Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 06.07.2011, 19:05 hod.

Tak set damagedeath je hodně vzdálený, musíš chodit swampy a avalon, pokud jedeš frenzy, tak ho kombinuj s throwerem.

Jinak na kameny už jít můžeš - abbadon, pit of acheron a infernal pit, jen to půjde pomalu...

Dobrý je trochu natunit merce - iron wolf na fire...taky je dobrý mít teleport, pak jdou všedvhny zmíněné lokace snadněji.

edit: ta rogue postačí, no - musíš mít teleport, nalákat a portnout se do bezpečí, kam na tebe nemůžou, pokud tedy jedeš toho throwera, jako že jedeš (nějak jsem to poplet), tak jí pomůžeš...dobré je mít i CE, pak to čistíš po kobercích

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 06.07.2011, 20:10 hod.

jo ty sekery jsou setovy? Aha, tak to bude tezsi.. Ja myslel ze se klasicky poskladaj. Jeste porad dokola chodim hrbitov, abych mel theowiki na resisty, s nima jsem celkem na stiru a k sestrickam by se treba poison resist hodil moc=). Cestou beru toho bishiboshe a doufam v dalsi pieces.

Diky za rady, ten thrower je o dost bezpecnejsi, predtim s frenzy to bylo co FE, to smrt.

EDIT: Jen me na tom throwerovi stve jak pomalu se mu obnovujou sekery. sice ma replenis q, ale stejne je to tak pomaly, ze se musi jit ke kovari.
A teacher ma max 100% nasel jsem totiz 97%, jestli je sto max, tak uz muzu prestat hledat, vic mi stejne nepadne.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 06.07.2011, 20:24 hod.

ano, 100 je max, jinak damagedeath skládáš pomocí knih, ty padaj swampy a hlavně avalon :D

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 06.07.2011, 20:30 hod.

tyjo, ted mi na chrbitove padl small charm lifer. Vypada jako srdce a dava 1%do max life=) Bud je teda k nicemu, nebo ma varies a ja mam extra smulu=). Ten muze bejt taky jen jednou v inventari? (protoze jestli ma varies radsi ho prodam a budu hledat lepsi).

Teda gramme, super mod. I po takovy dobe na tak zakladni lokaci se najde neco, co jsem jeste nikdy nevidel.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 07.07.2011, 09:25 hod.

varies nemá, a můžeš ho mít pouze jednou... A ještě ti může padnout ten samý, ale dává +1% do many.

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 07.07.2011, 11:48 hod.

ne, lifer můžeš mít kolikrát chceš...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 08.07.2011, 11:16 hod.

tak sem se trochu nudil... snad to někoho potěší :D
udělal sem tabulku s nejzákladnějšími staty Avalon moster, bossy udělám pak, ti budou trošku podrobnější...

http://www.grammator.wz.cz/Avalon_Monstats.xls
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Avalon 2

Příspěvek od damagedeath » 08.07.2011, 14:54 hod.

Pěkný, už mám tisklej tahák :D

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 08.07.2011, 14:57 hod.

jasně, zrovna ty ho potřebuješ nejvíc :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Unbe
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Avalon 2

Příspěvek od Unbe » 08.07.2011, 17:32 hod.

Zdravím, asi tedka budu vypadat blbě, ale nějak jsem to nenašel a potřeboval bych poradit 2 otázky.
1.Na webu jsem hledat buildy, ale našel jsem jich jen pár a třeba vůbec nic na palu,druida,barbara atd, tak jsem se vás chtěl zeptat kde je hledat popřípadě tu nějaké napsat vím, že jsou na webu s normalním diablem, ale tam je to jinak pač máme o něco víc bodů na Avalonu.
2.Viděl jsem pár hráčů na youtube atd co jedou na začátku do Strength a já nevím jestli mám taky jet, protože když nepojedu tak nebudu mít na začátku žádný věci a když pojedu tak zase nebudu mít dost HP na ulvl.Něco jsem četl, že se dají craftit charmy na +all atributes, ale to jsem nějak nepochopil jak se to dá dělat.
Jinak díky těm kdo mě poradí protože já už jsem fakt na prášky a chcu hrát avalon pač me hrozně baví :)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 08.07.2011, 18:01 hod.

s buildy je to špatné, hodně jich bylo na fóru ale to je v pánu, ale můžeš použít klasickej build nebo se na nějakej konrétní tady zeptat...

co se týče strength, nic nezkazíš když tam tak 40-50 bodů hodíš, oni hp se dají nabrat i jinde a sehnat ve finále max, tedy 30k hp až takový problém není...

charmy na strength (a nejen charmy) se dají najít nebo vycraftit (supercraft charm), v nejnovější verzi máš ještě možnost použít vylepšené ametysty, perfect dává +60 strength...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Unbe
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Avalon 2

Příspěvek od Unbe » 08.07.2011, 18:06 hod.

Moc díky to jsem potřeboval vědět a jinak teda napsal by jsi mi build na toho throwera chtěl bych ho zkusit a nikde to není.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Fraxinus » 08.07.2011, 18:10 hod.

Zdravím:
1) Na Avalon můžeš vlastně použít jakýkoliv build, co je na webu diabla 2. Ale je potřeba zohlednit pár věcí: V konečné fázi bude tvá postava mít všechny nebo většinu skillů na maximálním levlu díky předmětům. Takže pokud to nebude nezbytně nutné, nemaxuj své hlavní skilly, ale více se zaměř na synergie. Potom, a to je důležité, dej aspoň bod do každého skillu a to z toho důvodu, že v pozdních fázích hry budeš narážet na více jak 2násobné imunity. Některá monstra budou doslova imunní vůči všemu. Proto i dbej na výběr správného merce-aby poskytl element, jaký ty mít nemůžeš.
2) Videa na youtube z Avalonu tam má pár ukázek jeho tvůrce a pak já prakticky celej průběh hraní až do pozice, kde se nacházím právě teď. Do síly postačí dát málo, do dexterity nic, vše cpi do vitality, té nebude nikdy dost. V avalonu byly znatelně posíleny vlastnosti gemů, takže si str a dex můžeš doplnit v socketovatelných předmětech a v pozdější fázi hry budeš narážet na předměty s např. +500 to all stats apod. A charmy se ti taky budou líbit, je jich tam snad 50 druhů unikátních a další musíš vycraftit pomocí ingrediencí, co ti padnou v uberlokacích nebo z některých bossů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 08.07.2011, 18:24 hod.

thrower: 20 double swing (synergie pro double throw), 20 axe mastery, 20 throwing mastery, 20 battle orders... zbytek můžeš dát kam chceš...

nic těžkýho...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

phx
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od phx » 08.07.2011, 21:04 hod.

Mam verzi hry 1.07. Mam problem takovy, ze kdyz chci nainstalovat patch nizsi nez 1.11 (konkretne se snazim o 1.10 ale nejde ani 1.08, 1.09) pise chybu. U 1.11 az 1.13 neni problem. Kvuli spatne verzi hry mi nefunguje Avalon. Prosim co mam delat?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 09.07.2011, 08:15 hod.


PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Avalon 2

Příspěvek od PPoe » 09.07.2011, 21:15 hod.

Uz davam i infernal pit, ted uz jen chodit a chodit a doufat ze neco padne..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Grammator » 10.07.2011, 09:37 hod.

diskuse o nej melee zbrani mě zaujala natolik, že sem přemýšlel o co nejlepší rare zbrani pro Avalon... mohla by mít tyhle preff a suff:

Mortal: +301-400% damage
Grandmaster's: +251-300 Attack Rating, +151-200% damage
Grinding: +0.75 max dmg/lvl

of War: +41-70 damage
of Wipe Out: +(10-50)-(100-250) elemental damage
of Rule: +111-150% damage, +41-55 max damage, +20% incereased attack speed

což by ve výsledku mohlo být něco takovéhleho:
+750% damage
+82 max damage (based on character level)
+300 attack rating
+70 damage
+55 max damage
20% incereased attack speed
+50-250 fire damage
+50-250 lightning damage
+50-250 cold damage

kdyby to bylo eth... :D nechtěl bych tím dostat... a teď si to představte na SC killer weapon...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

hajdam
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Avalon 2

Příspěvek od hajdam » 11.07.2011, 17:50 hod.

Ahoj, Nějak jsem se rozkoukal v Avalonu a už na singl nějakou dobu jedu,ale neda mi spat,podle ceho by se dal rozkodovat kod, kdyz vlozim code a,b,c, do soc. itemu, vybafne na me neco ve smyslu XXXXXX, coz je opravdu demonicke,mod jsem nikdy netvoril,a nejaky smysl to davat urcite bude, ale nevim, odkud zacit... Potom, uz jsem u toho stravil opravdu desitky hodin, a Bartuc stale nikde. Ne ze bych na neho mel, ale kdo vi, objevi se na singlu, nebo je to jen vysada realmu?
Diky

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2

Příspěvek od Gladiator91 » 11.07.2011, 19:17 hod.

Čísla znamenají čísla runy a zbytek jsou buď šutry nebo fragmenty ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Odpovědět

Zpět na „Avalon“