Patch 2.1.2

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Hcx
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Hcx » 13.01.2015, 12:05 hod.

HELLERcz píše:Kolem 9h az 11h... Muze to jit jako po masle a bude to driv. Nebo komplikace a pozdeji

@tabletofon
a rani nebo vecerni ? :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hcx- ... o/51459356

NS ........................... SC
24.01.2015 - 625 plvl 10.3.2015 - 410plvl
17.12.2014 - 312 plvl 24.2.2015 - 255plvl

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2015, 12:09 hod.

ráno, dopoledne no :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 12:13 hod.

Gold Eagle píše:.......
Nový lokace a sety: Tak to si počkáš až na další patch, přece jen toho nemůžeme moc chtít, hra je už delší dobu od vydání, moc se už neprodává, tak na tom makaj jen 2 lidi - vrátný a jeho pes. :OXO
OMG co byste furt chtěli? Není to placený (měsíčně,mirko transakce atd.) MMORPG tak co čekáte?? každej týden novej patch a nejlépe s novejma setama,lokacema a mobama?
Kolik patchů a po jaké době vyšlo na D2? po dvou letech ten zásadní na LoD? se vzpamatujte ;). A to že je to hratelný pouze online je skrz bezpečnost před pirátama (nutno dodat že funkční) a né proto, aby jsme měli každej měsíc novej akt.
A kdo pracuje v software odvětví, ruku na srdce! Chce se Vám makat na software, u kterýho se už teď koupí třeba jen jedna licence za měsíc? No jistě že ne, už jen udržovat to v chodu pro stávající zákazníky je opruz když tým vedle vás dělá na nové generaci něčeho jinýho.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2015, 12:18 hod.

Setone, nebraň až tak Blizzardy :D
ale jako ve své podstatě máte oba pravdu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od DoctorFish » 13.01.2015, 12:35 hod.

On Wednesday, 14th January, we will perform a scheduled maintenance from 03:00 CET to 11:00 CET. During this maintenance the following games will not be available: World of Warcraft, StarCraft II, Diablo III, Heroes of the Storm and Hearthstone.

Additionally, we will perform a maintenance for the Battle.net login servers from 04:00 (CET) to 06:00 CET.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 12:40 hod.

HellerCZ: Nejde mi o to je bránit, spoustu věcí udělali a dělají špatně, to vidím i já ;)
Jde mi o to, že lidi mají furt nějaký hemzy ohledně patchů a tak, ale asi jim stále nedochází, že tohle prostě není placená hra :D. Kolik patchů s novým obsahem! se ročně vydá na jiné neplacené hry ? Typuju tak 2 patche za celou životnost hry a to pouze bugfix.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 13.01.2015, 12:44 hod.

Ci nový věci patche atd. abych už viděl tu tzv. Kustomizaci, jak o tom melou od začátku přecejc!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2015, 13:10 hod.

Seton: tak si to ale s diablem zvolili oni :D to je jejich věc, že musí hru furt vyvíjel a s tím i opravovat bugy atd .. a stejně tam je furt práce jak na kostele.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 13:41 hod.

Práce je tam fůra to máš pravdu :), jenže pro ně prakticky neplacené práce a o tom to je ;). Nemusí slibovat nový věci, protože je k tomu neváže tvoje(moje) platba.

Kolem a kolem, kdyby to teď vlastně zabalili, zrušili podporu a patche, jen nechali běžet servery, tak jim odejde třeba milion hráčů, a? a nic :D. Nic negativního se nestane, protože není rozdíl mezi tím mít: a) 5miliónů neplatících hráčů nebo b)0 neplatících hráčů. Vlastně to pro ně bude mít jen pozitivní dopad, protože odpadnou finace s tím spojené a lidi se přeřadí na jiný projekty, který díky tomu budou třeba dřív, nebo lepší.

Když to vezmeš takhle, můžem být vlastně k*revsky rádi, že na tom ještě vyšívají ;) ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2015, 13:44 hod.

Tak já si sem tam zanadávám, někdy dám pauzu od hraní .. ale stejně hraju jako drak :D baví mě to...
Kdy vydají ofiko patch notes ? už bych si rád početl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 13:50 hod.

Však jasný, já to mám stejný, stejně se vždycky třepu na to až to zapnu a prolítnem s týpkama pár milionama mobů :D :D ;). Jen doufám, že příspěbek nad tebou už objasnil to co jsem chtěl říct a že vlastně můžem být rádi za to, že se na tom ještě dělá :)

Joo, tak to nevím, ale normálně na diablo3.com už jsou patch notes dlouho a jsou upravovaný podle aktuálního stavu. Vzhledem k tomu že nepředpokládám drastickou změnu pár hodin před nasazením, jsou pro mě už vlastně "ofiko".
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od marian_r » 13.01.2015, 13:58 hod.

Seton píše: Kolik patchů s novým obsahem! se ročně vydá na jiné neplacené hry ?
Hrám free MMORPG, patch každý týždeň, upgrade zhruba každé 3 mesiace. :wave:

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od M4rth » 13.01.2015, 14:00 hod.

Tady se nikdo nebaví o tom , jestli je to placené a nebo ne .

Ty sis jejich služby zaplatil tím , že sis koupil JEJICH hru . Věř , už na tom , vydělají takovou částku , kterou s těží vyděláš za 2 životy s průměrným platem . Tím že hru neustále zdokonalují si udržují populaci pro případný další datadisk kterou si opět koupí X milionu lidí takže další prachy pro ně .

Lidi si stěžují protože ta hra je hratelná až po několika měsících . Co si já pamatuji , tak základní D3 na mne působilo jako nějaká demoverze. Blizzardu nevěřím , protože vím že veškerou práci která je momentálně na live serverech nahozená byla dávno připravená , jen prostě čekali na to , aby si dalších X lidí koupilo expansion a ta hra se konečně dala nazvat Diablem . Oni vydělávají prachy už jenom na to , že je to prostě Diablo .

Ty patche jsou sice pěkné , ale řekni mi co mohlo trvat tak "dlouho" na tom , aby v tom patchy vlastně nic nového nepřidali ? Nechtělo se vymýšlet nové itemy protože by to bylo náročné a zdlouhavé tak proto se vymysleli jen "Ancient" itemy které sou jen lepší o základní staty . Opravdu ? Densita mobu v Riftech ? Opravdu ? Tohle trvalo 3 měsíce ? Nediv se že jsou lidi nas*aní když 3 měsíce čekali vlastně na "nic" . To že byl rework DH bylo jasné , nevím jestli sleduješ třeba Diabloprogress.com ale už podle toho si každý udělá obrázek a zjistí , že s DH a Barbarem není všechno úplně v pořádku . Když se bavíme jen GR protože podle ničeho jiného nemůžeš porovnávat sílu class když T6 si farmí snad úplně každej a jde jen o to jak efektivně .

V D3 mi pořád chybí více "hratelných" buildu tak jako tomu bylo v D2 . Bylo úplně jedno jestli hraješ Fire nebo Cold Sorceress , dohrát hru a efektivně farmit si mohl s kterýmkoli stromem a tohle se bohužel zatím o D3 říct nedá . Už teď ale vím , že tohle má blizzard už dávno pořešené a jen se čeká buď na nový datadisk který opět přiláká dalších tisíce hráčů a nebo jednoduše na nějaký další obrovský patch tak jako byl v D2 např patch 1.10 .

Nejsem žádný Diablo hater , hrál sem ho , hraju ho a budu ho hrát , jde jen o to že každý normální člověk který má alespoň 9 tříd základní školy do toho musí alespoň trochu vidět a zhruba ví , jakým směrem se hra bude vyvíjet dál . Jde vlastně jen o přehnaný hype kolem patche který vlastně do hry přidá něco , co už tam dávno mělo být ;)

Uživatelský avatar
aarongoldstein
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:AaronG#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od aarongoldstein » 13.01.2015, 14:02 hod.

marian_r píše:Hrám free MMORPG, patch každý týždeň, upgrade zhruba každé 3 mesiace. :wave:
Jenže to "free" je hodně zavádějící... Hra skrývá nějaké mikroplatby a to že neplatíš ty neznamená, že neplatí nikdo.... Neznám žádnou opravdu free MMORPG bez jakýchkoliv plateb... To že ty platby nejsou povinné neznamená, že tam nejsou...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 14:29 hod.

M4rth píše:Tady se nikdo nebaví o tom , jestli je to placené a nebo ne .
Ty sis jejich služby zaplatil tím , že sis koupil JEJICH hru . Věř , už na tom , vydělají takovou částku , kterou s těží vyděláš za 2 životy s průměrným platem . Tím že hru neustále zdokonalují si udržují populaci pro případný další datadisk kterou si opět koupí X milionu lidí takže další prachy pro ně .
Tohle ale není pravda :D. Nekoupil jsi žádný jejich služby (krom těch, který garantujou ve smlouvě k Bnetu atd.). Koupil jsi hotový produkt (o významu slova "hotový" můžem u D3 polemizovat dlouho :D).
Koupil jsi produkt, hru, a nikde nebylo a není psaný, že se bude podporovat nebo vylepšovat dalších 5 let po zakoupení! Ve smlouvě možná najdeš tech. podporu,bugfixing, ale to bude tak vše.

Borec ze Škodovky ti taky nepřijede po 7 letech namontovat ostřikovače světel na tvou jedničkovou Oktávu protože "sorry šéfe, v původní verzi to nebylo ale už to máme, tak tady to je pane, zadara, vinšuju pohodovou jízdu" :D.

marian_r píše:
Seton píše: Kolik patchů s novým obsahem! se ročně vydá na jiné neplacené hry ?
Hrám free MMORPG, patch každý týždeň, upgrade zhruba každé 3 mesiace. :wave:
Tak tady jsou podle mě 2 možnosti:
a) dělá to parta bohatých bláznů, kteří za to nic nechtějí.
b) Jsou tam mikrotransakce, což je pro firmu možná lepší než měsíční poplatek. Je to hodně peněz za minimum práce- "Uděláme novej meč,200 tisíc hráčů ho koupí za 5 Euro a vývoj meče je zaplacenej 100x".
možnost b) bude asi o něco pravděpodobnější ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 13.01.2015, 14:41 hod.

Roztrhejte si občanky! Blizzard také částečně kalkuluje s tím, že nemůže stopnout porporu úplně na 0. Přece jen potřebuje aby si lidi koupili i další jejich hry a datadisky. Takže balancují mezi pěnězmi na udržování podpory starýho, na vývoj novýho a zisku pro akcionáře.
Někdy ale balancují dost na budku, viz situace s 2H zbraněmi, kdy konečně někoho z jejich týmu po 2 letech napadlo si zahrát D2 a dle toho konečně odladili 2H zbraně a je od tý doby pokoj. To přímo votevřelo prázdnou jeskyni plnou jen prázdných keců o ladění. To byla vostuda jak nahej Lenin na Volstrýtu.
Už to bude? Už to bude? Už to bude? :green:

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Last_Elf » 13.01.2015, 14:48 hod.

Seton píše:
marian_r píše:
Seton píše: Kolik patchů s novým obsahem! se ročně vydá na jiné neplacené hry ?
Hrám free MMORPG, patch každý týždeň, upgrade zhruba každé 3 mesiace. :wave:
Tak tady jsou podle mě 2 možnosti:
a) dělá to parta bohatých bláznů, kteří za to nic nechtějí.
b) Jsou tam mikrotransakce, což je pro firmu možná lepší než měsíční poplatek. Je to hodně peněz za minimum práce- "Uděláme novej meč,200 tisíc hráčů ho koupí za 5 Euro a vývoj meče je zaplacenej 100x".
možnost b) bude asi o něco pravděpodobnější ;).
Tipuju, že má namysli PoE, tam jsou mikrotransakce, ale jen kosmetické, které nemají dopad na sílu postavy, jen alternativní vizuální efekty skillů, možnost koupit si peta, který za tebou běhá, ale nebojuje a nepřináší ti výhodu. Akorát ta hra se spoustě lidem líbí, tak autorům pošlou peníze i za tyto blbosti, aby je podpořili k další práci. A funguje to.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Cartman » 13.01.2015, 14:49 hod.

Nejsou nahodou akcie Blizzardu nekde na burze? Cim vic hracu, ikdyz neplaticich, tim vyssi hodnota akcii?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 13.01.2015, 14:51 hod.

Gold Eagle: :D :D. to jo, souhlas, 2H byl hodně průser :D.
No já čekám na první zprávy z US serveru :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

andrej71
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Andrej#2879

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od andrej71 » 13.01.2015, 14:55 hod.

som sa skusal prihlasit na US server a neda sa, neviete preco??? :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“