Priprava na Ros

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Priprava na Ros

Příspěvek od Arnold » 24.03.2014, 08:47 hod.

Tak mame tu posledni den pred datadiskem ros a tedy i posledni moznost zakoupit zasoby pro co nejdelsi pareni bez opusteni zidle pred pocitacem. Jak se na to pripravujete? Jake kupujete jidlo? Planujete koupit polotovary do mikrovlnky nebo budete objednavat dodvaku hotoveho jidla az domu? Jake piti? Mate lepsi zkusenosti s energetickymi napoji, kavou nebo jen vodou? Jak pak ale jen s vodou resite spanek po prvnim dnu pareni? Nebo berete dokonce i nejake drogy? Praktikujete nejaky specialni trenink pred situacemi jaka je tato? Jak to resite v praci? Berete si dovolenou nebo davate rovnou vypovedi? A jak se skolou? A jak resite deti a manzelky? Je tu spousta nezodpovezenych otazek, na nektere veci uz je pozde, ale presto by bylo zajimave zjistit, jak to maji ostatni a mozna se i priucit.

Ja si jidlo nechavam vozit, protoze se mi nechce odchazet od pocitace kvuli jeho delani. A taky je to dovezene podle me kvalitnejsi nez ty polotovary. Spanek resim energetickyma napojema, ktere hodne prolivam vodou. Kafe mi totiz nechutna a drogy zasadne neberu a vazne vam radim, abyste to take nedelali. S praci to mam nastesti v pohode, vezmu si poste tyden az ctrnact dnu dovolenou. Manzelka taky neni problem, protoze hodla hrat se mnou. Ale jen az prijde z prace a taky normalne spi. Zehlit, varit, uklizet a jine podobne veci ma v techto dobach povoleno nedelat. Vse to pak spolu udelame az se situace okolo hrani uklidni.

Jak to mate vy? Jaky je vas nejdelsi rekord v pareni v kuse? A pokusite se ho ted prekonat?

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 28.0

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Still-Alive » 24.03.2014, 08:55 hod.

No, půjdu spát po příchodu z večerního prodeje, spolubydlící vstává v 5, takže vstanu, hodím CD-Key a hurá založit Crusadera :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od HELLERcz » 24.03.2014, 09:01 hod.

:-)

Dneska vezu přítelkyni domů, ihned potom pojedeme s bratrem dělat nějaký ten nákup na dnešní party :D Nakoupíme pití a dobroty, návštěva se postará o hlavní chod (jídlo). Už jsme si to tak předem dohodli. Co se konkrétně mě týče, budu muset celou dobu trochu se držet na uzdě, jelikož jsem měsíc po operaci a sice už mohu jíst a pít vše (krom cigaret a alkoholu - a to mi nevadí :) ), ale vše s mírou. Určitě si nějaký energeťák dám, padne i rozpustná kávička :) ale jinak budu na vodě se sirupem. Spánek moc neřeším, poslední dobou jsem jakš takš vyspanej dobře a když se vyspím třeba i na 4 hodinky, tak to odpoledne ještě dospím a jsem fit. Dost mě štve, že jsem dneska v noci téměř nespal, tak snad vydržím ! Zrovna dneska jsem nemohl totiž spát a byl jsem úplně čilej po celou noc.
Rodinu zatím nemám, tak v tomto ohledu je letos zatím klid, ale vše se nezadržitelně blíží.
Co se týče nejdelšího paření v kuse, tak to bylo kdysi před asi 10 lety na jedné trochu větší lan-party, kdy jsem nespal od pátečního rána do nedělního rána. Konkrétně Diablo jsem nejdéle hrál, odhaduju asi 12 hodin v kuse ? Víc určitě ne.. :)
Obrázek

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Reeki » 24.03.2014, 09:04 hod.

Tak takovéto abstinující chování, myšleno tak, jako když vyjde hra, tak se z toho po**ru a budu hrát až padnu, jsem naštěstí nikdy neměl a pro mě to bude den, jako každý jiný pracovní, jen s tím rozdílem, že k večeru nainstaluji datadisk a chvíli si to zahraji.

Crovnes
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Crovn#2490

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Crovnes » 24.03.2014, 09:10 hod.

No přesně, nechápu jak si někdo kvůli hře musí kupovat zásoby jídla a pití a brát si na to ještě dovolenou, tohle je fakt divný a zvláštní...

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Baglik » 24.03.2014, 09:12 hod.

Já počkám do půlnoci uvidím jestli se půjde nalogovat chvíli si zahraju pak půjdu normálně spát a budu pokračovat ráno, rozhodně nejsem takový blázen, abych pařil do zemdlení, bral si dovolenou apod. vždyť mi nic neuteče. I když se taky hodně těším.

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Still-Alive » 24.03.2014, 09:14 hod.

Na tyhle polemiky,pánové, si založte vlastní téma.....

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od firdecek » 24.03.2014, 09:25 hod.

Podle mě to je věc názoru: stejně jako fanoušek fotbalu si nenechá ujít mistrovství světa, které sleduje a hltá a rozhodně si ho nepustí se záznamu (jen, kdyby musel), tak i fanoušek RoS a Diabla si prostě nenechá ujít moment samotného spuštění datadisku, aby mohl od první minuty hltat nový příběh a nové dobrodružství...je to prostě věc pohledu. Každý máme tu prioritu jinde - já např. jsem se zásobil Colou a Red Bullem, abych vydržel aspoň na detailní projití celého V. aktu a zabití hlavního záporáka. Pak asi půjdu v klidu spát (cca ve 4 ráno :)).

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od tomisco » 24.03.2014, 09:25 hod.

Mě čekají dvě noční dvanáctky, volno mám od středečního rána až do neděle. Takže v noci si jen přečtu fórum na mobilu a po noční si zahraju tak 4 hodiny, než před další noční na pár hodin zalehnu. Ve středu ráno udělám po práci velký nákup proviantu na několik dní a pořádná pařba může začít. Co se týče jídel, doma si dělám rychlejší jako míchaná vajíčka, tousty, těstoviny s omáčkou/pestem, rýži z rýžovaru s thajskou kari omáčkou, zeleninou a kuřetem ad. Občas objednám něco přes službu dámejídlo.cz (v Praze), nebo za rohem mám libanonské bistro, tak si zaběhnu pro musaku, okru s rýží ad. a do 20 minut jsem zase ready. Momentálně jsem single, tak si můžu hrát mimo práci kdy chci a jak dlouho chci. Rekord v délce hraní D3 nevím, ale už jsem u toho tvrdnul několikrát s krátkými přestávkami většinu dne.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Fru-fru » 24.03.2014, 09:29 hod.

Hehe, chlapi, pobavili jste mě... Jako já jsem si říkal, ze bych si vzal třeba den dovolené. Tak jako naposledy, jako vzpomínka na vysokoškolské pařby, ale nakonec se mu do toho nechce - popravdě si nejsem jistý, jestli by mě to celý den bavilo...:shock:
Kurna, asi fakt stárnu...

Jinak v rámci prvního topicu doporučuji meditaci nad plakátem ROS a cvičení ROS-jógy 8-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od lulinak » 24.03.2014, 09:48 hod.

ja myslim ze prubeh to bude mit velmi rychly, pocatecni nadseni z neceho noveho - zejmena AKT5, ten bude behem dvou hodin dohran, pak si ho dam jeste jednou a ... pravdepodobne se vratim k nekonecnemu behani odsejpajiciho ACT3 jako ted....
Jedine co to pro me osobne bude drzet nad vodou je

- vidina lepsich legendarek pro meho wize po lvl 70
- mozna nejaky ty specialni herni mody co tam jsou...

crusadera casem asi rozehraju, ale vidina ze u toho musim sedet zase stovky a stovky hodin, abych mel nejakou alespon stredni vybavu mi nedela moc dobre...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od skyrim1988 » 24.03.2014, 09:51 hod.

No jak koukam,teda ctu :) tak nekteri to fejst prozivaji :) A vsak proc ne.Uz jsem si tez kejsik vzal dovcu na hry ( Mafia 2,Gta 4 ).Na ROS neberu nic.Jen si uvarim kafco a v lednici mam 2 energetaky :) a cekacka do pulnoci.Chvilu zahrat,pospat a sup zas do prace :) K tomu mam i 2 mesicniho prcka a on potrebuje vic zajmu.Na Diablo se vzdy cas najde :)

Zdar a silu pro dnesni den i noc :) !!!

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Husajn » 24.03.2014, 09:53 hod.

Ahoj vsem ja budu hraj uz v 23,00 RoS protoze bydlim v Anglii :)) a chtel sem se zeptat jestli pri nalogovani do hry v 22,00 pak po pulnoci to pujde bez jakehokoliv stahovani? jen prepnu na 5act prosim o radu :)) diky

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Dava_C » 24.03.2014, 10:02 hod.

Mě ten první příspěvek připadá jako výzva k flamu, to není možný, ROFL :lol:
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Reeki » 24.03.2014, 10:02 hod.

firdecek píše:Podle mě to je věc názoru: stejně jako fanoušek fotbalu si nenechá ujít mistrovství světa, které sleduje a hltá a rozhodně si ho nepustí se záznamu (jen, kdyby musel), tak i fanoušek RoS a Diabla si prostě nenechá ujít moment samotného spuštění datadisku, aby mohl od první minuty hltat nový příběh a nové dobrodružství...je to prostě věc pohledu. Každý máme tu prioritu jinde - já např. jsem se zásobil Colou a Red Bullem, abych vydržel aspoň na detailní projití celého V. aktu a zabití hlavního záporáka. Pak asi půjdu v klidu spát (cca ve 4 ráno :)).

Jistě, jen je třeba rozlišovat být fanoušek, anebo být již závislák, což když čteš některé příspěvky, tak známky závislosti jsou zde více než patrné, ale to je trochu OT a už mlčím :-)

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od maslo » 24.03.2014, 10:03 hod.

No koukám že nejsem až takový blázen jako někteří ale osobně se mi líbí vaše nadšení a to vše okolo.

Osobně mám taky takoví menší plán. Dnes co dorazím z práce skočím si zaběhat tak 5-10 km hodím si šlofíka a tak kolem 22:00 se půjdu kouknout za chlapama na TS kde počkáme na 24 hod a ponoříme se do hry až uznám za vhodné hodím sebou do pelechu a ráno budu pokračovat v prozkoumávání 5 act. V práci jsem si zval volno které mám nadělané z přesčasů a také proto že očekávám malíře. Jidlo a pití neřeším v lednici se určitě najde nějaká ta zelenina a zelený čaj to jistí :D
Naposledy upravil(a) maslo dne 24.03.2014, 10:09 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od zahadum » 24.03.2014, 10:03 hod.

Husajn, áno malo by to byť bez nutnosti niečo sťahovať a vypínať hru...

Uživatelský avatar
Husajn
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Husajn#2100

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Husajn » 24.03.2014, 10:06 hod.

diky moc :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od skyrim1988 » 24.03.2014, 10:11 hod.

To Pavlas : Uff nejsem jedinny kdo musi pak na 6 ranni :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Priprava na Ros

Příspěvek od Kuki10 » 24.03.2014, 10:11 hod.

Dovolena na zbytek tejdne, dnes udělám co musím, zbytek prelozim na příští tejden a zbytek tejdne me nikdo neuvidí.:-D
Rikejte si co chcete, ale tohle je srdcova záležitost.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“