EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.

Hlasování: Jak jsi spokojený/á s lachtaním power levelingem?

Super, mohu jen doporučit.
7
88%
Bylo to vpohodě, ale chce to ještě vychytat mouchy.
0
Žádná hlasování
Hrůza, konečně je to za mnou.
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60

Příspěvek od lachtanCZE » 11.10.2012, 17:10 hod.

Zdravím všechny líné hráče! Nebaví vás poctivě expit? Žádný problém! S lachtaní pomocí si můžete zapařit na infernu za opravdu krátkou dobu! Kdo má zájem, ať dá vědět. Mladý lachtan je vám k dispozici. :wave:

Byla přidána anketa, která pro mě bude jakousi zpětnou vazbou. Prosím hlasujte, díky! :wave:

Pokud jsi s power levelingem spokojený, doporuč mě prosím svým přátelům. :)

INFORMACE O POWER LEVELINGU:

Co se ceníku týče... Každý den se mi ozývá více a více lidí a já jsem nyní schopný udělat přesný ceník. Také jsem zjistil, že si ne-každý hráč rád pokecá, nebo přesně naopak - že kecá pořád a nehraje. :) Já osobně preferuji poklidný způsob levelingu. Co si pod tím přestavuji? Normálně hrát, žádné dlouhé vybavování, ale sem tam něco plácnout. :) Potřebuješ na WC? No tak utíkej! Máš hlad? Najez se, je čas. Rozumíte mi, ne? Pokud však někdo bude chtít opravdu brutální power leveling, jak je libo. :) Udělal jsem speciální "druhy" levelování:

Klidná akce aneb V Tristramu se otevírá hospoda - 4m 1-60 (Doba levelingu - cca 8h) - Pouze víkendy a svátky (Ředitelská volna netoleruji)
Horlivá akce aneb Fallen Maniac si hladí břicho - 8m 1-60 (Doba levelingu - cca 6h) - Celý týden
Brutální akce aneb Ghom má zažívací potíže - 12m 1-60 (Doba levelingu - cca 4h) - Celý týden

Nemáš v danou dobu čas? Nevadí! Určitě se můžeme domluvit.

Pokud již máš pár levelů naexpených (25-XX), účtuji si 100k za level.

Peníze vybírám předem, po jistých zkušenostech už platba nebude po dosažení 60. levelu. Děkuji za pochopení...

Co se výbavy týče, půjčuji Cain's set. Mějte na paměti, že za vaše peníze, které si dávám stranou nakupuji výbavu, kterou potřebujete. Také šetřim na Leoric's ring/y, které budu také půjčovat, ale jen důvěrohodným jedincům. :) Pokud mé lachtaní oko neprokoukne váš skrytý a podlý úmysl a podaří se vám mne okrást, dojedu si za vámi kamkoli a proplesknu vás ploutví! :twisted:

Rád bych upozornil, že power leveling paragonů už podporovat nebudu, protože poslední dobou nemám moc času. To ale neznamená, že se prostě nemůžeme sejít a normálně zapařit. :)

DÁLE NABÍZÍM ZCELA ZDARMA:

>>> Rady jak do začátku tak do pokročilé fáze hry.
>>> Zabití libovolných bossů na jakoukoli obtížnost.
>>> Informace o lachtaní kultuře od počátku až do 21. století (Podmínkou sdělení těchto informací je přísaha mlčenlivosti).


To by bylo asi vše, případné dotazy prosím PM. :) Diablu nazdar... ZDAR!
Naposledy upravil(a) lachtanCZE dne 01.11.2012, 18:31 hod., celkem upraveno 21 x.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od Peckoslav » 11.10.2012, 17:18 hod.

co levelování paragonu? :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od lachtanCZE » 11.10.2012, 17:24 hod.

Nemam s tim problém, ale bylo by fajn sehnat skupinku po 4. :) Už mam jednoho zájemce... Tak stačí jen další 2, pokud mám počítat i s tebou. :)

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od orisk93 » 11.10.2012, 18:56 hod.

já se hlásím do lachtaní party na power paragon leveling 1-60 do 8h :D

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od lachtanCZE » 11.10.2012, 19:22 hod.

To jsi asi špatně pochopil. :D Paragon levely trvají podstatně dýl. :D 8h se vztahuje na čistých 1-60lvl (žádný paragon). :D

Uživatelský avatar
orisk93
Wraith
Příspěvky:170
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od orisk93 » 11.10.2012, 19:45 hod.

ne, já jsem to pochopil dobře :twisted: just kidding..

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od lachtanCZE » 11.10.2012, 19:51 hod.

Tak chceš pomoct nebo ne? Lachtan nerad když někdo nemluví k věci. :twisted:

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od Peckoslav » 12.10.2012, 07:12 hod.

jak bude vypadat ten power leveling paragonů? Ideální a efektivní bude, když každému z party půjčiš Leorics Legacy ring, helmu s perfektním rubínem a můžeme vyrazit. Já naštěstí už helmu mám, tak jen toho Leorica. Pro větší efektivitu každému 3 věci z Cains setu a mohlo by to naskakovat slušně...

A teď vážně :)
Máš to nějak zmáknuté, kde je nejlepší expit? Jestli dokážeš utáhnout partu dalších 3 lidí, kteří budou chtít nosit ten xp gear? Já jsem schopen solo jet s tím cains setem, ale docela umírám (bez resistů a armoru jsem ještě větší papírák než normálně :D).
Díky za info ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od lachtanCZE » 12.10.2012, 07:38 hod.

Tak na rovinu... Leoric prsten fakt nemam. :D Každopádně Jsem schopný půjčit cainův set a helmy s rubínem.

Partu 4 utáhnu, lokace už jsou zmáklý a tak by nebyl problém. :) Chodím The Core of Arreat a pak Arreat Crater 1, 2. :) Tam to leze nahoru fakt dobře, jelikož tam máš kotel těch přerostlejch škorpíků. :D Si vem, že za každýho dostaneš bonus z cain setu a oni jsou většinou po skupinkách 20 a víc. Hele třeba s kámošem jsem takhle expil (teď nebudu brát paragon) 40-42 kolem 15 minut na NM. :)

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od xStyle » 12.10.2012, 14:38 hod.

ve vice jak 2 lidech se to nevyplati na power lvl od 0 do 60

wiz monk dh a woodoo se da dobre to si myslim ze das do 8 hodin ale u barbara fakt nvm .. bo kdyz se nedoknes tech mobu mas znich 4x min expu ? .. sam to vis jak to bylo rychle kdyz sjem zapl nejaky aoe dmg !
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Lionergerand
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LionerGerand#2327

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od Lionergerand » 14.10.2012, 09:56 hod.

Klidně bych se přidal na lvly paragon lvlu :D
dps 112-210k, zdržovat nebudu :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lion ... o/17255795

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od lachtanCZE » 14.10.2012, 21:36 hod.

Nuže, prošel jsi konkurzem. :D Poslal jsem ti invite.

StrikeCZ
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StrikeCZ#2711

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 8h

Příspěvek od StrikeCZ » 23.10.2012, 20:14 hod.

Zdravím, můžu jen doporučit :) z lvlu 32 na 60 vyexpené hned. Navíc to je super člověk s ještě lepším charakterem, takže myslím, že už jen kvůli tomuhle se vyplatí sním seznámit, zaexpit a pokecat :)

*S

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od CZEGameR » 24.10.2012, 13:56 hod.

Platí ještě power leveling ? :D
Obrázek

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od lachtanCZE » 25.10.2012, 18:59 hod.

Power leveling platí, ale 26. 10. a 27. 10. nebudu moct, viz. hlavní příspěvek. Toho monka doděláme v neděli nebo v sobotu navečer! :) Don't worry.

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od lachtanCZE » 27.10.2012, 15:23 hod.

Dnešní power leveling proběhl skvěle - dotyčného jsem protáhl, ale pak mi nedal ani gold a začal mi vyčítat, že musel platit opravu Cain setu, který jsem mu zdarma půjčil... :D Prosim vás... Pokud za power leveling nechcete platit tak si najděte někoho jiného, nebo mi předem dejte vědět důvod, proč platit nebudete. Nemyslim to špatně, klidně bych to zadarmo dělal, ale když mi pořád někdo umírá, protože běhá tam kam nemá... Tak se zaprvé rapidně prodlouží doba power levelingu a zadruhé pak nestíhám dávat runy pro sebe, tzn. že prostě prodělávám jako čuník. :D Mockrát děkuji za pochopení...

CZEGameR
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CZEGameR#2409

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od CZEGameR » 27.10.2012, 19:20 hod.

Hráč se zvláštním nickem ,,lachtanCZE,, patří na tomto foru a mezi česko/slovenskými hráči k těm poctivým a slušným. Pomohl mi doexpit wizarda od 10-60 levelu během chvilky. Jakékoliv časové zdržení bylo způsobeno mým umíráním, kdy jsem nabíhal bez itemů do nepřátel a oprava Cain setu stojí smích. Všechno proběhlo v pořádku a rychle, jak jsme se domluvili. I kdyby jste neměli zájem o powerleveling je celkem vaše škoda, že nepoznáte tohohle člověka :D. Je s nim sranda, poradí, pomůže a co se itemů a goldů týče můžete mu věřit. Spolehlivej člověk, doporučuju! *****
Obrázek

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od lachtanCZE » 27.10.2012, 19:31 hod.

CZEGameR píše:Hráč se zvláštním nickem ,,lachtanCZE,, patří na tomto foru a mezi česko/slovenskými hráči k těm poctivým a slušným. Pomohl mi doexpit wizarda od 10-60 levelu během chvilky. Jakékoliv časové zdržení bylo způsobeno mým umíráním, kdy jsem nabíhal bez itemů do nepřátel a oprava Cain setu stojí smích. Všechno proběhlo v pořádku a rychle, jak jsme se domluvili. I kdyby jste neměli zájem o powerleveling je celkem vaše škoda, že nepoznáte tohohle člověka :D. Je s nim sranda, poradí, pomůže a co se itemů a goldů týče můžete mu věřit. Spolehlivej člověk, doporučuju! *****
Díky moc za hodnocení, to si snad ani nezasloužim. :D Díky moc... :) Kdykoliv rád pomůžu.

t0m
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:t0m#2792

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od t0m » 28.10.2012, 12:06 hod.

Ahoj, za kolik GP expis? mam Wizza 30lvl a chtěl bych s tím trochu pohnout, ať to sám netáhnu XX hodin :)

lachtanCZE
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: EUROPE [SC] Nabízím power leveling 1-60 do 4h

Příspěvek od lachtanCZE » 28.10.2012, 12:09 hod.

Přidej si mě ve hře > lachtan724#2223

Zrovna teď protahuju jednoho monka, zatim máme 13lvl tak se pak můžeš připojit. ;) Zatim zdar... :wave:

Zamčeno

Zpět na „Obchod“