Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Barbar
41
22%
Monk
41
22%
Wizard
25
13%
Witch doctor
27
14%
Demon hunter
55
29%
 
Celkem hlasů: 189

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332
Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Nekronaut » 18.07.2012, 12:42 hod.

Tipuju, že se rozhodne mezi barbem a monkem, ale bůh ví... :?:

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Punky » 18.07.2012, 13:16 hod.

ten s najlepsim equipom :) a ak tam nebudu nejake obmedzenia, tak to podla toho asi aj bude vyzerat... ale keby sme sa bavili teoreticky tak by som povedal ze na 1vs1 barb, pri organizovanom team pvp (bude tam nieco take vobec ako napr 4vs4 random a 4vs4 organized?) sa to povedat neda, tam je to od zlozenia teamu

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od v0kurka » 18.07.2012, 13:20 hod.

obávám se, jak to pvp bude vypadat... řekl bych, že najít uspokojivý balance bude hodně těžký. půjdou používat všechny spelly v plném rozsahu? dost pochybuju. nikdy jsem nehrál wowko, ale řekl bych, že se budou snaži hodně čerpat právě z tamního systému. pvp v d2 by asi nebyl dobrej vzor :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Nekronaut » 18.07.2012, 13:38 hod.

Tak já myslel primárně 1vs1, ale i v partě by mohl být nejpřínosnější monk supporter ( ale samozřejmě v partě jeden nic neznamená).

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Rakiii » 18.07.2012, 19:11 hod.

Tak to vím naprosto přesně.
Ten můj samozřejmě ! :-)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Thulle » 19.07.2012, 09:39 hod.

Bude muset být zredukovaný dmg - velmi, nedovedu si představit nějaké DH s 200k dps v pvp.

Jinak si myslím, že monk bude velká hrozba, hlavně díky charge a portovací runě na FoT.
Naposledy upravil(a) Thulle dne 19.07.2012, 09:42 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od v0kurka » 19.07.2012, 09:42 hod.

Thulle píše:Bude muset být zredukovaný dmg - velmi, nedovedu si představit nějaké DH s 200k dps v pvp.
řekl bych, že barbarovi s 200k by takový dhčko moc nevadilo :D kdyžtak mě opravte, ale nejvíc dmg ve hře aktuálně bylo dosaženo imo s barbarem http://i.imgur.com/LF6lq.png

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Thulle » 19.07.2012, 09:43 hod.

v0kurka píše:nejvíc dmg ve hře aktuálně bylo dosaženo imo s barbarem http://i.imgur.com/LF6lq.png
Jak je to možné?
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od v0kurka » 19.07.2012, 10:33 hod.

je to možný přes masivní crit chance (přes 80%) a dmg (nevím přesně kolik měl při těch 780k dps, ale bude to nejspíš dost přes 600). k tomu nějakej atack speed, vysoká síla... tady najdeš pár dalších odkazů, tak si to proklikej a budeš se divit, čeho je barbar schopnej :D http://cs.twitch.tv/kingkongor

jinak ten rekord dosáhl s velkou pravděpodobností hraničící s jistotou v berserk formě s runou insanity, jinak to nejspíš nejde.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Rakiii » 19.07.2012, 18:46 hod.

Samotná dmg v pvp nic nevyhraje. Spíše jde o určitý balance mezi útočnou a obrannou silou.
Obecně měli range chary většinou navrch, ale jelikož můžeme pouze spekulovat o případném budoucím " char balance" a neznáme final equip v té době je to jen věštění z křišťálové koule.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Y0G1 » 05.08.2012, 07:08 hod.

Ja si myslim ze to pvp bude pekne na...U. Pretoze bez balancu uz vidim 1/2 buildy hrane barbar alebo monk op a konec kazdy zacne expit tieto chary

Skoda ze ziadna odmena v pvp nebude ja by som to spichol aj po vyhre v arene dajme tomu napr 1v1 alebo 2v2 ten tym ktory vyhra dostane truhlu a otvori

A pokial tam bude skryty rating tajk snad nebudem dostavat americke deti co si kupili EQ za 650dolacov :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od kojot » 05.08.2012, 07:43 hod.

Tak americké děti na EU serveru dostávat asi nebudeš... Možná německé.
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Reve » 06.08.2012, 08:47 hod.

kojot píše:Tak americké děti na EU serveru dostávat asi nebudeš... Možná německé.
to je jeste horsi :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Kuki10 » 18.08.2012, 09:15 hod.

Reve píše:
kojot píše:Tak americké děti na EU serveru dostávat asi nebudeš... Možná německé.
to je jeste horsi :D
Ty ale kdyby se trebo konaly nejaky ofic. turnaje a treba neco jako mistrovstvi sveta?
Vubec treba nepocitam ze bych se tam nekam dostal,ale mohlo by to byt zajimavy.
Samozrejmne nevim,jak moc je proveditelny ze strany blizzu aby spolu mohli hrat hraci z celeho sveta,byt jen na PvP....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

MrProfesor
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MrProfesor#2984

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od MrProfesor » 29.08.2012, 16:47 hod.

Podle mne se snad každé střele od DH, wizza nebo WD dá vyhnout(je to sice těžký, ale jestli to bude profesionální tak to budou umět...), takže ve finále pokud bude 1v1 tak buď 2 melee co se boudou rubat a tam bude mít monk podle mě navrch (serenity, seven-sited strike) nebo dva range a budou čekat na chybu toho druhyho... (jestli sem na neco zapoměl tak klidně flejmujte, moje chyba). pokud to bude team tak fakt nevím ale každopádně se na to těším.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od kojot » 29.08.2012, 18:05 hod.

Hungering Arrow a Seeker. Těm se moc vyhnout nedá.
Obrázek

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Rakiii » 29.08.2012, 18:47 hod.

Vyhnout se něčemu půjde především pomocí skilů typu "smoke screen" dodge ap ... obávám se ale,že vyhraje ten kdo toho víc "ustojí" ... takže nějaký barb s 99.9% redukcí škody ...
Jsem zvědavý na ten dlouho slibovaný "char balance" ,ale mnoho si od toho neslibuji.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Peckoslav » 30.08.2012, 14:43 hod.

nejlepší bude DHčko, jeden dobře mířený vault ve smoke screenu a "díky za ouško" :D
tedy já čekám že vault s tou dmg runou nerfnout hned v dalším patchi/korekcích a pak se uvidí ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Nekronaut » 30.08.2012, 14:53 hod.

Zase si ale vem, že ostatní chary mají taky vždycky nějakou takovou šílenost (snad až na WD, toho neznám vůbec). Takže jestli nám to nerfnou, tak by měli i další věci...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Jaký charakter bude dle vás nej v PvP?

Příspěvek od Quetak » 30.08.2012, 15:22 hod.

podle mě důležitější než dmg bude CC jako je to v jiných hrách (mám namysli hlavně WoW), prostě jednoho z nepřátel udržet co nejdýl mimo hru a mezitím zrubat někoho dalšího. V teamu pak bude jeden char přímo specialozovanej na různý stuny, feary k nezaplacení, přispůsobí tomu skilly a ještě to podpoří hromadou proců z itemů kde se toho dá nabrat taky dost a pak si prostě jeden ze soupeřů zahraje až když ostatní budou mrtvý. To je můj názor. Dmg bude hodně redukovanej aby tam nenaběhlo dh s nastackovanym ss a 500k dps a všechny neoneshotlo jednim multishotem třeba.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“