Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od zylvar » 20.07.2012, 08:09 hod.

kde farmíš ? a kolik máš MF? osobně jsem hrál včera si dvě hodky a padli mi dvě poměrně pěkné věci lvl 63 a to farmimp první akt....

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 20.07.2012, 15:11 hod.

Prosim potreboval bych pomoc koupil sem si diablo 3 je to uzasna hra chvilku me jela ale pak me Blizzard zablokoval ucet a ja sem zapomel udaje ktere sem vyplnil pri zakladani battlenetu a ted si nemuzu zahrat a hrozne me to stve moc vas prosim pomozte my nevite jestli se da diablo 3 da znovu za registrovat us me to hrozne sere ze nemuzu hrat a moc anglicky neumim prosim pomozte

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 20.07.2012, 15:12 hod.

Prosim potreboval bych pomoc koupil sem si diablo 3 je to uzasna hra chvilku me jela ale pak me Blizzard zablokoval ucet a ja sem zapomel udaje ktere sem vyplnil pri zakladani battlenetu a ted si nemuzu zahrat a hrozne me to stve moc vas prosim pomozte my nevite jestli se da diablo 3 da znovu za registrovat us me to hrozne sere ze nemuzu hrat a moc anglicky neumim prosim pomozte

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 20.07.2012, 15:53 hod.

Znovu se to zaregistovat nedá. Tys jako zapomněl přihlašovací údaje (e-mail a heslo)? A proč ti blizz zablokoval účet?
Obrázek

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 20.07.2012, 16:30 hod.

jo zapomel sem to protoze jsem vul blizzard my zablokoval ucet kvuli podezrele cinosti bud se my chtel nekdo dostat na ucet nebo neco nebylo v poradku v mym pocitaci jeden den hraju diablo a druhy den us nemuzu ani spustit pocitac do windousu a kdyz sem preinstaloval windous tak sem si chtel zahrat a nemuzu

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 20.07.2012, 16:35 hod.

e-mail vim ale presne udaje co sem napsal na battlenetu nevim tak to us vidim ze mam doma hru a ani si ji nebudu moc zahrat :-( strasne me to sere

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 20.07.2012, 16:43 hod.

Napiš ticket: https://us.battle.net/support/en/ticket/submit
Popiš tam, co se ti stalo. Budou po tobě asi chtít, abys jim poslal oskenovanou občanku, jako potvrzení, že je to skutečně tvůj účet.
Obrázek

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 20.07.2012, 21:01 hod.

dekuji ze se my snazis pomoc ale nevim jakto myslis s tim ticketem ja neumim anglicky to je jadro problemu tak nevim jak bych jim to tam mel napsat takovy roky sem se na to tesil a zrovna sem se dostal na inferno obtiznost a zacinalo me to moc bavit nevim co bych dal za to si to zase zahrat a dat jim okopirovanou obcanku to teda nevim toho se da docela zneuzit ale zas proc by to delali ze

dark_ladis
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od dark_ladis » 24.07.2012, 21:21 hod.

prosim te kojote ja sem se jim snazil odepsat tu spravu jak si my poradil ale ja neumim anglicky a nedokazal sem jim to odeslat prosim pomuzes my napsal sem tam tu spravu ale chtelo to pome dalsi udaje a to us sem nezvladl prosim te o pomoc pokud bych ti tu pomoc mohl vratit tak klidne to udelam jen pomoz

kahyne
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kahyne » 26.07.2012, 12:30 hod.

Ahojte, nevíte někdo jak bych mohl co nejrychleji nalevelovat novou postavu? Hrál jsem za Monka a Barbara, kterého mám na lvl 60, chtěl bych hrát za Wizarda a nechce se mi to znovu procházet.
Díky

augitus
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BARRACUDA#2216

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od augitus » 27.07.2012, 16:42 hod.

kahyne píše:Ahojte, nevíte někdo jak bych mohl co nejrychleji nalevelovat novou postavu?
K tomu stačí AH. Nakoupit si na jednotlivé levely výbavu s největší hodnotou "+bonus experience" (třeba pro 5lvl, 15lvl, 25lvl,atd.) a nejdůležitější je mít helmu se slotem a nacpat tam co nejlepší ruby gem, který zvyšuje získávání zkušeností. Samozřejmostí jsou zbraně se sloty, do kterých taktéž nacpat co nejlepší ruby gemy čímž dostaneš OP dmg. A takhle to jde hrozně rychle.
Obrázek

kahyne
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Levlování

Příspěvek od kahyne » 27.07.2012, 19:14 hod.

Když jsem myslel rychle nalevlovat postavu, měl jsem namysli něco takového (samozdřejmě s rezervou.. :) ) - http://www.youtube.com/watch?v=rRvIjI-0 ... re=related Zkoušel jsem to napodobit, ale nešlo mi to :-//

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Papagaj » 01.08.2012, 11:31 hod.

Netusite niekto ci pri maintenance plynie cas v AH u aukcii ?

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od iki » 01.08.2012, 14:00 hod.

Ahoj, plz pokud mam postavu na US serveru a kamarad na EU serveru, je mozne hrat coop? Oba mame takhle vyhnane barbary do inferna a jelikoz chceme hrat obcas spolu, museli jsme zalozit nove postavy (resp. ja na EU...).
Diky

Xkryspin
Wraith
Příspěvky:191

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Xkryspin » 01.08.2012, 14:11 hod.

Musíš si založit postavu na EU serveru.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od st.ranger » 01.08.2012, 14:42 hod.

Je nějaká možnost si zmanagerovat seznam přátel a zjistit jejich battletag? Už mám v přidaných lidech nepořádek, zvláště si nepamatuji, komu napsat anglicky, komu česky a na koho si přepnout klávesnici na ruštinu.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Corsar
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corsar#2745

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Corsar » 01.08.2012, 20:45 hod.

Zdravím, dost často mi hra padá, každý den někdy i dvakrát. Máte taky problém s tak častými pády nebo je problém u mě? Dost mě štve když mi hra padne po vyčištěném patře a těsně před ziskáním checkpointu, pak se s tím musít smolit znova. Nemám nic proti pádum serveru ale na ofi scéně bych to toleroval tak 1-2x za týden.

Btw. dnešní maintenance (nemožnost dopoledního hraní) u single hry je opravdu úsměvná.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 02.08.2012, 07:26 hod.

Problém s padáním hry bude pravděpodobně na tvojí straně. Já žádnej takovej problém nemám a asi ani nikdo jinej, jinak by toho tady bylo plný fórum.
Obrázek

Corsar
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corsar#2745

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Corsar » 02.08.2012, 08:02 hod.

To je zajimavý, vždycky po pádu zkusím net (načtení nějaké stránky) a v pohodě se načte.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od v0kurka » 02.08.2012, 08:05 hod.

Corsar píše:Zdravím, dost často mi hra padá, každý den někdy i dvakrát. Máte taky problém s tak častými pády nebo je problém u mě? Dost mě štve když mi hra padne po vyčištěném patře a těsně před ziskáním checkpointu, pak se s tím musít smolit znova. Nemám nic proti pádum serveru ale na ofi scéně bych to toleroval tak 1-2x za týden.

Btw. dnešní maintenance (nemožnost dopoledního hraní) u single hry je opravdu úsměvná.
nemáš náhodou o2 internet? :D každopádně si pusť na pozadí nějakej program, kterej ti zobrazí aktivitu připojení. podle toho zjistíš, jestli ti během toho výpadku běžel internet, nebo ne. jestli si to dobře pamatuju, tak možná nejjednodušší bude otevřít si příkazovej řádek (do hledáčku nad tlačítkem start stačí napsat "cmd" a on ti to najde) a napiš do něj "ping http://www.seznam.cz -t" (bez uvozovek, forum mi tam dává http, což není nutný, když to vyjádřím slovně, tak napiše ping mezera vévévé tečka seznam tečka cézet mezera mínus té.). a až tě diablo zase odpojí, podívej se, jestli se něco nezměnilo v průběhu připojení.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“