Lo, to zase ne...

Jinak u Komtesy šance na no drop runy je opravdu malá, mě to vychází zhruba na každej 40. run

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od raisen » 17.06.2011, 07:53 hod.

damagedeath píše:Jinak u Komtesy šance na no drop runy je opravdu malá, mě to vychází zhruba na každej 40. run
Mně se na players 5 ještě nestalo, že by nedropla runu.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od damagedeath » 17.06.2011, 07:58 hod.

Raisen, osobně mám takový dojem, že vyšší players je spíše na drop run u The Countess negativním faktorem...

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od raisen » 17.06.2011, 08:00 hod.

Jo, to jsem četla. Ale když už jsem tak tu statistiku začala, tak i dokončím ;)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: HC Oren - Trap assassin

Příspěvek od Ordkomber » 17.06.2011, 21:24 hod.

Tak se mi zdá že jsme trochu odbočili o tématu, no ale jenom pro dokončení.

Já hraju ještě 1.11b a subjektivně mi přijde že no drop runy se mi stává častěji než 1 za 40 pokusů. Ale může to být jen dojem, nijak jsem to neměřil a možná si jen ty no dropy víc pamatuji. A taky jsem tam určitě nejel tolik pokusů jako vy, aby to byl nějakej věrohodnej údaj. Players mívám u nájezdů různý, to často měnim, jak mam zrovna náladu a za jakou je to postavu.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“