Patch 2.0.1

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Dava_C » 10.03.2014, 23:46 hod.

Jj a bude to ještě horší :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 11.03.2014, 09:33 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Papagaj » 11.03.2014, 10:54 hod.

Tak u mna vcelku pohoda.... ping je vyssi no lagy nemam

Vcera bola ULTRA farma http://sk.twitch.tv/papagaj85/b/509920742\

Kuci z gildy SJ sa mi veru pozdavaju vedia ako sa to robi :P

Gyx
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Gyx » 11.03.2014, 11:07 hod.

Tak to je masakr.
Koukám, že se ty exp runy stále zmenšujou Alkaizer runy A3 - Crypta - a ted COTA.
Ale expy lezou pěkně.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2014, 12:07 hod.

EmhyrVarEmreis píše:Laguje to dost. A při COTA farmě to sem tam kickuje. Ale je to hratelný... s trochou trpělivosti.
S trochou trpělivostí ... hmm trpělivý umím být dost, ale je to už i na mě silná káva. Tomu říkám perfektní výhody online only hry ! Kdy servery téměř nikdy nejdou stabilně a tak, jak bych si hru chtěl užít já, zákazník. Furt nějaké zpoždění, rollbacky ... kdo jim to má furt trpět.
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od maja » 11.03.2014, 12:22 hod.

tohle, nevím jako to slušně nazvat, praktikuje kingkongor :shock: a evidentně má své následovníky, ale pravdou je, že do příchodu ROSu s lepším lootem se nic než expení nevyplatí, proti gustu .... :wave:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Seton » 11.03.2014, 12:51 hod.

jedna věc mě stejně trošku mrzí. Proč ještě nepřidali ke kovářovy tlačítko "rozbrat vše" ?!!! daleko víc bych uvítal,kdybych ty 2-3 věci,co chci ozkoušet vyhodil z inv a pak jednoduše stiskl "rozebrat vše". Nevíte, jestli už na toto téma nebyla diskuse mezi Blizz a hráči? a jak dopadla?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Papagaj » 11.03.2014, 12:57 hod.

A pritom staci tak malo .... netreba absolutne nic nerfovat...... stacilo by aby blizzard radikalne zvysil expy za zabitie elitky.... a tym myslim, ze by to bolo aspon 30-35 mil... a razom by ludia COTA chodit prestali.

Neviem ako vy ale ja som takmer vsetky upgrady co na sebe mam nasiel z elitiek... prsten Leoric Signet mi dropol znova z elitky vo Wheeping Hollow.
Ktorykolvek stream ked zapnete, elitky nezabijaju... co je si myslim problem a ten by sa mal riesit.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2014, 13:10 hod.

Já nejčastěji dropuju legendárky z truhel obyčejných .. a vesselů :( uvítal bych dropy z pořádně tuhých elitek spíš.
Obrázek

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od c4llix » 11.03.2014, 13:33 hod.

To mě taky štve, na torment IV - VI když se crcám s tuhou elitkou a když ji killnu tak vypadnou 2 žlutý předměty a z toho jeden je demonic essence :roll:

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od mdmT » 11.03.2014, 13:41 hod.

... budu se opakovat, ale toto je obrovská chyba, většina lege padá s beden, váz a pod ... nemluvě o tom, že pokud jde o drop, tak je absolutně neefektivní hrát vyšší obtížnosti, tzn. pokud chce člověk progresovat, tak jej to defakto nutí hrát nižší obtížnosti ... místo toho, aby to bylo přesně naopak, aby byl drop hlavně z elit a čím je ta elita těžší ( na čím vyšší obtížnosti je zabita ) tím by byl lepší drop ... popravdě nejsem schopen pochopit, proč to není takto nastaveno ... jo a prosím nemusí mě sem nikdo psát, že to tak dle blue postu je, že na vyšší obtížnost je vyšší šance - to je sice možný, ale mezi T2 a T4 bude rozdíl v tom, že dropne legenda třeba 10%, ale pomalejší je to o 100% tzn. výslednej efekt je s prominutím v pr*eli :-( ...

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od SilverHandCZ » 11.03.2014, 13:44 hod.

Papagaj píše: myslim, ze by to bolo aspon 30-35 mil... a razom by ludia COTA chodit prestali....

Myslím, že není potřeba ani přidávat expy. Všichni co to chodí kvůli PL, spoléhají na to, že moby zabijou rychle a holt u blbý elitky jednou dvakrát zařvou.
Ale i tak se houby děje, páč se respawne znova a jede se dál. Úplně by stačilo aby se za každou smrt buďto vynuloval rozjetý paragon, nebo se rovnou o jeden level snížil. Okamžitě by se ta hra posunula úplně jinam a Blizzard by se mohl soustředit na obsah a ne na to jakou nesmyslnou vychytávku zase kde kdo najde. Můj názor je, že tuhle hru nedostal tam kde je AH ale právě nekontrolovaná hra na SC. Je to jak s dětma kterým dal Blizzard do ruky sirky a oni zapálí stoh. No a místo aby jim ty sirky sebrali tak stěhujou stoh - už asi tak po čtvrté. Chápu, že SC je důležitá součást hry. Ne každej má čas/nervy hrát HC, ale to co je vidět na některých streamech nemá s hraním nic společného. Myslím, že na tom není nic špatného. Umíráš často, páč nemáš výbavu a chodíš vysokou obtížnost? OK tvoje volba, hraj jak chceš, ale pak holt PL jde do háje. Doufejme, že to Blizzardu časem dojde a nějakou tu Death penalty udělají.
c4llix píše:To mě taky štve, na torment IV - VI když se crcám s tuhou elitkou a když ji killnu tak vypadnou 2 žlutý předměty a z toho jeden je demonic essence :roll:
Jinak ještě k těm dropům z elitek. Nebojte až bude datáč, tak to z nich padat začne, stejně jako na BETA vs PTR. Tenhle PATCh nikdy nebyl plánovanej, že bude bez RoS, takže ty dropy co mají na tormentu padat právě z elitek jsou věci už z RoS a tím pádem jen na Patchi nespadnou. Blizzard potřeboval rozsáhlej BETA test, tak holt pustili PATCH dřív. Toť vše.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Reve » 11.03.2014, 13:47 hod.

jj taky me padaji legendarky nejvic z truhel...

Papagaj...ono se elitky nechodi hlavne proto, ze se ted nikdo moc nehoni za gearem...v RoS tam urcite bude duvod elitky zabijet...

btw. nevite teda jakej je rozdil v dropu mezi obtiznostma?

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od mdmT » 11.03.2014, 13:54 hod.

SilverHand pokud to bude jak píšeš ( "Jinak ještě k těm dropům z elitek. Nebojte až bude datáč, tak to z nich padat začne, stejně jako na BETA vs PTR. Tenhle PATCh nikdy nebyl plánovanej, že bude bez RoS, takže ty dropy co mají na tormentu padat právě z elitek jsou věci už z RoS a tím pádem jen na Patchi nespadnou. Blizzard potřeboval rozsáhlej BETA test, tak holt pustili PATCH dřív. Toť vše" ) , tak je to super a trošku jsi mě uklidnil, protože takto jsem měl pocit, že ten kdo to vymýšlel není normální ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Frozen » 11.03.2014, 14:04 hod.

@SilverHandCZ: to máš něčím podložené? myslím to, že ty předměty mají padat až v rosu, jelikož třeba sukvos dropl již věc určenou pro crusadera... Každopádně souhlas s tím postihem za smrt, i když SC nehraji, tak je to ale logické. Jinak je to jen hnaní se za dmg a prostě to dám a nebo ne...
Obrázek

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od SilverHandCZ » 11.03.2014, 14:08 hod.

mdmT, Frozen: Z toho co jsem zažil jak na PTR a potom na BETĚ tak to tak bude. Na PTR bylo všeho málo a z elitky jsem nedostal snad vůbec nic. Jak jsem dostal BETA přístup, tak najednou to začalo padat i z elitek. I proto to Blizard nikde neřeší i když si na to lidi stěžujou všude...protože to vědí. Taky je potřeba si uvědomit, že LVL 60 není konečnej level, to je jako by jsme chtěli aby nám v 1.0.8. padaly legendárky na LVL 50. Na LVL 70 se normální hráč dostane za cca 3 hoďky a sprinteři za 30 minut. Nemá smysl si s tím lámat hlavu. LVL 70 a Torment I a výš a bude to fajn. Na tý betě jsem s tím herním obsahem byl dost spokojenej a to jsem fakt náročnej. Chce to vydržet cca 14 dní.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Reve » 11.03.2014, 14:14 hod.

no tak doufma, ze datac nedohraju za 30 minut nebo i 3hodiny..nebo snad jo ? :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2014, 14:35 hod.

Projít datáč, záleží na individuu :) já osobně jsem mnoho věcí v betě záměrně urychlil, abych si tu pravou atmošku nasál až v ostré verzi a trvalo mi to projít za půlden s pauzama ... Takže já nevím 3 hodiny asi odpovídají :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od Reve » 11.03.2014, 14:42 hod.

proto ja betu ani nehral...chtel jsem vse videt poprve az s vydanim...to bude zase hate jako prase od casualu co si to koupi jen kvuli pribehu a jednomu dohrani..jesli to projdou za 3 hodky :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 11.03.2014, 15:40 hod.

Jako dneska hrát na serverech je o hubu ... mám sto chutí nehrát , ale zase nic jiného stejně nenadělám na marodce .. jinou hru nemám :D tak musím ty lagy přetrpět.
Je to zajímavé, že to třeba pár minut jde ok, pak najednou totální zásek .. jen chodí postava a nic se neděje .. a pak prd a zjistím že jsem mrtvej .. to už mi během odpoledne udělalo několikrát.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“