Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:
Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 14.03.2010, 13:46 hod.

Na DS bych řekl že ne. Přece jenom nekrova CE má 80-100% damage a z DS má menší.

Upraveno: takže CE má spoždění mezi jednotlivým kouzlením a nejde použít na uber monstra, dííííííky Gramme, moc si mému bonerovi pomohl, teď budu muset pořádně hrát :D
Upraveno: Jord of stordan? :D zasmál sem se, chvilu nehraju Diablo a co všecko se změní :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 14.03.2010, 14:38 hod.

Jord of Stordan je z návrhů hráčů...

ještě jedna new verze, tam je pro změnu new uber item (3x Ava + perfect topaz)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 14.03.2010, 15:38 hod.

Pěknej :D už se těším na vylepšenou verzi :D hned du rozjet novej char ^^

http://img43.imageshack.us/i/screenshot055o.jpg/

abyste se nedivili na screenu mám nekra, se kterým sem zkoušel daisy cutter :D
Naposledy upravil(a) Evil dne 14.03.2010, 16:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 14.03.2010, 16:05 hod.

si to nenechávej pro sebe a dej screen :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Evil » 14.03.2010, 16:20 hod.

Tys sabotoval BO!!!!!!!!!!!!!! kurde mám o 10k hp míň :D
Avalon bude dozajista velmi zajímavý :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 14.03.2010, 17:16 hod.

to už je dávno ^^
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 14.03.2010, 17:37 hod.

Hmm, tak to kostřičky polehaj :D

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Avalon 2

Příspěvek od Sarevok » 14.03.2010, 18:31 hod.

hmm tie zmeny v poslednej verzii ma poriadne vytocili, hram za bowu a jedine co ma na zachovanie si odstupu je knockback. teraz je po hrani, totolne si mi zmrvil postavu a zasa pocas rozbehnutej sezony. azure uz nedam, nieco si musel urobit z golden queen pretoze som ju skusal kym nepadol server a po najnovsom patchi sa len objavi a som dole. pochopim ak si nechcel aby knockback platil na uberov ale vysvetli mi ako ma amazonka dat napriklad golemov bez knockbacku? ved nema bonewall, ani kostri, ani neblokuje stitom, toto je poriadna somarina. ano pojde to, ked budu uber predmety, ale kde ich ziskat? zeby zacali padat v act1 od fallenov? lebo uber levely kde sa daju ziskat som prave dohral. keby aspon po takomto stazeni hry dal nejaky boss drop ktory za to stoji a nie nagel riny a podobne hovadiny. dakujem za absolutnu frustraciu

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 14.03.2010, 19:52 hod.

nedáš queen? co jede realm tak sem jí nezabil ani jednou :) nebuď frustrovanej a pořiď si třeba slow target (je na to i theo), decrepify (taky theo)...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 06:19 hod.

ZOMB píše:jendo radim ti chodit na crystaly obsi a narruby shadow demona
tam to pada pěkně
tam chodim furt, ale jeste z nej nikdy nic nepadlo krom jednoho pekneho charmu Hell Mark
predpokladam ze se tam vyplati chodit na P8 ze ?

2Sarevok: tak se nefrustruj a nestahuj nove verze nech si tu predchozi a az budes mit nejakej ten uberitem se kterym se pohnes dopredu tak si pak stahni novou verzi modu, ja osobne jsem teda posledni dve verze nestahoval bo potrebuju vybavit aspon merce nejakym tym merc setem ve Forgotten temple :) a jeste to zatim v Inf pitu jakztakz pada narozdil od tech novych verzi modu
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 15.03.2010, 06:41 hod.

ještě sem neviděl že by byl někdo frustrovanej z toho, že mu nefunguje knockback, jinak pokud někdo hraje na realmu tak s novýma verzema nemá moc na výběr...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 09:28 hod.

fury asska je v pohode v momente kdy dropnes v Inf pitu Behemot´s Claw ktery dava Hoarfrost a tim bezpecne pribijes ke zdi vetsinu uberpotvor a uberbossu, vim jen o Bartucovi a Golden Queen na ktere to nefacha
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 10:08 hod.

2Srlok: Behemot´s Claws je zbran pouze pro Assku kategorie Scissors Suwayyah a pada dost malo v Infernal Pitu ... z ničeho se nesklada je to proste unikatni zbran (unique - psana zlatym pismem) ktera vypadne z Fallen Angela

2Gramm: docela by me zajimalo jestli je ten Hoarfrost pouzit i u jinych zbrani ci equipu i pro jiny chary

Obrázek
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 10:25 hod.

jo presne tak s frozen orb je to katastrofa naopak s hoarfrostem je to krasa blade fury je neprerusovane spolu s hoarfrostem teda pokud te nenarusuji nejake aury od potvor ci bossu ale jinak malina :twisted: :twisted:

podle me je tam dulezite to ze je to "on striking" kdezto s frozen orbem je to "on attack" a to je podle me kamen urazu
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Javurek » 15.03.2010, 10:31 hod.

To bude tím že tam je časovač. Některé skilly mají casting delay. Orb taky, proto to asi zlobí.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Avalon 2

Příspěvek od Sarevok » 15.03.2010, 10:38 hod.

jendoslav >>> skutocne sa mylis vo vsetkom co tu pises. zaprve hram na realme, zadruhe na singli mam vsetky uber itemy a vymlatil som avalon, som ovela dalej a mam odohrate ovela viac ako ty, zatretie hoarfrost si po najnovsiom patchi mozes aj s knockbackom strcit do .... lebo to nefunguje nie len na uber bossov, ale ani na minionov a na cele vybrane lokacie

ja osobne ak to grammator neprehodnoti s tym CE a KB som z avalonom skoncil, je to tak velky zasah a len preto lebo som bol schopny dat queen ze ma to uplne odradilo. teraz pridem s najlepsou zbranou a najlepsiou dostupnou vybavou pre bowu do stony tomb a zabije ma prva prisera ktora vybehne, lenze ja uz v inych lokaciach nic lepsie najst nemozem a nejako sa musim posunut dalej a nerad by som rok runoval infernal koli kamenom pri tomto znizenom drope. avalon je najlepsi mod aky bol kedy urobeny, uplne prekonava blizzard vo vsetkych smeroch a verim ze grammator ho este rozsiri o dalsie zaujimave lokacie a bossov, moc tomuto modu fandim, no toto su zmeny ktore ja jednoducho povazujem za prehnane, dovody napisem len co sa rozbehne server na paradisegaming.eu
a ano ked budem mat naladu si d2 zahrat, mam nastastie odlozenu verziu pred zmenou, takze single to isti, len pridem o nove lokacie co ma mrzi.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 15.03.2010, 10:53 hod.

vy hrajete avalon měsíce a ještě pořád jste to nepochopili...

nedáš queen sám, nedáš stony sám, tím že si každej runuje svý bosse a svý uber levely a dává je v řádu vteřin, proto byl snížen drop, pokud uvidim že se na bosse a ulvly chodí v partě, zvýším drop, aby se každý nemusel bát, že když už konečně něco padne, tak mu to někdo sebere, vem si k ruce kámoše a všechno půjde líp, knockback byl zrušen u bossů především z toho důvodu, aby nebyli v locku (např. přitlačen ke zdi smiterem), to samý u minionů, pokud všechny přišpendlíš ke zdi, tak to není uber, pokud to nejde, je to uber, pokud chceš lehkou hru, kde všechno okamžitě zabiješ a nic tě neohrozí tak se skutečně můžeš vrátit ke classic D2...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: Avalon 2

Příspěvek od Jendoslav » 15.03.2010, 11:23 hod.

no ja teda tezsi ulvl davam vetsinou v radu desitek minut 8) ty lehci cca par minut zatim me to bavi

2Sarevok: ja se nemylim ja to jen vubec nevedel to jen tak na okraj a pak nehraju na realmu ale na SP takze jsem dost podstatne omezen a kazda takova Grammova uprava me nuti zustat jen u starsich verzi modu ... cca minuly tyden jsem to psal na realmovym webu ze Gramm chce Avalon orientovat na masovy utoky v parte ne na singl coz je minus pro me a proto bych jednou rad na SP vymlatil Avalon coz se tobe podarilo a zavidim ti to protoze me nikdy asi na realmu neuvidite holt se neda nic delat
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 15.03.2010, 11:45 hod.

Já naprosto souhlasím s Gramatorem, pokud máš build, se kterým dáš vše (a tím myslím úplně vše od krypty, přes mausoleum, icy cellar až po Avalon), Dosáhneš nejlepší možné výbavy, tak pak není Avalon tím Avalonem, jak byl prezentován. Přestane tě to i bavit a začneš si hrát na HC. Pokud ale hra bude Těžší a Avalon pak budeš opravdu dávat přes tři hodiny, tak pak si můžeš říct, jo jsem dobrej, to si ale teď říct nemůžeš, protože Avalon nebyl zas tak těžkej a já Grammatorovy všechny jeho kroky schvaluju.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Avalon 2

Příspěvek od Sarevok » 15.03.2010, 11:57 hod.

gramm >>> lenze ty si zrusil knockback na cele lokacie nie len na bossov u ktorych by som to ako tak pochopil. a mne jednoducho uz v infernale nic lepsie nepadne, takze musim skusat nieco dalsie. zacal som stony tomb a uz som ho daval a teraz som bez sance. daval som:

- karybdusa: vdaka bugu na fire golemov a ich zneviditelneniu po prvej rane som ich len cistil 20 a viac minut. karybdus ma dal vzdy tolko krat kolko bolo v lokacii mrtvol na ktore dal CE, potom ma zlozil este tak 40x kym som ho zabil, cisty cas runu cca 40 minut
- golden queen: najprv vycistit cely glacial, potom pracne jedneho golema po druhom + par krat rejoin koli queen, cas runu 20 min
- azure lord: cca 20 minut
- aron: cca 2 minuty
- stony tomb: na sracky rejoinov aj ked bol knockback, niekedy uplne nemozne ak sa vygenerovala mapa kde boli hned na zaciatku. warlorda ani zo srandy. cas runu cca hodina.

drop za cca 80 hodin hrania: jeden golde ore. ked si predstavim kolko kamionov kamenov by som potreboval aby som sa konecne dostal do avalonu a pri sucasnom drope kolko casu by to trvalo aj bez zrusenia knockbacku je to zufale, teraz bez knockacku uplne nemozne. ak si myslis ze bude niekoho bavit mesiac runovat dookola infernal koli jednemu kamenu, potom dalsi mesiac koli elixiru a potom dalsi rok aby konecne mohol ist lokaciu kde by vdaka super taktike na ktorej som pracoval niekolko mesiacov mohlo ist za par tyzdnov, hmmm. okolo tymovej hry v diable2 je zbytocne nieco hovorit, okrem toho preco nenechat tymovu hru na avalon, hadam nebudem stvrt roka robit jednu lokaciu a cakat kym aj moj kamarat dospeje do stadia ze bude vediet hrat a dostane sa k najlepsim unikatom ked ja ich uz mam teraz.

tymova hra: na serveri bezia 3 verejne hry, ostatne su zakodovane koli dropu, ides do jednej a nedostanes ani party a este ti naznacia ze by si mal odist. ides do hry z nazvom infernal co je experience run, poprosis slusne o party, ziadna odpoved od 3 hracov, ide steda nejaku lokaciu co normalne das a vyuzijes zvyseny pocet hracov na lepsi exp, ked uz si v experience hre. za chvilu vidis: player xxx was slain xxxxx a uz idu hlasky toto nedam lebo je tu clovek co tu nema co robit, hovorim ved je to verejna hra z nazvom infernal, ze oni uz infernal skoncili a aby som isiel prec lebo robia bossa...
tymova hra, stop dreaming....

Odpovědět

Zpět na „Avalon“