Auction House, ma zmysel?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471
Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Džema » 23.04.2013, 18:19 hod.

Zdravim.
Nechem zbytocne zakladat novu temu ALE vedie ma k tomu jedna vec.A to je AH.Ked som si hru kupil cca pred 2 tyzdnami, kupil som si par goldov a hned som nahodil riadne veci na barbara.Po case som zistil, ze som spravil hlupost.Uvazujem ,ze zacnem od zaciatku a bez AH.Lebo fakt to potom nie je ziadna radost ked vam vypadne legendarka....Dost som si tu vsimol hracov co priam odsudzuju AH a v hre ju ignoruju.
Ako to robite vy?
1-Za poctivo vyfarmene goldy si kupim urcitu vec, je to kupene poctivou cestou, ziadne real money.Je to ok
2-Ziskam paradny gear a strelim ho na AH za riadne goldy a potom si vylepsim svoju postavu, odpadna farmenie.Ziadny pozitok...
3- Predam veci v AH ale nic nekupujem
4-Uplne ignorujem AH

Sorry za blby dotaz ale vazne ma to zaujima.
Podelte sa o vas styl hrania...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Alfajk » 23.04.2013, 18:28 hod.

nema cenu zkouste hrat bez AH,minimalne ne nejak efektivne,protoze herni drop je proste postavenej tak,ze bez ah se budes posouvat jen po velmi malejch kruckach

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od ZOMB » 23.04.2013, 18:51 hod.

Za mě 4)

Diablo vždy bylo a je o dropu, ne o obchodování...
Důvodů, proč hrát bez AH je spousta...

Rozhodně si to zkus hrát bez aukce a zjištíš, jaká to je zábava ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Jojo WD » 23.04.2013, 19:26 hod.

Za mna je to za 3 ja hram uplne bez AH a ide to celkom dobre
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Dava_C » 23.04.2013, 19:34 hod.

Já jsem zastánce systému dohrát hru poctivě bez AH a poté začít AH používat.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Jojo WD » 23.04.2013, 19:46 hod.

Skor AH pouzivat len na to aby si predal itemi co najdete a na svoju postavu nekupovat nic inak sa ani nebudes tesit s toho ze si neco nasiel lebo hned budes vediet ze to neni lepsie ako to co uz na sebe mas
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od dawemorraless » 23.04.2013, 20:26 hod.

SC EU 3 HC 4 US 4
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Drakkari » 23.04.2013, 22:59 hod.

Za tři u mě.

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od dohny777 » 24.04.2013, 05:19 hod.

Stačí aby zrušili RMAH, a nějaké dotace za penize=goldy..odpadnou tím treti strany a lehce ziskat bez prace goldy ...Kazdy by mohl obchodovat na AH jen s tím co ve hre nasbíra a vyšmelí....

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.04.2013, 05:56 hod.

Aj tak by tretie strany stale goldy predavali, je jedno ci by RMAH alebo aj normalna AH bola. :) Zrusenie celej AH by im iba prospelo, goldy by boli straaaaasne drahe nie ako teraz.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.04.2013, 07:18 hod.

AH má smysl pouze a jen tehdy, když opravdu nevíš, co roupama dělat. To už ta hra pro tebe vlastně ztratila smysl a jen kravíš. Do tý doby rozhodně doporučuju mod 4. naprostá ignorace. A pokud chceš bejt jo "úchyl" jako já, tak hraj pouze self-found gear tj. nebereš ani dary od kolegů z party. Že ten drop je šílenej, se dá celkem čekat, ale nehratelný to není. Už jen "moderní" crafting tě dokáže naboostovat jak hovado. Otázkou je prostě čas, který tý hře chceš věnovat.

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Džema » 24.04.2013, 07:32 hod.

Diky za info.Takze da sa povedat skoro vsetci to odsudzujete....Ale ani sa necudujem...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od AlterEgo » 24.04.2013, 07:46 hod.

Pokud nekdo chce mit uplne do puntiku vysperkovanou postavu, tak to jinak nez s pouzivanim AH neni mozne udelat.
Pokud nekdo chce zvladat s postavou hrat na vyssi mp, tak je to hratelne bez AH docela v pohode.

Kdo si co vybere za cestu je jeho vec.

Jen premitam nad tema zarytyma odsuzovacama pouzivani AH a zajimalo by me kolik hracu proslo komplet stare inferno bez nejakeho rushovani, eventuelne s HC charem, jeste pred tema drsnyma nerfama a skutecne AH vubec nepouzilo.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od sgtmajfoley » 24.04.2013, 07:52 hod.

Ja mam AH rad, ziadny stres atd... hra ma bavi ci uz by bola AH alebo nie alebo za real money by si si nakupil gear na urovni dnesnych TOP hracov v prvej 5. Samozrejme kazdy to hra podla seba a je len na nom ako. Podobny priklad je s paragonom, kdezto niekto ked dosiahne plvl 100 tak sa na hru vykasle lebo dosiahol v nej vsetko, alebo presedla na iny charakter, no a niekto je taky ze s plvl 100 iba zacina a drti dalej a dalej...

AlterEgo: mnoho z nich keca a i tak maju nakupene goldy aj na HC napriklad. A AH bezi na dennom poriadku. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.04.2013, 08:20 hod.

Inferno jo ? :D Tak to já jsem dostal na pr**l rovnou na Hellu a moby jsem doslova přemlouval, aby umřeli. A ačkoliv jsem postavil nejvíc největší "survival" build, co mě zrovna napad, tak stejnak nic :D Zrádnost AH je v tom, že bych mohl vzít svoje goldy a jít se v klidu točit na mp10, ale co z toho no...?
Správně podotýkáte, že je to každýho svobodná volba a v tomhle duchu neříkám AH ne. Nepíšu do Blizzu: "Zruště to !". To mně to ničí hru. A pro ostatní hráče u mě platí okřídlené: "Co mi není rovno, po tom je mi ..." (Pulp Fiction)

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Wozungr » 24.04.2013, 09:30 hod.

No mě AH nevadí protože kdyz mě padlo neco slušnějšího tak samozřejmě ne pro mou class. Pokud se to podarilo zpeněžit tak to byla castka tak mala, že když jsem dělal upgrade tak byl minimalni. Kdyz jsem mel prvni 3m koupil jsem modrou Helionku nad 1000 DPS a takhle to pomalu upgradoval až do ted, nejdražší nakub byl sna za 10M kver... A možna diky tomu mi AH nevadi a občas mam i radost když se neco proda a je na crafty atd...

Pro lidi kterí k tomu pristupovali bud za vidinou zisku a nakoupili uber gear na zacatku, tak ted jsou za zenitem a nebavi jeto pac maj vydělano a MP10 choděj s prstem v nose.
Dalsi jsou lidi kterým není lito utratit peníze za virtuální předměty a pak je to taky nebavi, pac zase prst nekde a pred kamarady uz zamachrovali.
Vexlaci další squadra azura, no končí to stejně zase s prstem nekde.

Nechapu proč lidi co hraji "rpg" ktere je o sbírání itemu a vylepsovani charakteru si odeprou to potěšení z postupneho vylepšovani a namisto toho si vše koupi pak si toho nevaží a v poslední řadě je to přestane bavit. Je to všechno o přístupu a lidi si to udělali sami. Howg

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Casus » 24.04.2013, 12:10 hod.

Wozungr: Ja koupil vsechno z ah, za goldy. Kde bych jinde ten gear nabral? 80h za ww barba a nepadl item co by se dal pouzit na MP3+. A vetsina crapu by nesla pouzit ani na MP1. Nemyslim ze by me bavilo vic chodit porad dokola MP1 s 25k dps. A uz vubec nemyslim ze "jsem si to udelal sam" kdyz problem je v dropech, ne v tom ze jsem neco nakoupil.

Uživatelský avatar
Wozungr
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wozungr#2703

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Wozungr » 24.04.2013, 13:31 hod.

Ano dropy jsou utopie, ale hral jsi, odsedel sis ty hodiny sbirani crapu a neco jsi vydělal a investoval tam kam jsi potřeboval. Zalepit slabe sloty lepším itemem a než se takto u každeho slotu vyšplhaš na "TOP" kvalitu nejakou dobu zabere, pokud nejsi lucker a nedropneš něco miliardoveho hned ze startu. :) Tim jsem chtěl říct, že AH určitě poškodila hru a to diky tomu nastavení dropu, ale zase ti da přistup nakoupit přesně to co chceš ty a ten druhej zase nepotřebuje. Misto dropu jde o goldy aby ses posunul no. :( Nebejt RMAH a přilivu goldu z teto AH tak si myslim, žeby D3 mohlo bejt ted úplně někde jinde.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Casus » 24.04.2013, 13:42 hod.

Jo, tak s tim plne souhlasim. Paradoxne, za tech poslednich 80h farmy nepadlo fakt nic a vysledek byl cca 5 milionu goldu. Vsechno co jsem kupoval bylo za nasysleny goldy z dob kolem inferno nerfu. Kdybych zacinal dneska tak se budu placat kolem MP1 i s AH.

Uživatelský avatar
Thalidei
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Thalidei#2519

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Thalidei » 24.04.2013, 14:22 hod.

AH mi příjde v pohodě protože nejsem žádnej "hardcore" hráč a dost mi to pomáha(nejsem zastánce čekání 10ti let než se moje farming ability zlepší o 1% :D). Je to jen na hráči jestli se vydá tou či onou cestou. Co tak pozoruju tak AH sice kompletně ruinuje to, o čem diablo vždy bylo, a to je to neustálé farmení a očekávání lepších a lepších itemů, ale na druhou stranu většina lidí nemá tolik času.
Stejně se vždy pousměju nad lidma co si kupují goldy a z toho pak TOP eq a nadávají, že v diablu neni co dělat :P
Začínal jsem z ničeho a většinu z toho pořád mám.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“