sekání hry.

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Peerwulf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
sekání hry.

Příspěvek od Peerwulf » 04.06.2013, 10:26 hod.

Zdravím vás, mám ,,menší" problém ve hře. od včerejška se mi začala neskutečně sekat hra při pohybu myší po obrazovce. Nemusím být ani ve hře, stačí v hlavním menu. Když jezdím myší po obrazovce, tak se prostě obraz sekne dokud nepřestanu, Pak normálně jede dál. Na počítači nemám žádnou změnu, ani na připojení k netu, takže nemám tušení čím by to mělo být. nemáte nějaké rady prosím?

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: sekání hry.

Příspěvek od coyd » 04.06.2013, 13:02 hod.

Dela ti to i u jinych her ? Co prehrivani nektere z komponent ? Zni to docela zahadne ten tvuj problem jeste jsem se s tim nesetkal.. Zkus vypsat i jakou mas sestavu. Neni se moc ceho chytit. Jinak jsi jeden den dohral vse bylo ok a druhy den bez jakehokoli zasahu do hw/sw ti to zacalo blbnout ?
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: sekání hry.

Příspěvek od Piglampa » 04.06.2013, 13:54 hod.

Dela ti to i u jinych her,pokud ano podiej se na procesy,jestli nejaky proces neskace ,odstran ovladac mysi,software mysi,restartuj pocitac a znovu nainstaluj.
Pokud ti to dela jen u diabla,tak jedine zkusit complete unnistall i z registru a dokumentu,program data-battlenet a znovu nainstalovat.

Peerwulf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: sekání hry.

Příspěvek od Peerwulf » 04.06.2013, 17:24 hod.

Nedělal jsem s ním právě vůbec nic a u ničeho jiného se mi to neobjevuje.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: sekání hry.

Příspěvek od coyd » 05.06.2013, 06:08 hod.

Tak pokud jsou vsecky jine hry a celkove pc v poradku tak musi byt chyba nekde v diablu popripade mezi diablem a ostatnim sw/wh v pocitaci a neco tam koliduje (ovladac mysi, nejaky profil u grafiky apod) Doporucuju to co radi Piglampa s tim ze bych k tomu jeste pridal cistou instalaci ovladacu ke grafice a jeste bych mozna zkusil takove nesmyslne reseni ale ty prave nekdy vychazi a to je zkusit jinou mysku..
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Obecně“