Konec J.Wilsona ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828
Re: Konec J.Wilsona ?

Příspěvek od Majky_majk » 20.01.2013, 14:20 hod.

Taky se omlouvám za OT.

Tomuhle já rozumim. Ale pak je to o tom, co celou dobu píšu. Nový systém skillů Diabla mohla být dobrá feature... chápal jsem vývojáře když říkali, že ten systém je upgrade, protože lidi budou používat více než několik skill a bude to dle vhodnosti situace.

Jenže ta nemožnost ty skilly měnit celý ten potenciál zabila. Jedinou chvílí, kdy běžnej hráč mění svůj build, je příchod nového patche a buff něčeho, co se vyplatí nahodit více, než to staré.

To je přece kompletně špatně. Diablo 3 mělo buď být hrou jako D2, tedy hrou, kde člověk buduje hrdinu s jedním ultimátním buildem. Nebo to měla být hra taková, jak to bylo původně zamýšleno a hráč mohl volit svou strategii s buildem v reálném času dle prostředí a monster.

Takhle je z toho kočkopes, který nemá ani hlavu ani patu. Je úplně jedno kolik skillů tu bude a že může postava použít, když 99% hráčů stejně bude používat to nejsilnější, než se to nerfne nebo se buffne něco jiného.

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Konec J.Wilsona ?

Příspěvek od Malf » 20.01.2013, 16:12 hod.

@Majky_majk: kdyby se nedaly skilly měnit, tak už to nehraje asi nikdo kvůli tomu, kolik buildů bylo patchema naprosto překopáno. A já třeba rád vyzkouším, jestli je ten build, co jsem si vymyslel, hratelnej. Když není, zkusím něco jinýho, až jsem spokojenej, tak u toho zůstanu a hraju fixní build. Nejsilnější build je otázka, třeba blizzardovej wiz mi nebavil vůbec, i když je hodně silnej a postavil jsem si svůj build (mrtvej :)). Podobně u DH nepoužívám nejsilnější build, ale jo, 99% určitě nejsilnější build použije, ale tak to bylo i v D2. Takže žádnej rozdíl akorát bonus, že nemusím prolejzat fóra a hledat něco zajímavýho...můžu to prostě vyzkoušet a hotovo. Nemám se současným systémem žádnej problém...

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Konec J.Wilsona ?

Příspěvek od Majky_majk » 20.01.2013, 17:29 hod.

Ano... bylo to tak i v D2, ale ten posun do D3 měl být uprgrade. Není. Tenhle systém, kromě zjednodušení, nepřinesl nový styl hry, nepřinesl nového nic.

Pokud by šlo používat najednou třeba 5 buildů, minimálně by to otevřelo velký prostor pro stížení hry. Nebyla by to až tak tupá arkádová klikačka, jako je to dneska. V D2 byla ta náročnost alespoň v tom, že si lidi za tím buildem museli stát (byť všichni víme, že pokusy s buildama se díky offline podobě dělali i tam, stejně snadno... trainerů a podobných SW byla tuna).

Odpovědět

Zpět na „Obecně“