co s goldami!?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764
co s goldami!?

Příspěvek od pepe.kep » 18.10.2013, 14:59 hod.

zdravim, chcem sa spytat, co si myslite, ci setrit goldy do datadisku napr. na craftenie alebo ich utratit na gear teraz napr. z AH??? dik za nazory.
Naposledy upravil(a) pepe.kep dne 18.10.2013, 17:05 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: co s goldami!?

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.10.2013, 15:19 hod.

asi bych šetřil a maximálně investoval do materiálů ... nic víc

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: co s goldami!?

Příspěvek od LachimoS » 18.10.2013, 15:23 hod.

Závisí jakej máš gear.. ;-) poikud jsi spokojen šetři, pokud chceš rychleji exypit tak je utrat..

prachy budou, my ne.. :_D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: co s goldami!?

Příspěvek od HELLERcz » 18.10.2013, 15:31 hod.

Co s goldami, to je dobrá otázka, taky přemýšlím, co s něma udělám, až dojedu to, co jsem si stanovil :/

Nejsem čert-ví-jakej boháč, ale myslím si, že budu mít jak na SC, tak na HC více goldů, než bude nutné.

Jakmile dojedu na SC další PL100 a pak poslední PL100, vybavím si jeden char (asi WD nebo Barbar ještě uvidím) a zvytek goldů nevím, co s tím udělám.
To samé je i na HC :/
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Casus » 18.10.2013, 15:48 hod.

Jestli se budou lidi zbavovat gearu tesne pred datacem a budou dobry veci levne tak trochu gearnu chary.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Alfajk » 18.10.2013, 16:10 hod.

a co s tema dobrejma vecma budes delat? s troskou stesti svuj nablejskanej skorn 1400dps 6% ls vyhodis za prvni modrou zbran s 2000 dps,ktera padne z prvniho zombika,investice do equipu je ta nejhorsi mozna,protoze aktualni eq bude uplne bezcenej s prichodem datadisku,pokud investovat,tak do gemu,nic vic v datadisku nebude mit hodnotu

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Casus » 18.10.2013, 16:24 hod.

Hrat dal pokud bude loot 2.0 pro 60tky a funkcni. Zatim me nikdo (Blizzard) nepresvedcil ze budu datac chtit, HotS jsem hral dva tydny a pak me prestal bavit. Jako mas pravdu s tou modrou 2h, zalezi pak ale jestli bude pro 60tku nebo 61... Kazdopadne pokud budou dobry itemy opravdu za par slupek klidne je koupim, goldy pak nebudou tak dulezity.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: co s goldami!?

Příspěvek od JamieChris » 18.10.2013, 17:00 hod.

HELLERcz píše:Co s goldami, to je dobrá otázka, taky přemýšlím, co s něma udělám, až dojedu to, co jsem si stanovil :/

Nejsem čert-ví-jakej boháč, ale myslím si, že budu mít jak na SC, tak na HC více goldů, než bude nutné.

Jakmile dojedu na SC další PL100 a pak poslední PL100, vybavím si jeden char (asi WD nebo Barbar ještě uvidím) a zvytek goldů nevím, co s tím udělám.
To samé je i na HC :/
Můžeš bejt můj sponzor, mam jen pár milionů... Budu hrát jménem Heller-republik

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: co s goldami!?

Příspěvek od DrSma » 18.10.2013, 17:26 hod.

Myslím, že goldy podceňujete. Jsou a hlavně budou potřeba na výrobu/úpravu čehokoliv.
Nikdo teď neumí říct, jestli bude v datadisku dnešní miliadra nasyslená z AH/RMAH hodně, nebo "nic".

Každopádně itemy budou velmi rychle k ničemu. LvL70 a Loot 2.0 (záměrně "přemrštěný") mají zajistit, aby i nejlepší současné předměty byly novým dropem rychle vytlačeny a ve hře byla zahlazena stopa po nezvládnutém projektu AH.

Moje úvaha: Ti "bohatí" budou mít počáteční výhodu, ale i těm bez AH začne vysychat pokladna. Goldy nelze v takové míře sbírat ze země, za itemy Loot 1.0 nedostanou nic a nové dobré itemy, které budou moci padnout komukoliv ve větší míře (tak se to říká) rychle jejich pokladny vyprázdní, pokud je budou chtít odkoupit. (jistě, budou i všelijaký veksly s goldama a itemama, který pár jedincům budou kasy plnit dál)

Můj názor je, že kdo chce lepší odpich a počáteční výhodu, než se smaže, nahrabte goldů, co to jen jde, budou potřeba ke všemu, co budete dělat a úbytek nepůjde snadno zaplácnout díky AH.

Jsou tu ale dvě rizika
1. kdyby proti miliardářům jakkoliv zakročil Blizzard - například "goldy 2.0" - to je nadsázka, chápejte to jako jakoukoliv změnu měny
2. všechnu výrobu/úpravy itemů svázal s novými surovinami
(obojí by vedlo k nadbytku goldů, které nebudete moci smysluplně utratit)


PS: za mě je mi to jedno, protože mejch pár drobáčků se nic z toho týkat nebude 8-)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 18.10.2013, 17:46 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Casus » 18.10.2013, 17:32 hod.

ad "goldy 2.0" - prakticky kazdy datac do wowka to resil asi 5-10 nasobnou inflaci. Tim snizil hodnotu nafarmenych goldu a trochu srovnal rozdily mezi lidma.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: co s goldami!?

Příspěvek od DrSma » 18.10.2013, 17:35 hod.

Casus: ano, to je pravděpodobné

Taky si nemyslím, že by Blizz na miliardáře zapomněl. Oni chtějí začít s Lootem 2.0 D3 od začátku. Dokonce si myslím, že přijdou gemy, které rychle vymažou i ten Marq zmetek, co narychlo dolepili.




EDIT: pepe.kep - takže moje odpověď na tvoji otázku je, že si myslím, že všechno před Loot 2.0, respektive Datadiskem prudce ztratí hodnotu, ať je to cokoliv ;) - goldy (po myšlence od Casuse, ke které se přikláním), itemy, gemy = myslím si, že chystat se na zlom nemá význam. To, co už tu dost lidí dělá je, že nakoupili nejlepší možnej gear a honěj EXPY, který ti asi jediný poskytnou do začátku nějakou výhodu :wave:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Alfajk » 18.10.2013, 18:42 hod.

goldy budou muset nechat tak jak jsou a kdo ma nafarmeno stovky milionu,bude tezce v pohode a nebude muset nic resit...nemuzou nahodit cenu craftu treba 15M/item,protoze lidi,kteri budou vydelavat dropem goldu(bez aukce),takovou castku budou vydelat pul roku,zaroven je jasny,ze z mobu nebude padat treba 150 000 goldu najednou,aby se rozdil mezi bohatyma ze stary hry a novejma lidma z datace smazal

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: co s goldami!?

Příspěvek od Quetak » 18.10.2013, 18:44 hod.

syslit gemy je taky podle mě nesmysl, pravděpodobně bude novej tear gemů + by mohli padat třeba star gemy. Vzhledem k množství statů na itemech, který bylo zatím možný vidět (puzzle ring s 300 main statem) by současných 5 marq gemů v equipu bylo jako jeden item a to je dost málo.
Větší význam má podle mě syslit suroviny na craft, protože by pravděpodobně měli jít současný suroviny přeměnit na nový matroš jako je tomu u materiálů normal->nm->hell->inferno, to samý ToS. Itemy jsou jasný, že budou k ničemu a goldy se určitě neztratí.
Nejlepší investici bych viděl na Goldy/craft matroš a možná lvl reduce itemy na expení crusadéra.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 18.10.2013, 19:59 hod.

Je dost mozne ze to tak ve finale bude. Kazdy bude premyslet co by jak by mohlo byt a co by se mohlo vyplatit a stejne to bude jinak.
Ja nejake craft matrose mam i gemy a asi to fakt nebudu resit. Goldy si necham a utratim je v datadiskovych aktivitach

Sent from Note II
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“