Nedomyšlenost AH?

Nabídky a poptávky po předmětech a vše týkající se obchodu.
Omerta
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Omerta
Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Omerta » 22.06.2012, 13:08 hod.

Ali209 píše: D3 na normal až hell je bez používání AH a bez výběru barbara (ten je na HC celkem OP) těžší než D2.
Bez používání AH :D

D2 Untwinked?
Cain: Tell me everything u remember stranger. Every detail.
Tyrael: Falling. Fire.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od kojot » 22.06.2012, 13:36 hod.

Já si taky myslím, že už Hell D3 je o něco málo těžší, než Hell D2. A Inferno je IMO úplně jiná liga. V D3 mi to přijde, že je to takový v pohodě, vypadá to že si to dávám a najednou mrd a jsem tuhej. To se mi v D2 nestávalo...
Obrázek

Opici_pomsta
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Opici_pomsta » 22.06.2012, 19:37 hod.

Nedomyšlenost AH neresim, veci v aukci nekupuju a nemam to v planu. Ta hra by pro me proste ztratila prilis. V D1 takhle cast hracu taky hrala - pouze s vlastnorucne nalezenou vybavuou, tehdy to bylo hlavne z obavy z duplikatu, megadropu a jinych hacklych predmetu. A prijde mi to tak nejak totez, nechci hrat hned s necim co jsem si nenasel a co ze me dela uberbosse bez dalsi nadeje v progres. A stejne jako kdyz si nainstaluju novou hru, nepustim hned cheaty a nejdu do posledniho lvlu, nemam potrebu tady nakupovat blbosti od cizich lidi a kazit si stejnym zpusobem pocit ze hry.

lakai
Fallen Shaman
Příspěvky:91

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od lakai » 23.06.2012, 20:33 hod.

Hell D3 je tak na urovni Nightmare v D2

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od hami » 23.06.2012, 21:27 hod.

lakai: jj na tom něco je
už když jsem slyšel, že zde bude inferno, bylo mi jasný, že hell nebude ani zdaleka tak těžkej jak v D1 či D2
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Joshua88CZ
Gorebelly
Příspěvky:263
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ChoseCZE#2100

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Joshua88CZ » 27.06.2012, 19:47 hod.

Opici_pomsta píše:Nedomyšlenost AH neresim, veci v aukci nekupuju a nemam to v planu. Ta hra by pro me proste ztratila prilis. V D1 takhle cast hracu taky hrala - pouze s vlastnorucne nalezenou vybavuou, tehdy to bylo hlavne z obavy z duplikatu, megadropu a jinych hacklych predmetu. A prijde mi to tak nejak totez, nechci hrat hned s necim co jsem si nenasel a co ze me dela uberbosse bez dalsi nadeje v progres. A stejne jako kdyz si nainstaluju novou hru, nepustim hned cheaty a nejdu do posledniho lvlu, nemam potrebu tady nakupovat blbosti od cizich lidi a kazit si stejnym zpusobem pocit ze hry.
Nechci flamovat, mam dost nahrano, ale inferno bez Ah je nehratelny, urcite na to prijdes sam.Pochybuju ze si nadropujes vsechno dokonaly na tvoji postavicku a budes si to davat pouze s predmetama ktery ti padnou(spis nepadnou) :D, ale kdo chce tam, pomozme mu tam:)
Jinak AH je urcite takova vyhoda, ale s prvni postavickou sem si vytrpel dost, tak proc ty dalsi nerozmazlovat, nepreskakat par actu, at se postava expi rychleji?Kdyz uz nejaky ty goldy mam, proc si to neulehcit?

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Nekronaut » 28.06.2012, 07:33 hod.

Bohužel musím souhlasit. Jen z dropu bych rozhodně nevyžil. Padá fakt totální h***o a když občas padne nějaký lvl 63 item, tak je většinou modrý a snízkejma statama a nebo rare, ale např. 1hand crosbow s primárním str atd. A když opravdu jen jednou za čas vypadne něco, co imho vypadá dobře, na AH o to prostě nikdo nemá zájem i když to dávám na dolní hranici cen! Začíná mě to slušně frustrovat...

Opici_pomsta
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Opici_pomsta » 09.08.2012, 19:20 hod.

Asi bych ti mel dat za pravdu, ze inferno je bez AH nehratelny, protoze mam opravdu problemy s progresem a cim dal vetsi. Nicmene ten pocit kdyz jsem dneska vysoloval Siege breakera, me dal utvrzuje ze nepotrebuju hned nakoupit v AH a chodit dokola uz jen poniky. Nekolik dni na butcherovi, tejden na Cave of the Betrayer , dva tejndy na Kullem a dalsi dva na Belialovi, nekomu muze pripadat jako tortura a sebemrskacstvi a nazyvat to nehratelnym, ale pro me je to vyzva a nakonec zatim vzdycky prislo breaknuti a dalsi nakopavaci impuls. Hratelny nehratelny, me to takhle bavi.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Nedomyšlenost AH?

Příspěvek od Reve » 10.08.2012, 07:02 hod.

vcera sem koukal na AH a prislo me tam vse desne drahy...jako koukam tam kazdy den, ale vcera se me to zdalo az moc...zdalo se me to jen a nebo si toho taky nekdo vsiml ?

Taky vcera otresny drop...5xNV+MF = 280% a padali me z packu treba 3x zasebou jen jedna zluta vec...to me teda prijde dost trapny kdyz to by melo padat jen z 5xNV bez MF...nevim jestli jhe to nahoda, ale dal sem dva runy a stavalo se to dost casto..az uz sem to musel vypnout pac sem na to nemel nervy

Odpovědět

Zpět na „Obchod“