Obecný dotaz na RMAH

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Goliathus
Wraith
Příspěvky:172
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goliathus#2620
Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od Goliathus » 24.08.2012, 08:55 hod.

Prosím má někdo zkušenosti s prodejem věcí na RMAH? Aukce chce po mě účet PAY-PAL který nemám, a někde jsem četl že v ČR nelze peníze z PAY-PALu vybírat. Poradí někdo...díky

plechi
Wraith
Příspěvky:106
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plechi#2633

Re: Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od plechi » 24.08.2012, 09:10 hod.

Pokud chceš peníze dostat z RMAH do ruky, tak musíš použít při prodeji právě Paypal, ze kterého si peníze pošleš na účet do banky (to je zdarma). Pokud cheš peníze z RMAH pouze na další nákupy na RMAH, nebo příp. her od Blizzadru, tak si zvol Battle net balance - odtamtud už peníze nedostaneš, ale v případě, že nemáš Paypal (není ti 18) ti to umožní alespoň prodávat na RMAH.
Monk 60lvl - soloed inferno
Plechi#2633 - D3 profile

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od Punky » 24.08.2012, 09:33 hod.

peniaze z paypalu posles normal na svoj ucet... najprv si ho musis ale priradit, trva to par dni a stoji to myslim 1,50eur? ale tie ti vratia, resp daju ti ich na PP account... inak ako pise plechy, mozes predavat an rmah a peniaze posielat na battle net balance... len tam potom bacha, zisti si co sa za to da vlastne kupit, viem ze napr neslo za to kupit SC2 datadisk pripravovany, ani napr do wowka game time atd... v podstate si za to mohol zase len nakupit na rmah (len tam nevidim zmysel) + nejake prkotiny vo wowku (to si ked tak zisti co konkretne)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od Nekronaut » 24.08.2012, 09:39 hod.

A hlavně pokud nakupuješ na netu, zvláště na ebay, tak se ti paypal dost hodí. Mě teď peníze z diabla pomohly koupit světlo na káru :-)

Dragon
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od Dragon » 19.10.2012, 06:44 hod.

Dobry den panove chci se zeptat hodlam si zalozit Paypal ucet a nvm zda si dat ten osobni nebo bussines jelikoz chci taky prodavat urcite nejake veci na RMAH a nejak jsem se nedocetl zda v tom osobnim je to mozne. dikes za info

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecný dotaz na RMAH

Příspěvek od 16cmfan » 19.10.2012, 07:17 hod.

Áno je to možné, stačí ti obyčajný účet (Premier napr.)

Odpovědět

Zpět na „Obchod“