Uvodni znelka a ost

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Requin
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Uvodni znelka a ost

Příspěvek od M.Requin » 30.09.2013, 16:44 hod.

Zdarec chlapy.
Jsem da se rici novackem ve svete Diablo a s rpg zanru do nedavna uznaval jsem pouze Final Fantasy :P
Az do doby kdy jsem si poridil Diablo 2 s datadiskem..Vsechno se zmenilo.Pak prislo D3 a od te doby vlastne nic jineho ani nehraju.
To tak na uvod :lol: protoze pisi sem ani ne tak kvuli hre samotne jako jeji hudebnim doprovodu.
Strasne se mi libi soundtrack D2 a uvodni znelka D3 je neuveritelna!!!Mam na mysli ten divci hlas s arabskym nadechem na konci skladby.
Vedel by nekdo jak se ona skladbicka jmenuje nebo zda je k dostani pripadne kde?Rad bych poridil soundtrack ale krom limitovane edice jsem na nej nenarazil!?!?!?Rad bych mel i ost k Diablu 2.
pc : pokud nekdo ma Diablo 1 a muze nabidnout za prijatelnou cenu budu rad.Chtel bych zjistit jak to vsechno vlastne zacalo :twisted: :twisted: :)

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Uvodni znelka a ost

Příspěvek od Džema » 30.09.2013, 17:00 hod.


Uživatelský avatar
M.Requin
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uvodni znelka a ost

Příspěvek od M.Requin » 30.09.2013, 17:06 hod.

Diky moc bracho :-) Parada!!

LemurCatta
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Uvodni znelka a ost

Příspěvek od LemurCatta » 01.10.2013, 18:28 hod.

Zdravim,
OST k Diablu 2 a 3 muzes sehnat bud oficialne nebo neoficialne. Oficialne z iTunes a neofiko z ruznych provarenych stranek. Na iTunes stoji kazdej cca 10 euro. OST ke dvojce slo kdysi pred lety normalne sosnout ze stranek blizzu, ale mam dojem, ze ted uz to nejde a chteji za to penize. Navic to co je na iTunes neni komplet. Dvojka mela mp3ky k zakladni hre, k LoD a navic nekolik bonusovek. Souhlasim ze oba soundtracky jsou uplne super, ja osobne mam nejradeji Tristram ;).

Uživatelský avatar
Nicolas
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Majkl#2603

Re: Uvodni znelka a ost

Příspěvek od Nicolas » 03.10.2013, 14:55 hod.

Celý OST máš zde: Diablo III OST All in One a jistě se nemusím zmiňovat o programech, které dokáží stáhnout zvukovou stopu z YouTube videí... ;-)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“