Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 05.09.2014, 15:54 hod.

Tak jo, už Vás chápu :/. Padalo mě vždycky to co sem potřeboval, od Kukuřice,MoJ,TaT,M6,TF,Odyn,Jawbreaker,Furnance,WKL,WH...atd. až po věci na buildy,který sem chtěl jen tak zkusit.
Ale teď už plně chápu lidi,co tu brečí nad dropem :D. Já to Daibo prostě nedropnu :/. Kadala,Bounties,GR,rifts a kde nic tu nic. Jediný kde sem ho ještě nezkoušel vydolovat je story mod :D.
Dokonce už i ten Gift mám 2x ale Daibo nééé,to nééé :D. Ufff, to se mi zas ulevilo :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 05.09.2014, 16:36 hod.

Toz to mas good :) Setone.Ja snad nekdy tu Kukri nebo TaTky uvidim.Takhle se jen musim koukat jinym do profilu a tise touzit :D

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kolmen1 » 06.09.2014, 12:07 hod.

Největší zlo je asi když jdete vysokej GR a hned za dveřma potkáte elitu...to rovnou vždycky můžu zabalit a dát novu hru...podělanej blizz nedokážu pochopit proč s timhle něco neudělaj.
Třeba teď si jdu na HC GR 33 a už mám náskok o proti času jenže ejhle mapa končí, tak vlezu do dalšího patra a tam hned championi horde mortar a s tim mím DH to můžu rovnou zabalit...a takhle to je stále dokola...

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 06.09.2014, 13:06 hod.

Proč ti vadí elity? O ty v GR jde. Buď rád, že je nemusíš hledat ; )-

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Alfajk » 06.09.2014, 13:14 hod.

spis by meli pocet elit v GR jeste mnohem zvysit a hlavne upravit generovani map,neni nad to jit 5 minut rovnou cestu bez mobu,nebo treba projit pul mapy a zjistit,ze jdu spatnou cestou

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Stanley » 06.09.2014, 13:24 hod.

Psycho píše:Proč ti vadí elity? O ty v GR jde. Buď rád, že je nemusíš hledat ; )-
Tak ono jde spis o to, ze kdyz jsou elity za dverma, tak nemas moc prostor k manevrovani, obzvlast s ranged charem.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 06.09.2014, 13:38 hod.

Hele, to mi netvrď ,. ranged chary sou OP, hlavně DH, nahodí sentry a schová se, co takovej barb, co musí do davu a je jak papír ; )-

Já dal s barbarem na sólo 32, sice to nějak nehrotim, jen sem lvlyl gemy, ale bylo to hardcore, dosta sem se na 600 místo, ale onehity a nic s tim nenadělám = /

EDIT: Ikdyž na vyšší jedu výhradně cold, tak prostě mě zabije onehit nějaká plocha atp = /// a to mám takovej napůl HC char, nebo alespoň z jedné třetiny ; )- nerad umírám, neženu se jen za dmg.
Naposledy upravil(a) Cartman dne 08.09.2014, 09:22 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 06.09.2014, 13:46 hod.

Njn jenže Kolmen ma hc char a to je opravdu trošku jiný.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Stanley » 06.09.2014, 15:08 hod.

@Psycho: To je prave ono. Ano jsou mozna OP, ale jsou vetsi papir nez barbar a jde prave o to, ze elity jsou u vstupu (dveri), takze se nikam neschovas.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 06.09.2014, 16:05 hod.

Neměl tuto neduhu vyřešit následující hotfix ? kdoví, kdy přijde onair :D zase soon tí em.
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kolmen1 » 06.09.2014, 20:46 hod.

Je o to, že chodim obtížnost kde dostanu jednu až 2 rány a mám v tu ránu pasivku a proto musís pořád ustupovat a když nemáš kam je problém...zahraj si HC a pak mi něco vyprávej, že chceš co nejvíc elit, nedělá mi problém zabíjet 3 packy naráz, ale musim mít místo kam couvat...o to jde...

prostě na začatku by mela bejt nějaká zona, kde budou pouze moby bez elit. Třeba jen na vyšších GR...

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Brum » 07.09.2014, 00:34 hod.

Psycho píše:Hele, to mi netvrď ,. ranged chary sou OP, hlavně DH, nahodí sentry a schová se..,
Ano, a prave nastava ten problem s elitkou hned za dverma. Tam proste nemas kam manevrovat :)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 07.09.2014, 07:14 hod.

z5 do patra ; )-

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kolmen1 » 07.09.2014, 07:37 hod.

Pokud sis nevšiml, tak když vlezeš z5 do patra, tak ti zmizej všechny sentry co jsi tam nechal a když to plníš na sekundy tak to celkem o ničem. Když už vim, že to nestihnu a chci to prostě stejně dojít, tak chodim na elitu pár ran a zase z5 o patro výš a takhle třeba 20x než ji zabiju, většinou tak z 5ti pasivkama. A když pak maj třeba wall tak ses totálně v ***. zablokuje ti unikovou cestu a ty se můžeš s postavou rozloučit.

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 07.09.2014, 18:24 hod.

Pred chvíľou sme dali so známym Azmodana, a : boj s Azmodanom je oproti minulosti úplná fraška, kedysi bola aréna sice priestrannejšia, ale boj bol ťažší, lebo tie dark power pooly castil skoro všade, teraz len okolo okraja arény. (viem, že je to už takto nejaký čas, len som dlho na Azma nebol, jeden z dovodov je toto) Serie ma to parádne, kedysi ma aj bavilo chodiť občas na Azmodana, teraz keď nemusím, tak naň prdím. :twisted: :twisted: :twisted:

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Bit » 08.09.2014, 06:15 hod.

Barbar a papír :shock: ? v tom případě teda fakt nechápu co papír není... Každej se ohání tím že zrovna to co hraje je papír ...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 08.09.2014, 09:24 hod.

To je asi takhle,. představ si sebe s Rockym v ringu ;D a máš na výběr pěsti nebo kulomet, vemeš kulomet, jelikož budeš rád, že k Rockymu nemusíš = p

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 08.09.2014, 09:42 hod.

proto má barb o 30% nebo kolik (35%?) redukované poškození

jinak myslím že má absolutně nejvíc obranných skilů a lze z něj udělat parádního tanka, spíš bych diskutoval co se týká dmg výstupu než o jeho "papírovosti"

jediné co nemá je pasivka na druhej život jako má třeba crus
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 08.09.2014, 09:55 hod.

no, když z něho neudělám tanka, tam budu umírat a když nebudu umírat a bude tank, tak nebudu mít dmg, to je z extrému do extrému a skloubit to nejde, abych mohl chodit vysoké GR = / Co se týče EQ atp. Nejlíp si vede Reakor, ten snese dost a nadělí dost, ale ztm nemám dostatek RCD = /

A proto rangetka vedou tabulky,. Na vysokym GR už je výdrž tak nějak na druhý koleji, příklad DH za všechny,. hodí sentry a utíká se schovat za zeď nebo couvá ; )-

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 08.09.2014, 10:03 hod.

"Na vysokym GR už je výdrž tak nějak na druhý koleji"
To si jenom myslíš. Postavy co nemají 30% dmg redukci, tak musí na vysoké GR mít hodně tougness + unity, aby nedostávaly one hit kill z dmg, které se nelze vyhnout (třeba jailer). Strategie couvat a bezpečně z dálky kde není žádný mob házet spelly není použitelná strategie, protože to pak zase nemáš šanci to stihnout (minimálně s Wiz.).

Odpovědět

Zpět na „Obecně“