Patch 2.2.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636
Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od McT » 08.04.2015, 11:59 hod.

Nemáš hrát monka, kterého v boji ani nevidíš :-D

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 08.04.2015, 12:00 hod.

Jistě, když je to jiná classa, vše je OP i když o tom dotyčný nemá ani ponětí, když jde o jeho classu, vše je v pořádku nebo hrozně low a potřebuje buff, klasika, co takhle ostatní neřešit? Srovnání s Vyrs je zase mimo, tento set neprošel vylepšovacím procesem jako ostatní sety, takže to co tam teď je už je zastaralý design, nelogické srovnání nesrovnatelného. Raekor má taky všechny runy pro FCH, to nikomu nevadí jak je to OP mít všechny runy u FCH? Ty bracery s sebou nesou jiný styl hraní, jiné buildy atd. (není to tak že všechny předměty používáte najednou jak si někteří asi myslí) nehledě na partu kde není ani možné použít Unity. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, že to kazí ostatním hru, to je ale pech.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 12:10 hod.

McT píše:Nemáš hrát monka, kterého v boji ani nevidíš :-D
Mám FPS dropy i bez monka :D (DH,WD). Fakt doufám, že tomu novej souborovej systém nějak pomůže snad :)
Tom píše:...Raekor má taky všechny runy pro FCH, to nikomu nevadí jak je to OP mít všechny runy u FCH?...

Já proti brancerům nic neměl a je mi fuk jestli jsou nebo ne a je mi upřímě jedno, jestli Barb lítá GR 512 a já jen 45....ALE pokud chceš uvádět nějaký příklady, tak prosím rozumně :D. Reakor je celej set, kdežto brancery jsou jeden slot ;), to je sakra rozdíl nemyslíš?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od HELLERcz » 08.04.2015, 12:10 hod.

jak je to s těma fps dropama ? udělejte někdo report :)
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 08.04.2015, 12:11 hod.

Ale já nemám problém přece ani s Raekorem, který je dle tebe nový. Protože jak jsi sám psal - Raekor je SET a dává všechny runy na útočný skill (4ks bonus jako u Vyr setu btw). Bracery jsou jeden, opakuji JEDEN, item a tím pádem je to prostě OP. Komu to nedošlo, ať si zopakuje matematiku :)

Sem s dalšími informacemi k 2.2, jsem taky zvědav, zdali to FPS vylepšili. Já hraju kvůli tomu výhradně solo, pač v partě mám z toho digitální fotorámeček :)

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 08.04.2015, 12:24 hod.

Seton píše:
McT píše:Nemáš hrát monka, kterého v boji ani nevidíš :-D
Mám FPS dropy i bez monka :D (DH,WD). Fakt doufám, že tomu novej souborovej systém nějak pomůže snad :)
Tom píše:...Raekor má taky všechny runy pro FCH, to nikomu nevadí jak je to OP mít všechny runy u FCH?...

Já proti brancerům nic neměl a je mi fuk jestli jsou nebo ne a je mi upřímě jedno, jestli Barb lítá GR 512 a já jen 45....ALE pokud chceš uvádět nějaký příklady, tak prosím rozumně :D. Reakor je celej set, kdežto brancery jsou jeden slot ;), to je sakra rozdíl nemyslíš?
Bavíme se o dostupnosti všech run a ne počtu kusů, které jsou k tomu potřebné. Ale dobře, tak podle tvé logiky bude vše v pořádku, když všechny runy Berserka přejdou na 4 bonus setu třeba Immortala? Už vidím jak jsou stěžovatelé spokojeni, řvali by stejně samozřejmě, protože zábvist je d***a a když si někdo myslí že je něco lepší (jenom myslí, ne že to tak skutečně je), tak si bude pořád stěžovat. Možná by řvali víc, bracery by byly volný, takže další bonusy ze Strongarm nebo APD nebo možná Aughild.
firdecek píše:Ale já nemám problém přece ani s Raekorem, který je dle tebe nový. Protože jak jsi sám psal - Raekor je SET a dává všechny runy na útočný skill (4ks bonus jako u Vyr setu btw). Bracery jsou jeden, opakuji JEDEN, item a tím pádem je to prostě OP. Komu to nedošlo, ať si zopakuje matematiku
Komu to nedošlo, tak ty bracery jsou na synergii s ostatními skilly a buildy, nejsou tam proto aby byl barbar OP a udělal mnohem víc riftů než s raekorem, účelem je přidat více buildů schopných jít na úroveň raekoru + odstranění problém s STD.
Naposledy upravil(a) Tom dne 08.04.2015, 12:31 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od maja » 08.04.2015, 12:30 hod.

Tome, hoď sem raději nějaké věcné info ze hry, bracery za to tlachání nestojí

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 12:32 hod.

co ty FPS??? někdo kdo měl 100% problém před patchem a teď může zkoušet??
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 08.04.2015, 12:33 hod.

Hraj hru, to bude nejlepší info.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 12:41 hod.

dostanu se k tomu až pozdě večer a jsem člověk od přírody zvědavej :D :D.
EDIT: A tohle je prosím můj 2000 příspěvek a je ze mě Ancient tak trochu té úcty hovada prašivý :D :green: :twisted: :twisted: :twisted:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od maja » 08.04.2015, 13:04 hod.

Sete, máš opět můj obdiv :-), 2K už něco znamená, já mám s FPS problém neustále, stejně jako ty jsem v rachotě a ke compu se dostanu večer, děkuji tímto Tomovi, že omezil poslední příspěvek na minimum a prosím někoho, aby sdělil, jak je na tom FPS / latence, díky.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od lulinak » 08.04.2015, 13:17 hod.

kdo obcas koukne na bulvar s nazvem autorevue, tak tam jeden na foru ma uz asi 155.000 "prispevku", premyslim tedy ceho je to vlastne mira, napada me cokoliv jineho nez obdiv... :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 13:18 hod.

Proto ta řada smajlíků na konci příspěvku ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.04.2015, 13:22 hod.

je to starej spammer .... ;) ale ...
Co tak koukám na streamech, tak lidi lagují furt a odezva v zelenejch. Tak nevim.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od lulinak » 08.04.2015, 13:25 hod.

ted mi to manzelka doma pustila at to mam pripraveny a pise to stahovani 10 giga, mazec, takze s nasim netem holt az zejtra....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 13:40 hod.

No jóó!! vždyť já mám doma ženu :D. A jde se zaúkolovat :D...i když....není to risk dávat jí údaje k diablu? co když se pohádáte? víme, že jsou to bytosti velice lstivé :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od marian_r » 08.04.2015, 13:44 hod.

Na download sa nemusí hlásiť do hry.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od lulinak » 08.04.2015, 13:48 hod.

ja uz ani nevim jaky mam heslo, loguje se to samo...

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 08.04.2015, 15:26 hod.

Seton píše:No jóó!! vždyť já mám doma ženu :D. A jde se zaúkolovat :D...i když....není to risk dávat jí údaje k diablu? co když se pohádáte? víme, že jsou to bytosti velice lstivé :D
Neboj, když chce být žena lstivá, jde po tvojí peněžence, ne po účtu na Diablo :wave:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 15:29 hod.

staženo :) teď už jen konečně vypadnout z hokny :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“