Jak přežít NIGHTMARE ?

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Jak přežít NIGHTMARE ?

Příspěvek od Maarshjaz » 17.11.2012, 17:00 hod.

Úspěšně jsem zabil baala na první obtížnosti, bylo to lehké, ted nastává bohužel menší problém a to obtížnost druhá, všímám si, že tu lidem radíte co a jak s equipem/buildem, prosím vás tedy taky o radu, jelikož jsem ve druhém aktu (ani nevím, jak jsem ten první umlátil) a horko těžko zvládám větší skupinky pobít.

Barbar lvl 34
Strenght: 100
Dexterity: 75
Vitality: 80
Energy: 14 (nedával jsem sem ani bod)

Skilly:
Shout: 10
Battle Orders: 3
Battle Command: 1
Stamina, Speed, Iron a Resisty mám po bodu.
Concetrate: 10
WW: 1


Vybabení bude zřejmě ten problém.
Zbran: Bonesnap, hodně moc pomalá dvouruční Mace, sice dávám potvory na dvě - čtyři rány, ale mezitím 5x promáchnu než se trefí.
helma: Circleta na sání many a poison resist.
Ring: Angelic, druhý ring mi dává cold resist a light resist
Amulet: all resist 13
Brnčo: Angelic
Boty: Sigon
Pásek: Sigon
Ruce: resist na fire, poison a cold

Na switchy mám dvě kopí na +1 wc

Zkoušel jsem nějaký uber meč/sekeru jednoručku se štítem, sice se trefuju téměř pokaždé, ale mlátim i obyčejnýho falena 15 vteřin ..
Prosím poradte, co musim dopilovat, klidně změním i build, hlavně ale ty věci no.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přežít NIGHTMARE ?

Příspěvek od Asman » 17.11.2012, 17:30 hod.

Věci jsou ještě v pohodě, místo Circlety můžeš zkusit najít barbarovskou helmu s + skilly. Ve druhém aktu potřebuješ hodně Lightning Resist-šváby jsou nepříjemní, zvlášť pro melee charaktery. Dále by se hodil Life Steal pro regeneraci životů. Pokud se netrefuješ tak je problém s Attack Ratingem, při Angelic Ring bonusu ze dvou kousků setu se docela divím.
Bonesnap je sama o sobě velice slušná zbraň co ti klidně vydrží do konce hry. Na zvednutí Attack Speed si do ní můžeš nechat udělat díru u Larzuka v 5. aktu a vložit Shael runu. Aby ses lépe trefoval, můžeš dát pár bodů do Mace Mastery, což podle mě nejsou vůbec vyhozené body, jestli v budoucnu nechceš mlátit něčím jiným. Pokud by ani tohle nepomohlo, můžeš se vrátit na normal a získat lepší gear/nabrat levely například na Baalovi nebo znova projít první akt nightmare.
Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl, ať se daří!

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Jak přežít NIGHTMARE ?

Příspěvek od Maarshjaz » 17.11.2012, 20:11 hod.

Ok, circletu vyměním až něco najdu, dost často gambluju, sbírám vše a hned prodávám, takže gambluju téměř vždy, dkyž jsem ve městě.
Resisty mám kupodivu dobré, spíš dostávám fyzické poškození.
Trefuju se skutečně málo, mín jak 1:1, nevím čim to.
Shael runu nemám, ale pokusím se najít ruce s ias a s nějakýma resama.
Každopádně, dostávám fakt čočku, nevím jak ten druhej akt přejdu, zvlášt v tom vesmíru, tak dostanu kotel.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak přežít NIGHTMARE ?

Příspěvek od Tordah » 23.12.2012, 22:36 hod.

Si na Nightmare moc skoro. Prejdi si parkrat este Bloody Foothills a Baala Normal. Expy tam idu ~45 lvl a mozu ti padnut nejake lepsie veci.
Battle Orders - Vymaxovat co najskor, kazdy bod tam je dobre investovany
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: Jak přežít NIGHTMARE ?

Příspěvek od Bemik » 23.12.2012, 23:06 hod.

Jak bylo řečeno... di na normal a expi, choď baalruny (pokud je zvládáš) a padnou ti i nějaký dobrý itemy nebo aspoň charmy.
AR bonus z angelic by měl stačit ale, pokud ne... nikdo nezmínil pokud jsem si všiml krásnou věc a tou je skill BATTLE CRY... stačí jeden skill point a nepřátelé okolo tebe mají hned o 50% menší defense. Já ho používal na svým HC barbarovi, kterej nebyl nijak odlišnej rozdělením skillů od tvýho a můžu ti říct, že si tak rychle navykneš ten skill používat, že už si bez toho ani nebudeš připadat bezpečně :D

Jinak, pokud to absolutně nedáváš, obětuj aspoň na chvilku DMG a vem si 1h zbraň + štít... i pokud nemáš moc bodů v dexterity, i těch 20% chance to block poznáš! A může ti pomoci i s rezisty, pokud s nimi očekáváš problémy v druhým aktu.
Rozhodně ale až budeš na tom trochu líp, choď na andy. Dá se na ní krásně naexpit za jeden den na uctyhodnej lvl a to na pl1,přitom najít i užitečný předměty.
Hodně štěstí

EDIT: teď sem si všiml, že je to asi měsíc starý téme :oops: přesto to tu nechám, kdyby to náhodou pomohlo dotyčnému, v opačném případě nemám sebemenší výtky, aby byl můj post smazán, když tak někdo rozhodne.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“