Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
kamilko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kamil
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kamilko » 26.08.2012, 13:49 hod.

no ja som sa logol ale to upgrade nieco som nikde nevidel :( uz som z toho zufaly :(

free1style
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zombine#2122

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od free1style » 26.08.2012, 14:19 hod.

Morishort píše:Keďže sa tu v poslednej dobe namnožili zbytočné témy, kde sa ľudia pýtajú na základné info o hre, tak zakladám tému (ako reakciu na Voziho nápad), kde je možné položiť akúkoľvek otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď inde na fore.
Dúfam, že to zamedzí tvoreniu ďalších zbytočných témat.

Povolené sú aj úplne triviálne otázky, ničoho sa nebojte, nikto vám hlavu neutrhne.

Ak niekto budete odpovedať na otázku, tak použite funkciu quote (citovať) danej otázky a následne odpoveď. Snažte sa to tu držať bez zbytočného spamu a podobných vecí, nech je to tu prehľadné a ľahko zorientovateľné pre všetkých.

Tak hurá do toho, kľudne sa pýtajte.


Tu sú nejaké otázky a odpovede, ktoré tu už padli a mohli by zaujímať viacerých...

Otázka: Bude v Diablo 3 čeština?
Odpoveď: Nie nebude.

Otázka: Kde si kúpiť D3?
Odpoveď: pozri tému viewtopic.php?f=44&t=4287&start=0

Otázka: Nepríde mi náhodou D3 v inom ako anglickom jazyku?
Odpoveď: Aj keby prišla, je možné po zaregistrovaní hry na Battlenete stiahnúť anglickú, prípadne inú jazykovú mutáciu hry.

Otázka:
Matysp píše:Jak bude v D3 fungovat singleplayer?Jako když budu chtít nazačátku hrát sám.Předem děkuji za odpověd.
Odpoveď:
Programos píše:Budeš hrát sám, ale budeš muset být pořád připojen k internetu. Později, když budeš chtít, můžeš hrát i multiplayer se stejnou postavou.

Můžeš totiž založit různé hry:
-singleplayer(hraješ sám)
-invite only(připojí se jen ten, koho pozveš třeba z přátel)
-friends only(připojí se jen tvoji přátelé)
-public(kdokoli se může připojit)
Otázka:
DeadMeat píše:Budou ve hře i nějaký lahvičky s manou jako tomu bylo v D2?
Odpoveď: Nie nebudú, každá postava má vlastný resource systém a spôsob obnovy je u každého iný.

Otázka:
Rimmsi píše:Psalo se uz nekdo o tom jestli se planuje davat predmety BOE nebo BOP ?
Odpoveď:
Pana_Ruplahlava píše: zatím to tak vypadá.
Otázka:
kenny135 píše:Mě by dost zajímalo, jestli je vůbec nějaký dotřel u kuší,luků a "dosek" u zbraní. Jde mi o to, jestli obouruční zbraní u barba doseknu z místa dál tudíž třeba clavem vezmu s sebou víc mobů, než když mám jednoruční zbraň.
Odpoveď:
Pana_Ruplahlava píše:Něco jako velikost zbraně tam implementováno je
Otázky:
Mikesak1983 píše:1. Proč se uvádí poškození v procentech? Resp. vidím, že je demage 110%, tak je to 110% z čeho? Resp. nevíte ten mechanismus propočtů?

2. Když hraji např. barbara a na primárním skillu mám Bash a v inventáři mám jakýkoliv meč, resp. zbraň na blízko, jak se pozná, kdy seknout mečem a kdy se použije skill.
Odpoveď:
Johny píše:Tak ja to vemu na sebe, kdyz uz nikdo nema na to nervy :D
1) % jsou z weapon dmg (sword 100dmg - spell 10% - 10dmg ) Takze zalezi, co mas v ruce, atack speed na zbrani ovlivnuje rychlost "spamovacich" abilit
2) Pokazde se pouziva skill, normalni utok ( normal atack - bez pouziti jakehokoliv skillu) se aplikuje pouze, pokud si ho primo nastavis (tzn ze na mysi ci buttonu, nebudes mit zadnej skill, pouze normal atack) popripade pokud mas skill na CD, nebo nemas resource
pozri tému viewtopic.php?f=115&t=4480&start=0
hele nevis co mam delat ked mi pise your login was infformation incotert , try again a nejde mi lognut do hry

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Dadakk » 26.08.2012, 14:25 hod.

Prosim vas jedou servery? me to porad hazi chybu 3003.. Zkuste to nekdo a pisnete. Diky

kloten
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kloten » 26.08.2012, 14:32 hod.

Dadakk píše:Prosim vas jedou servery? me to porad hazi chybu 3003.. Zkuste to nekdo a pisnete. Diky
Mě to taky nejede,ta samá chyba.Na Asii a americe vše ok,Evropa nejde,přitom se tváří že je vše OK.http://eu.battle.net/d3/en/status

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Dadakk » 26.08.2012, 14:40 hod.

jj presne tak.. takze to neni jen u me.. jsem se hrabal ve firewallu, tak jsme se lekl, ze jsem udelal neco spatne...

kamilko
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kamil

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kamilko » 26.08.2012, 15:44 hod.

nvm proste pragnut diablo aby mi sli i ostatne akty :(

MAXIMUS
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maximus

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od MAXIMUS » 28.08.2012, 15:37 hod.

Môžem nainštalovať DIABLO na dve PC a hrať (samozrejme s jedným klúčom)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 15:51 hod.

MAXIMUS píše:Môžem nainštalovať DIABLO na dve PC a hrať (samozrejme s jedným klúčom)
ne.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Houp » 28.08.2012, 23:41 hod.

MAXIMUS píše:Môžem nainštalovať DIABLO na dve PC a hrať (samozrejme s jedným klúčom)
samozřejmě

(ale nemůžeš hrát na obou PC zároveň, při pokusu lognutí do druhého PC, když si na prvním připojen se ti ten první odpojí)

dloub
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Majkldý#2596

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dloub » 31.08.2012, 16:36 hod.

Zdravím, dnes jsem začal hrát D3, po dlouhých problémech jsem se konečně dostal do hry, (díky vám) stále mi to psalo chybu 42003 a stále mě to blokovalo celý účet, tak jsem tedy založil nový účet se silným heslem a ejhle již to jde. Tak jsem začal hrát s tím novým zaregistrováním a ty staré jsem nechal spát. Ale abych se dostal k problému, když jsem zabil Krále kostlivců tak mi to vyhodilo hlášku o UPDATE, když jsem ji dal tak to po mě chce CD key, který když zadám z origoš krabice tak mi to píše špatný a abych si koupil za 59,99e hru D3, přitom já ji mám koupenou. Dokáže někdo pomoct jsem z této hry tak trochu na rozpacích nechci napsat přímo nasr... Již jsem dohrál celkem dost her, ale na tuto nic nemá je tu takových problémů, že člověka než začne hrát tak to přestane bavit. Za radu předem děkuji.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 16:43 hod.

vypadá to jednoduše tak, že tvůj koupenej kód byl použitej už na jiným účtu.

dloub
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Majkldý#2596

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dloub » 31.08.2012, 16:47 hod.

ja ho použil na tom starem uctu, ale ten neni aktivni, da se z toho nejak vybruslit

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 16:47 hod.

Takze se ujisti,ze to zadavas dobre potom jedinne blizz support....
Doufam, ze jsi to nekupoval na aukru, nebo tak nekde?:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kuki10 » 31.08.2012, 16:48 hod.

dloub píše:ja ho použil na tom starem uctu, ale ten neni aktivni, da se z toho nejak vybruslit
Takze blizz support.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 17:03 hod.

dloub píše:ja ho použil na tom starem uctu, ale ten neni aktivni, da se z toho nejak vybruslit
to je hodně překvapivý, že jednou použitej klíč nejde použít na jiným účtu... nechceš zkusit můj klíč? třeba by ti šel.

ne, konec legrace. musíš kontaktovat blizzard, aby ses dostal na ten účet pro který platí tvůj serial number.

dloub
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Majkldý#2596

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dloub » 31.08.2012, 17:30 hod.

mam takovej drobnej problem, neumim anglicky ani žbleptnout, je nejakej českej suport

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 17:48 hod.

ne, ale údajně rozuměj google translatoru :D

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Patho » 02.09.2012, 16:37 hod.

Ako je to s goldami v RMAH ? Ich cena sa stále mení podľa toho kto ich za koľko predáva alebo nie?

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 02.09.2012, 19:18 hod.

Patho píše:Ako je to s goldami v RMAH ? Ich cena sa stále mení podľa toho kto ich za koľko predáva alebo nie?
ne. mění se samovolně jako v případě komodit. nejspíš je to tvořeno fiktivním trhem, který zohledňuje nabízené množství, čím je menší, tím je komodita (zde goldy) dražší.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od TrackThor » 04.09.2012, 11:29 hod.

funguje goblin ring na followera? zkoušel někdo?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“