Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Seton » 03.09.2012, 11:18 hod.

Ahoj.
Mám docela problém. Teď sem se zkoušel přihlásit na battle.net a blizzard píše, že kvůli podezdřelím aktivitám je účet zablokovanej. D3 mám originál samozřejmě, takže to vypadá, že se mi někdo snaží hacknout účet. máte s tím někdo zkušenost? co v tomto případě dělat, hrozí úplný zmizení postavy(to je na sebevraždu :D) atd.
předem dík za pomoc.
Monk lvl 60(paragon 2).....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od v0kurka » 03.09.2012, 11:21 hod.

a) kontaktuj blizzard pomocí ticketu
b) používej autentikátor
c) vývoj na svém účtu můžeš sledovat pomocí profilu - aktualizuje se to po každém logoutu.

edit: pokud budeš jednat rychle, tak ti hrozí maximálně vrácení účtu o 12-24 hodin zpět. takže o postavu bys přijít neměl, ani kdyby ti někdo vyraboval účet a vše smazal.

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Last_Elf » 03.09.2012, 11:40 hod.

Toto mi občas píše, když se přihlásím z jiné IP adresy než obvykle. Blizzard to vyhodnotí jako podezřelou aktivitu a chce to, aby sis změnil heslo, nebo tak něco. Ale nevím, jestli je to i tvůj případ.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Seton » 03.09.2012, 11:42 hod.

Přihlašoval sem se z firemního noťasu...takže je to možný, zkusim resetnout heslo a přihlásím se z domu. Každopádně dík všem.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od V-tec » 03.09.2012, 12:00 hod.

Koukni na mail :)..Tam by ti měla přijít zpráva o zablokování účtu a je tam odkaz na reset hesla :)..Tam zadáš nějaké údaje o sobě, resetuješ heslo a hra zase pojede

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Seton » 03.09.2012, 12:24 hod.

jojo, úspěšně zresetováno, na účet už se zase dostanu :). Uffff by mě mr*lo kdyby se něco stalo :D.
díky všem
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2012, 13:57 hod.

Jo, právě se mi stalo to samé. Jsem se v práci chtěl přihlásit na battle.net a oops, najednou mi to napsalo, že mám locknutej účet a dorazil mail od blizardu na ověření údajů atd. Nemám u sebe originálku s kódem a u kontrolní otázky už si nejsem jist, jestli si ji pamatuju, takže radši až zítra doma :roll:
Si myslím, že to trochu přeháněj, nespouštím hru na jiné IP, ale jen jsem se chtěl lognout na svůj účet z práce :OXO

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Seton » 03.09.2012, 14:00 hod.

No na druhou stranu, po těch útocích co byly, sem docela rád, že to hlídají ostře. Ono totiž "jen chtěl lognout na účet" je právě to nejhorší, nemáš účet,nemáš nic. Ale pekelně ve mě hrklo když to na mě vyskočilo......
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Tyckin » 04.09.2012, 06:51 hod.

No to chápu, že to hlídaj a přihlášení z jiné IP může být singál, ale na druhou stranu v době notebooků, mobilního internetu, tabletů a kdo ví jakých nesmyslů ještě, je to celkem běžné...

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od v0kurka » 04.09.2012, 07:26 hod.

Tyckin píše:No to chápu, že to hlídaj a přihlášení z jiné IP může být singál, ale na druhou stranu v době notebooků, mobilního internetu, tabletů a kdo ví jakých nesmyslů ještě, je to celkem běžné...
mě furt není jasné, jestli autor má, nebo nemá, kontrolní otázku nebo autentikátor. protože s nimi by to nemělo dělat problémy a zeptá se to na jedno, nebo druhé a je klid.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Tyckin » 04.09.2012, 18:49 hod.

Hádám že původní autor i já jsme to samé - máme origoš s klíčem a předpokládám i kontrolní otázku, takže potíž fakt nebyla, stačilo vybrat jedno či druhé a zadat, nicméně i tak je to otrava. Na druhou stranu lepší než vykradenej účet :D Zvláště poté co jsem prodal elgendárku za 80 mega by to fakt mrzelo :green:
No hlavně, že to už zase běhá a prostě na battle.net nelézt jinde, než z herního PC ;)

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Bloklej účet-asi hack-zkušenosti?

Příspěvek od Faith » 04.09.2012, 19:32 hod.

Mě to třeba bloklo acc po upgradu systému z W7 a W8 :D Ale fajn, dobře že si člověk může víceméně vybrat úroveň zabezpečení svého účtu.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“