Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 12.08.2014, 04:56 hod.

však oni padnou :)
Já tu brečel o WH pásek a nebo kukri a když sem včera přemýšlel, tak bych si stejně ani jedno na main postavu nedal :D Za tu zvýšenou dmg to nestojí, kleslo by mi tougness a to brutálně s tím páskem. Kukri bych asi použil jinde, ale ty postavy stejně nehraju, takže pomalu hraní vzdávám...hrál sem jen kvůli kukri ,ale to stejně nepadne a kdyby padlo tak ho dám na postavu kterou nehraju a to je k ničemu...
Už aby tu byl patch...kdy to bude??? Někde sem četl, že tak v listopadu..to snad ne...

Takže já už ted budu jen expit lidi na HC, tak kdo chce, tak dejte vědět...
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 12.08.2014, 06:25 hod.

Je to patch skoro jako datadisk, i kdyby ho vydali až v lednu, tak se nikdo nemůže divit, stále by bylo více než rok do eventuálního dalšího datáče.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Talis » 12.08.2014, 10:55 hod.

Taky si musím postěžovat, nic mi nepadá a nemám s kým hrát, všichni se na to vykašlali :D
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 12.08.2014, 11:05 hod.

Co lzes? Já šel spát. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Talis » 12.08.2014, 11:06 hod.

Dit si jak buzík farmil Ring :D Padnul ti aspon ? Doufám že ne :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 12.08.2014, 11:23 hod.

Jasne ze ne tak dneska. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 12.08.2014, 13:08 hod.

to si určitě nejel podle návodu vid? :D zakopl si o každý sud a pak ti ring nepadne :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 12.08.2014, 13:10 hod.

To stejně nefunguje.
Proč kámoš co rozbíjí secko jich dostal z 10 dva ringy? :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 12.08.2014, 13:13 hod.

Tak nevím no, ale jám mám RoRG už 5x a vždycky jsem rozbíjel po cestě co se dalo, i truhly a event truhly sem otvíral.
V návodu je to psaný podle mě spíš proto, aby se lidi nezdržovali a šli přímo po bounties, ne? :). I lidi okolo mě,co mají už víc než 2 prsteny vždycky rozbíjeli sudy a kosili moby po cestě a tak....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.08.2014, 13:16 hod.

Tak já včera udělal 5 ca$hek a padl. Bylo to stylem, že jsem rozmlátil všechno, co mi přišlo do cesty, protože u Blessed Shieldu (Shattering Throw) si člověk nevybere, co chce zabíjet a co ne :D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 12.08.2014, 15:13 hod.

Ja jich mam pres 10 z toho 8 s rozbijenim vseho asi z 240 runu, pak dle navodu a 50 runu a 20ringy, tak nevim :-D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 12.08.2014, 15:21 hod.

Návod je hlavně na urychlení získání kešek. Na publicu splitfarmu někdy dost brzdí lidi co mlátí i zombíky na hřbitově a jdou mimo quest. Ostatní už máme i 2 questy na 2 lidi OK a tenhle šmudla není ani v 1/3 toho svýho 1. Děs běs, když tam lezu kvůli keškám a né zabíjet zombíky na normálu, kdy mám jak expy, tak goldy na govno! Jak říkám, do bordelu se taky nepolezete přece najíst.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 12.08.2014, 22:39 hod.

To se dnes jeden k*eten cili ze mu lezu do questu, ze neznam jak se ta hra hraje, ze si mam jit do svyho quest. Marne jsem mu vysvetloval, ze je pomalej a ze mu pomaham hledat druhy patro sklepeni, ze je to lepsi nez stat ve meste a cekat nez si to ostatni odbudou.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 13.08.2014, 05:00 hod.

Tak sem si dnes chtěl poplakat, ale ono to nebude plakání, jako spíš vysvětlování a dávání naděje všem co tu pláčou. O víkendu sem se už nasral, když mi z dvaceti lege padlo dvanáct obouručních zbraní na mého WD a tak sem se jal napsat ticket mou lámanou angličtinou. Po dvou dnech mi odpověděli hlavní game master blizzardu a já si to přečetl včera, ale to je jedno.

Dotaz zněl asi následovně v krátkosti, proč na WD neustále padají 2h zbraně, když se psalo, že by měli ve větší míře padat ceremonial knifey nebo i pro jiné classy prioritně jejich zbraně a dále sem se ptal, jak to, že když mám nahráno na wd 1500h od začátku, jak to, že mi ani na vanile ani na rosku nepadl ani jeden WD a o kukri ani nemluvím.

Odpověď byla krátká,ale výstižná. O těch obouručkách se vůbec nezmínil, jako bych se na nic neptal a k tomu (ne)dropu kukri a WH pásku mi napsal, že je to o štěstí, že každý acc při založení (tudíž někdy před třemi lety sem měl smůlu) dostane nějaký drop rate a podle toho mu to padá. Takže ten WH a Kukri mi prý určitě někdy padne, ale může to být klidně za dva roky. Prostě někdy padne, ale mám na ty itemy horší rate, tak mi prostě nepadají...zato třeba taskery mi padly pětkrát a maska na pety ještě víckrát a i ostatní vzácnější itemy, ale kukri a WH ne....jiný účet založený v jinou dobu má jiný drop rate a zas mu třeba padá kukri, ale nepadnou mu taskery, třeba za pár let....to je úlet co? ALe tak aspon že vím, že mi třeba za pět let padne...jenže on si neuvědomue, že už to třeba ani hrát nebudu, že? :((
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 13.08.2014, 05:52 hod.

To je teda pekny tak podle toho mam ja na WoW Thundefury a WH drop rate jedno velky vonavy houno

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 13.08.2014, 06:00 hod.

je to krutý už jsem jedno někde četl že si borec stěžoval že mu nepadá vůbec nic, koukli se pak na jeho účet a měl nastavený (narolovaný) strašně nízký hodnoty pro dropy, myslím že mu to upravili

je to holt nefér že se to nastavuje pro účet, proč kua na účet a ne na hru??? wh jsem našel jedinkrát ještě v d3v a teknrát to byl super kousek v hodnotách 1bil

jinak je to bída a děs, mě třeba málo padají itemy na barba (třeba IK set) zato wd mám vybavený za tejden hraní :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od dawemorraless » 13.08.2014, 06:17 hod.

s těma ringama je to haluz yondashimu padli 3 ringy z 5 normal kešek :shock: s těma dropama je to bída vím jak dlouho sem se snažil poskládat blbej sunwuko set :ble: holt některým postavám to padá některým ne u monka za 200h hraní sem měl pouze 1 kus inna setu jinak prd u cruse za 50h 2x komplet akhan set
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Shadou » 13.08.2014, 06:30 hod.

hulkxxxl píše:je to krutý už jsem jedno někde četl že si borec stěžoval že mu nepadá vůbec nic, koukli se pak na jeho účet a měl nastavený (narolovaný) strašně nízký hodnoty pro dropy, myslím že mu to upravili
no tak to možná upravovali dřív, mě prostě oznámil, že to mám takhle a že mám čekat že určitě někdy padne, tak budu čekat a nedočkám se no :D Každopádně nejvíc ho zajímalo, že nemám ten jejich autentifikátor a že s tím mi klidně pomůže jouda...přitom mám sms protect když se přihlásí někdo z jiný IP na můj účet, tak ho to nepřihlásí dokud nezadá kod ze SMSky, která dojde mě...to je lepší ochrana...

Ale tak vychytám nějakýho WD, kterýmu padly třeba už tři kurki a budu s ním farmit rifty s tím, že až mu padne další když má na kukri vyšší drop rate, tak mi ho prostě dá no :D

Takže kdo na HC dropnul už víc jak jednu kukri???
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 13.08.2014, 07:13 hod.

Mě třeba padly 3 WoH, 3 Taskery, ale 0 Rimeheart (kterej mimochodem je teď na PTR s 10% chance to trigger 10000% damage docela mazec do cold buildu), 0 amuletů na imunitu (nutně potřebuju na elektriku), 0 Velvet Camaral. Je toho víc, co mi nepadlo, ale tohle jsou ty kousky, co chci.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 13.08.2014, 09:07 hod.

je to krutý už jsem jedno někde četl že si borec stěžoval že mu nepadá vůbec nic, koukli se pak na jeho účet a měl nastavený (narolovaný) strašně nízký hodnoty pro dropy, myslím že mu to upravili
nemel to nastaveny na uctu, ale koukli na historii co mu padlo a bylo to jako by treba 1000x hodil kostkou jen 1 nebo 2 ... tj. nic mu neupravovali, jen mu potvrdili, ze mel sakra smlulu a proto, ze takovou smulu proste muze obcas nekdo mit tak zavedli v nekterem patchi opatreni, ze se po hodine sance na drop legendarky zvysuje ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“