Číslíčkáři všech zemí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:
Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od satik » 14.06.2012, 12:15 hod.

Aveee píše:a kolko itemov je z AH ? Predpokladam ze vsetky si nasiel v pohode v hre a nic nekupoval.
Bracer a shoulder mam co jsem nasel, zbytek je z AH, proc se ptas?
Nevidim duvod nevyuzivat AH, kdyz tu je, stejne na poradnej nakup musis nekde sehnat penize (itemy na sobe mam ted odhadem celkem za asi 8M).
Hrat D3 bez AH mi prijde stejne (ne)logicky jako treba hrat nejakou 3D strilecku bez mysi... :)

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od satik » 14.06.2012, 12:21 hod.

noxxxx píše:Satíku Pls chtěl bych se zeptat jakou používáš runu na to Companion ? Koukal jsem na videjkách že to používá spousta lidí, ale nevim kerou tam maj runu ... Chtěl bych to taky testnout ..
Vetsinou netopyra kvuli regeneraci hatred, jinak kdyz farmim, tak fretky a kdyz jdem v coopu na nakyho bosse, tak misto toho beru obvykle dotku a misto caltrops beru turret se stitem (pro barbara)

Uživatelský avatar
noxxxx
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gambáč#2929

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od noxxxx » 14.06.2012, 12:32 hod.

thx za info :)
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gamb ... o/27483715

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 14.06.2012, 13:30 hod.

Tak jsem si překopal svého wizza a vypadá to:
176 resisty i physical
11k hp
43k dps bez buffu
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od sgtmajfoley » 14.06.2012, 14:30 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Tak jsem si překopal svého wizza a vypadá to:
176 resisty i physical
11k hp
43k dps bez buffu
11k hp nie je to malo??? jak sa ti s tym hra? stihas ich zabit nez sa ta dotknu? aku mas strategiu?
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 14:37 hod.

sgtmajfoley píše: 11k hp nie je to malo??? jak sa ti s tym hra? stihas ich zabit nez sa ta dotknu? aku mas strategiu?
zivoty ti u wizny(stejne jakou DH) vubec nepomuzou,jednu dobu jsem mel 50k hp...k nicemu,radsi jsem vyhazel vit,nabral int(2000 momentalne) a zvysil dps o 20k...hp klesly na 27 000

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Quetak » 14.06.2012, 14:45 hod.

Alfajk píše:zivoty ti u wizny(stejne jakou DH) vubec nepomuzou,jednu dobu jsem mel 50k hp...k nicemu,radsi jsem vyhazel vit,nabral int(2000 momentalne) a zvysil dps o 20k...hp klesly na 27 000
vzhledem k tomu jak teď funguje force armor tak jsou HP na bossech kde očekáváš ikčka dost důležitý.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od sgtmajfoley » 14.06.2012, 14:52 hod.

Alfajk píše:
sgtmajfoley píše: 11k hp nie je to malo??? jak sa ti s tym hra? stihas ich zabit nez sa ta dotknu? aku mas strategiu?
zivoty ti u wizny(stejne jakou DH) vubec nepomuzou,jednu dobu jsem mel 50k hp...k nicemu,radsi jsem vyhazel vit,nabral int(2000 momentalne) a zvysil dps o 20k...hp klesly na 27 000

27k mam i ja a napriklad ani v druhom a ani v tretom acte mi nedaju one shot, okrem teda silnych mobov (ten tlsty co ma dve mace). resisty mam zalezi na equipe ci pure dps alebo aj obrana...od 250-400. Prave ako kolega hovori, cim viacej mas HP za wizarda tym lepsie funguje force armor. Tak isto huntera som videl co mal 58k a napriklad u beliala stal medzi admi a nebrali mu ani stvrtku na hit. Ale 11k to je extrem si myslim, prave preto sa to pytam to by azmodana vobec nedal, jedine tak luckom, ze by nestal vobec v barinach.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 15:09 hod.

proste se to da hrat i bez resistu a hp,jen nesmite dostat ranu...je na kazdym co si vybere

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Quetak » 14.06.2012, 15:29 hod.

Alfajk píše:proste se to da hrat i bez resistu a hp,jen nesmite dostat ranu...je na kazdym co si vybere
To je právě to, je hrát a hrát...ty hraješ tak, že nejsi schopen sám dát diabla kvůli tomu, že právě hraješ tak jak hraješ (resisty+hp sux), tady končí možnost volby (neber to útočně, ale tvrdíš, že to tak hrát jde když to evidentně nejde - nebo aspoň ne všude). Když jedeš resisty+hp tak sice nedáváš obyč mobům oneshoty ale aspoň je pak nedostáváš od elitek/bossů. Volba je mezi zabíjet+umírat oneshotem a zabíjet+umírat mnohem míň a nikdy ne na oneshot.

Abych nebyl úplně OT tak: Wiz 37k HP, 27k dps, 1,1k resist, 8,6k armor.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 15:37 hod.

rozhodne radsi volim 5x rychlejsi farmeni za cenu,ze nedostanu dmg,nez je hodinu tahat za sebou a vydrzet par ran...vzdycky jedu nuke/rush,u jakykoliv hry,na defenzi sere pes 8-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Quetak » 14.06.2012, 15:52 hod.

No a pak to vypadá takhle...;)
ja,jelikoz nemam resisty,tak jsem jeste prvni fazi neprezil...jako kdyz me skrabne - ik,fireball - ik, ohniva vlna - ik...solo na nej s mym buildem nemam
Nevim, mně to hlava prostě nebere proč to nezměníš a radši se necháš "protáhnout" v coopu. To by mě pak ten kill ani netěšil. Ale jestli je to tvoje filozofie tak budíš, už tu nebudu spamovat :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Alfajk » 14.06.2012, 15:55 hod.

zas tak me to diablo nebere,abych prosedel dalsich 150 hodin u farmeni resist equipu,to radsi jeste chvili vydrzim s tim co mam a potom pujdu hrat neco jinyho ;)

Uživatelský avatar
noxxxx
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gambáč#2929

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od noxxxx » 14.06.2012, 16:59 hod.

satik píše:http://img24.imageshack.us/img24/885/diablonv.jpg
Vsechno jde v pohode, nic nemusim skipovat, jen na diabla jsem si zavolal kamose na tankovani.
Rozumim tomu správně ? že v třetím aktu inferna si v poho bez problémů dáváš elitky atd? .... já mám podobný staty jako ty 100 tisíc plus DPS jen asi o kylo menší vitku a myslim si že Diablo hrát umím docela dobře (hraju to od jedničky) a jako v tom třetím aktu na solo se mi ještě nepovedlo zabít skupinku .... chtěl bych vidět jak to děláš ... já vim že bude asi chyba u mně ale fakt bych to chtěl vidět ... já se tam prostě točím jak kolotoč :(
Kdybys mi to chtěl ukázat jak to děláš :) tak mi klidně písni ve hře .. byl bych rád kdybych viděl jak na to ... můj battletag Gambáč#2929
Fakt bych to rád viděl když tu píšeš že úplně bez problémů ... pokud je to pravda a uvidím to tak ti to tu i potvrdim ostatním lidem žes fakt nekecal a budu z tebe unešenej že jsi fakt profy skiller ! Budeš mít fakt můj RESPECT ! ale říkám chtěl bych to vidět na vlastní oči ve hře ... tak to nechám na tobě jestli se mi ozveš nebo ne ... :roll:
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gamb ... o/27483715

Thannis
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Thannis#2516

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Thannis » 14.06.2012, 18:03 hod.

DH lvl 60, 15K HP, 59K dps(34K bez ss) farmim akt 3 a mezitim obcas nakouknu do aktu 4.

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od RipperOwen » 14.06.2012, 19:39 hod.

Monk lvl60
48000 hp
4500 armor
16000 dps bez skillu
resisty okolo 260 a dexterity 1900

davam vsetko do GFindu, ten mam bez NV 188
goldy mi celkom slusne padaju, za 1act inferno s NV aj 200k

jedine minus ze mi nepadla ani 1 legendarka ani set nejaky

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od satik » 14.06.2012, 20:20 hod.

noxxxx píše:
satik píše:http://img24.imageshack.us/img24/885/diablonv.jpg
Vsechno jde v pohode, nic nemusim skipovat, jen na diabla jsem si zavolal kamose na tankovani.
Rozumim tomu správně ? že v třetím aktu inferna si v poho bez problémů dáváš elitky atd? .... já mám podobný staty jako ty 100 tisíc plus DPS jen asi o kylo menší vitku a myslim si že Diablo hrát umím docela dobře (hraju to od jedničky) a jako v tom třetím aktu na solo se mi ještě nepovedlo zabít skupinku .... chtěl bych vidět jak to děláš ... já vim že bude asi chyba u mně ale fakt bych to chtěl vidět ... já se tam prostě točím jak kolotoč :(
Kdybys mi to chtěl ukázat jak to děláš :) tak mi klidně písni ve hře .. byl bych rád kdybych viděl jak na to ... můj battletag Gambáč#2929
Fakt bych to rád viděl když tu píšeš že úplně bez problémů ... pokud je to pravda a uvidím to tak ti to tu i potvrdim ostatním lidem žes fakt nekecal a budu z tebe unešenej že jsi fakt profy skiller ! Budeš mít fakt můj RESPECT ! ale říkám chtěl bych to vidět na vlastní oči ve hře ... tak to nechám na tobě jestli se mi ozveš nebo ne ... :roll:
http://youtu.be/shphSK4uajE Pokusil jsem se kousek nahrat, trochu se mi to pri nahravani seka, tak to nebylo optimalni, ale na ukazku to snad staci.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od Tyckin » 25.06.2012, 10:11 hod.

WD 60lvl - 33hp, 28k dmg, rezisty se spellem (armor shield) těsně pod 70%, sólo dávám akt I inferno, v partě zuby nehty jedem akt II, ale u elit chcípu celkem dost :) Holt to bude chtít zvednout dmg, ale nejsou prašule (zatím two hand sword 1120 koupený v aukci ve 4h v noci za 150 tis. - to jen kdy máte nakupovat :lol: - buyout se pohybuje normálně kolem milionu :P )

onsit
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od onsit » 25.06.2012, 13:58 hod.

WD 60LVL - Inferno - ACT II
DPS: 30k bez Harvestu s kolem 40k
HP: 31k
Resist : 678-720
GF : 193% bez valoru
MF: 138% bez valoru
INT: 1682
VIT: 886

Když můžu utíkat, tak pohoda, v jeskyních mám s některýma elita problémy....

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Číslíčkáři všech zemí

Příspěvek od sgtmajfoley » 25.06.2012, 15:38 hod.

Wizard:

http://img404.imageshack.us/img404/8850 ... ot131h.jpg

Demon Hunter (tank style):

http://img39.imageshack.us/img39/3605/s ... ot129j.jpg

Demon Hunter (pure crit):

http://img829.imageshack.us/img829/7278 ... ot130w.jpg

Witch Doctor:

-cely jeho gear je na Wizardovi
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Obecně“