Auction House(Aukční síň) info+ diskuze

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od kojot » 07.05.2012, 16:48 hod.

Blizz nebude prodávat ani předměty, který se ve hře normálně vyskytují. O prodávání věcí, co nejde najít normální hraním nemůže být ani řeč.
Obrázek

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Qoliker » 07.05.2012, 16:49 hod.

Kaleb, gratuluji k pěkně stupidnímu prvnímu příspěvku zde na fóru, vítej. :roll:
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Spyro » 07.05.2012, 16:51 hod.

kojot píše:Blizz nebude prodávat ani předměty, který se ve hře normálně vyskytují. O prodávání věcí, co nejde najít normální hraním nemůže být ani řeč.
Tak teoreticky to možné je provozovat, aniž by o tom kdokoliv věděl. Ale asi to nemají za potřebí, poplatky z RMAH můžou sypat hodně, podobně jako úpěšné F2P systémy.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Qoliker » 07.05.2012, 16:52 hod.

Pokud by tohle blizzard dělal, tak by upadl v nemilost a totálně si podělal svoji reputaci. Nemůžou si zkrátka něco takového dovolit.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Mikesak1983
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikesak1983

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Mikesak1983 » 08.05.2012, 07:52 hod.

Zdravím, nevíte jestli bude možné si nechat poslat peníze z Ballandsu na PayPall a odsud a svůj účet u nás?

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od PSK » 08.05.2012, 08:18 hod.

@Mikesak1983 pokud Ballandsem myslíš Battlenet balance, tak ne. Jediné co můžeš udělat s penězi na battlenet balance je koupit si za ně něco na RMAH nebo něco v Blizzard eshopu.

Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:

RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Smelina » 08.05.2012, 11:04 hod.

To snad ne. Prachy který na RMAH utrzis samozřejmě půjdou poslat na tvůj účet v bance. Akorát si blizzard vezme další poplatek

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od PSK » 08.05.2012, 11:08 hod.

Smelina píše:To snad ne. Prachy který na RMAH utrzis samozřejmě půjdou poslat na tvůj účet v bance. Akorát si blizzard vezme další poplatek
Se to tu omílá pořád dokola. Půjdou poslat na paypal (nebo jiný způsob pokud ho blizzard přidá), ale musíš si to zvolit hned. Nemůžeš si je poslat na battlenet balance a PAK převést na paypal.

Edit: tedy pochopitelně můžeš udělat 2 věci jak peníze z battlenet balance dostat na účet v bance.
1. koupit něco drahého co se dobře prodává a dát ho na RMAH s tím, že peníze mají přeposlat na paypal.
2. domluvit se s kamarádem, že dá na RMAH nějakou bezcenou věc za tolik peněz, kolik chceš převést. Určí, že se mu to má poslat na paypal. Ty tu věc koupíš, jemu přijdou real peníze a ty ti pak předá.

Uživatelský avatar
wowskiller
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jef23Rey

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od wowskiller » 08.05.2012, 11:50 hod.

Co je F2P system ?

google pouzivam :) , ale sel sem uz ven a vedel sem ze mi nekdo odpoví az se vratim, dik :)
Naposledy upravil(a) wowskiller dne 08.05.2012, 16:26 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Peckoslav » 08.05.2012, 11:53 hod.

F2P=free to play - hraní zdarma bez měsíční poplatků, většinou má hráč možnost dokupovat si různé herní věci (bonusy, herní měnu) přes jednorázové "dobrovolné" poplatky tzv. mikrotransakce (malé částky např. 1 USD atp.).

EDIT: používej google ;) http://en.wikipedia.org/wiki/Free-to-play
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Kaleb
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Kaleb » 08.05.2012, 13:51 hod.

Qoliker píše:Kaleb, gratuluji k pěkně stupidnímu prvnímu příspěvku zde na fóru, vítej. :roll:
Čoveče ani bych nějak moc netvrdil že ve dvojce předměty ze hry blizzard neprodával... a když se podíváš na wow kupříkladu tam prodávají karty s petama a mountama který nepadaj taky...

navíc byla to jen jakási teorie, kdo ví jak to bude... to že napsali že to dělat nebudou neznamená že časem nepotkáš někoho kdo bude nabuffovanej od blizzu :D

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od GrOsO » 08.05.2012, 13:55 hod.

2hy post tak isto stupidny nojo
mounty a pety ktore predava su len dekoracia, nijak to neovplyvni hru
blizard nepredaval d2 itemy a ani nebude, predavaili ich maximalne tak samotni hraci
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Drakkari » 08.05.2012, 14:20 hod.

Jak vite že si tam občas vilzon nešoupne nějakou vygenerovanou legendarku za 50 babek aby měl večer na hamburgra a colu?

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Qoliker » 08.05.2012, 15:20 hod.

Protože Wilson není čech. ;>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Kaleb
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Kaleb » 08.05.2012, 21:18 hod.

Tu je to samej chytrák... mě třeba takový prodávání petů a mountů ve wowku za RM je docela slušný vodítko k tomu aby to zkusili praktikovat i na diablu... ale uvidíme sami možná mi ještě časem dáte za pravdu.. teď před vydánim je každej král.. :)

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Peckoslav » 08.05.2012, 21:28 hod.

Prodávání petů, mountů či jiných věcí (nejčastěji různých dekorací apod., které většinou neovlivňují přímo vlastní hru) však Blizzard prodával oficiálně, nebo si snad vytvořil fiktivního hráče, který to všechno prodával? Já WoWko nehrál, ale tahle praxe mikrotransakcí je dnes standardem ve většině (možná ve všech ) MMORPG.
A tím nemyslím NPC, které mělo někde krámek, ale "regulerního" hráče, který se tvářil jako běžný hráč. Předpokládám že ne..

Netvrdím, že to není možné, ale je to značně nepravděpodobné. V případě odhalení by to mohlo mít fatální následky a to Blizzard rozhodně nemá zapotřebí. Zisk z poplatků na RMAH bude značným příjmem do jejich pokladny a v podstatě s nulovými náklady.
Kromě toho si myslím, že J.W. či někdo jiný z jejich týmu nepotřebuje takové drobné jako je 50 dolarů... :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Javurek » 08.05.2012, 21:43 hod.

Drakkari píše:Jak vite že si tam občas vilzon nešoupne nějakou vygenerovanou legendarku za 50 babek aby měl večer na hamburgra a colu?
Lol, no tak když tu legendarku najde, proč by ne .) to je každého právo. Docela by mě zajímalo zda mají zaměstatnci blizzu povoleno ten RMAH používat.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Drakkari » 08.05.2012, 22:16 hod.

Asi jo, když si koupí hru a normálně si to nafarmí. Ale určitě mají takový prachy že si tam spíš budou nakupovat. Dobrá představa že můj item koupí někdo z Blizzu. To by mi v podstatě platili za hraní jejich hry :D

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od Trhanec » 09.05.2012, 08:23 hod.

To je nemožný.. OKamžitě vyhazov z práce, to jim za pár stovek dolarů nestojí. Oni tu budou mít dobře ošéfovaný nebojte se.. Nebude hrozit, že by zaměstnanci házeli itemy do aukce, který si přídali přes konzoli.

darecekkk
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: RMAH Strategia hned po vydaní hry

Příspěvek od darecekkk » 09.05.2012, 10:07 hod.

Ty komise co půjdou blizzu... slušný vývar. Dalo by se to nazvat svatý grál. My koupíme něco, co vlastně tvoří peníze jen uzké skupině lidí a nám žere pouze čas. Čistě finančně je tohle dost hloupá investice. Ale tak uvažovat nesmíme. Taky jsem rozbil motorku do které jsem vrazil skoro 250 tyček no. Nelituji.
Ale blizz si musí mnout ruce. A mít takový příjem tak mi banka pujčí klidně i na celý život :D

Odpovědět

Zpět na „Obchod“