Problém s PowerPC (mac)

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Maeron
Quill Rat
Příspěvky:1
Problém s PowerPC (mac)

Příspěvek od Maeron » 03.04.2012, 18:51 hod.

Ahoj stala se mě taková nemilá věc. Pořídil jsem si macbook pro a chtěl jsem si zahrát diablo 2, tak jsem zašel na battle.net a stáhl jsem si ho.
Poté co jsem otevřel stáhnutou složku jsem zjistil, že je v ní akorát pár nefunkčních instalerů a nefunkční ikona D2. Po kliknutí na ikonu se mě načte tabulka, která říka že mac už nepodporuje powerPC a nepustí mě to tudíž dál. Snažil jsem se to obejít s pomocí CrossOver, ale pokus marný. Tímto se chci zeptat jestli tady někdo se zkušenostma se systémem mac mohl poradit jak pokračovat abych si mohl D2 zase zahrát. :wave:

Uživatelský avatar
Litheron
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fash153#2383
Bydliště:Hradec Králové

Re: Problém s PowerPC (mac)

Příspěvek od Litheron » 18.04.2012, 18:15 hod.

Asi takhle, pokud sis poridil posledni MBP, tak s nejvetsi pravdepodobnosti v nem mas OS X Lion. Oproti Snow Leopardovi bohuzel uz nepodporuje aplikace puvodne urceny pro starsi verzi systemu bezici na Power PC. Tzn.: Aplikace vytvorene pro PPC pod Lionem nespustis.

Muzem Diablo nainstalovat bud pres PlayOnMac software, BootCamp (disk se rozdeli na dalsi partition a na volnou nainstalujes Windows), nebo nahodit virtualni stroj a mit D2 v nem. Posledni reseni co by me napadlo je koupit Snow Leoparda a komplet preinstalovat maca.
www.jindraholy.info - graphic & print design

MMA & Brazilské jiu jitsu - v Hradci Králové

Ondra
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Pepebeing
Bydliště:CS

Re: Problém s PowerPC (mac)

Příspěvek od Ondra » 19.04.2012, 12:50 hod.

Me to spíš skoro zní jako že si stáhl verzi pro windows, macbook pro ( a neboli jak nazval náš milý Admin Grammator: "CRAPPLE") mám a normálně mi to na tom běží, i když teda to bys musel bejt velkej expert abys stáhnul na maca verzi pro windows takže Litheron má možná pravdu.
WokurKa píše:Barbar je na pytel za tu hrajou ti co nevyjou co to sou kouzla a taktika!:D
Vorvy píše:Napadani ostatnich clenu fora, nevhodne vyjadrovani, vulgarismy, flame...
Kupodivu ho to stále baví
Si nějaký varování mažu na chleba!!! :D S těma adminama neni vůbec sranda

Uživatelský avatar
Litheron
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fash153#2383
Bydliště:Hradec Králové

Re: Problém s PowerPC (mac)

Příspěvek od Litheron » 19.04.2012, 21:01 hod.

@Ondra: mel jsem obdobny problem totiz. Na snow leopardu je porad podpora starsich aplikaci, coz D2 bezesporu rozhodne je. V lete jsem instaloval Lion a ve chvili kdy jsem natesenej chtel s kamosem zahrat jsem mel smolika.

Kazdopadne staci pouzit google a hnedle na prvni strance je odkaz na oficialni stranky Blizzardu s timhle problemem :-)

http://www.diablo2.com/mac-os-x-10-7-su ... r-diablo-2
www.jindraholy.info - graphic & print design

MMA & Brazilské jiu jitsu - v Hradci Králové

lwf-cz
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:lwf-cz

Re: Problém s PowerPC (mac)

Příspěvek od lwf-cz » 24.04.2012, 11:19 hod.

Ahojky, ja D2 v Lionu spoustim pod playonmac (je postaven na wine), beha mi v okne na 800x600 dokonce se zaplou perspektivou (na 20" monitoru ve fullscreenu se na to vazne nedalo divat).

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“